HERA SSF vs DENGE

• 8:29 OPERASYON

kcu7c6q.png

pk0a09x.png

ctorj01.png

cr1n218.png

nw9edow.png

hpeb43i.png

c6yeumg.png

fveorka.png

8mq1923.png

t0w8vht.png

j0bqip3.png

gkowl4k.png

gcf7wc6.png

hk0u6xu.png

bkq8f99.png

roj4pll.jpeg

o53or4e.jpeg

ar6w6gl.jpeg

Şehirleri kurtarmak için paket açıp rodos basan böyük oyuncu hacı :))

4eccuuu.png

otv2ttv.png

pcn9pwt.png

mytadbx.png

kntcxyl.png

6dxeblp.png

tjswhau.png

ezyea7i.png

Aksiyondan kaçamayı beceremedikleri için bol bol liman verip gemi dagıttan hacı ve alicanın dram dolu anları :))

Aksiyon öncesi ;

lh6ky6g.png

Yenilen 100 aksıyondan sonra panik ve limanı düşürüş ;

o19caoc.png

Cephe düştükten sonra rodos gelene kadar 250 raund dagılan gemileri :)

lvr1cxw.png

Rodos ;

3ae5yf3.png

shlitxv.png

HUKUMDAR

Dağılan gemiler ;

jl0beve.png

6s80jhe.png

Rodos ;

ii39aqo.png

oup9sd7.png

Rodoslara ragmen saray şehirlerine dikilen bayraklar ;

9ku1te7.png

3svna66.png

Edited 2 times, last by Khnemu ().

• Örssüz aksiyon sonraları ;

Aksiyon engellemek için açılan cepheler ;

Aksiyon sonrası balonsuz füzesiz cepheler ;

UP3

31 raund sürat balonsuz :)

UP5

28 Raund sadece tahta buhar havan :)

UP4

43 Raund sürat balonsuz

EssahlıDaş

S S F Şehiri havan kesimi ;

REAL HUKUMDAR Şehiri havan kesimi ;

Aksiyon sonrası Balonsuz cephe ;

Rodos, tatil ve Kapanış ;

Ve bonus ;

Saray işgalleri , tüm kafa oyunculara kombo yağma raporları ve tatil. Savaş konusunda yalan haberlere karşı kanıtlamamız gereken bir durum kalmadığını düşünüyorum. Denge ittifakını tebrik ederim.

• 8.29 operasyonundan bazı raporlar eksik kalmış ben tamamlayayım.

Denge ittifakının ömründe canı acımamıştır; Canının acımamasının nedeni bugüne kadar bizi tanımamış olmasıdır.

Operasyon neticesinde incinen dengeliler:

Bu arkadaş bizim şehrimize ablukaya bu filoyu göndermiş...

Önce biraz aksiyonla yağlama hazırlık ve ardından havan kesimi

Before

After

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir diğer kurbanımız da bu şehirde ablukada filo bırakıp uyumak gafletine düşmüş...

Before

After

İtinayla füze-balon-kürek-havan sıfırlanır..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yüzlerce aksiyon yiyen bazı uyanık arkadaşlar durumlarından ders çıkarıp bize aksiyon denemeye kalkıyor ve olanlar oluyor.. Bir de ne görelim, biri aksiyon atarken diğeri aksiyondan kaçıp en azından biraz uyku uyumak için benim şehrime liman savun göndermiş....Dolayısıyla birbirlerini engellemişler :D

Before

After

Bunlar bizi salon adamı zannetti

Ama biz ne diyoruz: "Yemeyen dengeli kaldı mı?"....(kombo ve yağma)

• Eğlenceli günlerdi.. Kendi kendimizi dağıtmasaydık Hera'da sanırım bize karşı savaşabilecek bir ittifak olmayacaktı.. Bundan sonraki hayatlarınızda başarılar dilerim..

Yedi Denizin ve Epsilon Diyarı'nın Bir Zamanlar BarbarosPaşa'sı

LuciusVorenus

Şimdi Hera'da..

• Bana kalırsa şahsi düşüncem önümüzdeki günler daha eğlenceli geçecek gibi görünüyor.

