LAUGREANO[HERO] VS Thor1 [-SG-] - 1745/4779

  • Sretna nova godina, uz dernek po starim botovima, modus saveza [-SG-]. Ovaj je jedini bio van, uz konstantne kolose i ostale gluposti, jedno nuliranje, da novu 2021. zapocnemo po starome :D


    Sad čekamo analizu stručnjaka u komentarima, pošto mi je ovo prvi kopneni hoff nakon par godina :D:closedthread:


    Borba za blizanac

    (01.01.2021 5:15:27)

    LAUGREANO[HERO] iz Gusarska

    vs

    Thor1[-SG-] iz blizanac


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................168(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-169)

    ............................................. - Bacač Koplja..........................0(-200)

    Mačevalac...........................823(-177) - Mačevalac.............................0(-281)

    Kopljanik...........................692(-708) - Kopljanik............................0(-1077)

    Girokopter............................162(-8) - Girokopter............................0(-165)

    Balon Bombarder........................0(-90) - Balon Bombarder........................0(-15)

    Ovan...................................60(-0) - Ovan...................................0(-16)

    ............................................. - Katapult...............................0(-10)

    Minobacač..............................30(-0) - Minobacač..............................0(-47)

    ............................................. - Doktor..................................8(-0)

    Kuhar..................................35(-0) - Kuhar..................................22(-0)

    ............................................. - Zid.....................................0(-7)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-1745.6 - Generali..............................-4779.9

    Napadački bodovi.....................11949.75 - Obrambeni bodovi.........................4364

    Štete primljeno.........................87280 - Štete primljeno........................238995

    Postotak štete............................26% - Postotak štete............................74%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Thor1[-SG-]

  • Amateri kukavički i uz hrpu ambrozije i uz napade vas sedam, niste ni blizu mojeg nokta u igri. Vaša 4 najbolja igrača u napadima nemaju toliko napadačkih kao ja! Iz činjenicu sa svaki od tih 7 amatera ima od 2 do 10 puta jači acc. Hoćete da ja pokvačim hofove? Što mislite jedan hof i eto znade te nešto? Hej amateri ja imam preko 80 k napadačkih iz HERO saveza. Hrabri ste na forumu ali napadački sve govore, barem pametnima.

  • Dijete sretna ti nova godina, statisticki gledano, godinama igram na najvisem nivou. Tako da to sto si ti prvi po napadackima, mozes ih imat 500 puta vise od mene, nikad ti naucit igrat neces. Hoffove objavljuj, ja cu za razliku od tebe doc i cestitat protivniku ako je bolji i pokazao da je bolji od mene, makar 1%.


    A o tome ko je amater kukavički, govori cinjenica da ti saveznici igraju na štopericu ko ce manje igrat prije novog modusa. Uz sva silna opravdanja i kuknjavu i podbadanja, oni su prestali igrat otkad nemaju kolosa. Tvoja igra se bazira na kolosu.


    Necu zakacit ovdje PP iz igre pun tvojih uvreda jer je protivno pravilima, ali samo da se zna, ja jos nisam vidio toliko cringe-a u nekome, toliko zavisti i jala, toliko ljubomore sto si u svakom ogledu samnom bjezao na 1900 generala flote i pucao kolosa jer ti hoff nista ne znaci, a u online borbama ti spominjes znanstvene buducnosti i jacinu acca....


    Dvije stvari, prvo, napisi u komentar oces li online borbu moze napad obrana moze kopno flota... drugo, jos jedanput me onako izvrijeđaj i blokaj iza, potrudit cu se da ti ofarmam svaki grad do nule, a takoder da ti saveznici docekaju jos jednu novu godinu pod palmom.


    Uzdravlje

  • Amateri kukavički i uz hrpu ambrozije i uz napade vas sedam, niste ni blizu mojeg nokta u igri. Vaša 4 najbolja igrača u napadima nemaju toliko napadačkih kao ja! Iz činjenicu sa svaki od tih 7 amatera ima od 2 do 10 puta jači acc. Hoćete da ja pokvačim hofove? Što mislite jedan hof i eto znade te nešto? Hej amateri ja imam preko 80 k napadačkih iz HERO saveza. Hrabri ste na forumu ali napadački sve govore, barem pametnima.

