Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek:!:


    Nos a GF-nek lassan nem éri meg,h bármit is csináljon akármelyik játékában.

    Mi szeretnék még kicsit játszani és agyalunk mi volna jó, de ez sajnos süket fülekre talál,mivel senki szaki nagyon nincs már a GF-nél.

    Hagyták,h besokalljunk és kilépjünk így a magyar ika Sgo és Go nélkül maradt ,kivéve 2 szervert ami ugye nem túlzottan aktív ,bár a többi sem, de azért akadna és ott jobban kellene a felügyelet.De hát nincs rá Go :(

    Ha ez lehet akkor gondoljuk el mi lehet a központjában:?:


    Jegyet 0-ást nyissatok az hamarabb kerül fel Lorohoz de az is kb 1 hét ,tehát legyetek türelmesek.

    Itt megtaláltok minket és ha kell segítünk amiben tudunk.


    De mint már mondtuk lehet jönni war szerverre,ott hamarabb fejlődsz és lehet csatát vívni:!:

    Sajnos angol poseidon nem jött össze :(


    Kérek egy jófajta barack pálinkát

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Hát igen, a szerverlétszámok nem túl... nagyok :D


    Ody szerintem 2-3-nál több szervert eleve nem sok értelme lenne meghagyni. Felügyelet szempontjából amúgy sem elegáns ha egy GO-ra 2-nél több szerver jut (mondom úgy, hogy nekem 5, Sajti kilépése után pedig 7 volt, de ez annyit is ért) :D -- és én még mindig nem panaszkodhattam.


    Rettenet, igen a top50-es dologra gondoltam én is, csak rémlik olyan, mintha egyszer valakinek sikerült volna top50-be bekerülnie így, de mivel nem vagyok biztos benne, hogyan is volt, nem akartam hülyeséget írni :)


    és mielőtt elfelejteném:


    BOLDOG HÚSVÉTOT MINDENKINEK!

    ...remélem ez még nem minősül illetlen kajabálásnak :)


    Egy kávét kérek szépen.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • bár én még így (sem) nem költöztem, bár akartam, de nem lehet ( :cursing: ) de el tudom képzelni azt, hogy ha 1-1 drágább, sok nyersanyagos épületet lebontok, vagy 1 nem fontos várost telepelhagyással megszüntetek, akkor a pontcsökkennéssel mehetek át, amellyel pár óra múlva visszaemelkedő pontszámmal már top 50-es vagyok:S

  • Hali!


    Na megint nem dolgozunk :(


    Ezért hoztam egy jó zenét amire lehet táncolni így a fogyi torna meg lesz:D



    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Én a héten szabadultam a karanténból, úgyhogy akkor váltjuk egymást :)


    Zsu ez a zene valóban jó. Közben megpróbálkoztam egy jegyírással, remélem azért belátható időn belül kapok rá választ (természetesen 0-ás jegy lett belőle) :D

    Egy ír kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Persze most kéred a protekciót Ercsától mi:?:

    Na jó ez csak kötözködés volt:P

    Ha már neked is jegyet kellett nyitni akkor már nagy gáz van:!:


    Na még lehet jövő hét is pihi...................sok lesz már a jóból;)


    Hindának meg javulást:!::!:

    Kérek egy kávét sok sok habbal.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Én a héten szabadultam a karanténból, úgyhogy akkor váltjuk egymást :)


    Zsu ez a zene valóban jó. Közben megpróbálkoztam egy jegyírással, remélem azért belátható időn belül kapok rá választ (természetesen 0-ás jegy lett belőle) :D

    Egy ír kávét kérek.


    nem rajtam múlik ;)

  • Köszi Ercsa :)


    És nyugi Zsum, nálam minden a legnagyobb rendben. Csak a lepotyogó VAKolat miatt van szükségem segítségre, ahhoz én már nem értek sajna :)

    Egy kávét kérek, és igen, Hindusnak jobbulást.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Jó az idő így napozás van .................a teraszon:P


    Remélem mindenki jól van:?:

    Félek a jövő héttől,majd mindenki megindul azt nekünk annyi:(


    Barack jöhet páleszbe:)

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Huhh... ki akar hova megindulni?


