פריצות

• לפי הגישה שלך אני מבין שאתה צד אחד במלחמה אז שאלה לי אליך...

אם יש לך התחייבות מהצד השני שהם לא מקפיצים מחול אתם מפסיקים גם להקפיץ?

או שתטען שאתה לא סומך על מילה שלהם(לפי מה שהבנתי כל הריב זה שאחד הצדדים הפר הסכם(אין לי מושג איזה צד לא מכיר תסיפור בכלל))

• המלחמה התחילה כי אריק וליאור חשבו שהם גנגסטרים ודחפו את האף שלהם למקומות שלא קשורים אליהם וקפצו מעל הפופיק עם דרישות מוגזמות

חשבו שהם יכולים לזלזל במי שבא להם בלי שיהיה לזה מחיר ותוצאה

לא אכנס למה קורה היום בשרת כי כל אחד יכול לבלבל את המוח כמה שהוא רוצה לטובת הצד שלו

אבל זאת הסיבה שבגללה המלחמה התחילה לא משנה מי משני הצדדים ינסה לסובב לך את זה או להסביר לך את זה במילים אחרות

nqjyeln32jgz.png

• את יודעת מה הבעיה? שהכל מתופעל ככישלון על ידך שהכל יגמר תישארי עם אבן ביד וחור בכיס ואבן אי אפשר להכניס בכיס שיש בו חור - בדקתי

בסנטה יש עשרות רבות של שחקנים שיש מאחוריהם בן אדם (אמיתי) לא מונפץ כמוך - שהחליטו לא לקחת חלק כרגע מחוסר אי זמינות.

ארטיאף????? אין על מה לדבר כמות האנשים מאחורי היוזרים האמיתיים - שוב אני אומר לא מונפץ כמוך עולה על כל דמיון שתעלי בדעתך ואני מוכן לשים על זה התערבות ולהעמיד זאת למבחן.

את כלום לא היית כלום ולא תיהי גם כלום בעתיד...!!

• גם זה הסבר אפשרי. למרות שאנחנו ראינו את זה מנקודת המבט הפשוטה שלנו.

כשדורשים מאיתנו להפקיר שחקן להתעמרות - דוחקים אותנו להגן עליו בכל האמצעים שעומדים או לא עומדים לרשותינו.

כל המלחמות שלנו התחילו פחות או יותר ככה...

כך היה תמיד... כך יהיה תמיד... ולכן אנחנו הברית הוותיקה ביותר בבטא...

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• זה לא משנה מה עשו לכם.. לקחת יוזרים מהברית שלך והבאת אותם לילדים שיילחמו בשבילך. עכשיו הילדים יבואו עם כל הצבא כפולים שלהם מזטא ומה את חושבת שיקרה עכשיו כשהם יבואו לבטא? זה יהיה מעניין ליראות בהמשך. את יודעת לפעמים גם צריך לחשוב איזה מחיר אנחנו מוכנים לשלם כדי לנצח. את הכבוד כבר איבדת.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• קשה לי - אז תשאל את מור למה היא פתחה ברית "אקדמיה" כדי שכל הלא מועילים יהיו שם

אתה גם שם? חחח בחייאת אל תשקר - ימנוזל

ועכשיו לאמת בפרצוף הלא מועיל שלך - מור עם 11 ערים בנויות וצפה

תוריד בנוסף 3 דיפלומטיה לפתיחת ברית

תוריד חוזי סחר

תוריד חתימת חוזים צבאיים כי בטוח היא רועדת מפחד ומחביאה את הגירו שהיא מייצרת.

בום

• אני במקומם? מבקש שכר חודשי על המאמץ

באמת שאפו..אבל מי יחזיר לילדים האלה את הזמן האבוד שלהם?! הם הולכים לשלם מחיר יקר

מחוברים לאינפוזיה עד 3-4 בבוקר - מוביל לאי השקעה בלימודים, עבודה לפני הגיוס,חיי חברה

והכל לחינם לפחות יצברו קצת כסף לשק"ם או לקנטינה

• אתה כנראה לא מודע לנפשות הפועלות... היא הביאה יוזרים לאנשים מאוד מוכרים ולא במובן החיובי. בוא נשים את זה ככה.

מה שכן אתה צודק. הם באמת שילמו מחיר בחיים האמיתיים בלי קשר למשחק. מור כבר שילמה מחיר בחיים במובן הכספי אבל עכשיו היא הולכת לשלם על זה במשחק.. תמיד צריך לחשוב לטווח ארוך

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• אחי לאל שבר אותך בזטא אחרי דברים מטומטמים שעשית כשאתה עוד היית בתוך טוקסיק אתה האחרון שיכול להגיד לחשוב לטווח הארוך

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• לאל? שהקפיץ עליי כפולים והביא חברים לעזור לו? אותו לאל?

דניאל אני כבר אמרתי לכם אני הייתי פה לפניכם אני יהיה פה גם אחרי שתלכו.

בכל מקרה... חכה למיזוג לדעתי יהיה צחוקים על יופיטר. אין לכם את הכוח אדם להחזיק את כל הכפולים שקניתם בזטא. הכמות שחקנים שיימחקו לכם תיהיה הבדיחה של השנה. שמעתי שכבר נמחק לכם כפול של 24 מיליון גנרלים בזטא.

• למה יש אחי

מור מתפעלת אששש פחד אלוהים לא ראית את הבאן של 15 יוזרים שקיבלה כי שכחה לנתק את הוויפיי במשרד? מזלה שהמנהלים רחמנים

• פחד אלוהים לתת לה לתפעל הכוונה

• היה הסכם

והוא הופר תוך עקיצה משמעותית על חשבון יופיטר

לא רואה שום היתכנות ששני הצדדים יסמכו אחד על השני.

• אני מת איך שאתה דואג לה

כמעט כמו הרגישות של דיאף שניה לפני שזרקו אותה לכלבים.

תלמד מאריק.

תשחק כמו גבר, תאמר בקול מה שאתה חושב בלב,

ותפעל לפי זה.

במקום פסטיבל היועצים מבית דיאף שהדבר היחיד שעושים זה לנעוץ סכין בגב במסווה של עצות ידידותיות.

ועל זה אמרו ארור מכה רעהו בסתר.

• זרקו אותה מהברית בגלל שהם נילחמים בברית שלה בבטא? אוי אוי אוי. אתה יודע כמה שנים אני משחק? זרקו אותי יותר מפעם אחת מבריתות לא מבין את הדרמה. שורדים.

אתה באמת חושב שטוקסיק לא יתקעו לה סכין בגב? שיהיה לכם בהצלחה אני רק צופה מהצד הפעם.

• ועל זה אמרו טירלול מי שלא מבין שזאת את במסווה של מונפץ פורום,קניית יוזר,קבלה לאחר פרישה נוסף

Avshalom

• כמה אתה מכוער מ1 עד שילה?

• הנה עוד בן תן

הסופודקס משפיע לך על המוח

• מהימנות זה לא הצד החזק שלך נכון?

מי אמר למי: "אני רוצה לעזור לכם תיסמכו עלי טיפה..."

:closedthread:

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png