Neizpratne - kontu maiņa un atdošana forumā

 • Sveiki! ganjav ka kāds mani atceras! Lai nu kā!

  gribēju samainīt savu zetas kontu pret kādu, no jauno pasaules kontu! bet īsti nevara atrast kur jaunajā forumā ir šī sadāļa! jo vecajā vairs neko nevar ielikt, tkai lasīt!

  :cursing:

 • Tā kā kontu maiņa/atdošana oficiāli (no Gameforge puses) netiek vairs atbalstīta jau labu laiku, tad nav arī iespējas ievietot tāda veida tēmas jaunajā forumā. Protams, varat joprojām rakstīt biļetes, lai kontus oficiāli atdotu/samainītu, bet forumā vairs nav ļauts meklēt jaunos īpašniekus.

 • Uzraksti normālu sludinājumu tepat beztēmā, gan jau moderatori neizdzēsīs. Pieraksti, ka interesentus aicini sazināties PM un problēma ar lieku spamu arī būs galā. ;)

 • Diemžēl tādas tēmas mēs ņemsim laukā.


  Vienīgi varētu katrā serverī vai vismaz vienā serverī izveidot aliansi un tur ik nedēļu atjaunot informāciju par atdodamiem kontiem vai arī par maiņām. Tā pat joprojām pastāv portālā draugiem domubiedru grupa, kur var tādas tēmas veidot. Protams, tas portāls vairs nav tik populārs un sāk baigi izmirt.

  45d8c899d9.png

 • Vienīgi varētu katrā serverī vai vismaz vienā serverī izveidot aliansi un tur ik nedēļu atjaunot informāciju par atdodamiem kontiem vai arī par maiņām.

  Bet ir takšu "GO" alianse (vismaz līdz manai aiziešanai bija), tāpēc neredzu problēmu tās ārējā lapā pievienot / pamainīt info, ne tā?

  Vienīgi tas, ka tad sGO vai GA būs papildus pienākums, kuru, redzot jūsu nenormāli daudzo adminu skaitu (spoilerī) var būt diezgan laiketilpīgs darbs (vismaz sākumā).

  Edited 2 times, last by indianiso1 ().

 • GO alianse meklētājā nav atrodama, tā pat neviena operatora konts.


  Protams, aliansi var atrast aizejot uz alianšu topu pēdējo lapu, bet tad jautājums vai SGO (citos serveros Draxo) būs tik liela vēlme ar šādu pasākumu ņemties.

  45d8c899d9.png

 • Gameforge paziņoja par to, ka oficiāli kontu maiņas/atdošana netiks vairs atbalstīta līdz ar multi kontu atļaušanu un noteikumu maiņu. Līdz šim LV kopienas administrācija bija toleranta un atļāva publicēt šādas tēmas kopienas forumā, jo tas netika kontrolēts. Diemžēl tagad, kad visi forumi ir apvienoti vienā forumā, un visiem ir vienuviet pieejami visu kopienu forumi, tas vairs nav iespējams, tāpēc arī kontu maiņu/atdošanas tēmas vairs nav ļauts publicēt. Ja tas tiks darīts, tāda veida tēmas un ieraksti tiks izņemti no publiskās sadaļas.

 • Žēl, ka tagad šīs funkcijas nav vairs pieejamas jaunajā forumā, jo dažreizs cilvēks aiziet, bet kontu negrib dzēst, atdodot to kādam citam :/

  Taču manliekas augšā tika minēts, vai esmu pārpratis.

  Būtu diezgan forši, ja spēlē, varbūt pat katrā serverī atsevišķi būtu kāds kopīgs sarunas laukum (čats) kā tas ir pašlaik ar alianses čatu, taču šī funkcija manuprāt ir bezjēdzīga, jo, ja kāds gribēs uzrakstīt aliansei, tad to darīs caur vēstniecību, vai spama gadījumā rakstīs cilvēkam privāti.:/X/

 • sveiks saki ir tada lieta CL aliaces konts Madaraa,tika blokets un izdzests kapec netika atdots aliancej atpakal,jo es rakstija ka atlauju dot aliances kontu ar aliances noteikumiem,ja kautkas netiks pildits pareizi konts tiks atgriests aliancej,,saki kapec tad ta netika izdarits,paldies