Posts by Andzejs

У меня например несколько аков на одном айпи. Теперь просто так не зайти с этим лобби. На каждый акк по своей почте и заманаешься аки менять.

Я бы рекомендовал использовать Google Chrome + расширение SessionBox.

Вы можете одновременно играть в нескольких аккаунтах.

п.с. возможно в других браузерах есть что-то похожее. :)

inbox.lv nedzēš e-pastus, bet gan pēc 9 mēnešiem tos ieliek statusā "Neaktīvs" (nesaņem nekādas ziņas), kurus var padarīt aktīvus ieejot tajos.

Ja Jūs pats vai kāds cits ir izdzēsa e-pastu un ja nav atkal jauns izveidots tieši tāds pats, tad to vēl ir iespējams atgūt. Inbox'ā ir palīdzības sadaļa, tur var atrast informāciju par to.

Vispār savam kontam es attīstu citas pilsētas, kas nav uz tās ziedošanas salas. Laupu neaktīvos, bet citreiz ar kādu kašķīgāku spēlētāju sanāk saķerties. Un man ir arī citi konti ar kuriem spēlēt, nav 100% spiediena tikai uz ziedošanu.

Aprēķināju, ja franči neceltu virs 28 lvl lux, tad viņi būtu tuvu pie 59 lvl kokzāģētavas. Bet viņiem vairāk tā sala nav aizņemta, tur tikai dažas pilsētas stāv, šaubos ka tur vispār kaut kas veidos vēl kontus un turpinās ziedot. Poļiem arī tas pats, bez izmaiņām viss apstājās un dažas tikai pilsētas palikušas.

Pārējie tabulā minētie (TW, DE, US), turpina darboties - saziedojuši 56lvl koku un 40lvl luksus raktuves. :thumbup:

Tu varbūt nokavēji vien dažas sekundes. Tops noslēdzās 18:0x laikā, aprēķini bremzēja un tavs laupījums jau bija ārpus tā laika. Tas tika atspoguļots, bet nevarēja tikt pieskaitīts pie vērtības kura bija jau 'iesaldēta'.

Vismaz man šādi iepriekš bija, nezinu cikos precīzi noslēdzās tops, bet aprēķins kavējās ilgāk par 18:09. Izpildīju pāris misijas pa to laiku, paziņojums rādīja, ka tik un tik punktu misija beidzās, bet gala rezultātā to nepieskaitīja. Kļūdu, protams, ka neziņoju, jo tā pat neviens neskatīsies kāpēc tik ilgi aprēķini notika. Bet vienu attēlu gan uzspēju uztaisīt.

p.s. bet visām pirātisma misijām/kustībām bija jābeidzas, tā ka ceļojums 3h atpakaļ gan skaitās kā kļūda. Vienīgi varēji pamēģināt iziet no konta un lobija, tad ieiet pa jaunu, varbūt pazustu tā misija.

Также как передаваемые игрой переменные не зависят от ПК и браузера конечного пользователя.

серьезно??? Установи другое время / часовой пояс на своем компьютере, выключи ikariam, войди снова - и посмотри, как изменился твой 1ч!!!

Я вам сказал где проблема. но как исправить это - смотрите сами :)

SvetlanaM

Проблема с настройками вашего компьютера ==> неправильно установлен часовой пояс / время (на 1 час меньше реального).

Настройка часового пояса, даты и времени в Windows -> link

Uzbrukt var bezgala daudz, cik vien spēlētājs vēlas - nav nekādu ierobežojumu.

Varu tikai ieteikt:

*) vienoties ar uzbrucēju;

*) atrast sev aizstāvjus (aliansi / spēlētājus);

*) iestāties pretinieka aliansē;

*) laupīt pirātismā citus, celt lielāku ekipāžu un pirātismā veidot pretuzbrukumus;

*) atrast kompāniju vai pašam sākt uzbrukt ar armiju / floti tam konkrētajam uzbrucējam;

*) sakrāt pietiekoši pirātu punktus, izmētāt pilsētas un mētāt pirātu cietoksni līdz kampaņas beigām;

*) sarunāt donorus (kāda multus), lai pēdējā dienā atļauj savākt savus pp un tikt mierīgi topā.

Uz ātrumu vairāk nenāk nekas galvā.

I tihink you didn't have enough gold to sustain the army!

And please check that all fields in Towns section are marked (checked) and then try find information about your army.

If all ok from your side, open a support ticket and report this bug :)

Mobīlā aplikācija jau sen netiek atjaunota un kā tāda laikam arī netiek vairāk atbalstīta.

Par to pietiekami agrāk bija atrunāts, nav ko cerēt uz brīnumiem.

Ja man nav pieejas pie PC, tad caur telefonu var tikt, bet izmantojot pārlūku.

Kamēr man viss nav pazudis un neesmu aizmirsis.

Paprasīju mūsu COMA pārstāvei par to lobiju apvienošanas lietu, kāpēc tika noņemta tā opcija.

Saņēmu atbildi, ka viņa nezinot konkrētu iemeslu, bet tas no zila gaisa netika darīts. Visticamāk, ka bija problēmas ar darbību (funkcionālās) vai tā bija drošības problēma. Tāpat, neredz iemeslu, kāpēc kādam būtu vajadzīgi vairāki lobiji, ja viņš ir likumīgs spēlētājs.

Es jau gribētu palūgt, lai noskaidro konkrētu iemeslu un vai kādreiz būs šī funkcija atpakaļ, bet nav tādas vēlmes un atbildes tā pat nebūs konkrētas. Atliek vien tikai cerēt uz visādiem brīnumiem un pārmaiņām. :D

In your situation

You cannot transfer to a server where you would immediately land in the top 50.

and

Name: Lips Time of departure: 06.03.2020

You cannot transfer to a new server (need wait 3 months).