Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Akkor csak mi okoskodunk a Ny szerveren? :))

    Igaz, ott is csak kertészkedünk, gyomlálgatunk, mert nem szeretjük a gazokat... :)


    Korcsmáros! Így kora reggel egy szendvicset kérnék, ha nem csak pia van!

  • azt nem tudom, Ny-n ki mit csinál, ott (sem) vagyok jelen 8)


    A szendvicsed elkészítettem Kopi, a kocsmáros úgy tűnik elveszett. remélem nem kevertem össze a hozzávalókat :/


    egy páleszra mindenki a vendégem

  • Héhéhé! Nem vesztem én el. Csak nekem is véges a munkaidőm és GOság nélkül is van még épp elég dolgom, ami a kocsmázás rovására megy :P


    Amúgy szép csendben csinálom a piákat és szendvicseket akkor is, ha épp nincs mondanivalóm :)

    De hát a lényeg az lenne, hogy a közönség vigye a szót, én max. besegítsek, ne a kocsmárosnak kelljen mindent is csinálnia :D

    Egy kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Ercsa! Kérdés, hogy a pálesz előtt, vagy a pálesz után készült a szendvicsem! :))


    Tibby21! Minek köszönhetem a lájkot? :) Mi ütjük egymást! :))

    Illetve még mielőtt erre sor kerülhetett volna, bevakoltál... :P


    T. Korcsmáros Úr! Nehogy mán a közönség főzze le a kávéját! :))


    A jóltartást köszönöm! :)

  • Tibby21, üdv itt, igyál egyet te is :D


    Kopi a kávét lefőzöm én. De azt nem szeressem ha a vendégek csak berohannak, felkapnak egy csészét/bögrét, felhajtják és rohannak is el, anélkül hogy az egész mutatvány közben egy szót szólnának. Ha szerencsém van a kávé árát még lecsapják a pultra távozás előtt :P

    Szóval tessék beszélgetni a kocsmárossal, és akkor a kocsmáros sem úgy viselkedik, mintha egy átvészelt no-kávé november után hétfő hajnalban próbálna magához térni :sleeping:


    (igen, nem tudatosan, de sikerült no-kávé novembert tartanom) :D


    Nah kávék és páleszek a pultra készítve. Meg persze szendvicsek, mézeskalács, forralt bor, forrócsoki és gyógykombó is. Egyébért kéretik a kocsmárost zaklatni.

    Kérek szépen egy gyógykombót, aztán húzok aludni :sleeping:

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Kopi, nem mindegy előtte vagy utána? :) de ha még írsz, nem sikerült a hozzávalókat elkavarni.8)

    A kocsmáros nem talált meg itt-ott maradványokat, és bizony elszabadoltak az élőlények. azok között akartam rendet rakni:whistling::saint:

  • Húha, mi történik itten?


    Agatha Christie: Gyilkosság a kocsmában

    Hercule Poirot-t egy szokatlan üzenet várta ma reggel. A világító tárgyhoz, - ami most az íróasztalán hevert - még életében nem látott hasonlót. Rajta egy üzenet szerepelt: "Kedves Poirot! Kérem azonnal jöjjön a Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez nevű kocsmába. A vendégeim az elmúlt napokban rejtélyes körülmények között szenvedtek mérgezést és aggódom az ő, valamint kocsmám sorsáért. Számítok segítségére és diszkréciójára, amit megfelelően fogok honorálni. Kérem ezt a tabletet hozza magával! A címet biztonsági okokból nem írhatom le, szálljon taxiba, a városi taxisok ismerni fogják a címet. Gro"

    Poirot még sosem hallott sem a kocsmáról, sem a kocsmárosról. Azonban érezte, hogy van valami különös... és érdekes ebben az ügyben, ezért pár perc merengés után el is határozta, hogy hívassa is George-ot az inasát, akinek ezúttal egy taxit kellett rendelnie Poirot háza elé. Vajon a belga detektív ezúttal is bízhat a kis szürke sejtekben és megérzéseiben, és sikerül megtalálnia a gyilkost?



    Egy kávét kérek. És ha valaki mérget tesz a kávémba, akkor kirakom a kocsmából :P

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • (tényleg lassan becsődölünk, ha heti 1 vendég jön,

    Talán betéved ide (war) szerver ura főzenész is - és fizet mindenkinek amit csak kér. És még zene is lesz - igaz csak Heavy Metal....

