Ikariam'ın Geleceği

• Mobil uygulaması bile yıllardır doğru düzgün çalışmıyor.

Çünkü şirket mobil sektörde çalışmıyor?

Yani aksiyon arıyorsanız forumun ve yeni serverın başı Yunanlılarla kalabalık,oraya bekleriz.

" Çünkü şirket mobil sektörde çalışmıyor? "

Adam gibi bir mobil uygulamasının olması için şirketin mobil sektörde olmasına gerek yok.

• Quote from badidol

Gameforge withdrew from the mobile market quite some time ago now; unfortunately this also affects the Ikariam app. It is no longer developed as such, only major bugs and crashes are fixed.

Açıklama bu.

Resim.png

• Bu oyunda ne zaman oyuncuların fikirleri önemsendi? Kendinizi kandırmayınız. Oyun para neredeyse oraya gidiyor... :)

Geri Bildirim Sistemi? :/

Görebileceğin her şirkette, her hastanede, her web sitesinde geri bildirim/iletişim bölümleri vardır. Ben 2009'da başladım bu oyuna. O zamandan bugüne kadar kullanıcı dostu bir çalışma yapıldığı görülmemiştir. "Kazan, daha çok kazan" mantığıyla hareket edilmiş ve daima ambrosia üzerine çalışmalar yürütülmüştür. Biz de zamanında çok öneri verdik. Şöyle olsun, böyle olsun, daha hareketli olur, daha çok oyuncu gelir vs. diye söyledik. Boşuna söylemişiz... Zaten asker ticareti ve karaborsadan sonra oyunun karakteri tamamen paraya döndü. Biz de Delta dünyasındaki FEAR ittifağı olarak oyunu bırakma kararı aldık. Meşgale olsun diye bir süredir oynuyorum yine. Fakat değişimin yine ambrosia üzerine olduğu açıkça görülüyor. Mobil uygulaması bile yıllardır doğru düzgün çalışmıyor. Geri bildirim sistemi varsa, ya okuyan dinleyen yok ya da biz beceremedik diyemiyorlar. Başka bir açıklaması yok maalesef...

Gökboruya katılıyorum şirketin tek derdi kupon satıp daha çok kazanmak