Posts by Opi

Lesz ez még így se..

Most erre már mit lehet mondani?

Mi lenne ha akik sok ambrót vesznek, azok MIND írnának - mint ugye jól fizető ügyfelek - a GF-nek

A szolgáltatás - és maga a játék - silányságát kifogásolva

Kv-t

ÉS

Sört a Népnek

Mármint az aranyat úsztatókat lehet flottával "fosztani" - meg is érdemlik

Jahh tudom - néha be is jött nekem is

Álmos vagyok - picit szundizok :sleeping:

Kis szódát kérek!

ÉS

Sört a Népnek!

Engem a zenészek vezére támad - amint van nála legalább 3 zenész meg 2-3 vámpír (akik nekem esnek)

Akkor hoz ő is egy dárdást - elég menő ;)

Kő még itt kérni valamit :?:

A kocsmárost hónapok óta nem látni :)

Legyen kávé nekem

ÉS

Sört a Népnek!

Birkapöri - nyami

Békacomb - nem nyűgözött le

Tegnap keszeget, pisztrángot és hekket ettem - meg halászlét

Extra nyami

Ma grillezés lesz - pácolt husi és társai...

Úgymint kolbi, virsli, - gomba és krumplika

A Fórum nem tetszik így...

Smilies kellene valóban több - és jobb

Kávét kérek

ÉS

Sört a Népnek!

Ps: War-on nekem estek sokan - hüppi, hüppi és brühüm brühüm

Nincs Boxer arany - úszik (mint általában)...

Nos, akkor Zlatorog aranyával fizetek - ő is kihúzta a gyufát ugyanis...

A(z) Komló város ki lett fosztva Opimaci[Bears] által. A következő nyersanyagokat vitte el:

• 108,549 Arany

Még egy kávét

ÉS

Sört a Népnek!

Készítsek egy flottát? Ha gondolod zúzhatunk - most éppen egymás ellen...

CSAK

Nem akarok én menni - mert Boxerre figyelgetek (nehogy megint bedurvuljon,,)

Fenyítené a társaimat - ezért feddésben részesítem

Jajj meg is nézem van-e aranya amiből fizethetnék itt egy kávét

ÉS

Sört a Népnek!

Nekem is volt valami ilyesmi - kicsit szedett vedettebb - flottácskám

Az is oda lett - általad :)

Ez van - láttam telón de azon nem szeretek nyomkodva csatázni

Oda lettek a ladikok nálam is :D

Fizetem a borod - mert az előző poszt nem bántó de kellően csípkelődő és van benne humor is

Majdnem lájkoltam - de hát a barátom aki elszenvedte ne értse félre...

Majd építünk másikat - oszt visszavágunk ;)

Állom az italát a következő betérőknek

HA elfogadják itt Boxer aranyát...8o

Itt már mindenki kalózkodik - elviszik a szegények összenyomkodott kis pöttykupacait is ;(

Brum-brum Brúnó 25.06.2019 17:44 Vereség! Zoli játékos Polisz városából indult kalózok rajtaütöttek a Kalóz erődödön. A rajtaütés során 0 Zsákmány pontot vesztettél. Az ellenséges kalózhajó már úton van hazafelé.
    Megy a medve 25.06.2019 17:41 Vereség! Boxer játékos Ond városából indult kalózok rajtaütöttek a Kalóz erődödön. A rajtaütés során 2992 Zsákmány pontot vesztettél. Az ellenséges kalózhajó már úton van hazafelé.
    Megy a medve 25.06.2019 17:39 A kalózaid visszatértek a küldetésről, zsákmányuk: 115 capturePoints_small.png és 40 icon_gold_small.png .

Lehetnének rendkívüli események - pozitív és negatív hatásokkal

A polgármester jelentené - tájfun volt

Lerombolta a kikötőd 1-2 szintjét oda lett szállítmányod, hadi flottád egy rész - kidöntött sok fát az erdőben, partra sodort x nyersit...

