Posts by Avi

להאמין בשטויות לא יהיה טוב יותר וגם אם יהיה איחוד לא יקרה שום דבר מיוחד במיוחד לשחקנים הקטנים כמו ברית סטיב וגם בכללי לא בטוח שישנה משהו, לכן להאשים כל הזמן את איקרים או שחקנים זה מיותר המשחק משעמם ולא ישתנה יותר מדי וכל הזמן אנשים יפרשו בגלל שיעמום או חוסר זמן

כל העניין של קשר צי וכפולים הוא עניין טיפשי. מי שירצה לרמות ירמה ויעקןף גם בדרכים חוקיות ומי שלא לא. אבל אומנם המנהלים אישרו ריגול והקשר צי שמונע ממך לרגל בקלות הוא רק עוד סיבה להראות שזו לא הכוונה של האמיתית ושאישרו ריגול יותר בדיעבד מאשר לכתחילה ולכן אין מה להתלונן על זה. יותר מזה אוסיף ואומר שלא כדאי לשחק עם מותר או לא לרגל ולשחק מכל יוזר כשלעצמו גם אם הוא מקושר ולא לערב בינהם וככה לא יהיו יווצרו בעיות או אי הבנות בזמן הכי גרוע ולקבל באנים על שטויות או טעויות כמו שקרה לי בעבר ורק כשאני משחק נקי כמו עכשיו אני יכול לצאת מהם יותר בקלות

אפשר לרגל מיוזר אחד וכשהמרגלים נמצאים בתוך בעיר של היוזר צד שלישי היוזר השני שלך יכול לעשות כל דבר עם היוזר השלישי ללא הסרה של השיתוף. הבעיה של רני היא כשהוא שולח מרגלים מכפולים ויש מרגלים בהסחה שחוזרים כמה שעות טובות לעיר מקור ולכן הוא לא יכול לתקוף מיוזר השני כי יש קשר צי.

מה שכן עדיין נשמע לי מגוכך העניין, אומנן איקרים לא חסמו את העניין של הריגולים לגמרי בגלל שהחוק הוא קשר צי ואם מצאנו דרך חוקית לעקוף את זה, זה לא אומר שזה האידיאל ולכן אין שום סיבה שאיקרים יאשרו משהו שהם לא התכוונו מראש. כמו הזמנת חברים או פתיחת יוזר בשרת כשיש לך שם כבר יוזר איקרים קלטו שהם עשו טעות וניסו למנוע זאת באופן חלקי, לא לגמרי כי החוק מסורבל ומצד שני כן לנסות למנוע כמה שיותר

פליקון הגישה שלך לא נכונה מהתחלה.

ואני אסביר, כל אחד שבא לבנות יוזר בונה אותו איך שהוא מתכוון לשחק, יש אנשים שעיקר המשחק שלהם הוא לחימה ואז הם יסתמכו על מבנים אחרים ושונים ואפילו סוג שונה של משאבים לפתוח יש אנשים שמתכוונים לבנות ולהילחם מדי פעם או שיש להם חברים גדולים והם בכלל לא מתכוונים להילחם בהתחלה. ויש חברה שהם אמברוסיונרים והם יכולים להרשות לעצמם מבנים אחדים שאתה אינך מרשה לעצמך.

מה שאני מנסה לומר הוא שאין דרך נכונה לבנות יוזר. נכון שיש חברה שלא יודעים לבנות, אבל זה שולי לעומת דרך משחק.

ועוד לא חישבת בכלל איזה פסלים יוזר נמצא או מה רמות המנסרה והמחצבה באי שגם הם חלקים משפיעים בהחלטה מה לבנות ומה להוריד.

שמחתי לבלבל אותך יום טוב

נראה לי זו טענה מגוחכת. פשוט תרגל מהראשי כל העניין של שיתוף הרשת הוא שלא תנצל את הכוח של שני יוזרים ביחד וזה בדיוק מה שאתה מבקש שיעשו

אתה בדיחה זו ההוכחה הכי טובה שלי . עכשיו אני אסביר לך; חברים סתם ככה לא מביאים לך ספינות אבל על כל יוזר שהזמנת מ0 אתה תקבל עליו ספינות. היום האופציה הזאת כבר לא קיימת אבל זה רק מהלובי ומי שהיה לו לפני חברין שהזמין הספינות עדיין נישארות לו

תשמע לי יש הרבה מאוד ספינות וזה עדיין לא מספיק לי במלחמות להעביר צבא יבשתי גדול. חוץ מזה אם אתה מגדיל את מספר הספינות המינימליות שקונים בזהב ל300 אז יהיה חברה שיהיה להם 400 ספינות בגלל חברים ופינקיות ואז אתה יוצר סכומים גבוהים מאוד של ספינות שאיקרים לא ירשו בחיים

אחי האופציה הזאת לא קיימת יותר למי כבר יש את?

תפיצו את השאלה שאנשים יגידו אם הם תומכים בנושא הזה או לא אני לא חושב שיש אנשים שיש להם 70 חברים שהם הזמינו זה לא הגיוני אחי

זה לא 70 חברים זה 12 לא מופרך שתזמין 4-5 חברים נכון שלא 12 אבל 5 חברה שיש להם 11-12 ערים זה 5-6 ספינות כל אחד יוצא הרבה אם תחשב

לא הבנתי למה הבאת פסוקים שעובדים לטובתו? או שעץ זה לא מטה? בפסוק ג' מתואר מפורשות שהמטה הופך לנחש

וסתם ככה איזה ויכוח הנושא הזה מדובר בו?

