Posts by Khnemu

Trib├╝nler senin olsun en b├╝y├╝k ittifak deli en b├╝y├╝k oyuncuda sensin. Oldu mu ? Sal art─▒k harbi bayd─▒n.

Sava┼č─▒ teklif eden benim. Yazd─▒klar─▒n bir tanesi do─čru degil. Neye cevap vereyim ┼čimdi ┼čunlar─▒n ben. ─░kariam─▒n %75 biziz iki ├╝├ž ki┼činin gelmesi durumu de─či┼čtirmez geldi─činiz gibi vuracag─▒m dedin. 3 ki┼či geldik. 2v1 ittifa─ča kar┼č─▒ ben sadece savunmada kar┼č─▒lar─▒m demeye ba┼člad─▒n. ┼×imdi ben ne diyeyim ? Sava┼čmayacaksan savunmada bekleyecekseniz belirtin. Meydan okuyan biz de─čil sizdiniz... Deltada oynam─▒yorduk bile meydan okuman─▒za icabet edip geldik. Hikaye uydurma hi├ž yorma bizi.

Ee ???

B├Ây├╝k ittifa─č─▒n b├Ây├╝k oyuncusuna ger├žekten gerek yokmu┼č. Hepsi fasa fiso. Yok geldikleri gibi vururuz yok ikariam─▒n %75 bizimden. Siz iki ittifaks─▒n─▒z biz sava┼čamay─▒zlara geldik.

Sava┼čmayacaksan─▒z neden ├ža─č─▒rd─▒n─▒z gerek var m─▒yd─▒ bu kadar kavgaya ?

Sen oyunu b─▒rakmam─▒┼č m─▒yd─▒n ? :D Hala ne dola┼č─▒yorsun buralarda

Bak buralara gelip kalp sa─čl─▒─č─▒na zarar veriyorsun yapma etme sonra demi┼čti dersin. Kim oldu─čum seni alakadar etmez ama b├Âyle atar gider yap─▒yorsun ya, komik oluyorsun, b─▒rakt─▒m ettim dedin bilmiyorum hala aktif misin ? bu kadar d├╝┼č├╝rme kendini

Benim b─▒rak─▒p birakmamam sava┼člar─▒m acaba seni neden bu kadar ilgilendiriyor? Sende sadece konusuyorsun bir nick yada kordinat versene?

Bunlar─▒ ben kesin demi┼čimdir. Deltadaki sava┼č hakk─▒nda takdir delta ahalisinin. Benim egom yok. ─░yiyim m├╝kemmelim ikariam benim. Hepinizi asar─▒m keserim bunlar gereksiz muhabbetler. Vedat ile dalga ge├žiyordunuz. Yogurtcu vedattaki egoya bak diye. Sizin ego daha beter. Adam ikariam bizim demedi. ─░kariam─▒n en b├╝y├╝k sava┼č─▒ kazand─▒k dedi. Bu arada fark─▒ndaysan iki ki┼či geliyoruz dedik uzatmad─▒m bile. Sen hala o ittifak ┼ču ittifak ikariam─▒n %75 anlat─▒yorsun.

Bana yazd─▒klar─▒ndan bir al─▒nt─▒ yapay─▒m.

'' Alpha THOR biziz. Alpha bizim. Beta Lgnds biziz. Beta bizim. Hera EFE ve HERA ittifa─č─▒ biziz. Hera bizim. Omega cadde biziz. Omega bizim. Aeneas denge biziz. Aeneas bizim. Sadece delta yar─▒ yar─▒ya. Birde epsilon yok. Oyunun %75 bizim. Sen gelirsin bizim hesaplar─▒ yagmalars─▒n. Efe'ye sokar─▒m efe herada beni korur. Thor'a sokar─▒m thor beni alphada korur. Sava┼č├ž─▒lar gelicek. Art─▒k ikariam bizim ona g├Âre ne yapacaksan─▒z yap─▒n. ''

Ve bu s├Âzler. Bu ego senin i├žin fazla. Kald─▒ramazs─▒n. Kum taneleri felan iddial─▒ s├Âzler. Hi├ž sava┼čmam─▒┼č birisi i├žin... Takt─▒n ikariam art─▒k bizim laf─▒na. O saymad─▒g─▒n kum taneleri i├žinde ├žok tehlikeli ekipler var. Dikkat et. Ek olarak ben caddenin , thorun , ├Âzellikle efe'nin bu konudan haberi oldugunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum bile. Benim laf─▒m ┼čevkete sadece.

