Posts by Andzejs

    Vai ir iespēja, ka Å”ie kuÄ£i ir atsaukti no kādas alianses (vai cita spēlētāja) pilsētas ar atsaukÅ”anas bultiņas opciju?

    Jo cik dzirdēju, ir parādījusies sen senā kļūda, kad atsaucot vienības no biedra pilsētas, tās izklīst.

    Varbūt Ŕis gadījums ir ar to saistīts.

    Kas ir ar tirdzniecÄ«bas kuÄ£iem no draugu listes? Nebiju labu laiku spēlējis, bet visi konti tika uzturēti, tas ir atjaunoti palmā, tagad pārvietojot kontu tie kuÄ£i no draugu listes vairs nav, ir tikai standartā 180 esoÅ”ie kuÄ£i.

    Man pārmetot kontu visi tirdzniecības kuģi par draugu listi gāja līdzi, kuģu skaits bija tieŔi tāds pats kā pirms konta pārmeŔanas un tas bija 2 no 2 kontiem. Pat 7 dienu bonusa kuģi gāja kopā ar kontu.

    Pēc pārcelÅ”anās konti ieliekas atpÅ«tas režīmā un citos nav iespējas tikt, jāgaida laikam 2 dienas vai pat 7 kad palma pazudÄ«s. Un tas tika atrisināts ar automatizētu skriptu, kas palmu deaktivizē katru stundu xx:05 un spēlētājam ejot kontā, palma uzreiz pazÅ«d.


    Tāpēc tagad sanāk tā, ka palmu var uzlikt pat vairāk par 20 reizēm 1 dienā. Bet neieteiktu spēlēties ar to, tas var slikti beigties :D


    * if all goes well, you will end up being put in vacation mode on the target server

    * this will be fixed once every hour at xx:05 by an automated script

    Tikko pamēģināju 1 kontam nomainÄ«t epastu un pieprasÄ«t to linku. PatieŔām epasta aptiprināŔanas links atnāk, bet tas otrs links par jauno pasauli nenāk. Iespējams tur ir kāda droŔība uz kādām 24h vai pat 48h pret kontu zagļiem. VienÄ«gais variants - gaidÄ«t!


    s44 centrā jau pilnÄ«bā visas salas aizņemtas, tur vispār nekur nevar tikt. Nāksies nogaidÄ«t kamēr neaktÄ«vie pazudÄ«s vai arÄ« pat ilgāk. Bet neko darÄ«t, pilsētas pārvietoÅ”ana paliek inventārā un to jau varēs izdarÄ«t kaut vai pēc gada.


    p.s. Queen alianse visas malas pieÅ”pļaudÄ«juÅ”i savus mazos multus uz smēdēm, lai tikai pie viņiem tuvumā neviens neizdomātu celties. Gudri spēlētāji un izskatās ka bÅ«s arÄ« spēcÄ«gi karotāji. :)

    Jap, lai kontos tiktu vajag uzspiest augŔā uz tā zilā lauka. Tad uz epastu atnāks apstiprinājuma links - pārbaudiet epastā visas mapes. Uz inbox.lv man atnāca, bet reizēm tur var arÄ« neatnākt tādi ziņojumi. Bet uz Gmail gan bÅ«tu jānāk bez problēmām.


    Daudz daudz salu vēl s44 ir brÄ«vas ar labiem brÄ«numiem, nekas vēl nav zaudēts. Daudzi tikai vēl sāks pārmest savus kontus vakarā vai tikai rÄ«t, tā ka viss vēl priekŔā. Man gan apkārt baigie milži samesti :D

    Par palmām tak bija teikts, bet ne par banu. Dažiem kontiem banāni uzlec, dažiem nē.

    Bet ko var te satraukties un raudāt - kādu dienu uzgaidīsim un gan jau viss būs atrisināts.


    Tie kas bez IKARIAM nevar, tad iedzeriet kādu tabletīti, aizejiet pie kāda daktera. :D

    Es kontus pārmetu un čiliņā turpinu strādāt kā parastā dienā.



    p.s. interesanti ir tas, ka 17 apbÅ«ves vietās pilsētas netiek paÅ”as pārmestas.... bet gan uz parastajām.

    Paldies Lucifer par ieguldīto laiku un informāciju :thumbup:


    Izskatās ka s44 būs pilns ar spēlētājiem.

    Sāk likties, ka nemaz nebūs pieejas uz salām ar labiem brīnumiem.

    Vienīgais atliek cerēt, ka GF ar laiku pamainīs to brīnuma sistēmu.

    Pajautā savam biedram Andžejam, tas Tev noteikti spēs precÄ«zi datumu pasacÄ«t, jo dalÄ«t banānus ne par ko bez brÄ«dinājuma, turklāt bez saskares starp kontiem - vinÅ” pieprot labi! BrÄ«dinājums netika nosÅ«tÄ«ts, jo kaut aizmirsu vienu kontu saslēgt ar IP adresēm taču, saskares starp tiem nebija!

    Taču bans gatavs!

