Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • simán megúszom Groove :)

    Opi, én vakba teszem karácsonyra a támadható accjaimat, azt senki nem tudja megszegni :)

    páleszt kérek, kissé átfagytam.

    a következő betérő italát fizetem

  • Jaj az a kalózkodás... sose szerettem.

    Azért ha jól fizetnek és nem rabolják ki közben a kocsmát (vagy a vendégeket), a kalózokat is szívesen fogadjuk :D


    A karácsonyi szerverbékét támogatom (a nem karácsonyit is) :P

    A grundfocit is, ha csak annyi pénzt kell beleölni, amennyit az iskolások ölnek bele (ergo max. 1db focilabda ára)


    Egy gyógykombót kérnék. Rettenetnek pedig valami jó drága rumot (az ő kontójára persze) :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • sört mindenkinek :D

    megint új szerver.. brrr... erre inni kell... 2 páleszt kérek, a harmadikat meg melléjük kísérőnek

    nocsak, ketten maradtatok lorovussal?

  • Új szerver??? :D

    Amíg az emberek az új szervereken költenek ambróziát, addig lesz új szerver. Már pedig mindenki akkor költ a fejlődésre.


    Erre igyunk! Forralt bort kérek!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Irén? Az nem valami hurrikán volt, ami romba döntötte Floridát? Hozok popcornt, lássuk, Ika is romba dől-e :P


    Kíváncsi leszek lesznek-e 100-an rajta... multikkal mondjuk 500-an :D


    Kávét kérek (VISSZATÉRTEM!) 8)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Irén? Az nem valami hurrikán volt, ami romba döntötte Floridát? Hozok popcornt, lássuk, Ika is romba dől-e :P


    Kíváncsi leszek lesznek-e 100-an rajta... multikkal mondjuk 500-an :D


    Kávét kérek (VISSZATÉRTEM!) 8)

    jo reklám volt, mikor kiderült a team megszűnése ;):D:D:D:D:D azóta miket nem lehet?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    citromos sört kérek :D

  • rettenet ne örülj korán :P még nem szűnt meg a team (teljesen).

    3-n vagyunk, egy fórum mod, egy go, és Lorovus. kérek egy forró kakaót, és mindenkinek fizetek egy kört :)

  • rettenet ne örülj korán :P még nem szűnt meg a team (teljesen).

    3-n vagyunk, egy fórum mod, egy go, és Lorovus. kérek egy forró kakaót, és mindenkinek fizetek egy kört :)

    nekem csak az tűnt fel, hogy a team manager "átváltott" student-re...


    én is kérek számodra egy kakaót...

    Edited once, last by rettenet ().

  • Nana! Azért a kocsmában még itt vedel a banda! Eddig csak a boxmeccsek szabályosságát felügyelték, de most egy kis kocsmai verekedésben ha kell csak úgy szórakozásból is beugrik mindenki!

    Egy korsó sert kérek, azzal jó nagyot lehet ütni is :D

  • Hát attól függ, mi miatt akarunk boxolni. Mindenesetre van egy helyes kis kalapácsom, amit örömmel bevetek ha rákényszerítenek a használatára :D


    Hát a csapat hírekből / felépítésből nem igazán lehet(ett) megtudni, hogy mi amúgy team tagok voltunk, illetve akik még ki vannak írva team tagként, de már nem azok. Igen, a TM is eltűnt az éterbe, hát... evvan, ahogy a jó magyar mondaná/írná.

    No sebaj, egyszer majd kiíródunk. Vagy elfelejtődünk. Majd meglátjuk, a lényegen túl sokat végülis nem változtat :)


    Egy kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Hát a csapat hírekből / felépítésből nem igazán lehet(ett) megtudni, hogy mi amúgy team tagok voltunk, illetve akik még ki vannak írva team tagként, de már nem azok. Igen, a TM is eltűnt az éterbe, hát... evvan, ahogy a jó magyar mondaná/írná.

    No sebaj, egyszer majd kiíródunk. Vagy elfelejtődünk. Majd meglátjuk, a lényegen túl sokat végülis nem változtat :)

    Igen, ezt próbáltam leírni néhányszor, hogy azért a csapat egy nyilvános köszönömöt, vagy rohaggyámeget vagy valamit azért érdemelne, de hát nem úgy gondolták az illetékesek. Fő, hogy van még csapat. Szóljatok a játékosoknak is, mert rajtunk keresik, ki is válaszol nekik akkor.