Bu arada sen bu kadar nank├Ârm├╝yd├╝n ya :) A─člayan oyuncularm─▒┼č. Vallaha i├žeride a─člay─▒p kim tatil ├žekti ? Ben degildim. Ben motivasyon veriyordum. General i┼čine girme bence hi├ž. Daha ne kesilecek hesab─▒n─▒ yapam─▒yorsunuz. En ├žok aksiyondan v.s. degilde alev ve ├Ârsten yoruldum ya. Adam 50k alev fark─▒ atm─▒┼č 20 cepheden kapatmaya ├žal─▒┼č─▒yorum. Bir alev at bari be :) Hay─▒r onu ge├žtim ├Ârs ka├ž─▒r─▒yorlar filika at takip et bari .Geliyorsun kazand─▒k diyorsun. 8 tane cepheden ├žekildiler 30 tane cepheden ├žekildin. Damagelerin hepsinde gerideyiz. Nas─▒l kazand─▒k o sava┼č─▒ anlatsana biraz daha g├╝leyim.

Bu arada ben ├žo─čul konu┼čuyorum. Enes ve ┼čevkete benim laflar─▒m. ─░ttifa─ča degil. Gene i├žeride sevdi─čim ve sayd─▒─č─▒m insanlar var. Bu gereksiz konular i├žin kavgaya gerek yok. Sava┼č ayr─▒ bu durumlar ayr─▒.

├çamur atmaya ├žal─▒┼č─▒yorsunda bir ellerine bak istersen.

├çok sall─▒yorsun. Ge├žen ki yaz─▒nada tek tek cevap veremedim. Paragraflarca yaz─▒yorsun. Bunlar─▒n %3 do─črudur.

Eseas k├╝f├╝r etti mi etti. Ne zaman itiraf etti etti─čini. Ocak 2024'te. Z─▒rvalama art─▒k ya. Vallahi ya sus ya biraz d├╝r├╝st ol. Ben delta sava┼č─▒nda u─čra┼čamad─▒m ├žo─ču ┼čeyle. Sava┼č ile cebelle┼čiyordum. Siz bo┼čtunuz tabi enes ile kan dedikodusu yap─▒yordunuz . Zaten %100'├╝m├╝ verdim bu sava┼čada. Yalanlayabilir misiniz bunu ?

─░stedi─čin yerde istedi─čin konuya girelim mi ?

Bu k├╝f├╝r konusunu ben a├žmad─▒m. Sen ─▒srarla a├ž─▒yorsun. Al─▒┼čm─▒┼čs─▒n─▒z yalan s├Âylemeye. Delta g├╝c├╝ sana k├╝f├╝r etmi┼č. K├╝f├╝r etti diye serzeni┼čte bulundu─čun ┼čah─▒s ile hala konu┼čuyorsun ama. Konu┼čmayacaks─▒n o zaman. Bir tane hesap i├žin ne hallere d├╝┼č├╝yorsun.

Neymi┼č ben delta g├╝c├╝ne gidersem sana ay─▒p olurmu┼č. Dostluk tek tarafl─▒ olmaz. 4 ayd─▒r enesin k├╝f├╝r etti─čini bildi─čin halde saklam─▒┼čs─▒n. Enes bana k├╝f├╝r etti onu niye hesapa katm─▒yorsun diye sordu─čumda ise o sizin aran─▒zda diyorsun. Delta g├╝c├╝ ilede bu senin aranda derim bende. Utanmadan eseasa k├╝f├╝r etti─čimi iddia ettin. Bende **** m─▒ ge├žiyorsun ┼čevket diyerek engelledim. Onu do─čru anlat bari :)

As─▒l konuya gelelim.

-Madem bu kadar k├╝f├╝r zoruna gidiyor. Bu kadar delta g├╝c├╝ ├Ânemli. Ben can─▒m─▒ di┼čime tak─▒p sava┼č─▒rken neden delta g├╝c├╝ sava┼č─▒ndan ├žekilme oylamas─▒na evet verdin ┼×EVKET ??? Cepheleri neden buglad─▒n anlat bakay─▒m.

-Madem bu kadar k├╝f├╝r zoruna gidiyor. O zaman s├Âzde sana ana avrat k├╝f├╝r eden delta g├╝c├╝ ile antla┼č─▒p neden KAN'─▒ vurma plan─▒ yapt─▒n─▒z. At─▒y─▒m m─▒ ekran foto─čraf─▒n─▒. B├Âyle mi yap─▒yoruz yani ? Ben ├žamur atmam senin gibi. Konu┼čacaksan do─črular─▒ konu┼č.

