פריצות

• איזה ויכוח מטומטם

ואחכ מתפלאים למה אנשים לא נכנסים לפורום

בן אדם מטריל אתכם וכולם עונים לו

• אנחנו מנצחים? לא רשמתי... ננצח? כן ותבחן אותי

עלובים? מה זאת אומרת מי שרץ על כל פיפס לפורום ודופק פה חירטוטים של הנה זה ניגמר ועידן חדש ופריצות וכל הבלבולי מוח למרות שתאכלס הכל עומד כרגיל זה אתם צוציקים

בטח ובטח ובטח יש משהו שאתה יודע בוודאות או שאתה תמשיך לבלבל את המוח במשחק הניחושים?

יש לי כתף ברוך השם חזקה אמרתי לך שאתה עוד תישב עלייה?

והילדון השני ישב לי על הברך ככה שאני יקפיץ אותו תיראו אחד את השני - תתחלקו במוצץ

• בנוסף להכל אתה גם עילג איזה קתרזיס

בנוסף לכל למדת מילה חדשה ממור?

חשבתי אתם איתה רק בגלל השוקו והלחמנייה בבוקר

לימודי ספרות בתיכון... מניח שפספסת אותם ביחד עם שיעורי עברית

• בנוסף להכל אתה גם עילג איזה קתרזיס

בנוסף לכל למדת מילה חדשה ממור?

חשבתי אתם איתה רק בגלל השוקו והלחמנייה בבוקר

לימודי ספרות בתיכון... מניח שפספסת אותם ביחד עם שיעורי עברית

אההההה אתם גם לומדים? אז אולי אתם לא גרועים כל כך כמו שחשבתי

כי לפי מה שבדקתי אתם מחוברים למשחק באינפוזיה

לקטטר אתם גם מחוברים? או שפיפי יש לכם כמה דק לעשות?

ליצנים

בזמן שאתם מנסים בכל הכח אצלנו עושים הפסקות התרעננות.. ואתם בטוחים שכל מי שמחפשש לשבוע פרש ורצים לפורום לפרסם עידן חדש.

למדת ספרות בתיכון? תלך לפתוח מספרה בחוץ

נודרר שתפסתי אותך עם נזלת על האף השנייה הזאת

• התאפקתי עד עכשיו לא להגיב אבל שמע אתה פשוט בדיחה .

אנחנו מחוברים באינפוזיה ? חחחח ליצן אתם אלה שבמהלך היום מנסים לדלל בכל צורה אפשרית גם אם זה 5 דילולים ממרחק שעה(כןכן) בגלל שאתם כאלה נואשים, אז אנחנו מחוברים ? תסתכל במראה לפני שאתה מדבר, ולך תחליף קטטר התמלא לך .

אתה קורא לזה חופשת התרעננות לשבוע ? זה הקטע אנחנו לא צריכים את זה! רק מי שקשה לו וכבד לו העומס צריך התרעננות .. ואלו שמפורשים הם אלו שלוקחים "חופשות התרעננות" לתקופות כאלה תכופות, מילא פעם ב ..

ותאמין לי, באמת אבל, שזה לא כל הכח, חכה למיזוג, אם עכשיו אתם קצת נופלים ומתקשים, בהמשך אתם תקרסו, והניצחון מה איתו ?

נודר ? מה ?

- LEGEND -

• בהמשך להודעה שמור רשמה בפוסט אחר שהרוסים שלחו לנו הודעות שלהם שמחפשים יוזרים לקניה

במיזוג ייכנסו לפחות מאה שחקני טוקסיק לבטא

זה יתחיל בכך שארטיאף רשמית יירדו למקום שני ולאחר מכן תגבורת של עוד המון שחקנים וכוח אדם

איך הם יעברו את זה?

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• בהמשך להודעה שמור רשמה בפוסט אחר שהרוסים שלחו לנו הודעות שלהם שמחפשים יוזרים לקניה

זה יתחיל בכך שארטיאף רשמית יירדו למקום שני ולאחר מכן תגבורת של עוד המון שחקנים וכוח אדם

איך הם יעברו את זה?