    Én max. vizsgázni, de az a jó időre tekintettel online lesz :D


    Gro amúgy jól van, a helyzethez képest. A karantént szinte élvezem (pech hogy már 1 hete nem vagyok karanténban) :D a korona negatív, viszont ez egyben azt is jelenti, hogy továbbra sem vagyok egyik királyi család tagja sem :( vagy ha igen, nagyon jól titkolják előlem :D


    Egy kávét kérek, legyen kettő, már amúgy sem fog az agyam, pedig még holnapig ki kéne húznom :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Hát... jól eltűntetek :)


    Ennyire bezárkózott mindenki a karanténba, vagy ennyire megszöktetek, most hogy lazítottak rajta? :D


    Pultról a por letakarítva, kaszáspókok visszatessékelve a kevésbé szem előtt lévő sarokba.

    Egy kávét kérek, meg az eltűnt törzsvendégeket!

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • nos, hogy a kocsmák is jó ideig csak 15h-ig lehettek nyitva, a törzsvendégek is átálltak a zugivásra :D


    egy hosszúlépést kérek

  • Ki mondta, hogy a kocsmánk nem Kajmán-szigeteki címmel rendelkezik? Ott asszem nincs kijárási korlátozás :P


    Hosszúlépés Rettenetnek rendel, nekem jöhet még egy kávé (abból sosem elég) :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Olvasom Hinda kálváriáját egy másik totyikban! Nagyon sajnálom! Remélem, mielőbb kikeveredik teljesen a betegség mellékhatásaiból!


    Iszom az egészségetekre!

  • Olvasom Hinda kálváriáját egy másik totyikban! Nagyon sajnálom! Remélem, mielőbb kikeveredik teljesen a betegség mellékhatásaiból!


    Iszom az egészségetekre!

    Mellékhatásként már abban a topikban is inni kértem. :S

    Amúgy köszönöm, a legtöbb mellékhatás elmúlt, lélegzem, egészséges vagyok, maradt a cukorprobléma. De azért legközelebb, ha bulizni lesz lehetőségünk, a Fanyűvőben akkor is iszunk, h aznap dupla inzulint lövök. :D


    Most kérek egy gyümölcsteát.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Ezt úgy értsem, hogy a súlyos tüneteit produkálta... :(

    Az inzulinozásból van esély, hogy kimássz?


    Tali már volt a gondolatomban! :) De most valahogy másként lenne jó megszervezni. (Bár én a Fanyűvőbe szívesen megyek, ha nincs jobb ötlet! :) )

    Mit szólnátok egy majdani piknikezéshez? Lazább, közvetlenebb lehet. Grillezőt és rávalót viszek. De a sütögetést nem vállalom! :))

    Persze, sajnos nem mostanában...


    Kérek valamit, ami árt! :)

  • Bűnöztem;)Kiültem teraszra barátnőimmel sütizni .

    Maszk volt míg a sütit megvettük és tartottuk a távolságot míg nem kezdtünk el pletyizni,na jó akkor is volt valamennyi rés köztünk:D


    Hinda gondoltam is ,h eltévedtél mikor olvastam ott,h inni kérsz:D


    Groov te meg oly kipihentnek tűnsz:PVizsga ,h halad:?::?:


    Kopi ha szabad levegőn lesz a tali akkor nincs gond mennyien leszünk.

    Mehet a buli:!:


    A reggeli cappucinóm meg volt így ásványvizet kérek.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Vizsga nincs többé :D

    Kivéve az államvizsga, az még hátravan :)

    Meg majd egyszer egy nyelvvizsga sem ártana, meg ilyesmik, de az már egy külön történet :)


    Kopi én benne vagyok, hogyha vége ennek az őrületnek, akkor újrázzunk akár a Fanyűvőben, akár valami piknik felállásban, feltéve ha meg tudom oldani az utazást (egyelőre még teljesen bizonytalan számomra, hova tovább az egyetem befejeztével) :)


    Mindenesetre Hindára tekintettel cukormentes cuccok mostantól külön kérés nélkül is rendelhetőek a kocsmánkban.

    (aszpartám, szacharin, ciklamát és szukralóz nem), helyette eritritol, sztívia és persze sima cukor is, mindenkinek igény szerint :)


    Én egy kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//