-SSF konusu tamam─▒yla yalan. Do─črusu ┼ču arkada┼člar ; ┼×evket dedi─či gibi bize yazd─▒ iki sava┼č durumun dada yazd─▒. Hac─▒ya 20m general borcu oldu─čunu s├Âyledi. O borcu isterse veririm hac─▒ya. Fazlas─▒n─▒ vermem zaten veremem delta g├╝c├╝ var. Ek olarak sava┼čanda dahil olmam siz varken. Sizede ne laz─▒msa yard─▒mc─▒ olurum dedi iki defa. Hatta biz enesi ya─čmal─▒yorken 5t alt─▒n satt─▒ bize ucuzdan. ┼×imdi bunlar─▒ konu┼čman laz─▒m senin ┼čevket. Benim ├╝st├╝mden yalan s├Âyleyerek oyuncu ├žekmeye ├žal─▒┼č─▒yorsun. Ay─▒p ediyorsun. ┼×unu eklemey─▒ unutmu┼čum. Sen o sava┼č biz birle┼čmeyi ask─▒ya al─▒yoruz. Sizin sava┼č bitene kadar demedin mi ? Sava┼č bitene kadar bekleyecektin yani izleyecektin...

A─čz─▒mdan benim ne ├ž─▒km─▒┼č ya ┼ču ekran foto─čraf─▒n─▒ atsana ? Bende ki yaz─▒lar farkl─▒. Grand babama k├╝f├╝r etmi┼čmi┼č. Evet onu yazd─▒n─▒z ekran foto─čraf─▒ istedim gelmedi. Biz neler yazd─▒k peki. Enesin casper'─▒n o─čluna yazd─▒─č─▒ mesajdan daha a─č─▒r bir itham g├Ârmedim ben oyunda. O saatten sonrada ┼čahs─▒ ile i┼čim bitti benim zaten. Ciddiye al─▒nacak bir insan degil. Beni zepheyos'a kana sald─▒rmaya ├ža─č─▒rd─▒─č─▒n─▒zda da bu y├╝zden reddettim. O─čuzhanlar 15m gp alaca─č─▒ zamanda enes s├Âz├╝n├╝ tutmayaca─č─▒na emindim. Ge├ž her ┼čeyi siz o grupta k├╝f├╝r etmediniz mi ?

[20.09.2022, 20:02:23] Bu konu ile alakal─▒ en do─čru lafta bu bence. ─░sti┼čareden a├ž bak.

Empati kuracaks─▒n biraz bu bencillik fazla. Ben grup tada s├Âyledim bunu. Adam─▒n kar─▒s─▒na forumdan sall─▒yorsunuz. Sonra adam k├╝f├╝r ediyor diyorsunuz. Sana yap─▒lsa adam pipetle beslenir :) Granda sorsan o sana s├Âvd├╝. Sana sorsam onlar sana s├Âvd├╝. Ben bu i┼čin i├žine giremem. Deltaya yeni gelmi┼čim ├ž├╝nk├╝.

Bizim konuya d├Ânelim. Adam ortaya etmi┼č k├╝f├╝r├╝ s├Âzde. Atars─▒n ekran foto─čraf─▒n─▒ bende herada vururum dedim. Hali haz─▒rda zaten her gece atm─▒┼č─▒m adama aksiyonu yapabilece─čim t├╝m ┼čeyleri yapm─▒┼č─▒m. Ne yapabilirim k├╝f├╝r etti diye ? Grand ayn─▒ ittifaka m─▒ girdim de ─▒srarla konu┼čuyorsun ? Kald─▒ ki ben tutupta senin s├Âz├╝ne inan─▒p bir hareket yapmam ┼ču saaten sonra. Casus belli olacak diyorsun. O grupta o foto─čraf─▒ gaziosmanpa┼ča att─▒ yazd─▒n─▒z zaten. Sorduk ona oda farkl─▒ anlatt─▒ olay─▒. 1. kayna─ča gittim sordum olmam─▒┼č. Sallayacaksan dogru salla. Bir ekran foto─čraf─▒ atacaksan 2022 y─▒l─▒nda ki bir olay─▒n. 2022 y─▒l─▒nda atacaks─▒n. Sen 2022 y─▒l─▒nda bir laf at─▒yorsun ortaya. 2024 y─▒l─▒ndada do─čru oldugunu iddia ediyorsun. Yani ├Âzetle s├Âvenede grupta olanada sordum. Bo┼č yapma o y├╝zden. Ge├ž bu manip├╝lasyonlar─▒. Herada bile sald─▒rmad─▒n adama hala k├╝f├╝r k├╝f├╝r diyorsun.