Ahkam kesenler cezayı üst sınırdan yiyecekler gibi görünüyor ama zaman gösterir nasıl bir yol izleneceğini zamana bırakıp nasıl bir sonuç bizi bekleyecek bekleyip göreceğiz. Sonuçta yukarıdaki ithamlar biraz ağır bana kalırsa savaşıpta gövde gösterisi yapmayan görmedik zaten şu oyunda herkes kendini en iyi benim diye ilan eder vs. vs.

Ayrıca şu birbirinizi küçümsemeyi yermeyi de bir kenara bırakın bu bir oyun kazanmakta var kaybetmekte oyun olduğunu idrak etmenizi temenni ediyorum tabii idrak edebilirseniz. Bol bol savaşın olduğu güzel bir server olur umarım iyi günler herkese

• Bana kalırsa şahsi düşüncem önümüzdeki günler daha eğlenceli geçecek gibi görünüyor.

Ahkam kesenler cezayı üst sınırdan yiyecekler gibi görünüyor ama zaman gösterir nasıl bir yol izleneceğini zamana bırakıp nasıl bir sonuç bizi bekleyecek bekleyip göreceğiz. Sonuçta yukarıdaki ithamlar biraz ağır bana kalırsa savaşıpta gövde gösterisi yapmayan görmedik zaten şu oyunda herkes kendini en iyi benim diye ilan eder vs. vs.

Ayrıca şu birbirinizi küçümsemeyi yermeyi de bir kenara bırakın bu bir oyun kazanmakta var kaybetmekte oyun olduğunu idrak etmenizi temenni ediyorum tabii idrak edebilirseniz. Bol bol savaşın olduğu güzel bir server olur umarım iyi günler herkese

Kim kime ahkam kesmiş daha spesifik konuşursak anlaşılır olacaktır. Ayrıca o arkadaşların çoğu oyunu bırakıp sildiler zaten, çok bir rekabet kalmadı artık sw için.. İdrak konusunu da açmışsın sayın arkadaşım, güzel yapmışsın, idrakınız sanırım savaşlardan sonra açılıyor..

Yedi Denizin ve Epsilon Diyarı'nın Bir Zamanlar BarbarosPaşa'sı

LuciusVorenus

Şimdi Hera'da..

• Eğlenceli günlerdi.. Kendi kendimizi dağıtmasaydık Hera'da sanırım bize karşı savaşabilecek bir ittifak olmayacaktı.. Bundan sonraki hayatlarınızda başarılar dilerim..

Teşekkürler abi. Asıl o konuyu tartışmak gerekir. Hani herkes gider ssf kalırdı ? Hatta küfür konularında girelim. Yav delta gücü bana küfür eti , yav t1d bana küfür etti , yav grand küfürbaz , göztepeli küfürbaz. Ee ssf ana grubunda neler yazıldı ? O şahıs ssf yönetimine bana diğer arkadaşlara nasıl konuştu ? Hatta konuları dahada derinleştirelim. Darbe planlarına mı girsek yoksa insanların arka kapılardan yaptıgı terbiyesizlikleri mi ?

Yada şunuda konuşabiliriz :) Zorla eseasa ben saldıracagım tek gideceğim diyip. Adada şehiri olmamasına rağmen multı üzerinden kara sokup 2 kara cephesi açıp savaşmayı deneyen. Uyarmamıza rağmen raundları uzatmaya devam edip beceremeyincede düşman ittifak ile görüşüp cephelerden çekilen arkadaşlarımızın konusunada girebilirim.

Konuşulacak çok rezillik var. Hangisini konuşalım ey forum ahalisi :)

Bu arada savaş hakkında ve sonrasına ait ufak bir bilgi vereyim. İki bölgede savaş vardı. 9:29 ve 33:72. 9:29 biz domine edip erken bitirdik. Ardından 33:72 SSF tarafında savaşan şahıslar oyunu bilmedikleri için savaşmayı beceremediler. Düşman ile görüşüp cephelerden çekildiler :) O arada ssf ittifagı dagıldı ve tekrar kuruldu. Bizde yapılan çirkinlikler sonrası oyunu bırakma kararı aldık. O ara düşmanıda savaşa davet ettim. Olumlu bir yanıt gelmedi. Ardından Denge ittifagı deli ittifagı ile birleşip yeni bir ittifak kurdular. Adı HERA ittifagı oldu. HERA ittifagında sevdiğim abilerim ve dostlarım var. Hepsine yeni oluşumlarında başarılar dilerim.

