Posts by Andzejs

Зачем нужно было создавать новую тему? SvetlanaM

До нового сервера примерно неделя. может две.

Откуда такая информация?

И разве международный сервер нужен только чтобы мериться с "петухамы"? :D

Общаюсь с поляками их много. Они хотят двух вещей. Избить нас, потом вступить с нами в союз и избить всех остальных.

В теме Литва Латвия Дания, но мне кажется там очень мало игроков.

Врываться на американский сервер - отличная идея.

Если ворвется ру мир, поляки, латвия, литва - это уже порядка 300-500 можно собрать.

Странно что вы упоминаете Латвию.

Я никогда не слышал об этой идее ни на одном из LV серверов.

Dotajā lobija versijā nav iespējams izņemt/atvienot kādu kontu, jāgaida kad to ieviesīs.

1) Šeit ir vismaz divi atbildes varianti:

1.1) Tiek vadīti nepareizi ievades dati (paziņojums viens un tas pats tiek izvadīts);

1.2.) Tiek mēģināts pievienot kontus, kuri jau atrodas citā lobijā -> šādā gadījumā jāiet cits ceļš (punktu 2.2.*)

2) Visi konti, kuri atrodas lobijā atrodas zem vienas e-pasta adreses. Izmantoto e-pastu var redzēt uzspiežot "Mans konts".

2.1.) Kā nomainīt konta e-pastu?

Kontu e-pastu var nomainīt tikai mainot lobija e-pastu 2.2.punkts

2.2.) Kā nomainīt lobija e-pastu?

Kad atrodaties lobijā, jāizvēlas "Mans konts" -> "Mainīt e-pasta adresi". VAI

ja esi iegājis kādā lobija kontā, tad jāiet uz Opcijas -> Konta dati -> Uz Gameforge.com

Tiksi aizmests uz Gameforge/account (konta pārvaldīšana) lapu, jāuzspiež uz E-pasta pārvaldīšana.

Patinot lejā, ir ievades lauks "Jauna e-pasta adrese".

Ievadam jauno e-pasta adresi, aizejam uz norādīto email, atveram saņemto vēstuli un to apstiprinām. Tālāk uzliekam jauno e-pastu kā galveno.

*Ja attiecīgais e-pasts jau būs izmantots lobijam, tad pie pievienošanas tiks prasīts atkārtoti ievadīt norādīto e-pastu un paroli (lobija ielogošanās dati)

GF pārspējuši paši sevi, malači...

Mobīlā aplikācija nedarbojas, jo līdz ar lobby izveidi (kontu pievienošanu tam) visiem kontiem parole ir mainījusies.

Pats to aplikāciju neizmantoju, bet cik saprotu, tad risinājums tam esot. Jānodzēš dati + kešatmiņa un jāpārinstalē aplikācija. Ja neiet, tad atkal jāmēģina izdzēst kešatmiņu + datus.

Ja kādam joprojām ir problēmas ar lobiju, tad droši var rakstīt arī man privāti.

Atbalsta sistēmā izveidojusies rinda, bet izmantojot manu palīdzību iespējams Jūs to visu varat apsteigt :D

Bet nesolu ka 100% spēšu palīdzēt, lielākajai daļai sanāk palīdzēt.

Man vairāk interesē kā cilvēkiem slēpt savu e-pastu situācijās, kad sēž publiskā telpā?

E-pasts saglabājas pie ievadītajām vērtībām, jebkurš nākošais lietotājs ejot Ikariam varēs redzēt kāds e-pasts šeit ir ticis izmantots.

Ja es kādu dienu aiziešu uz bibliotēku un kāds ieraudzīs manu ievadīto e-pastu, tad var sākties problēmas:

*) sāks iet spams, visādi nevēlami paziņojumi / uzaicinājumi;

*) katru dienu kaitinās ar paroles atspēkošanu spēlē.

Judicator uz pirmo jautājumu varu atbildēt - jāatcerās, kur liec punktus. Bet ieteiktu izmantot kādu no internetā pieejamajiem rīkiem (sessionBox utt.), kur vari saglabāt visu kontu datus atsevišķos logos un katru reizi automātiski ieiet tajos, bez jebkādas datu vadīšanas.

Tirdzniecības kuģi 7.dienu bonusā nesummējas kopā.

Pirmajā reizē tu iegūsti tirdzniecības kuģus bonusā, bet katrā nākamajā reizē, tu šo bonusu vienkārši pagarini, nevis pieskaiti jau pie esošā tirdz.kuģu bonusa.

Поздравления Хешу, только этот рекорд не может быть вечным.

