Posts by Dieva posts

Kara pieteicējs (lietotājvārds spēlē un amats): norils -DR- (Diplomāts )

Paskaidrojums: Alianse -DR- piesaka karu KURŠI, jo vēlējās oficiālu karu!

Kara tips: Regulārais

Kara beigas: Kara izbeigšanas nosacījuki

1) Izlaupītie resursi - 5 000 000 k (minimālā atskaite kas tiek ieskaitīta 3k resursi)

2) Izsistais ĢP - 500 000 ĢP (Minimālā atskaite kas tiek ieskaitīta ir 300 ĢP izsišana)

3) Kāda no aliansēm padodas un atdzīs kapitulāciju.

4) Pašlikvidācija (Alianses pašlikvidācija automātiski izbeidz karu)

Uzbrukšanas iemesls: norils: Jo regulāri plēšamies savstarpēji.

Citas piezīmes: Karš būs izbeigts kā izpildīsies kāds no kara beigu nosacījumiem. Visas atskaites tiek skaitītas no 20.02.2020 kad tika pieteikt un apstiprināts oficiāls karš.

Iedomājies ja vienā komandā sametas labie karotāji un otrā atstāj Gatoc, VET, MIL.

Tad tā būs fermu slānīšana nevis karš.

Te pats redzi tikai 4 alianses kas turas TOP uzbrukumos un aizsardzībā.

Tad ir dažas kas tik uz botiem dzīvo un tie uztur viņus karošanai. Normāli kam tikai 1 konts un godīgi spēlē grūti ilgstoši turēties tādās kaujās.

Nesaprotu kālab forums gļuko. Rakstu vienu, bet automātiski labo vārdus neloģiskus

[mod] edit by walkuere: Das ist der Forenbereich für die deutsche Comnunity. Bitte stellle deine Fragen in deutsch, voraus gesetzt, du spielst auf einem deutschen Server. Ansonsten poste in den Länderbereich, wo du spielst.[/mod]

Sveiki,

Man ir jautājums par ambroziju pārcelšanu starp saviem kontiem.

Piemēram, Alfā ir daudz ambroziju, bet gribu attīstīties betā, bet tur vajadzetu ambroziju. Tas pratiski ir iespējams vai nē?

[mod]edit by walkuere: Das ist der Forenbereich für die deutsche Comnunity. Bitte stellle deine Fragen in deutsch, voraus gesetzt, du spielst auf einem deutschen Server. Ansonsten poste in den Länderbereich, wo du spielst.[/mod]

Sveiki draugi,

Man draugs gribētu uzsākt spēlēt Zetā, bet nevēlas sākt no nulles. Kādam nav kāds paziņa beidzis spēlēt kurš varētu savu kontu viņam nodot lietojumā.

Man ir tikai 2 konti. Zeta atjaunotais un Lambda tagad palaistais. Vairāk arī man nav. Ceru uz Zetu kad dzīvība parādīsies. Pagaidām audzēju muskuļus starp mutantiem.

Paldies, bet man nākais pretjauntājums. Kas ir lobija sistēma.

Tad vēl jautājums par Feniķiešu kuģiem.

Mēs būt viņiem akcijas lētēkai iegādei?

Ar 190 tupelēm kratītīs ir ilgi jo nu vairs nekas neceļas par 94k resursiem. Nu jau vajag mili :(

Sveiki,
    Man kārtējais varbūt dīvainais jautājums.
    Kā var saņemt papildus tirdzniecības kuģus no draugu saraksta.

Man ir 11 draugi, bet nevienu papildus tirdzniecības kuģi neesu saņēmis. kas man jādara lai saņemtu tos. Papildus laivas vienmēr noder.

Sveiki,

Kāds zin kas noticis ar transporta kuģu ātrumu. Visu laiku ceļoju starp tuvākām salām 16+ minūtes, bet tagad kopš 2020 gada 1. janvāra tas palielinājies uz 20 minūtēm.

Tas būs patstāvīgi vai kāda spēles kļūda?