Bana kalırsa şahsi düşüncem önümüzdeki günler daha eğlenceli geçecek gibi görünüyor.

irn9657.png

• Biz SSF olarak iç hesaplaşmamızı yaptık temiz bir sayfa açtık benim gönlüm ferah

Bazı ithamlar olmuş polemiğe girmeyeceğim, SSF ittifağına dair iki şeyin bilinmesi lazım

1. Bizim ittifağımızda küfürbaz kimse bulunmuyor bundan sonra da bulunmayacak

2. Bundan böyle SSF kimsenin şahsi düşmanlığına alet olmayacak yıllardan gelen dostluklarını bozmayacak

• Şahsi dusmanliga alet olmaktan kasıt ettiğin nedir ?

• Biz SSF olarak iç hesaplaşmamızı yaptık temiz bir sayfa açtık benim gönlüm ferah

Bazı ithamlar olmuş polemiğe girmeyeceğim, SSF ittifağına dair iki şeyin bilinmesi lazım

İç hesaplaşmayı nasıl yaptı ssf benle hesap gören olmadı

• Khnemu sana diyeceğim tek şey şudur öyle ahkam kesip astım kestim deyip oyunu bıraktım demen bana komik geliyor yoksa kim ne yapmış umrumda bile değil ama tabii sen oyunu bıraktın boş ver artık buraya bile bakma :D

• Evet gelelim size

Öncelikle %99 u inaktiflere olan(arafa salınmış) yağmalarınız için tebrik bekliyorsanız edeyim :)

Forum ahalisi belki bilmez onların inaktif olduğunu ama sizi de anlıyorum doğru düzgün rapor yok şişirmeniz gerekecekti.

Evvel zaman içinde bir harp ittifağı varmış 4 ay önce bunlar denge ile savaşa bir şekilde girmiş sonra telefonda "biz sizi yenemeyiz, sizinle asla savaşmak istemeyiz, savaşı bitirelim vs vs" diye belki 20 kişi üzerinden bize mesajlar göndermişler, en son egemen aradı bunlar dostumuz vs dedi insanlık ettik oynasınlar garibanlar diye saldık. Zaten serverı açıkçası ittifak olarak kaale almıyorduk biz aeneasta oynuyoruz burası biraz lojistik amaçlı bir server(dı). İttifak üyelerimizin bir çoğunun burada hesabı yoktu, ben de uğraşmadım açıkçası çer çöp ile onlara da gerek kalmadı dedim.

Şimdi son geldiğimiz durumda neler oldu;

Savaştan sonra bu durumu yediremeyen harpliler belli ki ssf ye girdi onları bizle savaş konusunda gazladı, bu sürede biz naptık yaz tatilimizin keyfini çıkarıyorduk temiz temiz. Sonra ssf belli ki bir noktada ikna edildi çünkü egemen bile gaza gelmiş görünüyordu en son, server bizim falan diyordu, şuan onu da sağda solda göremiyoruz gazı bitti herhalde. Önce yağmalara inaktifler ile başlandı, neyse dedik yaz sıcağıdır kafalarına güneş geçmiştir geçiştirdik. Sonra baktık bir gece 3-4 gibi yukarıda bahsettikleri 9:29 a 3-4 kişi gelmişler, gecenin 3 ünde gelip 15 dk dan limanlara çıkıp tüm şehirleri kapatmak 3-5 tane de yağma atmak artık oyunda geldiğimiz noktada bir başarı ifade etmiyor, sabahında vuracağım rodosu da niyeti "savaşmak" olan bir ittifak hesaplardı. Ama bunlar savaşa gelirken şehirleri kapatalım hızlı bir galibiyet alalım denge zaten bu serverı önemsemiyor hesapları taşırlar burda uğraştırmazlar bizi diye planladı. Neden çünkü gp altınları kıymetli erimesin istiyorlar.

