פריצות

• מור מור מור.... אני בפרישה ארוכה בגלל החברי ברית שלך שמשחקים בזטא בשם ברית טוקסיק. אני לא רואה סיבה טובה לעבור לבטא כרגע.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• הם משחקים גם באלפה

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• אל תתחיל השוואות אלפא זה לא בטא.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• מה שאתה צריך להבין שאתה לא בן 40, לא משנה כמה תרצה להשמע בוגר אתה לא, אתה רב עם ילדים בפורום כמו ילד בן 15 אז ההבדל בין הדיבור שלך למעשים מביך

ואתה כל היום בפורום שזה הכי מביך לבן אדם בן 40.

• אבל אתם גם רבים עם אנשים בפורום חחחחחחח איזה גנוב אתה.

• אני לא מדבר כאילו אני בן 40, משתמש במונחים כמו צלם מגנטים בהלוויה ובטח לא יושב כל היום ועונה לכל תגובה נגדי בפורום.

ואין שום בעיה להתנהג כמו ילד בן 15 מדי פעם מה שמוזר זה לעשות את זה ולדבר כמו בן 40

• הוא סתם ניסה להסביר לך שאתה מיותר. וגם דניאל מיותר....חחחח אני לא ישקר אני קצת בשוק שאתם עדיין בפורום שניכם אני לפעמים מבקר פה ליראות עם מי אתם רבים למקרה שאני יחזור.

• מי שמיותר יודע שהוא מיותר

מי שצריך להסביר לו במשך שעות שהוא מיותר כנראה לא באמת מיותר....

• אז אני בן 40 או לא עוד לא הצלחתי להבין קושקוש?

• עזוב את העפיפון הוא מבקש ממור כניראה להגיד לו מה לכתוב.. הבעיה שהיא כותבת בשפה מקראית וכשהיא מנסה שזה לא ישמע היא יוצא לה חרטומי מצריים

על איזה ברך אתה יושב עכשיו ימין או שמאל? שאני אדע...

• על החריץ נראלי תמשיכו לבדר אותי בבקשה

• עדין מדברים פה על פריצות?

בכל מקרה גם לי עף יוזר מבטא נגנב לאלפא, כנראה אחד המתפעלים סרח בדרך… שמרו על הסיסמאות שלכם לעצמכם ויהיה בסדר

• ניחוש שלי שאתה בן 18-19 שהסתובב יותר מדי עם החברים מרטף ועכשיו חושב שהוא איזה אלפא למרות שהוא מדבר כמו בתול מסכן

• עדין מדברים פה על פריצות?

בכל מקרה גם לי עף יוזר מבטא נגנב לאלפא, כנראה אחד המתפעלים סרח בדרך… שמרו על הסיסמאות שלכם לעצמכם ויהיה בסדר

הסנדלר הולך יחף;)

• איך אתה אוהב לרדת לפסים נמוכים עם אנשים שאין לך שום מושג עליהם פשוט שום דבר שום שמץ. כלום. שיהיה לך הרבה בריאות עומר. אני אפילו לא מכיר אותו.

איך אומרים אין שכל אין דאגות

• תוציא מה שיש לך בפה ותגמגם ברור

הגעת לשלב ההיגמלות מהמוצץ או שעדיין לא?

יש משפט שנכתב בדיוק על ילדונים כמוך

מרחוק אתה שווה מליון דולר מקרוב אתה חייב לי 20 שקל - תמשיך לעשות רוח ולנסות לצאת גבר מול המונפצים שלכם בפורום

• עכשיו אתה מבין למה הוא לובש תחתון על הפה? כי הוא מדבר מהתחת

• אם כבר מדברים על מישהו שמדבר מהתחת בנתיים אתה טוחן את השכל שאתם מנצחים ושאנחנו עלובים ואפילו לא נלחם חחחחח בטח שברנו אותך כמה פעמים וקיבלת טראומה אז אתה פוחד לחזור

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• גם תאילנדי עובד קשה כדי לרצות את המעסיק שלו ובסוף חוזר הביתה - מה לעשות אשרת הוויזה נגמרת

• מי זה? ביאליק? הפסקת עם המטאפורות וירדת לרחוב לדבר כמו פשוטי העם?