SAYIN FORUM AHAL─░S─░. YORUM S─░Z─░N. B─░R─░N─░N E┼×─░NE ED─░LEN ─░─×REN├ç YAKI┼×TIRMALAR VE K├ťF├ťRLER M─░ DAHA A─×IR , YOKSA DO─×RULU─×U B─░LE KANITLANMAMI┼× BABALARINA TEC***V├ťZ ED─░CE─×─░Z LAFI MI DAHA A─×IR. TERAZ─░DE NERES─░ A─×IR BASIYOR ? TAKD─░R S─░Z─░N.

Eskiden baz─▒ ┼čeylerin ├Ânemi vard─▒. Kendin yazm─▒┼čs─▒n samimiyet durumunu felan. Ona ra─čmen bu yazd─▒klar─▒n etik de─čil. Ke┼čke do─črular─▒ yazsayd─▒n. ├çamur atma stratejisi ho┼č olmam─▒┼č. Konuyu ─▒srarla farkl─▒ yere getiriyorsun. ├ľzellikle wp den yazd─▒klar─▒ndan sonra.

Arkada┼č adam beni aeneasa yada alphaya ├ža─č─▒rmad─▒ ki. Adam─▒n plan─▒ program─▒ belli. Muhittin kendi k├Â┼česinde biz b─▒rakm─▒┼č─▒z. Ne alaka durup dururken ba┼člad─▒ k├╝f├╝r etmeye gene ?

Durup dururken k├╝f├╝r edip duruyor ama neden ?

Bu olaylar ilk ├ž─▒kt─▒g─▒nda arkada┼čt─▒k senin ile. ─░lk ba┼čta zorla bizi o foruma ├ž─▒kartt─▒. Forumdan biz hac─▒larla ufak tart─▒┼čmaya girince enes k├╝f├╝r etti. En ba┼č─▒ndan beri enesten ┼č├╝pheleniyorduk. ─░lk k├╝f├╝r├╝ kime ihalele etmeyi denedi sen biliyorsun. ─░kinci k├╝f├╝r├╝ kreonda hakanlarla sava┼č bittikten sonra geldi. Ve deltaya davet etti. Hala kim oldugu belli degil bu arada. ├ť├ž├╝nc├╝ k├╝f├╝rde senle konu┼čtuktan sonra etti. Biz senin ile tart─▒┼čt─▒k. Hop bir anda k├╝f├╝r ediyor. Ama neden ? Bize kar┼č─▒ bir┼čey yapamayacag─▒ g├╝n gibi ortada. Denedi beceremedi. Birilerine ihale etmesi laz─▒m. O kadar adama ihale edemedi. ┼×evket sen gittin sazan gibi atlad─▒n. Adam bunca ┼čeyi yapt─▒ktan sonra birde kar┼č─▒ya general satmaya ├žal─▒┼č─▒yor hahahahahaha. Hala ayn─▒ ya.

20.09.2022, 20:01:34

17.10.2022, 10:41:43

─░sti┼čareden bak bu tarihlere. Ben hala ayn─▒ yerdeyim. ─░ddia etti─čin gibi bir yaz─▒ yazd─▒ysam k├╝f├╝r konusunda ├Âge denetlemeye yapmadan payla┼č l├╝tfen.

Herkes birbirine s├Âzde k├╝f├╝r etmi┼č. Ortada tek ekran foto─čraf─▒ yok. Foto─čraf─▒ at─▒n gere─či yap─▒l─▒r dedim. Bu s├Âzde bana k├╝f├╝r etti dedi─činiz oyuncu ismi GRAND. Benim bir ortakl─▒g─▒m yada sohbetim yok. Olmad─▒da ayn─▒ ittifaktada bulunmad─▒m. Varsa bir k├╝f├╝r kan─▒tla. Ben k├╝f├╝r yedi─čim adama abi diye yazm─▒yorum...