Atladıkları nokta şu biz bugüne kadar iyi de kötü de olsa yapılan hiçbir şeyi unutmadık unutmayız da :) Savaş başladı biraz bekledim niyetlerini ölçtüm, ben birisine saldırıya gitsem tüm cepheleri yakarım adama nefes aldırmam, bunlar ne yaptı biliyor musunuz? 20 raundu geçmediler bile. Neden? Savaş burda büyürse bu denge burda bize neler yapar bildikleri için, balon saldırısı vs ile zaman geçirmeye çalıştılar 2-3 gün. Sonra son bir niyet ölçümü daha yaptık, 3-4 cephede bize saldırırlarken biz de bunların tüm adaları yaktık, 2 saat geçmeden tüm saldırı cephelerinden çekilip savunmaya yattılar, komik bir şekilde kendi adalarımızda saldırı alırken 30 cephede saldırı yapar duruma geldik, saldırı puanı 1-2-3 bizden savunma bunlardan oldu.

Biz o sırada ekibi bu servera getirip yerleştirme ile uğraşırken bu çocukların geldiği bu durumdan ötürü belki biraz cesaretlenirler diye tatile aldım hesabı, belki sağa sola saldırırlar biz de oralarda karşılarız diye farklı yerlerde cephe büyütürüz geniş alana yayılırız diye(o sırada 35:72 tarafındaki savaş devam ediyordu biten bir şey yoktu neyin galibiyeti falan demişler yukarıda onu da anlayamadık), sonra 2 saat sonra baktım adamlar tatile almış hesapları :)

2-3 gün sonra hesabı açacak oldum, çocuklar oyunu bırakmış :) Başlarına geleceklerini öngörmeleri güzel en azından.

Aralarında kavga vs çıkmış bunlar beni ilgilendirmiyor ama 2-3 çocuğun lafıyla bu savaşa giren herkes pişman olmuştur orası kesin.

Geçenlerde ben saldırıya gideyim dedim, bir de ne göreyim????

image.png

image.png

TOPUKSPORRRRRRRRRRRRRRRRR

Ben yine de yağmalarıma kesimlerime devam ederim kalan artıklardan.. Diğer raporları kendi sayfamıza asacağım.

image.png

Şimdi diyecekler ki oyunu bıraktık, oyunu bırakan adam ne yapar çekilir piyasadan foruma da bakmaz, bunlar(daha bizden kimse cevap vermeden) bile forumda bitmişler. Sağa sola cevap yetiştirmeye çalışıyorlar. Bu ne demek oluyor, biz oynamak isterdik ama bırakmamız bizim için daha hayırlı :P Veya kreonda mı devam ediyorsunuz, sadece bu serverdan mı kaçtınız yoksa?

Son geldiğimiz durumda artık ittifak olarak bu serverdayız, eğer denemek isteyen varsa tekrar saldırı deneyebilir, bundan sonra öyle önemsemediğim server vs demeyeceğim çünkü aeneasta önemsenecek bir şey kalmadı artık heradayız. Bazı arkadaşlar bunları ittifaktan şutlamış onlarla konuştuk tatlıya bağladık, şimdi yeni diye bir ittifak kuran harp artıkları var onlara bu serverı dar edeceğiz, harp artıklarını ve onların gazına gelenleri kurtarmak isteyeni bekleriz.

Bu serverda artık sadece dostlarımızla birlikte oynamaya devam edeceğiz, zaten bu bağlamda zaten yıllardır beraber olduğumuz ittifakla birleşmemizi de yaptık. Çer çöp temizliği başlıyor herkese hayırlı olsun.

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• Beni tanıyan tanır kimsenin arkasından iş çevirmem kötü bir şey soylediysem yüzüne de söylerim sana hakkımı helal etmiyorum diyen arkadaşa söylediğim gibi, birazcık ortalığı karıştırmasa zaten konferansa gelirdi konuyu cozerdik :D

Bazı arkadaşlar korktu vs gibi ithamlarda bulunmuşlar korkacak bir şey yok oyun oynuyoruz savaştan çekilme kararı alındı fakat karşılıklı çünkü bu savaşın artık SSF savaşı olmadığı daha doğrusu birkaç kişi tarafından öyle görüldüğü için bitirildiğini belirteyim.

