Posts by psyy

siz de kan ittifa─č─▒ gibi ayn─▒ raporlar─▒ 50 kere asacak m─▒s─▒n─▒z yoksa :D kavgada yumruk say─▒lmaz son yumru─ču yiyen sizsiniz belli ki yoksunuz burda.

oynad─▒─č─▒m sv de seni g├Âremiyorum g├Âr├╝rsem asar─▒m, siz gidin sizi piyon gibi ├Âne s├╝r├╝p sonra arkan─▒zda durmayanlarla u─čra┼č─▒n ben sizi a┼čar─▒m abicim i┼činize bak─▒n benim sizin gibilerle daha i┼čim kalmad─▒ bir yerde denk gelirseniz tokad─▒ vururuz olur biter.

├Âyle h─▒zl─▒ ka├žt─▒n─▒z ki yeti┼čemedik :P

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png,

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

bunlar─▒ unutmu┼čum asmay─▒ kalan─▒ da silinmi┼č tonlarca var rapor b├Âyle

├žok ├Ânemli de─čil de vites daha 1 de bilginize

Arkada┼člar konuda ├žok anonim var ama ittifa─č─▒m─▒zla alakalar─▒ yok bunlar kim bilmiyorum ├žokta ├Ânemli de─čiller belki kendi kendinizle de konu┼čup e─členiyor olabilirsiniz tabi :D Benim yaz─▒p s├Âyleyemeyece─čim bir ┼čey yok anonimlere s─▒─č─▒n─▒p konuda kendimizi gizlemeyiz yani gerek yok.

K├╝├ž├╝k 1-2 cevap verece─čim daha cevap verece─čim bir ┼čey yok kendi i├ž hesapla┼čman─▒z─▒ halledin kafan─▒za g├Âre tak─▒l─▒n.

Yukar─▒da tunahan demi┼č ki:

ger├ži hera da denge diye ittifak kalmad─▒ da─č─▒tt─▒k.

image.png

image.png

Nas─▒l da─č─▒lm─▒┼č─▒z bir anlatsana kurulu┼č tarihi belli ittifak a├ž─▒klamas─▒ bile ayn─▒ duruyor :) Sava┼č s─▒ralar─▒nda birle┼čim i┼čimiz vard─▒ onu sava┼č bitimine(oyunu b─▒rakman─▒za :P) erteledik o kadar.

Madem haz─▒rl─▒ks─▒zs─▒n o zaman sunucu kimin olacak g├Ârelim diye efelenmeyeceksin.

Sizin gibi 3 g├╝nl├╝k sava┼č├ž─▒lara g├╝venen egemen server bizim dedi, ben server kimin olacak g├Âr├╝r├╝z dedim, ┼čuan geldi─čimiz durumda egemenin sesi k─▒s─▒k siz de ortada olmad─▒─č─▒n─▒za g├Âre daha konu┼čaca─č─▒m─▒z ne var? Ki bunlar─▒ daha sava┼čmadan yapt─▒k, bir de tam performans sava┼čsak acaba ba┼č─▒n─▒za neler gelecekti :)

madem ├Âyle sava┼čma arzunuz vard─▒ iste─činiz vard─▒ bir ayd─▒r neredeydiniz ? bir ayd─▒r bi aksiyon al─▒r bir ittifak gelir merkeze ya─čma atar hi├ž de─čilse bi dener yav bi yoklar. nas─▒l bir korkuysa hareket yoktu ┼čimdi ├╝├ž be┼č oyunu ak┼čamlar─▒ sohbet i├žin giren adamlar─▒ ya─čmalar biz ┼č├Âyleyiz b├Âyleyiz dersiniz.