Bak ┼čevket ├žok farkl─▒ konulara girebilirdim. Girmedim. WP ├╝zerinden farkl─▒ konu┼čtun ve i├žeride sevdi─čim insanlar var. O konulara girersem onlara ay─▒p olur diye girmiyorum. Abartma. Yaz─▒caksan do─črular─▒ yaz. ├ľge denetleye kadar giriyorsun. ─░nsanlar─▒ gazlayacag─▒m diye. Wp ├╝zerinden enes ile sizin aran─▒zda demedin mi ? Neler yazd─▒n. Delta g├╝c├╝ne girmedi─činiz yada bize sald─▒rmad─▒g─▒n s├╝rece ben sizin ile sava┼čmam sava┼čmakta istemem demedin mi ayr─▒ ayr─▒ ├╝├ž├╝m├╝zede. Dostuz karde┼čiz konu┼člamar─▒. Bir giriyoruz foruma s├╝rekli bize g├Ânderme. ┼×a┼č─▒rt─▒c─▒ ger├žekten.

Hera konusuna gelelim. SSF meydan okumad─▒n ben tarafs─▒z─▒m dedin. Orada o d├Ârtl├╝ oldugu s├╝rece ben SSF'e kar┼č─▒ sava┼čmam dedin. D├╝r├╝st ol. Ben oyun b─▒rak─▒ca─č─▒m dedigim gibi ittifa─ča ├ža─č─▒rd─▒n. En ├žok sen istedin bizim oyunu b─▒rakmamam─▒z─▒. Deltaya defalarca ├ža─č─▒rd─▒n heray─▒ ─▒srarla b─▒rakmamam─▒ istedin. Utanmadan hera mera yazm─▒┼čs─▒n. Belkide enes bundan k├╝f├╝r etti bilemem. Ama o konuda komik. Madem bu kadar delikanl─▒ ben meydan okudum size. Neden ├ž─▒kmad─▒ ortaya enes ? O hesabada sanada ayr─▒ ayr─▒ yazd─▒m. Arkada┼ča bak hele ya.

Kreon konusuna gelince. S├╝rekli konuyu farkl─▒ yere getirmeye ├žal─▒┼č─▒yorsun. Benim o arkada┼člar ile sorunum yok ama. Tebrike┼čtik. ├çokta sayg─▒l─▒ bir sava┼č oldu ben tebrik ederim onlar─▒ tekrardan. Tuttun bana kreonda yenilmi┼čsinize kadar getirmeye ├žal─▒┼čt─▒n. Bo┼č i┼č yap─▒yorsun. D├╝r├╝st ol arkada┼č.

Ya ┼čevket hala ayn─▒ konu┼čmalar─▒ yap─▒yorsun. Ne anlat─▒yorsun ger├žekten. Adresimiz yanl─▒┼čm─▒┼č. Do─čru adres ┼čevketin iddias─▒na g├Âre THOR. Yahu THOR ne alaka ? Bir anlat─▒r m─▒s─▒n ? Ona g├Âre konu┼čay─▒m bende.

siz de kan ittifa─č─▒ gibi ayn─▒ raporlar─▒ 50 kere asacak m─▒s─▒n─▒z yoksa :D kavgada yumruk say─▒lmaz son yumru─ču yiyen sizsiniz belli ki yoksunuz burda.

oynad─▒─č─▒m sv de seni g├Âremiyorum g├Âr├╝rsem asar─▒m, siz gidin sizi piyon gibi ├Âne s├╝r├╝p sonra arkan─▒zda durmayanlarla u─čra┼č─▒n ben sizi a┼čar─▒m abicim i┼činize bak─▒n benim sizin gibilerle daha i┼čim kalmad─▒ bir yerde denk gelirseniz tokad─▒ vururuz olur biter.

Hahahahaha. ─░yi g├╝ld├╝rd├╝n. Tatildeyken mi att─▒n yumru─ču. Evet evet. Uyan ziya kalk sabah oldu.

