Posts by Andzejs

  Vai ir iespēja, ka šie kuģi ir atsaukti no kādas alianses (vai cita spēlētāja) pilsētas ar atsaukšanas bultiņas opciju?

  Jo cik dzirdēju, ir parādījusies sen senā kļūda, kad atsaucot vienības no biedra pilsētas, tās izklīst.

  Varbūt šis gadījums ir ar to saistīts.

  Kas ir ar tirdzniecības kuģiem no draugu listes? Nebiju labu laiku spēlējis, bet visi konti tika uzturēti, tas ir atjaunoti palmā, tagad pārvietojot kontu tie kuģi no draugu listes vairs nav, ir tikai standartā 180 esošie kuģi.

  Man pārmetot kontu visi tirdzniecības kuģi par draugu listi gāja līdzi, kuģu skaits bija tieši tāds pats kā pirms konta pārmešanas un tas bija 2 no 2 kontiem. Pat 7 dienu bonusa kuģi gāja kopā ar kontu.

  Pēc pārcelšanās konti ieliekas atpūtas režīmā un citos nav iespējas tikt, jāgaida laikam 2 dienas vai pat 7 kad palma pazudīs. Un tas tika atrisināts ar automatizētu skriptu, kas palmu deaktivizē katru stundu xx:05 un spēlētājam ejot kontā, palma uzreiz pazūd.


  Tāpēc tagad sanāk tā, ka palmu var uzlikt pat vairāk par 20 reizēm 1 dienā. Bet neieteiktu spēlēties ar to, tas var slikti beigties :D


  * if all goes well, you will end up being put in vacation mode on the target server

  * this will be fixed once every hour at xx:05 by an automated script

  Tikko pamēģināju 1 kontam nomainīt epastu un pieprasīt to linku. Patiešām epasta aptiprināšanas links atnāk, bet tas otrs links par jauno pasauli nenāk. Iespējams tur ir kāda drošība uz kādām 24h vai pat 48h pret kontu zagļiem. Vienīgais variants - gaidīt!


  s44 centrā jau pilnībā visas salas aizņemtas, tur vispār nekur nevar tikt. Nāksies nogaidīt kamēr neaktīvie pazudīs vai arī pat ilgāk. Bet neko darīt, pilsētas pārvietošana paliek inventārā un to jau varēs izdarīt kaut vai pēc gada.


  p.s. Queen alianse visas malas piešpļaudījuši savus mazos multus uz smēdēm, lai tikai pie viņiem tuvumā neviens neizdomātu celties. Gudri spēlētāji un izskatās ka būs arī spēcīgi karotāji. :)

  Jap, lai kontos tiktu vajag uzspiest augšā uz tā zilā lauka. Tad uz epastu atnāks apstiprinājuma links - pārbaudiet epastā visas mapes. Uz inbox.lv man atnāca, bet reizēm tur var arī neatnākt tādi ziņojumi. Bet uz Gmail gan būtu jānāk bez problēmām.


  Daudz daudz salu vēl s44 ir brīvas ar labiem brīnumiem, nekas vēl nav zaudēts. Daudzi tikai vēl sāks pārmest savus kontus vakarā vai tikai rīt, tā ka viss vēl priekšā. Man gan apkārt baigie milži samesti :D

  Par palmām tak bija teikts, bet ne par banu. Dažiem kontiem banāni uzlec, dažiem nē.

  Bet ko var te satraukties un raudāt - kādu dienu uzgaidīsim un gan jau viss būs atrisināts.


  Tie kas bez IKARIAM nevar, tad iedzeriet kādu tabletīti, aizejiet pie kāda daktera. :D

  Es kontus pārmetu un čiliņā turpinu strādāt kā parastā dienā.  p.s. interesanti ir tas, ka 17 apbūves vietās pilsētas netiek pašas pārmestas.... bet gan uz parastajām.

