Posts by Andzejs

  Ārsti un pavāri neparādās kaujas laukā, viņi stāv malā visu laiku un atbalsta kareivjus (viņus arī nevar iznīcināt).

  Tā kā viņi uz kaujas lauka nestājas, tad nav nekāda limita.

  Vienīgi varu ieteikt, cik pavārus/ārstus ir vērts ņemt līdzi vienā kaujā. Bet, diemžēl, precīzi neatceros cik bija, 30-45 vienības (lielajā kaujas laukā). Vairāk pavārus/ārstus ņemt 1 kaujā nav nekādas atšķirības, tikai zeltu tērēs un viss.


  p.s. vecajā forumā vēl ir tēma par Ārstu devums kaujā (links)

  Nav nekādu ierobežojumu palīdzot mazākiem spēlētājiem (punktu ziņā), to droši var darīt.

  Bet, ja tas ir tavs konts, kurš izmanto citu IP adresi vai kā savādāk apiet noteikumu par vairāku kontu lietošanu, tad visi iesaistītie konti var tikt bloķēti.

  Dīvains tas 1.jautājums, jo max mūris ir tikai dažiem spēlētājiem.

  p.s. es pie sevis tuvumā atradu tikai 43lvl mūri, kuram ir pāri 14 000 000 kopējo punktu. Bet zinu 2 spēlētājus, kuriem ir 48lvl mūris, protams, viņiem punkti ir pāri 95 000 000. :D

  1. Lai sadragātu pliku mūri aiz kura nav vienību un kurš ir max līmenī (48lvl celts ar ambroziju palīdzību), pietiek ar 30 mīnmetējiem un dažiem (piemēram 50) šķēpiem. Mūrī caurums būs jāsit 2 raundus.
  2. Tas ir atkarīgs no katras pilsētas rātsnama, tā pat arī no mūra līmeņa un tavas aktivitātes. Ja rātsnams ir lielāks par 25lvl (lielais kaujas lauks), kā arī ir žēl resursu un nevari uzturēt daudz vienību, tad vislabākais variants ir 1 pīķis, 1 metējs, 60 helihopteri, 30 baloni.

  Šajā spēles versijā nav iespējams atvienot kādu kontu no lobija un atdot citam spēlētājam.

  Kad šī funkcija tiks īstenota - nav ne jausmas... Atliek vien gaidīt. :thumbdown:


  No spēles izstrādātāju puses izskatās ka vecie projekti (ikariam, tanoth, noteikti vēl citi) ir atstāti novārtā - nevajadzīgi.

  Labi, aptuveni ir nepieciešams no 3 000 - 500 000 pirātu ekipāžas.

  Varbūt sāc aktīvi piedalīties pirātismā un izproti to visu lietu, nevis lauzi galvu ar mistiskiem jautājumiem?


  Katru dienu pirātisma ekipāža spēlētājiem pieaug. Tikai protams ne multiem, kuri tikai ražo pirātu punktus, tos var izlaupīt ar 3k ekipāžu, bet tad 100% ka kāds cits tevi apciemos un ar 3k ekipāžu būs ļoooti par maz. Ir spēlētāji kas topā iet bez ekipāžas, ir tādi, kas sakrāj ap 40k, ir tādi kas sakrāj ap 60k, bet ir aktīvisti, kas 300k, un pat 600k ekipāžu uztaisa. Tā ka tavā gadījumā aktīva pirātisma spēlēšana nesanāks, ja vien nebūs nekādas diplomātiskas vienošanās.

  Minka40 tavā gadījumā, ja neinteresē tie topi un pirātu punktu skaits, tad ekipāža vispār nav nekāda vajadzīga.

  Bet ja tomēr tops interesē, tad nav iespējams noteikt vērtību, kuru tu prasi. Jo lielāka ekipāža, jo labāk.

  Jap, tieši tā, kopš lobija ieviešanas vairāk nav iespējams uzaicināt uz spēli draugus - līdz ar to papildus tirdzniecības kuģus no draugiem nav iespējams iegūt.

