Posts by Deniz

Biz SSF olarak i├ž hesapla┼čmam─▒z─▒ yapt─▒k temiz bir sayfa a├žt─▒k benim g├Ânl├╝m ferah

Baz─▒ ithamlar olmu┼č polemi─če girmeyece─čim, SSF ittifa─č─▒na dair iki ┼čeyin bilinmesi laz─▒m

1. Bizim ittifa─č─▒m─▒zda k├╝f├╝rbaz kimse bulunmuyor bundan sonra da bulunmayacak

2. Bundan b├Âyle SSF kimsenin ┼čahsi d├╝┼čmanl─▒─č─▒na alet olmayacak y─▒llardan gelen dostluklar─▒n─▒ bozmayacak

Vakti Forum rapor ortada usta bundan b─▒rak sava┼č├ž─▒ bir ┼čey olmaz :))) kendini savunamiyor bile forumda parayla bir yalaka tutmu┼č o g├Âztepeli Muhittin ni savunuyor :)))))))))))

Senden korkusunam─▒ hesaplar─▒n─▒ sat─▒┼ča ├ž─▒kard─▒ yoksa cici bebe almaya paras─▒ m─▒ bitmi┼č ^^

kanka biliyorsun b├╝y├╝k general d├╝d├╝kus makarnus kimseye yenilmez arada b├Âyle sat─▒┼ča ├ž─▒kar─▒r hesab─▒n─▒ satt─▒m der sonra mantar gibi ├ž─▒kar pe┼čini b─▒rak─▒nc

En iyi arkada┼č─▒n─▒n ittifa─č─▒na girsene ozaman haz─▒r kanla aras─▒da limoni sald─▒r─▒rs─▒n kana

Bu konu seni ilgilendirmez, la─č─▒m a─č─▒zl─▒ cafer. La o─člum senin ismin bile falso tipini g├Ârd├╝m onu zaten konu┼čmaya gerek yok genel olarak bozuk bir adams─▒n. Sana burda kemik atan olmam─▒┼č, sen ne diye ses ├ž─▒kar─▒yorsun? ┼×evketle benim aramdaki muhabbetten kime ne? Deli Oca─č─▒ sen o ittifakta bulunmadan ├Ânce taaa chi serverinden beri generalli─čini yapm─▒┼č oldu─čum bir ittifak bir ki┼či ├ž─▒k─▒p senin gibi konu┼čmuyor sen mantar gibi aradan pis bir ┼čekilde t├╝remi┼čsin sinsi sinsi konu┼čuyorsun hay─▒rd─▒r yaran─▒n sebebi ne? Nerde ezdim seni? Yoksa ┼čevketin kan ittifak─▒yla limoni olmas─▒ i┼činemi gelmiyor sempatizan falan m─▒s─▒n tasman─▒m─▒ tutuyorlar? :)

Ba┼čka bir nedeni olabilir mesela ayn─▒ ittifaktayken k├╝f├╝r yemek istemiyorum belki rakipken dedikleride yeterli bilmem anlatabiliyormuyum genel olarak sizin sorununuz bu pis a─č─▒zl─▒ olman─▒z oyunu oyunluktan ├ž─▒karman─▒z.

├ťzerine vazife olmayan ┼čeylere kar─▒┼čmazsan, kal─▒b─▒n─▒n adam─▒ olursan ki zannetmiyorum ├Âyle bir┼čeyi senin mayan bozuk; kimse sana k├╝f├╝r de etmez seni muhattap da almaz. K├╝f├╝r k├╝f├╝r k├╝f├╝r, senin nerelerde kimlerle neler konu┼čtu─čunu da biliyoruz da bizim i┼čimiz insanlar─▒ bel alt─▒ndan vurmak de─čil sen tam bir pisliksin ayn─▒ melih ve avanesi vedat gibi apartman kad─▒nlar─▒ gibi durmadan milletin arkas─▒ndan konu┼čup kuyu kazmaya ├žal─▒┼č─▒yorsunuz AVELLER. ┼×u oyundaki var olma sebebiniz gelip ben burda bir iki mesaj yaz─▒nca hemen sazan gibi atlaman─▒z ba┼čka bir numaran─▒z yok. Neyse sonu├žta ─░T ├ťR├ťR KERVAN Y├ťR├ťR, ├╝r├╝meye devam edin ANDAVAL herifler. :)

adam bir c├╝mle yaz─▒ yaz─▒yor s─▒f─▒r hakaret sizin yazd─▒─č─▒n─▒z mesajlara bak─▒n

E hani ge├žen ay merkezinizdeydim grand bey liman─▒n─▒ ald─▒m ya─čmaya gelirken tatile ka├žt─▒n?

Vay beee ufff lafa bak─▒n ├žok fena oldum bu kurt├žuklar─▒ ke┼čke sahada da g├Ârebilsek

Biz 56 11 civar─▒nda sava┼č─▒rken sen gece 2de ├Ârs adam─▒za ─▒┼č─▒n att─▒n ben oyundayd─▒m geldi─činde bana ya─čma falan da atamad─▒n etrafta bo┼č bir iki hesaba ya─čma at─▒p gittin gitti─čin yerde de kesilip kald─▒n zaten istersen ara sor serhat abiye veya ben rapor asay─▒m haf─▒zan tazelensin

Belli ki haf─▒zan tazelendik├že b├Âyle kudurup hakaret edeceksin aynen devam

Forumda a├ž bul g├Âster bana att─▒─č─▒n as─▒lm─▒┼č bir tane ya─čma raporun varsa silece─čim oyunu onu da paintten yap─▒p getirme diye s├Âyl├╝yorum iyice deli gibi yapt─▒n─▒z kendinzii :)

