Posts by G-man

    Thor kralj napadackih ;)

    P.S. Nisam bio prisutan, kada sam vidio da se bitka odigrava odmah sam se povukao misleci da ima HOF nad mnom, kad ono ....

    Edit: Imao je i upaljen Hef ...


    Koprcanje vol. 2 ;)


    Morska bitka kod Eustahije

    (20.05.2021 0:51:25)

    Thor1[-SG-] iz Eustahije, Novi mramor, Apaši

    vs

    G-man[HERO] iz Borealis II, BACAS


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan.............................37(-32) - Brod Ovan..............................0(-68)

    ............................................. - Vatreni Brod...........................9(-82)

    ............................................. - Brod minobacač.........................47(-8)

    Parni ovan............................20(-68) - Parni ovan............................41(-17)

    Raketni brod............................0(-4) - Raketni brod...........................24(-4)

    ............................................. - Parni gliser...........................40(-0)

    ............................................. - Nosač balona...........................11(-0)

    Tender..................................1(-0) - Tender..................................4(-0)

    Podmornica.............................9(-11) - .............................................

    ............................................. - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-2126.2 - Generali..............................-1547.6

    Napadački bodovi.........................3869 - Obrambeni bodovi.......................5315.5

    Štete primljeno........................106310 - Štete primljeno.........................77380

    Postotak štete............................57% - Postotak štete............................43%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: G-man[HERO]


    Gubitnici: Thor1[-SG-]

    Jazavac je izasao iz rupe i tup ! :D


    Morska bitka kod Apaši

    (19.05.2021 19:17:16)

    G-man[HERO] iz Polis, Litij

    vs

    Thor1[-SG-] iz Apaši, Eustahije


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan..............................0(-58) - Brod Ovan.............................64(-22)

    Brod minobacač..........................0(-8) - Brod minobacač.........................1(-61)

    Parni ovan..............................4(-4) - Parni ovan.............................51(-7)

    Raketni brod...........................0(-12) - Raketni brod..........................21(-15)

    ............................................. - Podmornica.............................40(-0)

    ............................................. - Parni gliser...........................40(-0)

    Nosač balona............................0(-6) - Nosač balona...........................29(-0)

    Vatreni Brod..........................12(-38) - Vatreni Brod............................1(-0)

    ............................................. - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-1304.8 - Generali..............................-2064.4

    Napadački bodovi.........................5161 - Obrambeni bodovi.........................3262

    Štete primljeno.........................65240 - Štete primljeno........................103220

    Postotak štete............................38% - Postotak štete............................62%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: G-man[HERO]


    Gubitnici: Thor1[-SG-]

    Amateri kukavički i uz hrpu ambrozije i uz napade vas sedam, niste ni blizu mojeg nokta u igri. Vaša 4 najbolja igrača u napadima nemaju toliko napadačkih kao ja! Iz činjenicu sa svaki od tih 7 amatera ima od 2 do 10 puta jači acc. Hoćete da ja pokvačim hofove? Što mislite jedan hof i eto znade te nešto? Hej amateri ja imam preko 80 k napadačkih iz HERO saveza. Hrabri ste na forumu ali napadački sve govore, barem pametnima.

    Blago se SG-u sto imaju najboljeg ratnika na Zeti, mora da citav savez od toga profitira. Medjutim prosao je period povecane proizvodnje na serveru a vi niste ni dva grumenja zemlje iskopali - mora da je zbog amatera ;)

    Jedina borba koja je Mysteru ostala je ta da njegov komentar na objavu bude zadnji xD Ali ni toliko ti necemo dati ;)

    Baš ste me popljačkali...0 nula, poena...niti to niste sposobni

    Nista nismo sposobni, ali si redovan na svakoj objavi, vratio si se iz moda taman pred kraj ciklusa ne bi li nesto sitnisa pokupio ;) Na kraju od jadi pises o osobnom zadovoljstvu u zivotu. To me ne zanima, ovdje se bavimo iskljucivo ikom :D Uostalom, tesko vjerujem nekome da je zadovoljan ko za sebe to mora reci :D Sportski pozdrav

    Čestitke na plasmanu...mišići moji...pomalo...moram priznati da mi se ovaj modus način i sviđa...lijepo se naspavam...vratim se kad hoću...a vi blejite u ekran i čekajte kad ću se vratiti...mišići ispali papčići...pa, pa...

    Dzabe se trudis pisuci da ti nije stalo, znamo da jeste ;)