Tunahan inan zerre beni ilgilendirmiyor senin 5 dk oyuna giren adam─▒n─▒n ┼čuan ya─čmalanmas─▒, neden biliyor musun? 500 tane ya─čma raporu ast─▒ysan─▒z 480 tanesi inaktif ya─čmas─▒yd─▒ da o y├╝zden :) Biz en az─▒ndan her ak┼čam 5 dk oyuna giren adamlar─▒ ya─čmal─▒yoruz. Sen beni ben seni biliyorum, ben herkese ayn─▒ c├╝mleyi kurdum "bize dokunmad─▒─č─▒n─▒z s├╝rece bu serverda kimse ile i┼čimiz yok", ha bize dokunma cesaretinde bulunduysan─▒z 10 sene de s├╝rse sava┼č─▒r─▒z yine de sizi serverdan yollar─▒z.

Neyse arkada┼člar konuyu uzatm─▒yorum, birileri bir ┼čeyler iddia ediyorsa biz burday─▒z, gelin istedi─činiz zaman boyunuzun ├Âl├ž├╝s├╝n├╝ al─▒rs─▒n─▒z, onun d─▒┼č─▒nda bundan sonra sa├žma sapan yorumlar atarsan─▒z ittifa─č─▒mdan kimse cevap vermeyecektir. Sizi ve anonim hesaplar─▒ ba┼č ba┼ča b─▒rak─▒yor aran─▒zdan ├žekiliyoruz.

WINTER IS COMING!!!!!

Yukar─▒da baz─▒ yaz─▒lar g├Âr├╝yorum yok ona teklif ettim b─▒rak─▒yorum dedim vs diye, b─▒rakt─▒m diyorsunuz daha 3-5 saat ge├žmeden forumda bitiyorsunuz bu nas─▒l oyunu b─▒rakmak? :D

300m den fazla gp si olan 2 ittifak sava┼ča girmi┼č 1 haftada sonuca ba─članmas─▒na bu forumda kim inan─▒r? Siz ka├žman─▒za bahane ar─▒yorsunuz ba┼čka bir a├ž─▒klamas─▒ yok bu durumun.

Ha ka├žmad─▒k biz zaten forumda yat─▒yoruz oyunda da var─▒z diyorsan─▒z gelip kafan─▒za vurabiliriz onun d─▒┼č─▒nda pek yazaca─č─▒m bir ┼čey yok zaten yazd─▒─č─▒m mesajda a├ž─▒k├ža yazd─▒m "dengeyi 2-3 g├╝n haz─▒rl─▒ks─▒z yakalayal─▒m zaten sv de ┼čuan pek yoklar 3-5 rapor alal─▒m inaktif ya─čmalar─▒yla birle┼čtirip foruma asal─▒m ├žok zora gelirse de oyunu b─▒rakt─▒k der ka├žar─▒z" ssf y├╝z├╝n├╝z├╝ erkenden g├Ârd├╝ de ┼čutlad─▒ sizi egemen ilk kez(g├Ârd├╝─č├╝m) do─čru bir karar ald─▒ herhalde.

dedi─čim gibi uzatmayaca─č─▒m serverdan ka├ž─▒p gittiyseniz zaten sizi kaale al─▒p konu┼čaca─č─▒m bir durum yok, raporlar konu┼čsun diyorsan─▒z ├Ânce serverda hesab─▒n─▒z olmas─▒ laz─▒m ki biz de raporlar─▒ konu┼čtural─▒m :D ama ne eksik ka├ž─▒p gittiniz, ama bu oyun de─či┼čik bi oyun g├╝n├╝n birinde tekrar kar┼č─▒la┼č─▒r─▒z nas─▒lsa :) o zaman da b├Âyle ka├žacaksan─▒z ┼čimdiden s├Âyleyin :)

Evet gelelim size

├ľncelikle %99 u inaktiflere olan(arafa sal─▒nm─▒┼č) ya─čmalar─▒n─▒z i├žin tebrik bekliyorsan─▒z edeyim :)

Forum ahalisi belki bilmez onlar─▒n inaktif oldu─čunu ama sizi de anl─▒yorum do─čru d├╝zg├╝n rapor yok ┼či┼čirmeniz gerekecekti.