Rakip olmak istediniz. ─░ttifak sava┼č karar─▒ ald─▒. Bizi davet ettiniz geldik sava┼čt─▒k. Ard─▒ndan baz─▒ s├Âylenen s├Âzler ├╝zerine raporlar─▒ as─▒p polemi─če hi├ž girmeden. Denge'yi tebrik edip raporlar─▒ ast─▒m. Bu kadar zoruna gitmesi san─▒r─▒m yenilginin boyutunu g├Âzler ├Ân├╝ne sermi┼č olmam. Israrla foruma yaz─▒yorsun. Her mesaj─▒n sonuna bu son mesaj , muhattap olmam , i┼čim kalmad─▒. :) Ee yazma o zaman. Konular ile alakas─▒z raporlar asm─▒┼čs─▒n. Bende alakal─▒ olanlar─▒ payla┼čt─▒m.

hesaplar─▒ ka├ž─▒rd─▒lar sv den seri bir ┼čekilde o y├╝zden ├Âyle g├Âz├╝k├╝yor :D

Atma ziyaaa.

by4zdsj.jpg

hsfogvy.jpg

rjgf15b.jpg

rm61c64.jpg

9a9x2lh.jpg

f1kvb2p.jpg

oo1pgqt.jpg

oek31ul.jpg

o5576av.jpeg

fyxojs3.jpeg

Aksiyondan dahi ka├žam─▒yorsun ziyaa ;

n4t0lqj.jpg

Aks─▒yon sonras─▒ cephe farklar─▒ ;

k61w2v1.jpg

4klj6ai.jpg

quzmhyk.jpg

Havan kestiren ziyaa ;

r40pxw5.jpg

4uhvpxr.jpg

├Âyle h─▒zl─▒ ka├žt─▒n─▒z ki yeti┼čemedik :P

Ka├ž─▒┼č b├Âyle olur ziya ;

46svcif.jpg

h8zpk1i.jpg

At─▒lan 30 ge├žkin rodos ve ka├ž─▒┼č... ;

e0hwnmd.jpg

Bayra─č─▒ diktim tatile ka├žt─▒n. Ziya ka├ž─▒┼č b├Âyle olur ;)

Ast─▒─č─▒n raporlardaki hi├žbir hesap bizim degil. Hans coni moni toni ne bulduysan asm─▒┼čs─▒n. As bir ghostek raporu as bir khnemu raporu as bir vakt─▒ k─▒yamet raporu. Asamazs─▒n zaten yok ├ž├╝nk├╝. Defalarca kez sava┼č teklifinde bulundum. ─░ttifak dag─▒l─▒ncada tekrarlad─▒m. Hesaplar gidene kadar hi├ž sesiniz ├ž─▒kmad─▒ nedense :)

psyy

Ben yaral─▒ kurt, sen k─▒nal─▒ kuzu

Biraz cilve a┼čk─▒n biberi tuzu

Sanki biraz naz ediyorsun ama

Senin bana g├Ânl├╝n var gibi gibi

Y├╝z├╝me kar┼č─▒ "Git", diyorsun ama

Sanki g├Âzlerin "Kal", der gibi gibi

Madem haz─▒rl─▒ks─▒zs─▒n o zaman sunucu kimin olacak g├Ârelim diye efelenmeyeceksin.

Sizin gibi 3 g├╝nl├╝k sava┼č├ž─▒lara g├╝venen egemen server bizim dedi, ben server kimin olacak g├Âr├╝r├╝z dedim, ┼čuan geldi─čimiz durumda egemenin sesi k─▒s─▒k siz de ortada olmad─▒─č─▒n─▒za g├Âre daha konu┼čaca─č─▒m─▒z ne var? Ki bunlar─▒ daha sava┼čmadan yapt─▒k, bir de tam performans sava┼čsak acaba ba┼č─▒n─▒za neler gelecekti :)

3 G├╝nl├╝k sava┼č├ž─▒ sensin. Tatil ├žeken giden sensin. Ben SSF dag─▒ld─▒ktan sonra bana yazan arkada┼ča net davet yollad─▒m. Konu┼čuyorsun oradan sava┼čacaksan b─▒rakmayacag─▒m gel hadi 84:71 kar┼č─▒l─▒k verece─čim dedim. Ses gelmedi. 1 hafta bekledim. Ben 10 sene felan oynamam bu oyunu. Onu EGEMENE s├Âyle. Yazd─▒klar─▒n─▒ diyen biz degiliz EGEMEN. Benim bu oyunda tek iddiam var. Ben sava┼č─▒n sonunu g├Ârene kadar devam ederim. Sen 3 g├╝n sava┼čt─▒ysan bu senin eksi─čin. Deltada izledin. Herada kendi g├Âz├╝n ile g├Ârd├╝n. Bu laflar ile bu raporlar─▒ telafi edemezsin. Sana teselli olarak S S F vermesi gerekeni vermi┼č. Onla teselli bul bencede :)

