Posts by Andzejs

Jaunais serveris Poseidons ikariam.en atvērsies 12.09.2019

• 25% ātrāki tirdzniecības kuģi
    • 25% palielināta vīna ieguve
    • 25% palielināta kristāla ieguve

Papildus varu pieminēt, ka tas būs sava veida starptautisks serveris, jo tajā reģistrēsies ļoti daudzi spēlētāji no visas pasaules.

Poļi, krievi, lietuvieši, turki, spāņi u.c.

Sēžot discord čatā ar 150 cilvēkiem, kas aicinās vēl daudzus citus, sapratu ka tur būs kārtīgs slaktiņš, protams, ja izdzīvos tur 3 mēnešus. Pēc tā bērnudārza tajā čatā, sapratu ka nav vērts bendēt savus nervus.

Зачем нужно было создавать новую тему? SvetlanaM

До нового сервера примерно неделя. может две.

Откуда такая информация?

И разве международный сервер нужен только чтобы мериться с "петухамы"? :D

Общаюсь с поляками их много. Они хотят двух вещей. Избить нас, потом вступить с нами в союз и избить всех остальных.

В теме Литва Латвия Дания, но мне кажется там очень мало игроков.

Врываться на американский сервер - отличная идея.

Если ворвется ру мир, поляки, латвия, литва - это уже порядка 300-500 можно собрать.

Странно что вы упоминаете Латвию.

Я никогда не слышал об этой идее ни на одном из LV серверов.

Dotajā lobija versijā nav iespējams izņemt/atvienot kādu kontu, jāgaida kad to ieviesīs.

1) Šeit ir vismaz divi atbildes varianti:

1.1) Tiek vadīti nepareizi ievades dati (paziņojums viens un tas pats tiek izvadīts);

1.2.) Tiek mēģināts pievienot kontus, kuri jau atrodas citā lobijā -> šādā gadījumā jāiet cits ceļš (punktu 2.2.*)

2) Visi konti, kuri atrodas lobijā atrodas zem vienas e-pasta adreses. Izmantoto e-pastu var redzēt uzspiežot "Mans konts".

2.1.) Kā nomainīt konta e-pastu?

Kontu e-pastu var nomainīt tikai mainot lobija e-pastu 2.2.punkts

2.2.) Kā nomainīt lobija e-pastu?

Kad atrodaties lobijā, jāizvēlas "Mans konts" -> "Mainīt e-pasta adresi". VAI

ja esi iegājis kādā lobija kontā, tad jāiet uz Opcijas -> Konta dati -> Uz Gameforge.com

Tiksi aizmests uz Gameforge/account (konta pārvaldīšana) lapu, jāuzspiež uz E-pasta pārvaldīšana.

Patinot lejā, ir ievades lauks "Jauna e-pasta adrese".

Ievadam jauno e-pasta adresi, aizejam uz norādīto email, atveram saņemto vēstuli un to apstiprinām. Tālāk uzliekam jauno e-pastu kā galveno.

*Ja attiecīgais e-pasts jau būs izmantots lobijam, tad pie pievienošanas tiks prasīts atkārtoti ievadīt norādīto e-pastu un paroli (lobija ielogošanās dati)

GF pārspējuši paši sevi, malači...

Mobīlā aplikācija nedarbojas, jo līdz ar lobby izveidi (kontu pievienošanu tam) visiem kontiem parole ir mainījusies.

Pats to aplikāciju neizmantoju, bet cik saprotu, tad risinājums tam esot. Jānodzēš dati + kešatmiņa un jāpārinstalē aplikācija. Ja neiet, tad atkal jāmēģina izdzēst kešatmiņu + datus.

Ja kādam joprojām ir problēmas ar lobiju, tad droši var rakstīt arī man privāti.

Atbalsta sistēmā izveidojusies rinda, bet izmantojot manu palīdzību iespējams Jūs to visu varat apsteigt :D

Bet nesolu ka 100% spēšu palīdzēt, lielākajai daļai sanāk palīdzēt.

Man vairāk interesē kā cilvēkiem slēpt savu e-pastu situācijās, kad sēž publiskā telpā?

E-pasts saglabājas pie ievadītajām vērtībām, jebkurš nākošais lietotājs ejot Ikariam varēs redzēt kāds e-pasts šeit ir ticis izmantots.

Ja es kādu dienu aiziešu uz bibliotēku un kāds ieraudzīs manu ievadīto e-pastu, tad var sākties problēmas:

*) sāks iet spams, visādi nevēlami paziņojumi / uzaicinājumi;

*) katru dienu kaitinās ar paroles atspēkošanu spēlē.

Judicator uz pirmo jautājumu varu atbildēt - jāatcerās, kur liec punktus. Bet ieteiktu izmantot kādu no internetā pieejamajiem rīkiem (sessionBox utt.), kur vari saglabāt visu kontu datus atsevišķos logos un katru reizi automātiski ieiet tajos, bez jebkādas datu vadīšanas.