Ayr─▒ca sana son ziyaretimde s─▒ras─▒yla tatile al─▒p b├╝t├╝n ┼čehirleri ta┼č─▒y─▒p hesab─▒n─▒n ismini buradaki JustWatch yap─▒p hesabi satt─▒m demi┼čtin casperla bile haber geldi b─▒rak ├žocu─čun yakas─▒n─▒ deltada oynam─▒yor o art─▒k diye

Ben niye teselli ariyim d├╝d├╝k makarnam─▒ pi┼čirmi┼čler ona bakmaya geldim seviyorum kendisini

Hahahah ikiniz bir araya gelecekmi┼čsiniz de rodos kurtsrmayacakm─▒┼č bug├╝ne kadar sizi kurtarmad─▒ rodos tecr├╝beniz ordan tabii :D

var bi zamanlar benden ambrosia dilenen abi diyip gp depolar─▒n─▒n bilgisini almak isteyen

Ambrosia dilenen ? :) ─░spat etmezsen, KADIN olarak nitelendiririm seni o ┼čekilde davran─▒r─▒m. Apartmanda kavga eden KADINLAR gibi, durmadan yalan yanl─▒┼č konu┼čuyorsun REZ─░LL─░─×─░N diz boyu olmu┼č hala konu┼čuyorsun ben yazm─▒yorum diye kendinizi ADAM(!) zannetmeyin, hi├žbir halt de─čilsiniz. :) Bak─▒n konu┼čmuyorum, susuyorum seviyenize inmek istemiyorum ama her ge├žen g├╝n AL├çALIYORSUNUZ yapmay─▒n ad─▒m─▒ ge├žirmeyin kiminle kavga ediyorsan─▒z edin hi├ž umrumda de─čil beni kar─▒┼čt─▒rmay─▒n yeterki .

ya sen ne cinsiyet├ži ne i─čren├ž bir karaktersin ya inanam─▒yorum ya sus ├žocuk vallahi sus birine KADINs─▒n diyip kimi neyi a┼ča─č─▒lad─▒─č─▒n─▒ san─▒yorsun

Burada iki ihtimal s├Âz konusu.

Hesaplar─▒n─▒z baya baya hacklenerek ├žal─▒nd─▒, bu durumda hukuki yola ba┼čvurursunuz, gameforge o zaman gerekli bilgileri payla┼č─▒r ve bir mucize olursa ├žalan ki┼čiyi bulursunuz ayr─▒ca hata gameforge'da ise belki tazminat al─▒rs─▒n─▒z. Hesaplar─▒ yerleri falan unutun ge├žmi┼č olsun.

Di─čer ihtimal ise (kuvvetle muhtemel olan) hesab─▒ patlayan ki┼čiler ┼čifre payla┼č─▒m─▒nda bulundu ki bunu s─▒k s─▒k yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ herkes biliyor, bu durumda zaten oyun kurallar─▒ nezdinde haks─▒z durumdas─▒n─▒z ge├žmi┼č olsun.

2 adet yagma atm─▒s olman─▒z buyuk savas gal─▒b─▒ yapm─▒yor s─▒z─▒ ├žakal aslandan et kopar─▒nca aslan olmuyor :) ├žakal y─▒ne ayn─▒ cakal ┼čevko gibi melo ve kan ve avaneler─▒ g─▒b─▒ ama hep hadler─▒n─▒ b─▒l─▒rler :) ma├žalar─▒ yemez gel─▒nde sole buyuk savas yapal─▒m yerse :D f─▒r─▒ldak sar─▒ surat art─▒sl─▒k yap─▒yordu ┼čimdi kuzu g─▒b─▒ me me me yap─▒yor

5 raundluk rapor alman─▒z da sizi b├╝y├╝k sava┼č galibi yapm─▒yor zeka k├╝p├╝.

Merak ediyor musun b├╝y├╝k sava┼č galibi nas─▒l olunuyor?

Melih g├Ânder gelsin karde┼čim.

Her ay─▒n 13├╝ biz bu ittifaklar olarak Monaco'da bir araya gelip birbirimizi p─▒┼čp─▒┼člay─▒p oyuna nas─▒l y├Ân verece─čimizi konu┼čuyoruz bu ay ki hain plan─▒m─▒z 20k m├╝r kas─▒p kartlar─▒ yeniden da─č─▒tmakt─▒ ama g├Âr├╝yorumki sen her ┼čeyi ├ž├Âzm├╝┼čs├╝n gizli s─▒rlar─▒m─▒z─▒ ortaya ├ž─▒karm─▒┼čs─▒n

vay be b├╝y├╝k oyunu g├Ârd├╝n helal olsun sana bittik nap─▒caz ┼čimdi o kadar b├╝y├╝k ittifak bir araya geldik 20k m├╝r yapt─▒k ├╝st├╝n zekal─▒ geldi her ┼čeyi ortaya ├ž─▒kard─▒

Bir ┼čey bildi─čin yok ne oyunu biliyorsun ne de oyuncular─▒.

Bayx y─▒llard─▒r epsilonda SSF ittifa─č─▒nda oynuyor kendisini de bizzat tan─▒yorum kimsenin multisi falan da de─čil. Ayr─▒ca nicklerinde b├╝y├╝k harf de kullan─▒yor. Yine denge sayfas─▒nda 20k m├╝r kasm─▒┼č nas─▒l falan diye a─člad─▒n ama oyun bilgisizli─činden olsa gerek 2 3 ki┼či 9 g├╝nde 8 saatlik basarak o m├╝r├╝ rahat yapar arkas─▒nda ittifak olmas─▒na da ihtiyac─▒ yok.

Daha fazla rezil etme kendini bilmedi─čin konular hakk─▒nda da yorum yapma.