  Pajautā savam biedram Andžejam, tas Tev noteikti spēs precīzi datumu pasacīt, jo dalīt banānus ne par ko bez brīdinājuma, turklāt bez saskares starp kontiem - vinš pieprot labi! Brīdinājums netika nosūtīts, jo kaut aizmirsu vienu kontu saslēgt ar IP adresēm taču, saskares starp tiem nebija!

  Taču bans gatavs!

  Ceru, ka šis admins pazudīs tieši tāpat kā LV kopiena!

  Oho ho, tas jau izklausās pēc izaicinājuma. Es negribēju būt par komandas biedru EN kopienā, bet ja VinnijsPuks tik ļoti uzstāj, tad jātiek par GO viņa izvēlētajā serverī zem cita nika :*:D


  Konta bloķēšana un komandas darbu neapspriežam publiski, bet ja Tu tik mīļi pajautāji, tad datums bija 2020-12-22 un bans nebija par nenoslēgtu IP dalīšanu, bet par starpniecību palīdzot citam pārdot jūras vienības starp viņa multiem - biļetē viss tika izskaidrots. Līdz ar to nevajag publiski stāstīt pavisam ko citu un tādā veidā mani apvainot, provocēt. Nākošos tāda veida ierakstus uzreiz metīšu miskastē!

  Viens LT pat discordā jautāja vai mēs gribētu taisīt kopīgu Baltijas valstu aliansi.


  Uzreiz brīdinu, ka "fermošana" EN kopienā nav atļauta. Tas nozīmē, ka AA nevarēs laupīt BB multi kontus [BB1, BB2, BB3], jo tā ir sava veida grūšana. Tā pat arī pirātismā - ar kontu regulāri ir jāspēlē, to nevar veidot ar mērķi tikai ziedot pirātu punktus.


  Bet vismaz labi ka mainīšana 1:1 un tirgošana ir atļauta ar drauga multiem.


  p.s. sīkāk man neko neprasiet, nevarēšu atbildēt. Pats šo info tikai tagad uzzināju, kaut gan agrāk arī biju ko tādu dzirdējis.

  Jap, Alfa un beta nav īsti tās piemērotākās dēļ vecās brīnumu sistēmas.

  Un beta arī ir slavena ar vienu aliansi par kuru ir ļoooti daudz sūdzības par negodīgu spēli ar multiem. Tur vietējie spēlētāji nevar tikt galā ar 1 aliansi, tāpēc neieteiktu tur iet vientuļajiem spēlētājiem, kuri nav aktīvi.


  p.s. es arī biju domājis par Pi, bet pēdējā brīdī tas iespējams varētu arī mainīties.

  ka varet tagad izpetit visu .jarigestrejas

  Jā, lai tagad izpētītu visas pasaules, tur ir jāreģistrējas.

  Es gan nē, žēl izdalīt 5 lielos kontus pa vairākiem serveriem.

  Grūti būtu pēc tam iepazīt apkārtni, kaimiņus utt. Pārāk daudz jaunas informācijas ko jāiegaumē.


  Bet jebkurā gadījumā, bez multiem būtu daudz patīkamāka un godīgāka spēle - kā vecajos labajos laikos :)

  Atkal īsti nesaprotams izteikums "jeega speeleet" - katram tā izsakās savādāk. Nav brīnums, ka Draxo nav atbildējis uz šāda veida vēstuli.

  Ja ik ļoti interesē LV serveru aktivitāte, tad reģistrē 1 kontu piemēram uz neeksistējoša epasta. Rezultātā redzēsi online skaitu katrā serverī, varēsi izeidot tur profilus un izpētī TOP listi. Nav nemaz tik grūti un daudz laika arī neprasa. :thumbup:


  p.s. bet šajā gadījumā izskatās ka vairāk interesē nevis ieteikumi kurā pasaulē spēlēt, bet gan no kā iegūt ikariam kontu.

  p.s.s. alianses konti kā tādi neeksistē jau 2 gadus.


  Veiksmi konta meklējumos!

  Un kas priekš Jums ir skaitās "dzīvība?