А например по строителям - вечный и этот рекорд достиг Calimero (страна Франция, сервер Омикрон)

=> игрок с максимальным количеством очков по строителям (84 156 483).

если у кого-то есть 5 или более складов (от старых версий), только тогда будет новый рекорд.

Хаш побил рекорд всего икариама по ОБ и думаю по генералам)

проверь например бразильский сервер по генералам!!!

ТОП 1
    ТОП 2 ТОП 3
    s1-br 8,017,288 6,501,362 6,269,058
    s3-br 10,885,475 5,878,825 3,556,074
    s5-br 11,715,278 10,899,945 10,276,304

ОБ ТОП на данный момент:

ТОП очков страна сервер
    1 100 237 269 Russian Federation Beta
    2 98 629 250 France Omikron
    3 98 555 972 Germany Beta
    4 97 629 472 Latvia Epsilon
    5 97 273 862 Czech Republic Alpha
    6 95 991 031 Latvia Epsilon
    7 95 593 564 Slovenia Gamma
    8 95 503 978 Turkey Gamma
    9 95 390 862 France Beta
    10 94 701 394 Romania Beta
    11 94 249 727 Turkey Gamma
    12 94 140 425 Greece Xi
    13 92 004 036 Germany Beta
    14 91 256 406 France Gamma
    15 91 107 587 Hungary Beta

Izpētīju un tabulā apkopoju visu kopienu kokzāģētavu līmeņus.

Vieta topā Kopiena Serveris Kokzāģētavas līmenis Luksus raktuves līmenis
    1 GR Beta 57 32
    2 LV Epsilon 56 => 57 28
    3 FR Gamma 56 41
    4 PL Zeta 56 36
    5 TW Kappa 56 34
    6 DE Delta 55 40
    7 US Beta 55 39

Kappa pasaulē ir 240 konti. Un es vakar biju pārskrējis pa citām kopienām, kur arī ievēroju mazu kontu skaitu. Atliek vien gaidīt kad GF to pamanīs un izdomās atkal apvienot tukšākos serverus - tas ir vienīgais risinājums.

Sveiki!

Ir jautājums par sekojošu situāciju. Ir aizdomas, ka ir divi spēlētāji, kuriem katram ir kaut cik pienācīgi multi konti un džeki laupa viens otra multus ar savu galevno kontu. Vai šāds gājiens vispār ir atļauts?

Šāds gājiens nav aizliegts, jebkuram ir tiesības veidot multi kontus, savienojot tos savā starpā ar IP dalīšanas līgumu, un pastāvīgi laupīt citu spēlētāju kontus (multus).

Liekas nedaudz dīvaini. Jo noteikumos taču rakstīts- nedrīkst apiet spēles noteikumus, grūst (kas laikam attiecas tikai uz resursu sūtīšanu no mazāka konta uz lielāku), kaut gan es uzskatu, ka šāda "mahinācija" būtu iekļaujama pie grūšanas, bet var jau būt, ka tas tiešām nav aizliegts vai arī spēles operatori to vienkārši nevar uzķert vtml..?

Tas neattiecas uz grūšanu, jo notiek vienkārša mazo spēlētāju laupīšana.

Ja tas tiktu uzskatīts par grūšanu vai grūšanas apiešanu, tad šajā gadījumā 90% spēlētāju būtu jāsoda par mazāku kontu pastāvīgu laupīšanu.

Tās PvP cīņas (spēlētāji pret spēlētājiem) tika ieviests 2014.gadā, tāpēc pats vairāk neatceros kas tur notikās.

Bet vecajā forumā pa ātro atradu 3 tēmas, ja ir vēlme, varat palasīt tur atrodamo informāciju:

Spēles versija 0.5.10 (PvP cīņas)

Diskusijas par servera cīņu (PvP) pasākumu - Epsilon

Diskusijas par servera cīņu (PvP) pasākumu - Zeta

Atradu arī tēmu, kurā notiek alianšu kari (alianse pret aliansi), bet agrāk jau aktivitātes nebija šādiem pasākumiem.

Pasaules karš - Epsilon

Nesaprotu ko tu forumā šitā ārdies. Es visus šos foruma un spēles noteikumus neesmu izdomājis, man kā komandas pārstāvim ir pienākums uzraudzīt forumu un zeta serveri, lai viss notiek pēc noteikumiem. Savos tekstos tu vaino tieši mani, ka pildu savus pienākumus, ja ir tāds noteikuma punkts, tad man nav tiesību to ignorēt.

p.s. uzreiz pateikšu, ka iepriekšējo ierakstu pilnībā citēt nevajag!