פריצות

• יחסית לאחד שטוען שהוא בהפסקה/פרישה מהמשחק אתה מבלבל פה את המוח לא מעט

אל תדבר סתם שטויות על טוקסיק או על מור כי אתה מבלבל את המוח בכמויות על דברים שאין לך טיפת מושג לגביהם

לך תהנה מהחיים שלך תפסיק מבלבל לאנשים את המוח אם אתה רוצה לחזור לשחק רק תגיד תיקח יוזר ונגיד ללאל שיחזור להפריש אותך שוב כדי שתמשיך להיות מתוסכל מבלבל את המוח כשאתה בחופשת הפרשה.

לגבי האנונימי הפחדן שרק מבלבל פה את המוח אין אפילו צורך בתגובה שלי זה לא לרמתנו תמשיך להטריל ולחשוב שאתה מגניב כי אתה מצחיק מטומטמים כמו אריק בווטסאפ

• אהה עד שילה

• זה היה הרבה לפני ואני באמת התכוונתי לבוא לעזור לכם. דברים השתנו הרבה מאז. קיבלתי הרבה מידע לא טוב עלייך וגם עליהם. את לא מי שחשבתי שאת... את אולי הקורבן אבל כשאת מוכרת את עצמך לשטן את מאבדת כמה אנשים בדרך.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• אתה בסך הכל עוד מקרה ניסיון ריגול. .

אין מידע לא טוב עלי - מעולם לא פגעתי בשחקן. אתה מוזמן לפרסם כל מה שאמרו לך (רצוי עם שם הדובר).

אין שחקן שיכול לומר שנתן לי משהו כנגד משהו שלא קיימתי. .

לא אתה, לא אף אחד.

המילה שלי תמיד קוימה על ידי

אתה בדיחה הזויה. העיקר רצית שיסמכו עליך. 0 באמינות. חחח

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• לא יודע אם אתה משחק אותה טמבל ושווה לענות פה תשובה רצינית

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• חחחחח

אהבתי

• אני בדיחה הזויה? תיראי איזה אנשים הבאת לבטא כדי שיילחמו בשביל יופיטר לא יכולתם לנצח את ארטיאף בשום צורה. ואני אגיד שוב פעם אני לא הייתי ניסיון ריגול אני התכוונתי לעזור אבל לא יכולתי ליסבול את ההתנהגות שלהם אז התפוצצתי עכשיו תישארי עם החבורה הזאת נראה כמה זמן זה יחזיק.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• בוא תספר לנו מה הבעיה עם אותם אנשים?

חוץ מזה שכנראה קיבלת מהם בראש בזטא ובגלל זה אתה שונא אותם מה לא בסדר בהם?

למה הם לא וארטיאף כן

כל הודעה שלך נוטפת תסכול ומסכנות

או שתתחיל לדבר עובדות או שתפסיק לבכות

nqjyeln32jgz.png

• ומה הקשר שלך לבטא פרט לניסיון נואל וכושל לקבל פרטים לשחקן שלנו? הרגשת לא בנח בזטא אז הצענו לך להיקלט בבטא, היופיטרים קיבלו אותך בידיים פתוחות בלב פתוח לקבוצה שלנו. והדבר היחידי שהפקת זה לבוא ולטנף על הברית בפורום?

אתה באמת לא מתבייש?

• נכון זה מזכיר לי עכשיו שהצעתי לאייל לבוא הרבה פעמים לבטא ושאני יעזור לו בכל מה שהוא יצטרך

סתם כפויי טובה

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

• אני לא שונא אותם אני פשוט לא מכבד אותם. וזה לא בגלל שקיבלתי בראש אני לא ממש קיבלתי בראש אני הפסקתי להילחם הרבה לפני השלב שמקבלים בראש.

נגררתי למילחמה שלא הייתה קשורה אליי ואחרי שעזבתי את הלחימה נכנסתי אליהם לברית בזטא ניסיתי לפתוח דף חדש אבל הדברים שגיליתי תוך כדי לא איפשרו את זה. הם פשוט לא האנשים שאני הייתי מסכים לשבת איתם באותה ברית. אתה יכול להגיד שזה בגלל עקרונות אבל כשיימחקו לחברים שלך יוזרים ויתחילו הבלאגנים נראה אותך מדבר... אתה לא יודע כלום. הייתי מוכן לבלוע את הצפרדע הזאת אחרי ששמעתי כל מיני סיפורים מהעבר רק בשביל להשאיר את הדף נקי. בסופו של דבר אין מה לעשות אני והם לא חושבים אותו דבר בהקשרים של מילחמה. אצלם כל האמצעים כשרים ואצלי לא. אז התעצבנתי וכן היה קרבות עם לאל ושלא תחשוב שהוא שיחק נקי הוא הפעיל כל באג אפשרי הקפיץ עליי כפולים להרוס לי פסלים וגם כפולים לעזור לו להילחם בי וזה כולל גם חברי ברית שבאו לעזור לו. אז כן פרשתי מהמישחק כי אי אפשר להתמודד עם קרבות לא נקיים כשאתה לא מוכן לרדת לרמה שלהם.

כן מור הכניסה אותי לקבוצת וואטסאפ והכל היה סבבה וואלה תאמין לי הייתי בא לעזור להם אבל היא הביאה יוזרים לאנשים שאני לא מסוגל להכיל. עצם זה שהיא נותנת להם גיבוי זאת הבעיה.