B├╝t├╝n fakeler gelmi┼č konuya korkmay─▒n b─▒rakt─▒m oyunu rahat├žana kendinizi belli ederek yazabilirsiniz izin verildi

Komedi degil mi ama ya. Neler ya┼čam─▒┼č─▒z kimlerle oynam─▒┼č─▒z abi biz. Yaz─▒lara bak ya :) Generall─▒k ak─▒nc─▒ya devir edilmi┼č aks─▒yon sava┼č─▒ s─▒ras─▒nda. Aktif panele bak─▒yor. O ittifaga yeni geldi bakamaz generallik verilemez muhabbeti bile yapan oldu ya. Askerde gibi hissetim kendimi SSF'de hahahahaha.

Fark─▒ndaysan─▒z ├žok konu┼čmad─▒k daha. Normalde bu birle┼čimde ittifak ad─▒ HARP(SSF) olacakt─▒. Human tag─▒n─▒ ben seviyorum kals─▒n dedim. Detaya girsem daha farkl─▒ konularda var. Mesela -Ghostek'e liderlik devrediliyordu herkes hakim bu konuya zaten. Onuda biz reddettik. Fake hesaptan degil normal hesab─▒ndan yaz. Bir tanede daha kombo raporu asal─▒m foruma.

SSF ─░ttifa─č─▒ bence ├ž─▒k─▒p bu ┼čahsi mesele konusunu a├ž─▒klay─▒n. Beni rahats─▒z etmeye ba┼člad─▒ bu konu. Baz─▒lar─▒ zeytin dal─▒ uzataca─č─▒m diye fazla yalan s├Âyl├╝yor. Bak ben konu┼čursam yer yerinden oynar.

dcpegdy.jpg

Bak beni konu┼čturmas─▒nlar.

Selamun aleyk├╝m

Beni tan─▒yan zaten tan─▒yor o y├╝zden b├╝t├╝n iddialar─▒ pas ge├žiyorum. Burada tek s├Âyleyece─čim ┼čey ┼čudur ki;

Kendini test etmek isteyen arkada┼člar g├Âr├╝yorum burada. Size a├ž─▒k teklif istedi─činiz koordinatta, istedi─činiz kadar cephede ben tek olaca─č─▒m. Hani ba┼čkalar─▒n─▒ sava┼čmaya ├ža─č─▒rd─▒─č─▒n─▒z─▒ ama gelmediklerini s├Âyl├╝yorsunuz ya buyrun bakal─▒m. Geri kalan b├╝t├╝n konu┼čmalarda serbestsiniz, sizi de bilen biliyor beni de. Size forumda prim vermem ben ├žocuklar.

9sv0760.jpg

Evet seni bukelemun olarak herkes biliyor. Bencede ├žok ┼čey yapma sen...

Finale ba─člayal─▒mÔÇŽ

Burda yaz─▒lanlara 2 ├žo├žuk yazarsa cevap vermeyecegim ne dengimler ne muhattab─▒m allaha ├žar┼č─▒lar─▒na pazar versin ayag─▒ma basmas─▒nlar gidip kreondada kesmiyeyim onlar─▒ i┼člerine baks─▒nlar :) onun d─▒┼č─▒nda herkese verilecek cevap vard─▒r elbetÔÇŽ

Do─čru diyorsun. Raporlar ortada. Denk degiliz ;)

Evet gelelim size

├ľncelikle %99 u inaktiflere olan(arafa sal─▒nm─▒┼č) ya─čmalar─▒n─▒z i├žin tebrik bekliyorsan─▒z edeyim :)

Alican sen ve eneste inaktifmiydi peki. Hahahahaha. Abi ┼čimdi saray─▒na bayrak diktim seni ya─čmalad─▒m. Bir anlam ifade etmiyor diyorsun. ─░kariamda daha fazla ne yapabilirim. Oyun bu kadar Raporlar yukar─▒da :D Di─čer konuda b─▒rakaca─č─▒m─▒ duyurdum. Eseas yazd─▒. Onada sava┼č teklif ettim t─▒k yok. Tatil ├žektirmi┼čim sana a┼ča─č─▒ yukar─▒ 1 ay olmu┼č. Bak gidiyorum geliyorsan─▒z gelin demi┼čim. Bu ┼ček─▒lde avutacaksan─▒z kendinizi sayg─▒ duyar─▒m.

┼×ahsi dusmanliga alet olmaktan kas─▒t etti─čin nedir ?

