Kocsma?

• Így csinálok kocsma? Igen? Kakaót akkor mindenkinek :)

Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

• Jó napot a népeknek!

Panyolai, red bull rendel :saint:

Én kakaót...!

Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

• Nem is néz ki rosszul :D

Whiskyt mindenkinek, korán van még a kakaóhoz

Íme, Atom Anti, a hangya, a fürge, a bátor, ki minden bűnt meggátol. S oly parány, hogy nagy talány, erejét honnan vette. Ki gyönge, tüstént hívja őt: Anti, megküzd helyette. Ökle, mint a pöröly, hát vele ne pörölj. Mert mily kicsi ő, oly nagy hatalom: Anti, az Atom.

• Reméljük nem kerül lakat a kis kuckómra <3

A másik kocsmába szóba került a multi...

Köszönet a VIP-es kollégának, hogy a multijával jött szabadítani :love:

Csata a(z) Roanoke városért

(14.02.2019 20:30:49)

Marcel Blanchar[-VIP-] innen: Roanoke, Barbárok innen: Barbár falu

vs

Opimaci[Bears] innen: Anita Blake, PEGAZUS

---------------------------------------------------------------------------------------------

............................................. - Dárdás.................................0(-45)

Hoplita.............................483(-118) - Hoplita...............................0(-400)

............................................. - Fal.....................................2(-5)

Barbárok.............................89(-151) - .............................................

Barbár katapult........................22(-0) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Tábornokok.............................-165.2 - Tábornokok...............................-587

Támadó pontok..........................1467.5 - Védelmi pontok............................413

Elszenvedett sérülés.....................8260 - Elszenvedett sérülés....................29350

Sérülés százalék..........................21% - Sérülés százalék..........................79%

Nyertesek: Barbárok

Vesztesek: Opimaci[Bears]

Marcel Blanchar[-VIP-] egységeiből 483 védi Roanoke városát.

A(z) Opimaci[Bears] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:10:49)

A(z) Opimaci[Bears] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:15:49)

A(z) Opimaci[Bears] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:20:00)

A(z) Marcel Blanchar[-VIP-] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:20:49)

A(z) Opimaci[Bears] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:25:49)

A(z) Marcel Blanchar[-VIP-] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:25:49)

A(z) Opimaci[Bears] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:30:49)

A(z) Marcel Blanchar[-VIP-] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 20:30:49)

A támadók nyerték a csatát mert áttörték a falat és a védőknek nem volt egységük amikkel bezárhatták volna a rést.

Kakaót...

• Marcel Blanchar ezt nem magyarázod ki, már a GF is veletek van :D

egy kör whiskyt kérek, kakaóra nem váltható

Íme, Atom Anti, a hangya, a fürge, a bátor, ki minden bűnt meggátol. S oly parány, hogy nagy talány, erejét honnan vette. Ki gyönge, tüstént hívja őt: Anti, megküzd helyette. Ökle, mint a pöröly, hát vele ne pörölj. Mert mily kicsi ő, oly nagy hatalom: Anti, az Atom.

• Gratu!

berreggeltem warra a morál nélküliség miatt,még kicsi vagyok remélem jól értem nincs morál pl. a tengeriben.Az hogy 3000 pontosan támadott ,fosztott egy 800 ezres és harmadszorra panaszkodtam,azt mondta ez a War és ne barbizzak az normális volt? Nem vette be a gyomrom.

Gratu visszavonva :D Mák :D

Soha nem mondd, hogy soha!

• Sokba kerül... de megéri, mindig jönnek a multik segíteni...

Kakaót...

Csata a(z) NKJ városért

(14.02.2019 14:15:40)

Marcel Blanchar[-VIP-] innen: NKJ, Barbárok innen: Barbár falu

vs

Opimaci[Bears] innen: Megy a medve

Dárdás..................................0(-1) - Dárdás.................................0(-40)

............................................. - Hoplita................................0(-34)

............................................. - Fal.....................................3(-4)

Barbárok.............................136(-14) - .............................................

