Kocsma?

  • 2-es fokozatú kakaó hiány! Figyelem! Ez nem gyakorlat! Mindenki fejadagját csökkentjük napi 1 bögrére, míg meg nem érkezik hős megmentőnk Maraa az utánpótlással :love:

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Vagyok, vagyok ;)


    Tudtad, hogy van már extra kakaós nyuszi kakaó? Ma találkoztam vele, jól el volt bújva egy polc végébe. Ma abból főzöm nagyipari mennyiségben.


    Aki kér, annak merek egy jó nagy kanállal :*

  • Le vagyok maradva, köszönöm életet mentettél :*

    Egy masszázs már kijárna neked ;)

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Szívemből szólsz ^^ masszázs masszázs de jó is lenne :)

  • Egy időben jártam egy kedves hölgyhöz 1h 3500ft körül van :) menni kéne megint, nagyon jó volt 8) kakaó előtte, kakaó utána :D

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • 311

    312

    313

    314


    Kakaózással lett zárva a bugos téma - semmi más nem lett felvetve

    KIVÉVE egy kis élcelődés - amit Némó egyből provokációnak vett volna - mondván létra kell ha nincs ágyú a falhoz..

    Név sem volt megemlítve ... és elindult megint a kakaós téma

    AZTÁN

    Vetette fel Némó, hogy amúgy Opi hazudik, nem úgy volt, ferdítés stb

    A maci lányok szőrösek - még ezt is próbáltam viccesnek felfogni a reagálásomban (mondván elegánsan bundát viselnek)


    Némó aztán fröcsögni kezdett.. kiállítva a bizonyítványt ismét magáról. És még a mi világképünkkel van a baj? <X

    Lehet nem kellene vele foglalkozni - de mikor családomat is emlegeti, hazugnak titulál - és nem kívánok most minden sértést újból felidézni - akkor nyilván reagálok rá. Rám jellemző módon mondjuk ilyent is írva:

    Most már megint túl komolyra fordult a dolog. Arra kérlek, csak lazán próbáld meg Te is - mi is azon vagyunk, hidd el. Akkor az lesz ami miatt mind itt szeretnénk lenni: JÁTÉK


    Köszi, és a dupla kakaódat a macik állják. Mézzel ízesítve természetesen...


    Most nehogy az legyen, hogy újra kezdek bármit is ... Mivel türelmességem immár a csodával határos vala, ezért fizetem a masszőrödet Némo, sőt egy bögre kakaót is.

    Marra meg tesz ide egy like-t , ezért hozzá még ki is küldöm - kap egy svéd masszázst a medvék kontójára


    Én - elszegényedvén - csak szódát kérek

    ÉS

    Megyek valamit/valakit fosztani ^^

    HMMMM

    VALAKIT :D


    V A L A K I T :cursing:

  • Kezd fájni a pocim, a sok kakaótól :D

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Idén év végéhez közeledvén lesz 10 éves az ika pályafutásom.

    A GF igazán meglephetné az ilyen öreg motorosokat a 10. év fordulójukon - valami hasznos ajándékot ne nekem kelljen már javasolnom :/

    DE ne ragadjon le a 10 (ambrós kupon) számnál

    10 napig 10 óránként 10 ambró - nahh az már valami

  • Nekem igazán csontkovács kellene, ha tudsz ne tartsd magadban ^^


    Akkor mára nincs több kakaó, majd reggel :)

  • Volt egy bácsi, de szegény már máshol dolgozik ;(

    Azóta én sem merek elmenni másikhoz :(

    De egy jó masszőr nagyon helyre tud rakni :S

    Pedig jó lenne még egy, de majd reggel :sleeping:

    Akik tavaly voltak 10 évesek sem kaptak semmit 8)

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Most látom h kitetted ahogy pingeltelek Nemo :D


    Bocs,nem volt dárdásom,így máshogy kellett megoldani,de az kész röhej h ezt te falkaparásnak könyvelted el xD


    Semmi baj,én becsültelek túl


    Sört

  • Ma már lehet dögivel kakaót inni, poci nem fáj és amúgy is ki lettem éheztetve :D Kakaóóót és kakaót a barátaimnak is! <3