E─členceli g├╝nlerdi.. Kendi kendimizi da─č─▒tmasayd─▒k Hera'da san─▒r─▒m bize kar┼č─▒ sava┼čabilecek bir ittifak olmayacakt─▒.. Bundan sonraki hayatlar─▒n─▒zda ba┼čar─▒lar dilerim..

Te┼čekk├╝rler abi. As─▒l o konuyu tart─▒┼čmak gerekir. Hani herkes gider ssf kal─▒rd─▒ ? Hatta k├╝f├╝r konular─▒nda girelim. Yav delta g├╝c├╝ bana k├╝f├╝r eti , yav t1d bana k├╝f├╝r etti , yav grand k├╝f├╝rbaz , g├Âztepeli k├╝f├╝rbaz. Ee ssf ana grubunda neler yaz─▒ld─▒ ? O ┼čah─▒s ssf y├Ânetimine bana di─čer arkada┼člara nas─▒l konu┼čtu ? Hatta konular─▒ dahada derinle┼čtirelim. Darbe planlar─▒na m─▒ girsek yoksa insanlar─▒n arka kap─▒lardan yapt─▒g─▒ terbiyesizlikleri mi ?

Yada ┼čunuda konu┼čabiliriz :) Zorla eseasa ben sald─▒racag─▒m tek gidece─čim diyip. Adada ┼čehiri olmamas─▒na ra─čmen mult─▒ ├╝zerinden kara sokup 2 kara cephesi a├ž─▒p sava┼čmay─▒ deneyen. Uyarmam─▒za ra─čmen raundlar─▒ uzatmaya devam edip beceremeyincede d├╝┼čman ittifak ile g├Âr├╝┼č├╝p cephelerden ├žekilen arkada┼člar─▒m─▒z─▒n konusunada girebilirim.

Konu┼čulacak ├žok rezillik var. Hangisini konu┼čal─▒m ey forum ahalisi :)

Bu arada sava┼č hakk─▒nda ve sonras─▒na ait ufak bir bilgi vereyim. ─░ki b├Âlgede sava┼č vard─▒. 9:29 ve 33:72. 9:29 biz domine edip erken bitirdik. Ard─▒ndan 33:72 SSF taraf─▒nda sava┼čan ┼čah─▒slar oyunu bilmedikleri i├žin sava┼čmay─▒ beceremediler. D├╝┼čman ile g├Âr├╝┼č├╝p cephelerden ├žekildiler :) O arada ssf ittifag─▒ dag─▒ld─▒ ve tekrar kuruldu. Bizde yap─▒lan ├žirkinlikler sonras─▒ oyunu b─▒rakma karar─▒ ald─▒k. O ara d├╝┼čman─▒da sava┼ča davet ettim. Olumlu bir yan─▒t gelmedi. Ard─▒ndan Denge ittifag─▒ deli ittifag─▒ ile birle┼čip yeni bir ittifak kurdular. Ad─▒ HERA ittifag─▒ oldu. HERA ittifag─▒nda sevdi─čim abilerim ve dostlar─▒m var. Hepsine yeni olu┼čumlar─▒nda ba┼čar─▒lar dilerim.

Bana kal─▒rsa ┼čahsi d├╝┼č├╝ncem ├Ân├╝m├╝zdeki g├╝nler daha e─členceli ge├žecek gibi g├Âr├╝n├╝yor.

Ahkam kesenler cezay─▒ ├╝st s─▒n─▒rdan yiyecekler gibi g├Âr├╝n├╝yor ama zaman g├Âsterir nas─▒l bir yol izlenece─čini zamana b─▒rak─▒p nas─▒l bir sonu├ž bizi bekleyecek bekleyip g├Ârece─čiz. Sonu├žta yukar─▒daki ithamlar biraz a─č─▒r bana kal─▒rsa sava┼č─▒pta g├Âvde g├Âsterisi yapmayan g├Ârmedik zaten ┼ču oyunda herkes kendini en iyi benim diye ilan eder vs. vs.

Ayr─▒ca ┼ču birbirinizi k├╝├ž├╝msemeyi yermeyi de bir kenara b─▒rak─▒n bu bir oyun kazanmakta var kaybetmekte oyun oldu─čunu idrak etmenizi temenni ediyorum tabii idrak edebilirseniz. Bol bol sava┼č─▒n oldu─ču g├╝zel bir server olur umar─▒m iyi g├╝nler herkese

irn9657.png