Posts by EnD Of ThE LiNe

Sen oyunu b─▒rakmam─▒┼č m─▒yd─▒n ? :D Hala ne dola┼č─▒yorsun buralarda

Bak buralara gelip kalp sa─čl─▒─č─▒na zarar veriyorsun yapma etme sonra demi┼čti dersin. Kim oldu─čum seni alakadar etmez ama b├Âyle atar gider yap─▒yorsun ya, komik oluyorsun, b─▒rakt─▒m ettim dedin bilmiyorum hala aktif misin ? bu kadar d├╝┼č├╝rme kendini

Bu rapor kar┼č─▒ taraf─▒n i┼č bilmezli─činden ba┼čka bir ┼čey de─čil bence art─▒ eksi bir durum yok gibi rahats─▒zl─▒k verdi─čim i├žin ├Âz├╝r dilerim. Ayr─▒ca m├╝cadeleniz i├žin de tebrik ederim

Forum da y├Ânetici g├Ârebiliyor musunuz veya soruya kar┼č─▒l─▒k veren biri kendi kendimize tak─▒l─▒yoruz Duyurular da Discord ├╝zerinden yap─▒l─▒yor tek i┼člevi g├╝ncelleme gelirse onu yaz─▒yorlar bir de ayl─▒k g├╝ncellemeleri oluyor o kadar kimsenin umrunda de─čil ki bur da kim ne yapm─▒┼č ordan hesap edin durumu ayr─▒ca oyuncu kitlesi de ayn─▒ ┼čekilde Foruma gerek duymuyor

Askerlikte l├╝ks diye bir ┼čey yoktur bence sadece ├Âyle zannetme vard─▒r, Niye derseniz ├Âzg├╝rl├╝─č├╝n├╝z k─▒s─▒tlan─▒yor bu birinci sebep ikinci sebep ise ast ├╝st ili┼čkileri kadar sa├žma sapan ili┼čkiler falan da i┼čin i├žine girdikten sonra geriye kalan ┼čeyler l├╝ks olsa bile tad─▒ tuzu olmuyor. ├ľzg├╝rl├╝k dendi mi her ┼čey biter zann─▒mca

├ľz├╝r dilerim ama hangi kafay─▒ ya┼č─▒yorsunuz anlam─▒yorum Ambrosia g├╝nl├╝k giri┼člerde verilmez zaten Kutsal Ambrosia kuyusunu 999 ambrosiaya aktif edersin 1 y─▒l boyunca ondan sonra her giri┼čte belli bir oran al─▒rs─▒n zaten d├Âng├╝y├╝ Ambrosia kuyusunu a├žt─▒─č─▒nda g├Âr├╝rs├╝n ama kimse buna tahamm├╝l etmek istemez ve faydas─▒ da yok denecek kadar az oldu─ču i├žin kimse buna yana┼čmaz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Sat─▒n alan her t├╝rl├╝ al─▒r niye u─čra┼č versin ki olay budur

Bir de SSFÔÇÖnin ├╝zerinden yok ├Âyle yok b├Âyle d├╝ne kadar SSF ile ne ba─č─▒n vard─▒ da dillendirip duruyorsun. Harp vard─▒ arkada┼člar─▒n─▒ y├╝z ├╝st├╝ b─▒rakt─▒─č─▒n─▒ s├Âylemiyorsun gelmi┼čsin buraya yok ┼čunu s├Âylersem ┼č├Âyle olur vs tehditler at─▒yorsun Ne ara SSF ile bu kadar yak─▒n oldun ki ┼čimdi bu kadar k─▒r─▒lgan oluyorsun ? Bo┼č palavra atmay─▒ seviyorsunuz. Palavraya devam et a├ž─▒klayaca─č─▒m diyorsunuz hi├ž bir ┼čey a├ž─▒klayamazs─▒n─▒z.

Fake olmak size fazla bile gelir ^^ Niye dersen sizi muhatap bile almaya gerek yok e─čer kendinize g├╝venseydiniz oyunu b─▒rakmak yerine yapt─▒─č─▒n─▒z operasyonun kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ beklerdiniz ama sizin yapt─▒─č─▒n─▒z oyun b─▒rakmak de─čil ka├žmak yok oyun b─▒rakm─▒┼čta ├žok mutluymu┼čta bu laflarla ├žocuk kand─▒r anca

K A Ç T I N I Z

Konu┼čta yer yerinden oynas─▒n be g├╝zel karde┼čim :D Hem oyunu b─▒rak─▒p hem de hala burda kin g├╝den veya hala oyunla ilgili kendine yediremedi─čin ┼čeyleri dillendir ki biz de rahatlayal─▒m sende :D

Khnemu sana diyece─čim tek ┼čey ┼čudur ├Âyle ahkam kesip ast─▒m kestim deyip oyunu b─▒rakt─▒m demen bana komik geliyor yoksa kim ne yapm─▒┼č umrumda bile de─čil ama tabii sen oyunu b─▒rakt─▒n bo┼č ver art─▒k buraya bile bakma :D

Bana kal─▒rsa ┼čahsi d├╝┼č├╝ncem ├Ân├╝m├╝zdeki g├╝nler daha e─členceli ge├žecek gibi g├Âr├╝n├╝yor.

Ahkam kesenler cezay─▒ ├╝st s─▒n─▒rdan yiyecekler gibi g├Âr├╝n├╝yor ama zaman g├Âsterir nas─▒l bir yol izlenece─čini zamana b─▒rak─▒p nas─▒l bir sonu├ž bizi bekleyecek bekleyip g├Ârece─čiz. Sonu├žta yukar─▒daki ithamlar biraz a─č─▒r bana kal─▒rsa sava┼č─▒pta g├Âvde g├Âsterisi yapmayan g├Ârmedik zaten ┼ču oyunda herkes kendini en iyi benim diye ilan eder vs. vs.

Ayr─▒ca ┼ču birbirinizi k├╝├ž├╝msemeyi yermeyi de bir kenara b─▒rak─▒n bu bir oyun kazanmakta var kaybetmekte oyun oldu─čunu idrak etmenizi temenni ediyorum tabii idrak edebilirseniz. Bol bol sava┼č─▒n oldu─ču g├╝zel bir server olur umar─▒m iyi g├╝nler herkese