  Tas taču ir nenormāli smags darbs! Dažos failos Red nomainīt pret Green. Tam vajag veselu it nodaļu noīrēt. Paldies par uzmanību! Ar šo izmaiņu es arī sāku skatīties uz airēšanos prom šejienes.

  Tur nav tik viegli kā tu domā, bet nav arī nekas grūts. Ne tikai krāsa nomainīta, bet arī pogas ēna, teksta ēna, rāmis un vēl citi sīkumi. Kopā kādas ~20 rindiņas jaunas uzrakstītas virsū vecajām. Netaisos tik sīki tur to visu pētīt, jo pats biju izbrīnīts par šādu uzlabojumu. Droši vien 1 stundas darbs..


  Kam tas bija vajadzīgs, nav ne jausmas...


  Es pat teiktu, ka izklausās kaut kas līdzīgs kā Latvijā. Laiks pagājis, jāpublicē padarītais, bet nekas nav darīts. Tāpēc pa ātro kaut ko pamaina un ir ok. :D

  Jap, krievu forumā arī bija tēma, ka aplikācija vairāk nedarbojas, ejot kontos met atpakaļ uz kontu sarakstu.

  Tikko pārbaudīju un man notiek tas pats.


  Izdzēsu vienu kontu un pa jaunu pievienoju, parādījās kļūda, kurā, protams, ka tiek vainots internets nevis pati aplikācija.

  Izpētīju un tabulā apkopoju visu kopienu kokzāģētavu līmeņus.


  Vieta topā Kopiena Serveris Kokzāģētavas līmenis Luksus raktuves līmenis
  1 GR Beta 57 32
  2 LV Epsilon 56 => 57 28
  3 FR Gamma 56 41
  4 PL Zeta 56 36
  5 TW Kappa 56 34
  6 DE Delta 55 40
  7 US Beta 55 39

  Sveiki!


  Ir jautājums par sekojošu situāciju. Ir aizdomas, ka ir divi spēlētāji, kuriem katram ir kaut cik pienācīgi multi konti un džeki laupa viens otra multus ar savu galevno kontu. Vai šāds gājiens vispār ir atļauts?

  Šāds gājiens nav aizliegts, jebkuram ir tiesības veidot multi kontus, savienojot tos savā starpā ar IP dalīšanas līgumu, un pastāvīgi laupīt citu spēlētāju kontus (multus).

  Liekas nedaudz dīvaini. Jo noteikumos taču rakstīts- nedrīkst apiet spēles noteikumus, grūst (kas laikam attiecas tikai uz resursu sūtīšanu no mazāka konta uz lielāku), kaut gan es uzskatu, ka šāda "mahinācija" būtu iekļaujama pie grūšanas, bet var jau būt, ka tas tiešām nav aizliegts vai arī spēles operatori to vienkārši nevar uzķert vtml..?

  Tas neattiecas uz grūšanu, jo notiek vienkārša mazo spēlētāju laupīšana.

  Ja tas tiktu uzskatīts par grūšanu vai grūšanas apiešanu, tad šajā gadījumā 90% spēlētāju būtu jāsoda par mazāku kontu pastāvīgu laupīšanu.

  Tās PvP cīņas (spēlētāji pret spēlētājiem) tika ieviests 2014.gadā, tāpēc pats vairāk neatceros kas tur notikās.

  Bet vecajā forumā pa ātro atradu 3 tēmas, ja ir vēlme, varat palasīt tur atrodamo informāciju:

  Spēles versija 0.5.10 (PvP cīņas)

  Diskusijas par servera cīņu (PvP) pasākumu - Epsilon

  Diskusijas par servera cīņu (PvP) pasākumu - Zeta


  Atradu arī tēmu, kurā notiek alianšu kari (alianse pret aliansi), bet agrāk jau aktivitātes nebija šādiem pasākumiem.

  Pasaules karš - Epsilon