A polgármester jelentené - földrengés volt

Leomlott a fal 1-2 része (szintje) - a bányában omlás volt és rengeteg márvány került a felszínre

Lehetne járvány - képezz felcsereket

Szívesen vennék upgrade lehetőséget az egységeknél - idő, arany, kén, krisi és a veteránok erősebbek lennének... kertészek kohótlan is erős sereggel védenék magukat offban. Mindez ambróért is...

A papok a templomban imádkozással és némi ambróért cserébe rendkívüli eseményeket idézhetnének elő...

Tovább is van, mondjam még:?:

Gyümölcsös sört iszom - jégbe hűtve

Kérek mindenkinek egyet

Szerintem ki kellene próbálni - elvinni Zozó bá(csi) pontjait és aztán majd Alphahóhér elviszi a merésztől (meg a környékéről) :evil:

Én sem kalózkodom

Mert tőlem elviszi Boxer - lefosztom érte

Elviszi Zlatorof - lefosztom érte

ÉS

Elviszi Alpha - lefosztom érte :D

A végén meg meglátjuk - hátha bejutok egy kevés ponttal...

Erről jut eszembe: Két katica beszélget... Nos. sikerült a felvételid a főiskolára?

Hülye vagy??? 7 ponttal?

Uhh az előbb nem fizettem

Itt hagynám az aprómat... kicsit vizes is, mert úsztatásból maradt....

Csata a(z) Ond városért

(24.06.2019 13:24:37)

Opimaci[Bears] innen: Megy a medve

vs

Boxer[-HM-] innen: Ond

---------------------------------------------------------------------------------------------

Gőzóriás..............................500(-0) - .............................................

Gyrokopter............................120(-0) - .............................................

Ágyú...................................18(-0) - .............................................

............................................. - Fal.....................................4(-3)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Tábornokok..................................0 - Tábornokok..................................0

Támadó pontok...............................0 - Védelmi pontok..............................0

Elszenvedett sérülés........................0 - Elszenvedett sérülés........................0

Sérülés százalék...........................0% - Sérülés százalék...........................0%

Nyertesek: Opimaci[Bears]

Vesztesek: Boxer[-HM-]

A(z) Ond város ki lett fosztva Opimaci[Bears] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 41,803 Arany

A támadók nyerték a csatát mert áttörték a falat és a védőknek nem volt egységük amikkel bezárhatták volna a rést.

Ja hát ha nem tudsz semmit akkor köszönjük a rendkívül szórakoztató tippeket ;)

ÉS

Remélem sikerült kitárgyalni ezt a témát is :?:

A továbbiakban is szívesen válaszolunk minden - képtelen - felvetésre...^^

Igyál egy kakaót - és fogd rá a nyuszira!

Bármely mást meg a medvére :*

Most komolyan... pötyögteted a kalózt és minimál erő mellett elviszi valaki a pontodat és már macizás, szabálytalanság, ti hívtátok ide kezdetű mondatokra kell válaszolnunk és rámutatni merre vannak az igazi visszásságok:?:

A szabálytalan játékot tessék jelenteni :!:

Az, hogy valaki borsot tör az orrotok alá még nem jelenti azt, hogy a macik hívták ide... Elmondtuk: nekünk is töri - csak nem prüszkölünk annyit itt érte. Úgy látszik, nektek többet árt - vagy legalábbis rosszabbul viselitek. Hóhérral kapcsolatban részletesen leírtam - gondolom körbe is járta már a szervert - levélben a történetét, nem akarom már ezt folytatni.?(

Boxert nem csak a Te felvetéseidre válaszul hoztuk itt fel. Amúgy ő szokott néha vipezni - miszerint majd (ha) jöttök egyszer velük együtt akkor aztán hűha...

HMM

HA... ez nagyon jó :D

Hóhérral kapcsolatban még csak annyit - ambrókirály vs multikirály kalóz háború robbant ki. :cursing:

HA bárkinek könnyebb ezt elviselni, akkor jahh én hoztam ide Hóhért (bár nem tudom pontosan, azt hogyan kell....) :/

Kávét így hajnalban...

