Posts by Myster

    Pa ja imam obožavatelja....mišića obožavatelja....morat ću te tužiti za autorska prava...mišiću..

    Najjaci si, izades iz modusa da zakacis nesto u 1 ujutro, odma se vratis u modus hahahahahhahaha POBJEDNICI POD PALMAMA BRAVO BRAVO CESTITAM

    Ajde Mišiću 1...ne kenjaj...prevaro hodajuća...koliko puta si izašao iz modusa u 1 ujutro i napravio hoff...? Pa većina hoffova ti je takva...operi usta sapunom pa nešto reci...

    Bravo Smješko...uskoro...

    HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH POBJEDNICI ISPOD PALME PA IMA LI ITI JEDAN VAN MODUSAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Gledaj pozitivno Mišiću 1...barem vas nitko ne kači i ne sprda se s vašom nesposobnosti...

    Otvoriš temu na forumu i onda vas pod istom tom temom okačim barem 20 puta vojno i nekoliko desetaka puta opljačkam...

    Ja sam s jednim acc, a vas 3 s dvadesetak acc...

    Ako još misliš da si pobjednik, čestitam...pomoći ti ne mogu jer nisam stručan za tvoju bolest..

    Pa tebe sam Mišiću 2 okačio pod ovim temom barem 10 puta....

    Zato poklopi se ušima... nesposobni

    Bravo, Mišiću 1...

    Bravo Mišiću 1...

    SPAKIRAN MYSTER U MODUS!!! DUDO NAŠ HHAHAHAHAHAHA



    :closedthread:

    Daj malo mišiću 2 prokomentiraj hoff...


    Spakiran sam u modus na način da sam vam u dvije minute napravio tri hoffa...


    Nisam primjetio da mi je blokirana ijedna luka ili grad da bih zbog toga morao u modus...čisto moja osobna odluka....


    Dajem vam šansu da se naučite igrati, a ne samo lagati...:closedthread:

    I tako na kraju prije odmora vodih u isto vrijeme 3 online bitke protiv mojih nesposobnih mišića...Mišića 3 u igri poznatog kao Karlos i Severus ( točnije fejka od Cooler Mastera na forumu poznatog kao Yugo45 ) i Mišića 2 u igri poznatog kao Masterpice ( na forumu 33BANDA )..

    Naravno sve 3 su moji nesposobni mišići izgubili...

    Ovakvu gomilu ( u biti samo su dvojica- trojica ) bahatih i nesposobnih igrača nikad nisam sreo...

    Dajem vam vremena nesposobnjkakovići da se malo sredite pa na jesen kad se vratim u igru da budete dostojni protivnici...

    Dotad...učite...analizirajte...jer kad se vratim...

    :closedthread:

    Morska bitka kod Azellia_V1

    (26.06.2022 23:11:33)

    Karlos[PIRAT] iz KS0, Azellia_V1, House of Gold

    vs

    IcoN[-SG-] iz Azellia_V1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan.............................0(-146) - Brod Ovan...........................103(-144)

    Vatreni Brod..........................0(-232) - Vatreni Brod..........................7(-236)

    ............................................. - Brod minobacač.........................84(-0)

    Parni ovan.............................0(-53) - Parni ovan...........................162(-32)

    Podmornica.............................0(-32) - Podmornica...........................111(-33)

    ............................................. - Parni gliser..........................135(-0)

    Nosač balona...........................4(-20) - Nosač balona..........................31(-16)

    ............................................. - Tender.................................13(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-4646.8 - Generali..............................-4065.8

    Napadački bodovi......................10164.5 - Obrambeni bodovi........................11617

    Štete primljeno........................232340 - Štete primljeno........................203290

    Postotak štete............................53% - Postotak štete............................47%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: IcoN[-SG-]


    Gubitnici: Karlos[PIRAT]



    Borba za Azellia_V1

    (26.06.2022 23:10:58)

    IcoN[-SG-] iz Azellia_V1

    vs

    Matrix[PIRAT] iz Split, Karlos[PIRAT] iz KS0


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................336(-0) - .............................................

    Mačevalac...........................266(-740) - Mačevalac.............................0(-720)

    Kopljanik...........................514(-815) - Kopljanik.............................0(-951)

    Željezni div..........................96(-18) - .............................................

    Girokopter............................528(-2) - Girokopter..............................0(-5)

    Ovan...................................72(-0) - .............................................

    Kuhar..................................47(-0) - .............................................

    ............................................. - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-2145.6 - Generali..............................-2207.9

    Napadački bodovi......................5519.75 - Obrambeni bodovi.........................5364

    Štete primljeno........................107280 - Štete primljeno........................110395

    Postotak štete............................49% - Postotak štete............................51%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: IcoN[-SG-]


    Gubitnici: Matrix[PIRAT], Karlos[PIRAT]



    Borba za Azellia_M3

    (26.06.2022 22:41:05)

    IcoN[-SG-] iz Azellia_M3, Azellia_M1

    vs

    MasterPiece[PIRAT] iz Heathens, Severus[PIRAT] iz Hello


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................168(-0) - Sumforni Mušketar.....................168(-0)

    Mačevalac...........................685(-736) - Mačevalac...........................460(-740)

    Kopljanik...........................977(-979) - Kopljanik...........................349(-995)

    Girokopter..........................370(-100) - Girokopter............................0(-120)

    Ovan...................................30(-0) - Ovan...................................30(-0)

    Bacač Koplja............................1(-0) - Bacač Koplja...........................44(-0)

    Željezni div...........................37(-1) - .............................................

    Kuhar..................................11(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali................................-2510 - Generali................................-2581

    Napadački bodovi.......................6452.5 - Obrambeni bodovi.........................6275

    Štete primljeno........................125500 - Štete primljeno........................129050

    Postotak štete............................49% - Postotak štete............................51%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: IcoN[-SG-]


    Gubitnici: MasterPiece[PIRAT], Severus[PIRAT]