עריכה***

ושלא תחשוב שאני ממורמר או משהו אני סתם עצבני על כל מה שקרה. הטעות היחידה שעשיתי היה להיכנס אליהם. לפחות אם לא הייתי נכנס לא הייתי יודע כל מה שאני יודע עכשיו וזה עדיף.

• טוב... אם אתה יודע באמת משהו שצריך לדעת ספר לי בווטסאפ.

ורק נחדד את הדברים - אני לא הבאתי "להם" יוזרים... שחקני יופיטר (כמו כל השחקנים שנולדו בבטא ונילחמו את מלחמות השרת) הם קטנים מאוד. מאוד מאוד ולא התאימו לפונקציות השונות שנדרשות בלחימה מול אר טי אף שעיקר היוזרים שלה אם לא כולם - הגיעו לבטא מעולמות אחרים. "הם" לכן אירגנו לעצמם יוזרים. מש כמו שהצענו לך לעשות.

• אני יושב וקורא וקורא ויושב ולא מבין מי את? מה את? ואז נופל לי אסימון שוב מחדש

כמות השטויות שיוצאות לך פה זה טירוף

בחיי שרק המנהלים פה יודעים מי כמה ומה הוקפץ לשרת מעולם אחר ונכנס ליופיטר האמת? גם אנחנו אבל את מכחישה כמו תמיד ומפילה את מה שנאמר עלייך עלינו כאסטרטגיה ותו לא

אם לא כל ארטיאף הוקפץ מעולם אחר - תשמעי את בדיחה!!

לא היית כלום (בניגוד מוחלט כפי שציינת שהיית איתנו) כמות ה"אנשים" האמיתיים מאחורי היוזרים התגלתה כשקר וכזב ושראית שגומרים אותך חברת לאוייב ונתמכת לו על הכתף לא מעוצמה אלא מהתמסכנות יתר בדיוק כמו שעשית עם

300,MNF,NMN-T,FAV

וSH של צפריר ואביב

וכמובן איתנו

אף פעםםם לא החזקת מלחמה/קרב בזכות עצמך לבד סוליקו לא קיים - וזה מוביל לסיבה העיקרית שלשמה את קוראת הברית "הוותיקה" בבטא

מרגע קבלת החלטתך "והאיומים" מצד ילדי זטא שהם מגיעים עם כמויות של השקעות מחול לא הייתה שום סיבה שאנו לא נפעל ונעשה זאת - לא כי בטח חשבת שנוותר נישב ונסתכל? כניראה שחשבת! על טעויות לא חוזרים פעמיים

הגנרלים שהוקפצו על ידנו נבעו בדיוק בגלל זה וממש לא לכבודך או בשבילך... מספיק שאריק נכנס לך לאי עם 100 חנית ו 30 מרגמה רעדת מפחד על דוחות בזיזה ופירקת נמלים של רמות 20-30.

פשוט גילית שאכלת מכה כואבת מבושה - פתאום כל האמת צפה לה

בנוסף ראית שגם שהם כבר הגיעו "לעזור" לך את פשוט חייבית יוזרים אז כל ציפציפ שביקש קנית ללא הרף אני מעריך 160 יוזרים /מהשרתים הישראלים וכמובן משרתי חול

עשית טעות תשלמי עלייה!! הממה? את עושה עוד הרבה טעיות בדרך שאני תוהה איפה תסיימי בסופו של יום

מהההה מגיעים לעזרה מזטא באיחוד? שיגיעו! משכת את כספי הפנסיה ואת מעוניינת לקנות עוד גנרלים וזהב? תקני!! עוד 100 יוזרים מגיעים אלייך לברית! תיסלם אעידק

לא עזר לא עוזר ולא יעזור לך ולציפצופים - כמו שאמרתי לנו יש זמן מפה עד יפן כולל קונקשן במונגוליה

השעון מתקתק והזמן מתקרב כשבסופו כולנו נצטרך לומר לך אדיוס

:closedthread:

• בהתחלה היה לך עוד קלאס עכשיו זה סתם נהיה מביך לא צריך להדגיש כל הודעה המסר מטומטם ככה או ככה

אתה יודע מה מביך יותר? להתבכיין על הקפצות יוזרים כשהקפצתם לפחות 50 יוזרים לשרת מתחילת המלחמה.

• בוקר טוב פין פציל

חס ושלום להתבכיין אני מעמיד את פני השקר של הבייביסיטרית שלך במקום. בנתיים ההתבכיינות מגיעה בעיקר מצידה.

אני מתפלא שאתה לא רואה את זה ניראה לי התחתון על פנים מסתיר לך חזק גם את העניים

רוצה עצה ממני צוציק?

אם אין לך מה לעשות אל תעשה את זה פה.

• עומר ידידי תתעלם ממנו - עוד פה ג'ורה שלהם.

עוד אחד שהעובדות לא תבלבלנה אותו והוא פחדן מלהזדהות...

• נשמע כמו מיקו אבל אם נתבסס על השעות שהוא ומרקו מחוברים אז כנראה שזה מרקו

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

חחח פיות ג'ורות לא חסר שם.

אבל מיקו זה לא - הוא אומנם שולח הודעות וחוסם - אבל זה אומר שהוא מפחד מתשובות ענייניות לא מהזדהות/זיהוי.

חחח פיות ג'ורות לא חסר שם.

אבל מיקו זה לא - הוא אומנם שולח הודעות וחוסם - אבל זה אומר שהוא מפחד מתשובות ענייניות לא מהזדהות/זיהוי.

הייתי אומר שזה מרקו אבל הוא לא מדבר ככה

אני כמעט בטוח שזה מיקו

-SPARTA- Mars Legion

GF.png