Evvel zaman i├žinde bir harp ittifa─č─▒ varm─▒┼č 4 ay ├Ânce bunlar denge ile sava┼ča bir ┼čekilde girmi┼č sonra telefonda "biz sizi yenemeyiz, sizinle asla sava┼čmak istemeyiz, sava┼č─▒ bitirelim vs vs" diye belki 20 ki┼či ├╝zerinden bize mesajlar g├Ândermi┼čler, en son egemen arad─▒ bunlar dostumuz vs dedi insanl─▒k ettik oynas─▒nlar garibanlar diye sald─▒k. Zaten server─▒ a├ž─▒k├žas─▒ ittifak olarak kaale alm─▒yorduk biz aeneasta oynuyoruz buras─▒ biraz lojistik ama├žl─▒ bir server(d─▒). ─░ttifak ├╝yelerimizin bir ├žo─čunun burada hesab─▒ yoktu, ben de u─čra┼čmad─▒m a├ž─▒k├žas─▒ ├žer ├ž├Âp ile onlara da gerek kalmad─▒ dedim.

┼×imdi son geldi─čimiz durumda neler oldu;

Sava┼čtan sonra bu durumu yediremeyen harpliler belli ki ssf ye girdi onlar─▒ bizle sava┼č konusunda gazlad─▒, bu s├╝rede biz napt─▒k yaz tatilimizin keyfini ├ž─▒kar─▒yorduk temiz temiz. Sonra ssf belli ki bir noktada ikna edildi ├ž├╝nk├╝ egemen bile gaza gelmi┼č g├Âr├╝n├╝yordu en son, server bizim falan diyordu, ┼čuan onu da sa─čda solda g├Âremiyoruz gaz─▒ bitti herhalde. ├ľnce ya─čmalara inaktifler ile ba┼čland─▒, neyse dedik yaz s─▒ca─č─▒d─▒r kafalar─▒na g├╝ne┼č ge├žmi┼čtir ge├ži┼čtirdik. Sonra bakt─▒k bir gece 3-4 gibi yukar─▒da bahsettikleri 9:29 a 3-4 ki┼či gelmi┼čler, gecenin 3 ├╝nde gelip 15 dk dan limanlara ├ž─▒k─▒p t├╝m ┼čehirleri kapatmak 3-5 tane de ya─čma atmak art─▒k oyunda geldi─čimiz noktada bir ba┼čar─▒ ifade etmiyor, sabah─▒nda vuraca─č─▒m rodosu da niyeti "sava┼čmak" olan bir ittifak hesaplard─▒. Ama bunlar sava┼ča gelirken ┼čehirleri kapatal─▒m h─▒zl─▒ bir galibiyet alal─▒m denge zaten bu server─▒ ├Ânemsemiyor hesaplar─▒ ta┼č─▒rlar burda u─čra┼čt─▒rmazlar bizi diye planlad─▒. Neden ├ž├╝nk├╝ gp alt─▒nlar─▒ k─▒ymetli erimesin istiyorlar.

Atlad─▒klar─▒ nokta ┼ču biz bug├╝ne kadar iyi de k├Ât├╝ de olsa yap─▒lan hi├žbir ┼čeyi unutmad─▒k unutmay─▒z da :) Sava┼č ba┼člad─▒ biraz bekledim niyetlerini ├Âl├žt├╝m, ben birisine sald─▒r─▒ya gitsem t├╝m cepheleri yakar─▒m adama nefes ald─▒rmam, bunlar ne yapt─▒ biliyor musunuz? 20 raundu ge├žmediler bile. Neden? Sava┼č burda b├╝y├╝rse bu denge burda bize neler yapar bildikleri i├žin, balon sald─▒r─▒s─▒ vs ile zaman ge├žirmeye ├žal─▒┼čt─▒lar 2-3 g├╝n. Sonra son bir niyet ├Âl├ž├╝m├╝ daha yapt─▒k, 3-4 cephede bize sald─▒r─▒rlarken biz de bunlar─▒n t├╝m adalar─▒ yakt─▒k, 2 saat ge├žmeden t├╝m sald─▒r─▒ cephelerinden ├žekilip savunmaya yatt─▒lar, komik bir ┼čekilde kendi adalar─▒m─▒zda sald─▒r─▒ al─▒rken 30 cephede sald─▒r─▒ yapar duruma geldik, sald─▒r─▒ puan─▒ 1-2-3 bizden savunma bunlardan oldu.