    Mi meg legfeljebb elfelejtődünk két perccel még azelőtt, hogy ika is elfelejtődne végképp. Nem ebbe fogunk belehalni.


    Egy melange-ot kérek.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Hát a csend miatt én nem a köszönömre tippelnék :D


    De hát mindegy is, igazából alulról kaptunk köszönetet és a legfontosabb talán ez volt :)


    Nah részemről egyelőre elég a filozofálgatásból, kérek egy kávét, Hindusét is állom és rohanok a dolgomra :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Van még team - mert van még Mod

    1

    ÉS

    Van még GO

    1

    A legfontosabb, hogy van főnökük is

    1

    Szerver mennyi is van?


    Valami édeset kérek, mert keserű lett a szám...

  • Opi igen, mondjuk ebben benne van az is, hogy a szerverek jó része már nem igazi szerver.

    Vagy legalábbis én nem neveznék egy olyan szervert valódinak, ahol már nem lehet értelmesen szétosztani a kultikat, mert konkrétan nincs hozzá elég játékos. (és akkor én még ráadásul legós vagyok ergo nekem nem olyan nagy tragédia, ha épp nem támadhatok meg senkit) :D


    Bár ha így folytatódik a rendszer, kb. mire eljutok oda, hogy minden városomban meglegyen a 11-es helytartó és építhessem a 12.-et, addigra megszűnik az Ika.



    És jah szerverek... én már az utolsó szerver ami nyílt anno, mielőtt megmondtam, arra megmondtam, hogy nem vagyok hajlandó elvállalni és felügyelje/supportolja az aki kap is érte valódi fizetést. Olyan 3-4 szerver után már csak amiatt vállaltam el még pár szervert, mert tudtam, hogy ha nem teszem meg, akkor az SGO-m GO nélkül kapná meg. És őt meg szeretem és tisztelem annyira, hogy ne akarjak szándékosan kitolni vele, mert még szerintem így ex-teamként is jobban érdekli a játék sorsa mint a géjefet. Lehet még engem is, pedig én már rég bizonyos értelemben kiégtem és csak a többi team tag társasága, továbbá tényszerűen a végtelensok szerverből kevesebb jusson a többieknek-szerű okokból voltam itt leginkább. :D


    Húha mekkora nagymonológot vágtam le itten... kérek is egy dupla kávét. Opinak pedig fizetem az italát. (tényleg lassan becsődölünk, ha heti 1 vendég jön, és annak is én állom a piát... merre van mindenki? :( )

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • megértelek, hisz sokéve ugyanazon a szerveren, ahol játszom, lecsökkent 300-ra/a stat. szerint/ az accok száma :D , évek óta nem támad, sem foszt senki...maradt az építgetés..

    nemrég beregeltem az ares 3-ra, bekerültem a nagy szövik szigetére...csak addig próbáltak fosztani, kihasználni, amíg néhány 10e pontos voltam, azóta megy ott is a kertészkedés :D:D:D:D:D


    hosszúlépést és házmestert:P

  • jó meglátás, rettenet:) én is beregeltem, de én csak kertészkedem, meg galambászok. szóval engem sem fosztogat a kutya sem :)na jó, én gyáva vagyok, szóval..:D

    kérek egy páleszt, ma (is) jól átfagytam a jeges szeles szakadó esőben. a következő betérő italát én fizetem, mert groove tényleg becsődöl :D<3

  • jó meglátás, rettenet:) én is beregeltem, de én csak kertészkedem, meg galambászok. szóval engem sem fosztogat a kutya sem :)na jó, én gyáva vagyok, szóval..:D

    kérek egy páleszt, ma (is) jól átfagytam a jeges szeles szakadó esőben. a következő betérő italát én fizetem, mert groove tényleg becsődöl :D<3

    már komolyan elgondolkodtam rajta, hogy beregelek pár accot/persze ip megosztással :P /, hogy összeugrasszam a szervert, a szöviket, csak, hogy legyen valami móka is :D


    fröccsöt :D