  LV kopiena vairāk nav tā dzīvākā, skatoties pēc online skaita.

  Bet pēc bakstīšanās, klapēšanās epsī un zetā ir dzīvība, par parējiem diemžēl nezinu, neesmu pētījis un negribu to darīt.


  p.s. kontu maiņa/atdošana forumā nav atļauta.

  Подскажите ресурсы или операторы которые можно использовать при разработке внешней страницы альянса,

  • Зайди в Google и введи HTML ( я использую w3schools - ссылка ||| коды для цветов - ссылка)

  помню раньше как-то делал счётчик посещений

  • Зайди в Google и введи "visitor counter"

  радио кнопки , вообщем сложное программирование с пост условиями и тп

  • Не все HTML коды работает на странице альянса

  14k tu patiešām esi arī dzīvē tik apdāvināts?

  Man nepatīkami uzturēt sarunu ar tevi, jo tu pat nezini primitīvākās lietas (piemēram, cilvēku vārdi rakstās ar lielo sākuma burtu, to jau sākumskolā noteikti māca). Līdz ar to tavs zināšanu līmenis ir zems, bet ja tu to speciāli dari, tad ieteiktu neņemt pie sirds spēli un sākt uzvesties cilvēcīgāk.


  Oho, kur tādus melus izraki? Pierādījumus studijā, ja nē tukša vien plātīšanās sanāk. Jo es zeltu nevienam ZXN nekad neesmu devis, pat ĢP neesmu devis. Agrāk pats biju pret ZXN, bet izlīgām mieru starp aliansēm, bet tā pat nepalīdzu viņiem un cik zināms, neviens alianses biedrs arī nepalīdz. Nav man tāda mērķa - iznīdēt spēlētājus no ikariam. Laupu neaktīvos, nevienam nemaisu, nekur neiejaucos...


  p.s. tikko iegāju kontā un pamanīju, ka viens ZXN šodien nopirka dažas sauszemes vienības, kuras nebija viņam domātas un aizmirsu izņemt no tirgus. Bet vienalga, tur ar zelta došanu nav nekāda sakara.

  The Notorious tad jau noteikti tu arī ļoti labi zini, ka 14k tieši tā arī bija ar zeltu.

  Sacēla vai sapirka daudz ĢP un sāka kašķēties pat ar neitrālajām aliansēm, tā teikt, aiztika visus, ka tik kāds viņam palīdzētu uzsist UP vai AP, lai zelts neiztērētos ātrāk par sacelto floti/armiju. Zemiska rīcība šajā gadījumā, bet diemžēl cilvēki ir dažādi, tas mums tikai jāpieņem.


  P-H kā alianse ir nokritusies, pieņem aliansē visus pēc kārtas, lai tikai viņiem būtu kāda palīdzība. Agrāk biju viņu pusē, jo uzturēju draudzīgas attiecības, bet pašlaik vairāk neredzu no tās alianses neko jēdzīgu - vienīgi vēl ir daži labi tur spēlētāji, kurus nedaudz žēl.

  Godīgi sakot, lasot par šīm idejām radās liela neskaidrība par šo visu pasākumu...

  Izklausās kaut kas nepārdomāts un neskaidri pasniegts.


  Vienības varēs atjaunot?

  Mūri kaut kāda līmeņa varēs izmantot?


  Ja man ir 10k ĢP aizsardzībā, uzbrucējam arī 10k ĢP, tad 2 uzbrucēji sadarbosies un mani ātri iznesīs, ja vienīgi nedabūšu sev aizstāvi. Bet ja pasākumā piedalās 10 draugi un 6 neitrāli spēlētāji, tad draugu kompānija jebkurā variantā uzvar. Šajā idejā ir daudz trūkumu, vismaz rodas tāds iespaids, izlasot to mazo aprakstu.  p.s. es piekristu, ka GF palaistu veco labo PvP, kur vairākas ally sadalītos pa frontēm un turētu konkrētas pilsētas nocietinātas, apbruņotas. Bet tas laikam nenotiks.