    Blago se SG-u sto imaju najboljeg ratnika na Zeti, mora da citav savez od toga profitira. Medjutim prosao je period povecane proizvodnje na serveru a vi niste ni dva grumenja zemlje iskopali - mora da je zbog amatera ;)

  • Amateri kukavički i uz hrpu ambrozije i uz napade vas sedam, niste ni blizu mojeg nokta u igri. Vaša 4 najbolja igrača u napadima nemaju toliko napadačkih kao ja! Iz činjenicu sa svaki od tih 7 amatera ima od 2 do 10 puta jači acc. Hoćete da ja pokvačim hofove? Što mislite jedan hof i eto znade te nešto? Hej amateri ja imam preko 80 k napadačkih iz HERO saveza. Hrabri ste na forumu ali napadački sve govore, barem pametnima.

    Imaš najviše napadačkih jer ih kupiš podizanjem pobuna pošto ti držimo gradove blokiranima. HOFove slobodno objavljuj, kog boli falus. Ako misliš da si bolji idemo organizirat online bitku kopnenu ili pomorsku, na Zeti ili Delti, biraj server. Al nemoj se busat u prsa kad si realno preloš igrač i bojiš se ikakve online bitke i s kim od nas.

  • Ekonomista koliko računa imaš na zeti?

    Ajde po deset računa novih si stavio na svaki moj otok. HERO i poštenje, su kao dan i noć. Kjad sam imao 59 K bodova ste me počeli napadati i eto gdje sam usprkos napadima cijelog HERO saveza. Ajmo, samo ti i ja, sljedeća 3 mjeseca, ako znaš!

    Lako ti je tako kad vas 7 napada jednoga uz desetak multi računa kojima popunjavate moje otoke. AJDE ODABERITE JEDNOG IGRAČA A OSTALI NEKA SE POVUKU! Kukavice kukavne. I od kada je to Kolos ne pošteno koristiti u bitci? I koji je tvoj acc zapravo? Ekonomista, Laugreano, Severusi,The Fish, T-Rex,.......?

    Odgovori

  • Ekonomista koliko računa imaš na zeti?

    Ajde po deset računa novih si stavio na svaki moj otok. HERO i poštenje, su kao dan i noć. Kjad sam imao 59 K bodova ste me počeli napadati i eto gdje sam usprkos napadima cijelog HERO saveza. Ajmo, samo ti i ja, sljedeća 3 mjeseca, ako znaš!

    Lako ti je tako kad vas 7 napada jednoga uz desetak multi računa kojima popunjavate moje otoke. AJDE ODABERITE JEDNOG IGRAČA A OSTALI NEKA SE POVUKU! Kukavice kukavne. I od kada je to Kolos ne pošteno koristiti u bitci? I koji je tvoj acc zapravo? Ekonomista, Laugreano, Severusi,The Fish, T-Rex,.......?

    Odgovori

    Pa kad te napadamo vojno idemo 1 na 1, imaš vojsku, imaš bitku, imaš sve komponente potrebne za rotaciju i ti pobigneš jer se bojiš. Nudimo ti online bitku na bilo kojem serveru već misecima i odbijaš pa nama pišeš o hrabrosti hahahahahahah. Razvalia bi te svaki naš član ko bebu i to znaš, zato se i skrivaš. A šta se naloga tiče Ekonomista ih ima 2, ja 3. Ostali članovi do 10, koliko je i dozvoljeno, ko ti je kriv šta te gazimo a ti bezobrazan :)

  • Dijete, Balavče, uplakano moje....


    Ja koristim 2 naloga, Ekonomista i Laugreano. Na oba si me isprozivao da dodem na Delti jer nismo ravnopravni po tvome za online bitku "znanstvena istrazivanja buducnosti" i "jacina naloga". Znaci sad ce tebe tata nesto naucit. Lekcija broj jedan, za online bitku jedino relevantno jest čudo hefest plus akcijski bodovi, naravno dodat cemo i posejdona da je lakse igrat 4 sata jeli. Obicno se online bitka odigra kako bi se u tocno dogovorenim uvjetima odmjerila kvaliteta i znanje dvojice igrača.