Oyunda bilmediğimiz şeyler olabilir veya yanlış yaptığımız öneri alabiliriz bundan da gocunmayız öğrenmek ayıp değildir fakat şunu çok iyi biliyoruz ki savaşta takım arkadaşının ordusunu hesabını tatile alarak dağıtmak karaktersizliktir.

Aenasta bir vakit denge de oynadığım için herada da SSF adı altında dengeye bilgi aktaracağımı düşünenler olmuş Vakt-in de... Ben oyunu sakin ve dürüst oynayan kendi halinde biriyim bu tür şeyler çok basitçe düşünceler. Dost kazanmayı severim düşman olana da saygıyla yaklaşırım 6m puanlı hesaptan başka da hiçbir şeyim yoktur fakat dostlarım var :D

Tekrar meselenin özüne donelim doğru anlaşıp savaştan çekildik ama sizi gayet iyi tanıdığımız için yaptık bunu ve çekilirken telefonda söylenenler belli farklı anlatanlar varsa açıklayayım bu savaş istediğiniz kadar gider fakat biz ssfin savaşı olmadığını düşünüyoruz karşılıklı sen yeşil vereceksin bizde senin cephelerini vereceğiz dedik karşı tarafta savaşmak istemedi.

ÇEKİLDİK ÇEKİLMESİNE AMA OYUNU BIRAKIP KAÇMADIK, İNSANLARIN SES KAYDINI ALIP DAĞITMADIK SS PAYLAŞMADIK YANLIŞ KONUMDA atıp erkeklik yapmadık. Bireysel konuşuyorum SSF adına konuşmuyorum, ayrıca ittifak hala olduğu yerde duruyor sadece pisliklerden arındı ve kindarlardan sıralamaya girip bakabilirsiniz.:)

• Kindarmıyım pislikmiyim acaba:/:/

Neyseki hırsız değilim la devlet memuruyuz diye devletin malı mis çalmayan keriz mi :D

Neyse ben tahminen kindar statüsündeyim şu kindara kinder olarak yumurtlayın hakkını be kardeşim Hakkı nedir onuda ben hesaplamıyorum siz müthiş vicdan ve ahlak muhasebesi içinde halledersiniz size güvenim tam

Burda bir savaş birşey varsa o işi yapacak kişi bellidir Vakt-inde muhalefet tayfada olan kişiye güvensizlik olduysa böyle bir çekinceyi yaratan kişi kendisine baksın Banada yapıldı bu güvensizlik durumu oradayken burada buradayken orda hepsi kendince bişeyler düşünmüştür

Sen kendine taraf seçerek olayları buraya diziyorsun zaten en başından beri hatan bu iyi niyetli değil art niyetli hareketler görülmesi makul kendine sor bakalım Vakt-inde ne olduda ne dedim yaptımda bu herif böyle bir düşünce içine aldı sence konu arkadaşlık mı ??

Oyun içinde herşey olur ama bu oyunla ilgili olur Oyunun dışına taşan oyun içinde yeri olmayan hal hareket ve davranışlar affedilmez ilgililerine bu paragraf

• Ne güzel İstanbul be :) yemin ediyorum bu oyun içimdeki insan sevgisini bitirdi :) herkesi herkesle konuşan kimle kötü olurlarsa hemen digerlerine tüm konuştuklarını söyleyen kedi gibi bulunduğunu kabın şekline giren 2 tane çoçuk (bana göre 3 bide GERÇEK hükümdar var :) ) bunlar normalde çok önemsiz bi 3 leme ama sığındıkları limanlara daha önce dost abi dedigim için iki kelam yazayım dedim benim hem efe ittifakı içinde bulunup ssf özel gruplarında yer aldıgım bi dönem vardır efe ile ssf kapışırken bir tek harf taşımadıgımıda herkes bilir ama siz ona ragmen benle konuştuğunuz her özel şeyi aktarmışsınız allaha şükür veremeyecegimiz hesap yok :) kafamız rahat anlımız dik :) bunu söylememenin 2 sebebi var 1- hala abi diyecegim aradıgında sadece neden abi diyecegim bir insanın beni gereksiz 3 lemeye dedikodu malzemesi olarak görmesi ki sonuç ortada onlar malzeme oldular :)