תשמע לי יש הרבה מאוד ספינות וזה עדיין לא מספיק לי במלחמות להעביר צבא יבשתי גדול. חוץ מזה אם אתה מגדיל את מספר הספינות המינימליות שקונים בזהב ל300 אז יהיה חברה שיהיה להם 400 ספינות בגלל חברים ופינקיות ואז אתה יוצר סכומים גבוהים מאוד של ספינות שאיקרים לא ירשו בחיים

אני לא מבין איך זה שיש מצוות שאנשים פעלו לפיהם קודם צריך לערער את האמונה שלי. אם אתה לא גונב זה אומר שאתה עושה את מצוות ה'? אם אתה לא רוצח אתה חי לפי חוקי התורה? או האם מדינת ישראל מדינת הלכה כי אסור לרצוח? לא! זה שיש דברים שאתה עושה כמו אנשים אחרים גם אם הם עשו אותם לפניך לא אומר שאתה חי לפי אורך חייהם או מאמין בכול דרכיהם אתה מאמין שחלק ממה שהם עושים נכון. אפשר להגיד בהרבה דרכים שאתה מעתיק מאחרים את אורך חייהם ובזה יכול לערער אותי אמונית אם הייתי חושב שמשהו העתיק מהם למרות שאני לא חושב ככה אז הכול טוב.

סליחה שאני מתערב אבל גם אני הייתי שמח שיגדילו את כמות הספינות, כי באמת שגם 200 ספינות שיהיו לך זה לא מספיק

תקנה פינקיות יהיו לך 240 נכון שזה גם לא מספיק אבל תאמין לי שגם אם יהיו לך 300 אתה תגיד שזה קצת

גם אם הרבה מצוות הושאלו מדתות אחרות לא אומר שהם לא מצוות נכונות אם עם אחר לא גונב זה אומר שאנחנו מעתיקים מהם?

זה שהיה עבודה זרה בסדר חטאו ועדיין חוטאים

אני אישית לא חושב שזה שטויות אומנם יש מצוות שלא הכי מסתדרות לי אבל מי אני? בנאדם קטן בכול היקום הזה במיוחד כשאני חושב שהרבה מצוות טובות לאדם ושיש להם טעם

בנוסף התירוץ של להוריד את יד ימין הוא דבר שקורה לפעמים שאין בירה קוטעים איברים אם איבר ידבק יורידו אותו בזמן הכי טוב

את שאר הדברים שאמרת עליו אין לי מושג באמת שלא חקרתי את הנושא לעומק וזה בהמשך לדבריך שהכתבה מגמתית אני לא קראתי אותה רק תכותרת וזה הספיק לי להעתיק אבל כמו שאמרתי אתה תמצא הרבה יותר היתרונות מחסרונות והכתבה בשבילך נמצאה תוך 0.37 שניות וזה מהאינטרנט בפאלפון אז בהצלחה לך

אין שום סיבה בריאותית שמצדיקה ברית מילה...

לעורלה יש תפקיד חשוב בהגנה על הפין(מניעת שפשופים) ויש בה הרבה עצבים שמגבירים את ההנאה המינית.

זה אמנם מקום שמצטברים בו חיידקים אבל אין שום סיבה שאדם שחי בישראל בשנת 2019 לא יוכל להתקלח פעם ביום... ישמור על המקום נקי ויקיים מין מוגן.

ברית מילה זה פשוט השחתת גוף של תינוק חסר אונים ששנים אחר כך לא יוכל לעשות כלום בנוגע לזה. הנזק כידוע בלתי הפיך.

אגב זה מנהג ברברי שמקורו בכלל לא ביהדות.

https://healthy.walla.co.il/item/2736407

השטות הראשונה שראיתי באינטרנט וזה בלי לבדוק בכלל בעיון אני בטוח שאם תחפש לעומק תמצא יותר היתרונות על החסרונות

אני מאוד מודע לעניין שהתהליך אינו מסוכן בכלל(כמובן שיש אדם מוסמך שעושה את התהליך ולא סתם משהו) זה ממש לא כמו ניתוח אלה דבר פשוט יותר בסיבות פשוטות שאותו דבר אינו חלק חשוב ונצרך בגוף

שטויות רבות נכתבו פה במאמר אבל נביא את השניים שמדברות ממש על התנ"ך. נכון שיש עונש ששמו סקילה בתנ"ך אבל כמו שלדעתי אתה גם יודע סנהדרין אכזרית הורגת פעם ב70 שנה(תחשב זה יוצא כמו מדינת ישראל עד כה) ולכן הטענה שזה עונש שכיח לא נכונה. בנוסף דיברת על השחתת הגוף של תינוק. אז אזכיר לך דבר שגם אותו בטח ידעת שלעשות ברית מילה מוריד סיכון גבוה מאוד לסרטן(מחקרים רבים אתה יודע איפה לחפש) וכל זה השחתת הגוף רק לעזור. שמחתי לעזור לך לדעת מה שאתה כבר יודע כדי שלא תצא שקרן שעורך דברים לפי נוחיותו

מי החברה שהתערבו? וגם זה בריץ שלמה לא אחד על אחד הייתם יכולים כל הברית על הגורמים האלה דאתה לא מוכן לחשוף