    Ceru, ka Ŕis admins pazudīs tieŔi tāpat kā LV kopiena!

    Oho ho, tas jau izklausās pēc izaicinājuma. Es negribēju būt par komandas biedru EN kopienā, bet ja VinnijsPuks tik ļoti uzstāj, tad jātiek par GO viņa izvēlētajā serverī zem cita nika :*:D


    Konta bloÄ·Ä“Å”ana un komandas darbu neapspriežam publiski, bet ja Tu tik mīļi pajautāji, tad datums bija 2020-12-22 un bans nebija par nenoslēgtu IP dalÄ«Å”anu, bet par starpniecÄ«bu palÄ«dzot citam pārdot jÅ«ras vienÄ«bas starp viņa multiem - biļetē viss tika izskaidrots. LÄ«dz ar to nevajag publiski stāstÄ«t pavisam ko citu un tādā veidā mani apvainot, provocēt. NākoÅ”os tāda veida ierakstus uzreiz metÄ«Å”u miskastē!

    Viens LT pat discordā jautāja vai mēs gribētu taisīt kopīgu Baltijas valstu aliansi.


    Uzreiz brÄ«dinu, ka "fermoÅ”ana" EN kopienā nav atļauta. Tas nozÄ«mē, ka AA nevarēs laupÄ«t BB multi kontus [BB1, BB2, BB3], jo tā ir sava veida grÅ«Å”ana. Tā pat arÄ« pirātismā - ar kontu regulāri ir jāspēlē, to nevar veidot ar mērÄ·i tikai ziedot pirātu punktus.


    Bet vismaz labi ka mainīŔana 1:1 un tirgoŔana ir atļauta ar drauga multiem.


    p.s. sÄ«kāk man neko neprasiet, nevarÄ“Å”u atbildēt. Pats Å”o info tikai tagad uzzināju, kaut gan agrāk arÄ« biju ko tādu dzirdējis.

    Jap, Alfa un beta nav īsti tās piemērotākās dēļ vecās brīnumu sistēmas.

    Un beta arī ir slavena ar vienu aliansi par kuru ir ļoooti daudz sūdzības par negodīgu spēli ar multiem. Tur vietējie spēlētāji nevar tikt galā ar 1 aliansi, tāpēc neieteiktu tur iet vientuļajiem spēlētājiem, kuri nav aktīvi.


    p.s. es arī biju domājis par Pi, bet pēdējā brīdī tas iespējams varētu arī mainīties.

    ka varet tagad izpetit visu .jarigestrejas

    Jā, lai tagad izpētītu visas pasaules, tur ir jāreģistrējas.

    Es gan nē, žēl izdalīt 5 lielos kontus pa vairākiem serveriem.

    Grūti būtu pēc tam iepazīt apkārtni, kaimiņus utt. Pārāk daudz jaunas informācijas ko jāiegaumē.


    Bet jebkurā gadījumā, bez multiem būtu daudz patīkamāka un godīgāka spēle - kā vecajos labajos laikos :)

    Atkal Ä«sti nesaprotams izteikums "jeega speeleet" - katram tā izsakās savādāk. Nav brÄ«nums, ka Draxo nav atbildējis uz Ŕāda veida vēstuli.

    Ja ik ļoti interesē LV serveru aktivitāte, tad reÄ£istrē 1 kontu piemēram uz neeksistējoÅ”a epasta. Rezultātā redzēsi online skaitu katrā serverÄ«, varēsi izeidot tur profilus un izpētÄ« TOP listi. Nav nemaz tik grÅ«ti un daudz laika arÄ« neprasa. :thumbup:


    p.s. bet Å”ajā gadÄ«jumā izskatās ka vairāk interesē nevis ieteikumi kurā pasaulē spēlēt, bet gan no kā iegÅ«t ikariam kontu.

    p.s.s. alianses konti kā tādi neeksistē jau 2 gadus.


    Veiksmi konta meklējumos!

    Un kas priekŔ Jums ir skaitās "dzīvība?

    LV kopiena vairāk nav tā dzīvākā, skatoties pēc online skaita.

    Bet pēc bakstÄ«Å”anās, klapÄ“Å”anās epsÄ« un zetā ir dzÄ«vÄ«ba, par parējiem diemžēl nezinu, neesmu pētÄ«jis un negribu to darÄ«t.


    p.s. kontu maiņa/atdoÅ”ana forumā nav atļauta.