Barbár katapult........................29(-0) - .............................................

Tábornokok...............................-0.6 - Tábornokok..............................-71.6

Támadó pontok.............................179 - Védelmi pontok............................1.5

Elszenvedett sérülés.......................30 - Elszenvedett sérülés.....................3580

Sérülés százalék...........................0% - Sérülés százalék.........................100%

Nyertesek: Barbárok

Vesztesek: Opimaci[Bears]

A(z) Opimaci[Bears] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 14:10:40)

A(z) Opimaci[Bears] 'Hephaistos Kohója' aktiválva van. (14.02.2019 14:15:40)

A támadók nyerték a csatát mert áttörték a falat és a védőknek nem volt egységük amikkel bezárhatták volna a rést.

Marcel Blanchar[-VIP-] egyik serege teljesen megsemmisült.

• Halihó :)

Azért a szemem még szokja a látványt, de jó lesz ez :)

Chilis mangós rumot kérek és persze mindenkinek, aki még kér :)

• Igen, lehet egy kocsma, és igen, valójában Agora (nincs is kötelező italkérés).. azonban esetleg névnek adhatnál valami "értelmesebbet", ha gondolod :)

s csak hogy ne menjek üres kézzel, állok egy kört minden kedves betérőnek

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."

( Daniel Banulescu )

• Akkor már beköszönök én is... Szép új külsőhöz új ava is jár részemről. Néha jót tesz egy kis újítás, bár eddig vegyes érzelmekkel fogadom az új fórumot. Remélhetőleg a heves viták és ellentétek a régi fórumon maradtak és talán végre ismét a játéké lesz a főszerep ... (War részről)

Van azonban valami ami sosem változik, Whiskyt nekem és azoknak akik szeretik! :)

a2e64587f4071097436d66a1f9fb5396.jpg

• Nem kell italt kérni? miért nem? hát akkor nem kocsma? ;(

Értelmetlenek maradunk:!:

Akkor nem kérek kakaót, meg semmit... minek is ha nem kocsma és így értelmet nyert a név is :D Akkor itt nincsenek kocsmák?

• Kocsmába kakaóért el is vernének :D

Gyere meghívlak egy whiskyre

• Nahh Agóra lett a kocsmából. Zacskóból eszünk majd, dobozból iszunk.

Barbár támadásos cr-eket is nézhetünk. Mi kell még?

Kakaót sem kell kérni - szóval csúcs a hely ;(

Kyra add a koordit és tolok Neked nyersit - ja ja, nincs morál tengeren sem

Amúgy meg jézusmáriaezmármiez?? <X Kockás papírlap lesz a következő, ahová írhatunk :?:

Smilies sosem fogy el - még van 30 fajta fentieken kívül :thumbup:Így már csak 29

Már csak 28 :huh:

Tökre olyan mintha nyomdáznék ^^27

Nem tudom, hogy van-e lejjebb...érdemes ide siget tenni vagy ilyesmi?

• Gondoltam benézek milyen lett az fórum...........

Sajna nem tudtam a nevemmel regisztrálni mert nem szeret némely betűt, gondolok az ö-betűre meg az é-betűre...:)

De szerintem ki lehet találni ki vagyok.....8o

• Majd én fizetek - most van miből. :) 26

Hoztam padoknak való fát is - és némi bort is kiteszek a betérőknek

A flottád visszatért Megy a medve városba (remélem jön a tulaja a) ... városnak a fosztásáról ezzel a zsákmánnyal:

• 38,082 Arany
    • 23,479 Építőanyag
    • 27,018 Bor

Én nem tudom ki az Erzsi mama ?( 25

[mod='Sipka']Linkek eltávolítva, poszt láthatóvá téve[/mod]

• Hát ez nem sok, de kedves tőled, hogy felajánlod :) és ha már így itt vagy, akkor a Valentin napi foglalkozást is köszi, utólag gondoltam bele ennek jelentőségébe :)