    Ti si kao i svi tvoji cirkusanti pre jak, masu moćan, statistički ovo i ono, kao nesto si postigao? Sto ne branis ekipu kad izade iz modusa? Gdje je vama moral SAVEZA??? GDJE JE OBRANA SAVEZNIKA???? DAJ NE BUDI SMJESAN VISE OVO JE ZALOSNO KOLIKO SI LOŠ IGRAČ ALOOOOOOOOOOO



    Ponuda za online bitku stoji. Kopno, flota, napad obrana, biraj. Samo tu napiši oko moje, pošto si jedino sposoban izvrijeđat nekulturno na PP a onda udarit blok tako da ti se ne moze rec sto te ide.


    Thor, cekam da odgovoris HOCES li ili NECES da te izbijemo u online bitci. A zbog takvog ponasanja tebe i mystera, ima oko 60 hoffova nad tobom i tvojim savezom, od toga mojih preko 40, a samnom si u obračunima svaku bitku izgubio gdje nisi palio kolosa.


    Onda??? Online bitka? Kmete....

  • Koja si ti bijeda, ajde reci koji račun hoće 3 mjeseca?

    Ime, ne izvlači se bajka a!

    Ime jednog ostali neka se povuku!

    Ajde ako netko ima hrabrosti?

    I koje so fore imati više računa? To samo znači da si NESPOSOBAN s jednim računom igrati! Totalno jadno.

    U kojem to sportu postoji, da netko igra protiv drugog, a da nisu brojčano ravnopravni na borilištu? Samo kukavice kukavne! I onda imati još 10 rezervnih računa, koje koristiš u borbi!

    Bijedno da bijednije ne može biti!!!!

  • Thor, malo doživaljaje smiri. Meni su multi nalozi glupost, ali nisam ja taj koji određuje pravila. Uostalom, kad ih spominješ, koliko ih ono kod vas ima? Ako se ne varam postoji cijeli drugi savez. Nas bome ima, to što ne vjerujete da nas je toliko je vaš problem. I molim te, stvarno se ne ljuti kad ljudi koriste, kako ti kažeš, stvari poput kolosa kojeg je pošteno koristiti u bitci. I je, ali ne vidim da je netko drugi napravio nešto protiv pravila ovdje, ako misliš suprotno prijavi.


    A Ekonome, tebi svaka čast, kad se ljude ne može uloviti na normalan način, nekad se čovjek mora malo više potruditi. Čestitam :)

  • Biraj koji račun hoćeš između moja 2, svakako će ti rezultat bit isti. Ostali da se povuku? Kad izađete sa servera, onda vas nitko vise nece dirat budi siguran :D


    Koliko štete online bitke, korde gdje se nalazimo, kopno flota? Proglašavaš deklaraciju rata 1 na 1? Divno, daj da čujem uvjete i da ti završim karijeru.

  • Eto račun "ekonomista", od 08.01.do 08.04.2020. A sad očekujem da The Fish i ostali koji su ti svesrdno pomagali, povuku se iz mojih gradova. Ako si igrač, ako nisi igraj tako i dalje jer bez tuđe pomoći vjerojatno ništa ne možeš.

  • Smirite dozivljaj i normalno komentariste bitku ili nemojte ni komentarisati.


    Thor purger - Kacenje drugih izvestaja na hof je protiv pravila foruma takodje pisanje uzastopnih postova nije dozovoljeno. Obrati paznju.

    Pisati " dijete, balavće" je dozvoljeno?

    Igratii sa 10 računa protiv puno slabijeg protivnika je dozvoljeno?

    Samo pitam.

  • Eto račun "ekonomista", od 08.01.do 08.04.2020. A sad očekujem da The Fish i ostali koji su ti svesrdno pomagali, povuku se iz mojih gradova. Ako si igrač, ako nisi igraj tako i dalje jer bez tuđe pomoći vjerojatno ništa ne možeš.

    Naravno, kad napišeš online bitku štetu i ostalo... na što se igra i tako dalje.... pismenosti malo molim te.