    Neki nem gond egy éjjel 190.000.000 aranyat összecsal.. vagyis a multiktól ... jahh izé nem is.:/

    Teljesen szabályosan - no azt azért azt mégsem - de legalábbis nem bizonyíthatóan szabályt megkerülve dől a lé :whistling:


    Mi meg már úgyis csak itt csücsülgetünk - egy GO meg nem GO odaát ;)

    Nyilván így - unfair feltétek mellett - nem sokan játszanak már, úgy mint régen.




    nemrég beregeltem az ares 3-ra, bekerültem a nagy szövik szigetére...csak addig próbáltak fosztani, kihasználni, amíg néhány 10e pontos voltam, azóta megy ott is a kertészkedés

    Nem olyan veszedelmes - már - a war. Arany miatt szoktak menni kicsikre - főleg ha nulla tp-s multinak néznek

    jó meglátás, rettenet:) én is beregeltem, de én csak kertészkedem, meg galambászok. szóval engem sem fosztogat a kutya sem :)

    Mondom én - nem vérmes már az ott lévő banda :)

    Gyertek többen még - gyorsabban megy ott minden.

    Persze csatázni is kellene...5 perc 1 kör, nem kell egész éjjel tolni



    No

    Kávét kérek

    ÉS

    Sört a Népnek:!:

  • Az arany jöhetne, az értékes és még jól is néz ki :D


    Nahát, leléptem, és warból no-GO-zóna lett? Igaz, az aranyas ügyeskedéssel én sem tudok mit kezdeni, úgyhogy ez éppen az én saram is, de hát evvan. Mindent én sem tudok / tudtam :)


    Egyébként nem rossz az a heavy metal zene, ha az ember nem gyűlöli zsigerből. Akkor vannak köztük kifejezetten jók is.

    Egy kávét kérek. A nehézfém pedig maradjon a zenében :D



    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • a GOnak 2 szervere van OPI (meló mellett ez sem kevés), és mint Groove is írta, sajnos vannak dolgok, amikkel lényegében nem tud mit kezdeni...


    waron nem tudnak támadni, bár lehet a gyáva nyúl névvel kellene ott jelen lennem:) de valamilyen maci segít a piacozásban, volt, hogy láttam, elfogadta ajánlatomat :)

    kérek egy páleszt, meg valami ébresztőt (ne túl hangosat), még kellene ma melózni valamennyit X/

  • igen, gyorsabb, csak ha történik valami, az mindig éjjel/hajnalban....napközben senki nem bátor :D:D:D:D



    Tonic-ot mindenkinek...

  • de valamilyen maci segít a piacozásban,

    A macik már csak ilyenek - aranyosak (jahh azok a zenészek)

    Nahh jó vannak vérmedvék is X(



    napközben senki nem bátor

    Én bátran nyomom - a melót ^^


    Késő estig mentek csaták - fogyott a tp és arany dögivel

    A Heavy Metal jól fizethet - mert több mint negyed milliárd arany folyt be egy nap a főzenésznek

    Mondjuk egész estés koncert volt - nyilván a jogdíjak, stb ilyenkor jelentősek :/

    A KSZ szövetség a nagy rock rajongó war szerveren, nem mintha mutogatni akarnék rájuk - de hát nincsen GO(nd) velünk



    Kő még kérni inni?

    Szendó mellé valami gyümilét kérek

    ÉS

    Sört a Népnek!

  • Hát igen. A (ex) GO-k már nem csak karácsonykor vannak szabin :)


    Na ja, állítólag jó pénzek vannak a koncertezésben, világ körüli turnékban. Mondjuk azért fárasztó is lehet. Legalábbis sok sztár valóban nem bírja, és depis lesz, mindenféle szerhez nyúl, vagy még rosszabb :(



    Gyertek, igyunk még egyet így ünnepek előtt, aztán rohanjuk haza karácsonyozni (a rohanni haza része nálam mondjuk már teljesült) :)

    Kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Nem szeretem a Karácsonyt - a sok képmutatás miatt ami körül veszi...

    DE
    Sosem adom fel - talán a mostani olyan lesz mint amit szeretnék...


    Erre igyunk!

    Meg igyunk arra is :*