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Neked bármikor Tesa ;)

    Trubadúrnak adjunk kakaót? Olvastam kéne neki 5 :D

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Nos

    Akkor most elég is.
    Pár gondolat: ilyenkor azt írta minden moderátor vagy épp az atyaúristen, ebben a világban régen, hogy köszönjük a figyelmeztetést, tudjuk mit kell tiltani vagy figyelmeztetni vagy bármi..ezt írnám én is, mert így van, de ez bántó lenne, tudom jól, így most próbáljátok tőlem máshogy érteni: igen, láttam a posztokat, és bizony személyeskedések, sértések is voltak benne, és nagyon szépen lettek kezelve (viszontválaszban és általatok - olvassuk, látjuk, nem azért nem reagálunk, mert nem foglalkozunk vele), és volt ami azért már ebbe a szabadságba se fér bele - ott látható a figyelmeztetés..
    Ami a lényeg: szeretném, ha továbbra is megfelelő mederben folynának a beszélgetések, addig nem fogok és fogunk apróságokon fennakadni, de emlékeztek biztosan, hányszor írtuk le és hány szabályzat tartalmazta már ezt ezerféleképp: azt írd másnak, ami Téged sem bántana ellenkező esetben - tiszteljük már egymást egy picit, nemcsak azért, mert ez egy játék, meg van szabályzat, meg mert emberek vagyunk /ami mellesleg nem is nagy kiváltság, inkább csak a hasonlóság végett/, hanem mert jár neki..mindenkinek jár.

    köszönöm, ha értetek

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Hmmm... szóval a medve nem szőrös állat? Nekem ez új... de mind1 sok sok kakaót 8)


    szor2.jpg

    Meg lehet javítani a képet? :love:

    [mod='Sipka']'Megjavítva', láthatóvá téve, ha egyet nem is értve a szándékkal...
    Természetesen ezért most nem jár figyelmeztetés, csak egy halk, figyelj kérlek, ne kelljen figyelmeztetnem többször - egyikőtöket se!
    Köszönöm.[/mod]

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • 8Hű de nagy csend lett hirtelen :)


    Ha mást sértegetni nem lehet akkor inkább meg sem szólalunk :P (azért nem)

    Valamelyik éjjel a Macik galád módon megtámadtak nem is gondolva, hogy mennyire hiányozhat nekem az a sok arany amit elvisznek :(


    A tanulság legyen nálad faltörő kos :P nekem meg lufi kellett volna csak elfogyott


    Kérem a kumiszos kakaót!


    Csata a(z) Mannheim városért
    (24.03.2019 2:56:28)
    Marqadam[-VIP-] innen: Boiling point, kövecske2
    vs
    Csendre 1[Bears] innen: Polisz, f4mous[Bears] innen:

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Kén Karabélyos........................337(-0) - Kén Karabélyos........................585(-0)
    Kardforgató.......................1354(-1572) - Kardforgató........................999(-1612)
    Hoplita...........................1217(-2183) - Hoplita............................219(-2343)
    Gyrokopter..........................395(-243) - Gyrokopter............................0(-244)
    ............................................. - Ballonos-Bombázó.......................0(-38)
    Ágyú...................................45(-0) - Ágyú...................................30(-0)
    ............................................. - Fal.....................................0(-7)
    Faltörő Kos............................36(-0) - .............................................
    Katapult................................8(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Tábornokok............................-5550.1 - Tábornokok..............................-6045
    Támadó pontok.........................15112.5 - Védelmi pontok.......................13875.25
    Elszenvedett sérülés...................277505 - Elszenvedett sérülés...................302250
    Sérülés százalék..........................47% - Sérülés százalék..........................53%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Nyertesek: Marqadam[-VIP-]

    Vesztesek: Csendre 1[Bears]

    A(z) Mannheim város ki lett fosztva Marqadam[-VIP-] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 98,823 Arany
  • a jó harcos holtig tanul, köszi a cr-t, úgysem értek az szf-hez :)