2- yıllardır sizde oynayıp bana 3 senedir tanırım ssf ile ilgili tek kötü kelam etmekten kaçınan adamı 3 lemenin gazına gelip ispiyoncu yaftası vurmanız sizin ne kadar degişken olduğunuzun kanıtıdır :)

O iki tane arkadaş oyun parkına çevirdi tüm svyi ama arkadan atıp tutmalar bi yere kadar herkes kendi yoluna baksın oyununu oynasın bu saaten sonra çoçuk avutcak degilim :)

işin oyunsal boyutuna gelelim o kadar akıllar ki abi sizle savaşılmaz siz ittifak dagıtıyorsunuz 1 m gp eritmeden diyenler :) bunu fiilen test etmek istediler :)

Harbidende öyle oldu her zamanki gibi ama sanırım bu sefer 2 m falan gitmiştir :) 2 bölgeydi.

Savaşta sonuç önemlidir kaçtınız :)

Finale bağlayalım…

Burda yazılanlara 2 çoçuk yazarsa cevap vermeyecegim ne dengimler ne muhattabım allaha çarşılarına pazar versin ayagıma basmasınlar gidip kreondada kesmiyeyim onları işlerine baksınlar :) onun dışında herkese verilecek cevap vardır elbet…

• Finale bağlayalım…

Burda yazılanlara 2 çoçuk yazarsa cevap vermeyecegim ne dengimler ne muhattabım allaha çarşılarına pazar versin ayagıma basmasınlar gidip kreondada kesmiyeyim onları işlerine baksınlar :) onun dışında herkese verilecek cevap vardır elbet…

Doğru diyorsun. Raporlar ortada. Denk degiliz ;)

Evet gelelim size

Öncelikle %99 u inaktiflere olan(arafa salınmış) yağmalarınız için tebrik bekliyorsanız edeyim :)

Alican sen ve eneste inaktifmiydi peki. Hahahahaha. Abi şimdi sarayına bayrak diktim seni yağmaladım. Bir anlam ifade etmiyor diyorsun. İkariamda daha fazla ne yapabilirim. Oyun bu kadar Raporlar yukarıda :D Diğer konuda bırakacağımı duyurdum. Eseas yazdı. Onada savaş teklif ettim tık yok. Tatil çektirmişim sana aşağı yukarı 1 ay olmuş. Bak gidiyorum geliyorsanız gelin demişim. Bu şekılde avutacaksanız kendinizi saygı duyarım.

• Öncelikle güzel yazı yazmışsın senaryo hoş bir film festivalinden altın fırıldak alabilirsiniz bununla. Olayların gerçek yüzünü merak eden herkes raporlardan anlayabilir yoksa da bana yazabilirsiniz anlatırız.

Biz susalım raporlarımız konuşsun diyeceğim de sonra monolog olacak :D

9.29 civarında var mı hiç raporunuz acaba hani şu merkez adanız olan yer :D

Sanırsınız bir gece geldik yağmamızı atıp kaçtık. Hiç yoktan raporların tarih aralığına bakınız, tabi raporların içinde kaybolmazsanız. Merkez adanıza birkaç günlük zayıf bir direncin ardından pes edip bayrak diktirip tatile almayı da taktikten saymışlar en çok ona güldüm :D ha bir de şu silinmedeki 40 hesabınız ne oldu bizden sonra sildirmekten vaz mı geçtiniz de tatilleri açıldı tek tek?

Foruma cevap vermek için de bu kadar beklemenizin alameti farikası nedir oyunu komple bıraktığımızdan iyice emin olmak istemeniz değildir herhalde :S

İşin oyunsal boyutundan çıkarsak benim içim sonuna kadar rahat bırakana kadar mertçe oynadım oyunu kimsenin arkasından yüzüne edemeyeceğim laflar etmedim sonrasında da yüzleşmekten kaçmadım, güya çocuk olan benim ama :D aynı cümleyi hanginiz kurabilirsiniz acaba ?