Posts by AdmiraLneLsoN

Selamlar dostlarım sizlere bir açıklama yapacağım 1.cisi YAZ SONBAHAR KIŞ VE İLKBAHAR köşelerine bakınız sahip çıkınız.

Onun harici kişisel nedenlerim, özel sebepler ve hayatımda almış olduğum ciddi kararlar neticesinde biraz kendime vakit ayırmak için her şeyi bir kenara alıp dostlarımla kafa dinlemeye, hayatıma yeni yön ve vizyon katmaya geleceğe yönelik planların şeffaflığına yönelik çalışmalarda işlerimi yeni bir boyuta taşımak için bir süre internet aleminden iş harici uzaklaşıyorum.

Geri döneceğim lakin ne zaman döneceğim belli değil belki 1 ay belki 1.5 ay belki 3-4 ay ama mutlaka 1-1.5 ay sonra bir ara bakacağım.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim, güzel dostluklar edindik güzel projelere imza attık, yeri geldi ban yedik ama asla saygıda kusur etmemeye çalıştık, hepinizin yeri ayrı bu güzel dostluklar adına da teşekkür ediyorum.

Edebiyat köşesini biliyorsunuz bilmeyenler olursa gösteriniz yazılarınızı bekliyorum. Modlarım Adminlerim sizleri de özleyeceğim merak etmeyin sizlerle de abi kardeş gibiyiz sonuçta hepimiz insanız güzel günlerde güneşe olan akını zaptederek dönmek dileğiyle Kısa Süreliğine Hoşçakalın 8):thumbup::*:sleeping:

Şu oyuna yeni giriş muhabbeti nedir altı üstü nickle giriyorduk şimdi ne ile gireceğiz QR kodla felan mı nasıl gireceğiz yahu değişen ney halen anlamış değilim destan döşemişler anlatacağız derken :D8)

Bunu diyerek Luck 'a ne anlatmak istedin? :huh:

Luck modum mod olduğu için kişisel yorumunu merak ettim :) Ne demişler modun halinden mod anlar.

Demek yerimde gözün var AdmiraL Chriger üzdüler beni smodum.

bunu diyen fitneci chuck hep olaya farklı bakmıyor resmiyetiyle audience tarzı aktarıyor buda yanlış anlaşılmaya davetiye çıkarıyor.

Ben bir mod olarak sizin kişisel yorumunuzu merak ediyorum başka bir amaç taşımıyorum. Kimsenin yerinde gözüm olmaz benim ben bir şunu bilirim.

KISKANMA NE OLUR ÇALIŞ SENİNDE OLUR :D 8)

Anlamadım ki dünya kalitesinde bir sanatçımı demek istiyorsun

Bizden her türlü üstad çıkıyor bu örnekte bunlardan bir tanesi daha kolay anlaman için şöyle bir örnek vereyim

AŞK: Soyut bir kavramdır. Fakat tüm dünyadaki her şair ve yazar bunu çok farklı bir biçimde anlatmıştır. Fakat her toplumda ve her kültürde hangi biçimde nasıl olursa olsun aşk olunca araya giren hiçbir şey onu o kavramdan başka bir hale getirememiştir.

Fakat dünya edebiyatında çok nadirdir ki onun hikayesi, masalı, efsanesi bir o kadar detaylı olacak belirli ülkelerden birisi TÜRK diyarıdır.

Bizden nice aydınlar öyle tanımlamışlardır ki adeta her biri birer altın değerinde pırlanta eserleridir.

Fakat bu bir örneği her toplumda her örnekte her alanda başarılı çok az toplum örneği vardır.

FAKAT BU KAVRAM öyle bir kavramdır ki bazen ne dil,din,ırk dinler bazen de evrende olduğunu bile olduğunu unutturur insana

her sanatçı bu hüsnü talil nüktedanlığını ortaya ustalık eseri gibi işleme yeteneğini kendinde bulamaz. gibi vs. düşün.

Beni benden alırsan seni sana bırakmam

ÖYLEYSE OKUYALIM O ZAMAN

Yanı başımda olsan da,

Bir adım bile atmam.
    Kadrimi, kıymetimi,
    Sana olan sevgimi,

Bilmedin, bileceğin yok.
    Yalancı dostlarından
    Elalemin lafından
    Geçmedin, gececeğin yok

Oysa aşk denen rüya sana yeter banada
    Görmedin göreceğin yok
    Umudun dualarda
    Allah acır halime beni sana köle etmez

Bu gönül az mı,
    Kahrını çekti?
    Bensiz aşkın neye yarar ki?
    Kaç kere kırdın,

Yerlere attın?
    Yaralı kalbim affedermi?
    Sevgilim canım dedikçe
    Kendini gizler oldun

Peşinden sürüklendim de
    Çokmu değerli oldun
    Bir aşk var birde aşık
    İç içe karma karışık

Senle hiç bir ilgisi yok
    Neden baktın gözlerime
    Neden yattın dizlerime
    Bunlarında bedeli yok

DÜNYANIN ADALETİ'DE böyle işte sen koştukça koşuverir peşinden dünyalar imkan verdikçe diyoruz.

Duyurularda konu ile ilgili açıklama mevcut. :)

ÖZEL bir yetenek arıyormusunuz modum mesela ben de modluk yetenekleri pek mevcut mu acaba (bu arada hemen chuck'un muhalefet etmesini bekleyeceğim sanırım)

Ne gibi şartlar bizleri mod yapabilir özel kriterlerinizden biraz userlere bahseder misiniz ?

adil, şeffaf felan filandan başka :D sizin yorumunuzu mod olarak merak ediyorum çünkü mod alınacaksa bunu en iyi mod bilir. 8)

SİZDE MODSUNUZ O yüzden size soruyorum. :D

Ben öyle demişim? X/

Bence sıcaklar seni bozmuş. :rolleyes:

YUKARIDAKİ POSTUNU OKU bakalım NE YAZIYOR :D

BİTKİLER VE MEYVELER çürür diyecektin ama bozmuş dedin.

ama eğer ELEKTRONİK aletleri kastettiysen bozulur :D

Ama insan bozulmaz türk dil kurumunu unutmuşsun hayret :D8)

Bu arada bazen ne dediğini hiç anlamıyorum

bazen anlaşılmamak iyidir boşver ama bunu chuck okuduğunda birden çok şey söylecek ki bende onu anlayamacağım mesela :D:P

Sende ingiliz rolü yapsaydin ;)

CHUCK bu resmiyetle yapamaz kanka kurnaz olacaksın azıcık pişmaniye dedik niye izmit demedin felanda filanda ardından esprit e5 üzerinde var diyince bu sefer pişmaniye demedin diyecek halde bence sıcaklar kafa yapıyor chuckta sağlıklı düşünemiyor bi ara yaz köşesine gelsinde karpuz kavun ve birde tropikal meyve karışımı verelimde içi ferahlasın ya da türk usülü milli içeceğimiz ayran umarım yunanlılar sahiplenmez yine her şeyi sahiplendikleri gibi adanalılar oyar vallahi

luck modum pekala çekme helva ile aranız nasıl

Esprit De L'escalier çekme helva ile pişmaniyenin farkı ney pişmaniyenin sakın çekilmişi deme bak :)