    Prije toga, čestitaj na hofu. Za početak...

  • Ha ha ha, zapišimo napadački bodove 8.1. i 8.4 tko ima manje napadačkih briše svoje račune. Dakle ti obrišeš svoja dva glavna, s ostalima igraj, a ja svoj jedan.

    Čestitati ću ti na hofu kad čestitaš meni na 1. mjestu u napadačkim, jer ti koliko sam čuo nikada nisi bio ni u čemu prvi!

  • Znači moraš pod hitno dijagnosticirat o čemu se radi u tvom slučaju.... ja bi ti rado pomogao, al evo ne mogu nažalost. Oprostit ćeš mi što imam 2 naloga, oprostit ćeš mi što visiš konstantno u ogledima samnom, ali da ja brišem račun radi nekog umišljenog lika koji igra na napadačke bodove? Žao mi te, s 3 kolosa da igram protiv tebe na napadačke? Pa kad sam te napadao bježao si ko ostatak tvoje ekipe :D Online bitke se bojiš ko đavla, a možemo istovremeno i kopno i flotu da te izbubam...


    E da, da ne zaboravim kako ti kažeš ''koliko sam čuo nikada nisi bio ni u čemu prvi''


    1. Evo ja sam te prvi hofnuo 2 puta u 2 ogleda, pri tom stukao te do nule i na floti i na kopnu a ne do forum praga kao što plačete ti i tvoji...

    2. Evo nisam prvi https://prnt.sc/wee31i FOTOMONTAŽA JE JELDA?

    3. Online bitka kad gdje što igramo na koliko rundi na koliko štete? Jel misliš da ću ja 3 mjeseca kisit ispred ekrana napadajući botinu ko što si ti da skupim bodove za statistiku?


    Daj promisli prije nego još koju glupost izvališ, a prije sljedeće gluposti koju napišeš, provjeri ko je smješka spakovo koji 10 naloga igra istovremeno, SVI SU U MODUSU, ko je vođu tvoga spakovo u MODUS, ko ti je SVIH OFARMAO pa evo sinoc i TEBE.....


    Moj Thor, ti meni da brišem nalog? Bahato dosta, s obzirom da sam te 2 put roknuo, a sad dolazim po tvoj nalog.

  • Ha ha ha, zapišimo napadački bodove 8.1. i 8.4 tko ima manje napadačkih briše svoje račune. Dakle ti obrišeš svoja dva glavna, s ostalima igraj, a ja svoj jedan.

    Čestitati ću ti na hofu kad čestitaš meni na 1. mjestu u napadačkim, jer ti koliko sam čuo nikada nisi bio ni u čemu prvi!

    Ne dam ban

  • Vau, probao sam pročitati sve , ali nisam uspio...

    Kao prvo Sretna Nova i čestitke na hoffu, kakav god da je...

    Čestitam posebno Thoru jer se zaista bori kao lav sam protiv svih vas... vjerujem da uskoro neće biti sam...

    Ove nebuloze o poštenju od mišića Ekonoma i ekipe uopće neću komentirati...

    Kome je što važnije dali pobjeda u bitci, broj napadačkih veličina naloga ili slično je individualno i to treba poštivati...nema univerzalnog pravila da je bolji igrač onaj koji ima više hoffova ili veći nalog ili nešto drugo...

    U igri treba uživati,, kao ja koji sam proveo najbolje novogodišnje razdoblje u zadnjih desetak godina...bez dežuranja bez klikanja i drugih gluposti...

    Vi što ste pomiješali RL i igricu odmorite malo...

    Vratit ću se kad mi bude najbolje odgovaralo i na onoliko koliko budem htio a ne koliko netko želi...lijepo mi je vidjeti kad se uključimo i vas 3-4 dežurna iz Heroa se uskomešate..rade poruke rade telefoni, a ja napravim neku zgradu, ubijem koji brod, vojnika i ako više nemam vremena idem opet u modus, a vi se pripremili za rat... neprocjenjivo...

    Mislili ste da ste lovci, A u stvari ste lovina...mišići moji...

    Uglavnom pogled u ekran i čekajte...Ćaooo