Biz o s─▒rada ekibi bu servera getirip yerle┼čtirme ile u─čra┼č─▒rken bu ├žocuklar─▒n geldi─či bu durumdan ├Ât├╝r├╝ belki biraz cesaretlenirler diye tatile ald─▒m hesab─▒, belki sa─ča sola sald─▒r─▒rlar biz de oralarda kar┼č─▒lar─▒z diye farkl─▒ yerlerde cephe b├╝y├╝t├╝r├╝z geni┼č alana yay─▒l─▒r─▒z diye(o s─▒rada 35:72 taraf─▒ndaki sava┼č devam ediyordu biten bir ┼čey yoktu neyin galibiyeti falan demi┼čler yukar─▒da onu da anlayamad─▒k), sonra 2 saat sonra bakt─▒m adamlar tatile alm─▒┼č hesaplar─▒ :)

2-3 g├╝n sonra hesab─▒ a├žacak oldum, ├žocuklar oyunu b─▒rakm─▒┼č :) Ba┼člar─▒na geleceklerini ├Âng├Ârmeleri g├╝zel en az─▒ndan.

Aralar─▒nda kavga vs ├ž─▒km─▒┼č bunlar beni ilgilendirmiyor ama 2-3 ├žocu─čun laf─▒yla bu sava┼ča giren herkes pi┼čman olmu┼čtur oras─▒ kesin.

Ge├ženlerde ben sald─▒r─▒ya gideyim dedim, bir de ne g├Âreyim????

image.png

image.png

TOPUKSPORRRRRRRRRRRRRRRRR

Ben yine de ya─čmalar─▒ma kesimlerime devam ederim kalan art─▒klardan.. Di─čer raporlar─▒ kendi sayfam─▒za asaca─č─▒m.

image.png

┼×imdi diyecekler ki oyunu b─▒rakt─▒k, oyunu b─▒rakan adam ne yapar ├žekilir piyasadan foruma da bakmaz, bunlar(daha bizden kimse cevap vermeden) bile forumda bitmi┼čler. Sa─ča sola cevap yeti┼čtirmeye ├žal─▒┼č─▒yorlar. Bu ne demek oluyor, biz oynamak isterdik ama b─▒rakmam─▒z bizim i├žin daha hay─▒rl─▒ :P Veya kreonda m─▒ devam ediyorsunuz, sadece bu serverdan m─▒ ka├žt─▒n─▒z yoksa?

Son geldi─čimiz durumda art─▒k ittifak olarak bu serverday─▒z, e─čer denemek isteyen varsa tekrar sald─▒r─▒ deneyebilir, bundan sonra ├Âyle ├Ânemsemedi─čim server vs demeyece─čim ├ž├╝nk├╝ aeneasta ├Ânemsenecek bir ┼čey kalmad─▒ art─▒k heraday─▒z. Baz─▒ arkada┼člar bunlar─▒ ittifaktan ┼čutlam─▒┼č onlarla konu┼čtuk tatl─▒ya ba─člad─▒k, ┼čimdi yeni diye bir ittifak kuran harp art─▒klar─▒ var onlara bu server─▒ dar edece─čiz, harp art─▒klar─▒n─▒ ve onlar─▒n gaz─▒na gelenleri kurtarmak isteyeni bekleriz.