איזה מנוזלללל אתה נודרררר

יופיטר כרגע מונה 226 חברים איפה תכניס עוד 100 בשגרירות ישראל בסין או מרוקו? כי לפי מה שאני יודע מור במקס יכולה להעמיד שגרירות ב 12 ערים

ותבין איזה ילד מסכן אתה חשוב לך הטבלה שאתם עוקפים את ארטיאף בניקוד בגלל שקניתם כבר מעל 200 יוזרים? תשמע אחי אתה בדיחה

במילא 226 חברי יופטיר מתוכם 216 אפורים,נבזזים,נמחקים - שנשלח פה הוכחה לעילבון? שכל פעם שנימחק יוזר ומשוחזר שולחים פה חת"פ עם הודעות של ילדי שמנת?

בתגובה למונפץ שלמעלה - מקווה שזה שמחה

אם אתה חושב שלהיות עם קיסמים בעיניים קבוע זה להרגיש גבר אז תחשוב פעמיים הרמנו עלייך בדיחה שניסית להשיג משהו לבד וטיילת סביב עצמך בראבק

אתם כלום לא הייתם כלום ולא תיהיו כלום

• בחיי שעדיף להתעלם ממנו עד שיודה מי הוא.

"גבר גבר" שמפחד לומר מי הוא במשחק וירטואלי - ונמצא בברית שטוענת שהיא מספר אחת בשרת.

בדיחת המאה.

כמעט כמו ברית שקונה יוזרים כבר שנים ומתלוננת על אחרים

:D:D:D

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

איך הם יעברו את זה?

לא יודע אם שמת לב אבל אורי פרש ומכר את היוזרים למור ככה שאין לך אף אחד שיתפעל את ה100 שחקנים האלה.. חצי ממכם אפורים לפי מה שראיתי.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• תקרא שוב מה שרשמת

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• כתבת 100 שחקני טוקסיק ייכנסו לבטא. אין לך מי שיתפעל את כל היוזרים האלה. השחקן מפתח שלכם אורי סוס טרויאני לפי מה שאני יודע פרש.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• בדיחה כמעט כמוך? מנהיגה שלא עברה את ה 100 אלף ניקוד התקפה ב 3 שנים של קרבות כמעט?

או בדיחה כאחת שמסתתרת מאחורי שחקנים כדי שלא יריצו עלייה דוחות בדיחה פה בפורום?

קבלי את זה 226 חברי יופיטר / 220 מתופעלים ללא הצלחה - את כלום אל תנסי לעשות רעש

ועוד עושים פוזה על עוד 100 יוזרים שיגיעו באיחוד כאילו לא מודעים לזה שרצת וקנית הכל מהפחד שזה יגיע אלינו - אין לך מה לדאוג כבר אמרתי לך

• אני באמת לא יודע מי נתן לך אישור לדבר ..

לגבי הכנסת חברי ברית לברית, חישוב פשוט, ביוזר אחד יכולים להיות 12 ערים, ובכל עיר ניתן לבנות שגרירות, 12 כפול 32 כמה זה ?

אני לא אקשה עליך, גם ככה מספיק קשה, יוצא 384 נק דיפלומטיה .

אתה ממשיך וממשיך לדבר על זה שלנו יש כפולים ? חחח

ברית סנטה.. תזכיר לי כמה פעילים יש שם מתוך ה108 שנוכחים ? אממ, 1? 2? טוב נו, אולי 5 .. מחיאת כף

חייבים להפסיק עם ההקפצות משרתים של מדינות אחרות... הורס את המשחק

מסכים לחלוטין !

תדבר עם ארטיאף, שיפסיקו לשחק עם באגים על שוק שחור, שיפסיקו לפתוח כפולים בשביל לקדם את עצמם, ושיפסיקו להקפיץ כפולי זהב וגנרלים מכל מיני מקומות בעולם,

אחרת איך נוכל לשחק בצורה הוגנת ושווה ?!

- LEGEND -

• באר טי אף יש 317 יוזרים (177 בראשית, 108 בסנטה ו-32 בנמסיס) וכמובן עוד מלא מלא כפולים בגדלים שונים בבריתות שונות ובחוץ...

לא מתביישים לבוא לפה לבכות שמישהו אחר...?

ולהזכיר שוב? את המלחמה פתחתם כנגד ברית שותפה שלכם - רק כי רציתם להפריש או לשעבד ילד עם יוזר שהוא פתח של כשני מיליון נקודות. טופ 650 בשרת.

בושה.

:saint:<3:saint::!:

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png