Ööö valóban nem bántottunk Marqadam - nem is lett említve VIP szerintem...

Multikkal kapcsolatban sem... Itt Boxer kiépített , rendszerbe állított és rendszeresen használt multi seregéről volt szó.

Amivel még dicsekszik is... tudod betámad szigeten belül (olyan időpontban amit nem is tudom, kora hajnalnak vagy késő éjjelnek lehetne-e nevezni? Majd elpályázik - a tp-t szétosztja az arany nagy részét szintén - aztán úsztatja a többit és ezt adja elő mint valami nagy játékot.

Kalózzal feltömi magát - fellengzős levelekben kinyilatkoztatja kinek engedi meg hogy bejusson és kinek nem.

Arról a multi seregről beszélek amik a normál játékot szétzúzzák - illetve most ez ellen teszünk páran ellenlépéseket. Olyanok akiket ez sértett , akiket szintén be kívánt szabályozni Boxer, akiknek levelet írt, akiket támadott... Gyakorlatilag befenyegette a teljes maci szövetséget - cserébe beígértem: minden várost támadni fogunk, ahonnan ő ellenünk fenekedik. Én legalábbis így teszek majd.

Bevédjük akiket Boxer befenyeget, szinten tartjuk az aranyát és tp-jét - lefosztom a multijait is, meg a spanjait. Nem kell bizonyítanom a multit - látom és más is látja ki kivel van 1-1 szigeten. Én is tudnék 4-5 IP címről játszani - és hozzá 10 multit regizni. DE számomra ez nem pálya. Nincs is multim - nem élvezném megmondom őszintén.

Na most. Mindezt nem méregből teszem - játszanék én szép csatározásokat is - csak egyfajta rutinból. DE hát ez jut mostanság - aztán meglátjuk mi lesz belőle így. Közben építkezek is, nézegetem merre van nagyobb támadás - remélem lesz 1-2 szép csata (ha már Boxerrel ez nem megy)

100 multi mellett meg a kalózhoz sem kell nagy ész...

Csak 97 van neki...

Én 27-et fosztogatok - a többi 70 -et meghagyom közprédának

Most a multiknál szét van terítve a cuccos - tp arany miegymás..

Mivel a fő acc(ok) kezelgetve vannak - van amelyik vakolt is.

A legfőbb meg apró pénzen, 20-22 k tp-vel vegetál - fél-egy napokról pirosítva "lever" fél tucatnyi hajókkal és 1-200 bakával tartott blokádokat naponta párat.

Nem is úgy kell(ene) kalózkodni - mint 80 100 példája mutatja

Az már a játék eltorzítása - nem maga a játék

Sziget csoport tele multival - tízmilló aranyak stb...

Ebben mi a játék? Mintha klónokkal meg robotokkal mennél focizni...

DE tudunk úgy játszani - csak nem akarunk

Persze ! Ambróját és vonatjegyét is fizetjük bárkinek aki... ekkora hülyeséget már!

Nem is tudok erre már mit reagálni - komolyan...

Valami tudat tisztító gyógyteát fizetek neked

Én tiszta vizet kérek

ÉS

Sört a Népnek!

Hát ha annyit össze raktunk akkor féljétek csak - bár nem tudom, akkor már miért nem maci accba tettük?

Nem a mi accunk - de ezt felesleges írni

Most én is mondhatnám - felhoztad ide előbb szerényen, majd tolod ránk a dolgot. Akkor lehetne ennyi erővel vámpírkalózka is

Majd 80:100 koordiról fizetnek szerintem - ha meg nem akkor majd valaki... (tuti nem maci)

Erősíthetnénk a fal funkcióját is - lehetne építeni ágyútornyot, lövész állást, íjász nyílásokat, paliszádot (dárdásoknak)

Ezekbe lehetne tenni egységeket, akik lövik, dárdákkal és nyílvesszőkkel árasztják el az ellent... jó erős fal lenne