Bu serverda art─▒k sadece dostlar─▒m─▒zla birlikte oynamaya devam edece─čiz, zaten bu ba─člamda zaten y─▒llard─▒r beraber oldu─čumuz ittifakla birle┼čmemizi de yapt─▒k. ├çer ├ž├Âp temizli─či ba┼čl─▒yor herkese hay─▒rl─▒ olsun.

Biraz rapor asal─▒m bari canland─▒ral─▒m buralar─▒ :D

1-2 ayd─▒r Y─░─×─░T(!) ittifa─č─▒ ile farkl─▒ yerlerde sava┼čmaya ├žal─▒┼čt─▒k, tek yapt─▒klar─▒ ┼čey adadaki hesaplar─▒ tatile al─▒p 3 g├╝nden gemi atmak oluyordu. sonra dedik ki bu i┼č b├Âyle olmayacak, merkezlerine bir ada kurduk bari kom┼ču olal─▒m diye bakt─▒k ki gidelim diye gemi bile atm─▒yorlar bunlar da nerden ├ž─▒kt─▒ gitsinler diye :D

image.png

4 seviye ├Ârs bas─▒p ├žekildi :D

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

sava┼člar bu kadar korkudan bizim ┼čehirlere bile sald─▒ramad─▒klar─▒ i├žin

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

SONUÇ?

Lider-general-diplomat-i├ži┼čleri-orgeneral-korgenesjdfhsfskjfs neyse uzatmayay─▒m t├╝m ekip tatile ald─▒lar saymad─▒k o i┼čler ge├žti ama 50+

image.png

biz buralarday─▒z art─▒k yeni merkezimizde, siz geldik├že devam ederiz.

Klasik galibiyet, ┼čehir ismim her ┼čeyi a├ž─▒kl─▒yor..

1.5 ayda s─▒n─▒rl─▒ say─▒da kar┼č─▒l─▒k verebildiler, tonlarca rodos. Merkezlerini talan ettik durduk rapor bile asmaya yeltenmedik. 2 g├╝nd├╝r bir kar┼č─▒l─▒k e─čilimi vard─▒ ben de merkeze biraz gp ├žekip gireyim bizimkiler de gelir sarar dedim sarar dedik sava┼č─▒r─▒z dedik.. Sonu├ž mu? 20 saat dayanabildiler. ─░ttifak merkezlerinde koskoca 20 saat :D

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Selamlarrrrrrrrrrrrrr

Yine yeni tokatlarla kar┼č─▒n─▒zday─▒z :evil:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

itinayla depo da kesilir :)

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.pngunknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

1 haftada 100 civar─▒ rodos vurdular, 3 kere ayn─▒ anda 10x ┼čehirden rodos vurdular ama af yok t├╝m ┼čehirleri hemen tekrar geri yakt─▒k, depolar─▒na bile sahip ├ž─▒kamay─▒p kestirdiler, ERS ittifa─č─▒na att─▒─č─▒m─▒z yeni tokatlar ┼čimdilik bu kadar, keyifli seyirler.

Yi─čit ittifa─č─▒ ile sava┼čmam─▒z─▒ f─▒rsat bilip 1-2 ┼č─▒mar─▒kl─▒k yapan ers ├╝yeleri oldu

ba┼čta liderleri hamido olmak ├╝zere ├žaplar─▒n─▒ tekrardan sava┼č aras─▒nda kendilerine g├Âsterdik, bununla da kalmay─▒p sava┼č ganimeti olarak general pay─▒m─▒z─▒ kendilerinden komisyon kestik, ┼čimdi hepsi s─▒rayla geliyor, bu post sonunda s├╝rpriz var ka├ž─▒rmay─▒n direkt en alta bile inebilirsiniz :)

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

En sevdi─čimiz k─▒sma geldik, rakipte f├╝ze kalmay─▒nca depo a├žacaklar─▒ a┼čikar duruma geldi, neyse depo geldi seviniyorlar tabi gp ├žekece─čiz diye, sonu├ž mu???