    ŠŸŠ¾Š“сŠŗŠ°Š¶ŠøтŠµ рŠµŃŃƒŃ€ŃŃ‹ ŠøŠ»Šø Š¾ŠæŠµŃ€Š°Ń‚Š¾Ń€Ń‹ ŠŗŠ¾Ń‚Š¾Ń€Ń‹Šµ Š¼Š¾Š¶Š½Š¾ ŠøсŠæŠ¾Š»ŃŒŠ·Š¾Š²Š°Ń‚ŃŒ ŠæрŠø рŠ°Š·Ń€Š°Š±Š¾Ń‚ŠŗŠµ Š²Š½ŠµŃˆŠ½ŠµŠ¹ стрŠ°Š½Šøцы Š°Š»ŃŒŃŠ½ŃŠ°,

    ŠæŠ¾Š¼Š½ŃŽ рŠ°Š½ŃŒŃˆŠµ ŠŗŠ°Šŗ-тŠ¾ Š“ŠµŠ»Š°Š» счётчŠøŠŗ ŠæŠ¾ŃŠµŃ‰ŠµŠ½ŠøŠ¹

    • Š—Š°Š¹Š“Šø Š² Google Šø Š²Š²ŠµŠ“Šø "visitor counter"

    рŠ°Š“ŠøŠ¾ ŠŗŠ½Š¾ŠæŠŗŠø , Š²Š¾Š¾Š±Ń‰ŠµŠ¼ сŠ»Š¾Š¶Š½Š¾Šµ ŠæрŠ¾Š³Ń€Š°Š¼Š¼ŠøрŠ¾Š²Š°Š½ŠøŠµ с ŠæŠ¾ŃŃ‚ усŠ»Š¾Š²ŠøяŠ¼Šø Šø тŠæ

    • ŠŠµ Š²ŃŠµ HTML ŠŗŠ¾Š“ы рŠ°Š±Š¾Ń‚Š°ŠµŃ‚ Š½Š° стрŠ°Š½ŠøцŠµ Š°Š»ŃŒŃŠ½ŃŠ°

    14k tu patieŔām esi arÄ« dzÄ«vē tik apdāvināts?

    Man nepatÄ«kami uzturēt sarunu ar tevi, jo tu pat nezini primitÄ«vākās lietas (piemēram, cilvēku vārdi rakstās ar lielo sākuma burtu, to jau sākumskolā noteikti māca). LÄ«dz ar to tavs zināŔanu lÄ«menis ir zems, bet ja tu to speciāli dari, tad ieteiktu neņemt pie sirds spēli un sākt uzvesties cilvēcÄ«gāk.


    Oho, kur tādus melus izraki? PierādÄ«jumus studijā, ja nē tukÅ”a vien plātÄ«Å”anās sanāk. Jo es zeltu nevienam ZXN nekad neesmu devis, pat Ä¢P neesmu devis. Agrāk pats biju pret ZXN, bet izlÄ«gām mieru starp aliansēm, bet tā pat nepalÄ«dzu viņiem un cik zināms, neviens alianses biedrs arÄ« nepalÄ«dz. Nav man tāda mērÄ·a - iznÄ«dēt spēlētājus no ikariam. Laupu neaktÄ«vos, nevienam nemaisu, nekur neiejaucos...


    p.s. tikko iegāju kontā un pamanÄ«ju, ka viens ZXN Å”odien nopirka dažas sauszemes vienÄ«bas, kuras nebija viņam domātas un aizmirsu izņemt no tirgus. Bet vienalga, tur ar zelta doÅ”anu nav nekāda sakara.

    The Notorious tad jau noteikti tu arī ļoti labi zini, ka 14k tieŔi tā arī bija ar zeltu.

    Sacēla vai sapirka daudz Ä¢P un sāka kaŔķēties pat ar neitrālajām aliansēm, tā teikt, aiztika visus, ka tik kāds viņam palÄ«dzētu uzsist UP vai AP, lai zelts neiztērētos ātrāk par sacelto floti/armiju. Zemiska rÄ«cÄ«ba Å”ajā gadÄ«jumā, bet diemžēl cilvēki ir dažādi, tas mums tikai jāpieņem.


    P-H kā alianse ir nokritusies, pieņem aliansē visus pēc kārtas, lai tikai viņiem bÅ«tu kāda palÄ«dzÄ«ba. Agrāk biju viņu pusē, jo uzturēju draudzÄ«gas attiecÄ«bas, bet paÅ”laik vairāk neredzu no tās alianses neko jēdzÄ«gu - vienÄ«gi vēl ir daži labi tur spēlētāji, kurus nedaudz žēl.

    Godīgi sakot, lasot par Ŕīm idejām radās liela neskaidrība par Ŕo visu pasākumu...

    Izklausās kaut kas nepārdomāts un neskaidri pasniegts.


    Vienības varēs atjaunot?

    Mūri kaut kāda līmeņa varēs izmantot?


    Ja man ir 10k Ä¢P aizsardzÄ«bā, uzbrucējam arÄ« 10k Ä¢P, tad 2 uzbrucēji sadarbosies un mani ātri iznesÄ«s, ja vienÄ«gi nedabÅ«Å”u sev aizstāvi. Bet ja pasākumā piedalās 10 draugi un 6 neitrāli spēlētāji, tad draugu kompānija jebkurā variantā uzvar. Å ajā idejā ir daudz trÅ«kumu, vismaz rodas tāds iespaids, izlasot to mazo aprakstu.



    p.s. es piekristu, ka GF palaistu veco labo PvP, kur vairākas ally sadalītos pa frontēm un turētu konkrētas pilsētas nocietinātas, apbruņotas. Bet tas laikam nenotiks.