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Y─░─×─░T ile sava┼čmam─▒z─▒ f─▒rsat bilip di─čer kanattan bizi zay─▒flatmaya ├žal─▒┼č─▒rlarken elleriyle 3.3m gp yi bize verdiler daha da g├╝├žl├╝ d├Ând├╝k ERS b├Âlgesinden, te┼čekk├╝r ediyoruz katk─▒lar─▒ndan dolay─▒ hamido ve saz arkada┼člar─▒na :)

bunlar da generalleri biz ald─▒ktan 5 dk sonras─▒ :)

unknown.png

unknown.png

unknown.png

┼čimdilik bu kadar, rapor asmaya bir adet yetkin eleman ar─▒yoruz kalan raporlar─▒ asmas─▒ i├žin :)

keyifli forumlar :)

Kesimlere devam

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

bu kadar rapor yeter s─▒k─▒ld─▒m, biraz ada g├Âr├╝nt├╝s├╝, palmiye, tatil fotolar─▒ payla┼čal─▒m i├žimiz a├ž─▒ls─▒n :)

├Ânce yi─čit merkez adalar─▒:

40 m gp olan 2 adada sadece 2-3 limanda sava┼čabilmelerinin rezilli─či :(

unknown.png

unknown.png

unknown.png

├ťF├ťR├ťKC├ť ve saz arkada┼člar─▒ tatil v1

unknown.pngunknown.png

cephe say─▒s─▒n─▒ o kadar az tutuyorlard─▒ ki tatile al─▒p a├žabiliyorduk hesaplar─▒ keyfimize g├Âre tek ki┼či b├Âlgelere yetti

unknown.png

├ťF├ťR├ťKC├ť ve saz arkada┼člar─▒ tatil v2

unknown.png

unknown.png

hades kaynaklar─▒n─▒ kullanabilmek ad─▒na 2 kez ├že┼čitli bahaneler ile tatile alan arkada┼č─▒m─▒z─▒ kutluyoruz :)

evet k─▒sa bir ├Âzet ile ┼čimdilik yi─čit rapor k─▒sm─▒n─▒ noktal─▒yoruz. Ya─čma raporlar─▒ hala 300 den fazla oldu─ču i├žin en k─▒sa s├╝rede asaca─č─▒m onlar─▒ da, yoksa birikiyor eleme yapmam gerekiyor :)

60-70m gp ile en az─▒ndan 30-40 cephede sava┼čmay─▒ hayal ederek girdi─čimiz yi─čit merkezlerinden maalesef adalar─▒ talan ederek ├ž─▒kt─▒k, ki┼či ba┼č─▒ 1 cephe bile d├╝┼čmedi cephe kavgas─▒ yapt─▒─č─▒m─▒z bile oldu :D

Ayr─▒ca 50 yi─čitliyi tatile ald─▒rma challenge ile yola ├ž─▒km─▒┼čt─▒k, say─▒ 90-100 ├╝ ge├žtikten sonra saymay─▒ b─▒rakt─▒m, direkt ┼čampiyonu a├ž─▒klayay─▒m :)

SALDIRAY adl─▒ oyuncuyu 3 kez tatile ka├žarak ┼čampiyonlu─ču kimseye kapt─▒rmad─▒─č─▒ i├žin tebrik ediyoruz :)

Kendisini 2 tatil ile ├ťF├ťR├ťKC├ť ba┼čta olmak ├╝zere 10 civar─▒ Yi─čit ├╝yesi takip ediyor :)

Tebrik mesajlar─▒ ve tatile almalar─▒ vs. ile sava┼č noktaland─▒, umar─▒m bir dahaki sava┼č─▒m─▒z zevk alaca─č─▒m─▒z ┼čekilde bol cephede olur, ┼čimdi son olarak bonus ┼čeklinde raporlar var, hatta i┼čin kaymak k─▒sm─▒ diyebiliriz, bu mesaj─▒ okuyanlar alt postu ka├ž─▒rmas─▒n :)

Merhabalar, 2 hafta ├že┼čitli b├Âlgelerde g├╝zel sava┼člar oldu, en az─▒ndan g├╝zel sald─▒r─▒lar yapt─▒k savunma zaten rakiplerimizin her zaman yapmak zorunda oldu─ču bir ┼čey :) ├Ânce raporlar sonra biraz ada g├Âr├╝nt├╝s├╝ ard─▒ndan ya─čmalara ge├žece─čim ├žok rapor birikmi┼č umar─▒m araya kar─▒┼čan yoktur :)

bu sava┼č─▒n kesim rekoru ile ba┼člayal─▒m, gyro balon temizli─či yapt─▒─č─▒m─▒z anlar eski raporlarda mevcut, sonucu da burada :D

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

tatil1-9.pngtatil2-7.png

tatil3-7.png

tatil4-9.png

tatil5-9.png

tatil6-9.png

tatil7-6.png

gerekli ├Âzeni arkada┼člar─▒ tatile yollamakla g├Âsterdi─čimiz i├žin bu paint e ├žok ├Âzen g├Âstermedik, rahats─▒zl─▒k i├žin ├Âz├╝r diliyoruz :)

50 tatil challenge ile ba┼člad─▒k, yukar─▒da 55 yi─čitli tatilde sayabilirsiniz :) sald─▒ray 2 kere tatile alarak rekoru ┼čuanl─▒k elinde bulunduruyor, ayr─▒ca alt ittifa─č─▒ da kat─▒nca 90 ├╝zeri tatil oldu, onlar─▒ bu kategoriye almad─▒m ama belirtmek istedim :)

tokatlar─▒m─▒z devam ediyor bizi izlemeye devam edin :)

Selamlar

Ne demi┼čtik, s─▒ras─▒ gelenler var umar─▒m kar┼č─▒m─▒zda durabilirler demi┼čtik ve ba┼člad─▒k :)

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

3 ayr─▒ b├Âlgeden raporlar var yukar─▒da, ek olarak 2 ayr─▒ b├Âlgeye daha giri┼č yapt─▒k, onlar─▒n raporlar─▒ da yak─▒n zamanda gelecektir, devam─▒ da gelecek o ├žekildi─činiz merkez de kurtarmayacak sizi merak etmeyin :)

Biraz sessiz kalm─▒┼č buralar :) ama merak etmeyin tokatlar hi├ž durmad─▒ son gaz devam ediyor :)

1de07e84-6cc8-4d81-8ddf-1b29721b07cf.png

3c87bb27-a79e-4076-a456-afd9af77c7c2.png

3e95ee2f-1672-4b36-befe-3c356e8bf65c.png

aaddfd58-e381-40ea-a5fa-5c01ed9a609e.png

ittifaktan ├ž─▒k─▒nca ya─čmalar bitecek sanm─▒┼č san─▒r─▒m :P

bu da 60:52 b├Âlgesinde, ittifak lideri b─▒rak─▒nca lider olup kendisini bir ┼čey sanan 2-3 arkada┼č sald─▒r─▒ yapm─▒┼č ama nafile :) DENGE'den ka├ž─▒┼č yok :)

fecf2eb6-24f1-437f-b726-f96fe9467f09.png

f59f14cc-4372-4177-a2bc-c6a59892339f.png

06f365e3-c44f-4927-ab13-07b9a10caa8f.png

cb0a8e44-0ea6-4527-81ff-c6878e6605b3.png

c8cd1caf-5cca-44e1-93d8-197ffa6c1515.png

bfe3f106-948c-4223-8ae9-2fe0aae6f2fd.png

adb4f1b4-6362-4b8a-977c-af78d404f8cd.png

d40709c6-cf42-4651-a523-a017b3b6f643.png

67552a8b-11fd-4c81-b5b8-6ca597d456e1.png

ARTIK SARMIYOR, zevk vermiyorsunuz :)

umar─▒m s─▒ras─▒ gelen ittifak biraz zevk verir bize 3-5 g├╝n de olsa dayan─▒r :)