Posts by Andzejs

  Dīvains tas 1.jautājums, jo max mūris ir tikai dažiem spēlētājiem.

  p.s. es pie sevis tuvumā atradu tikai 43lvl mūri, kuram ir pāri 14 000 000 kopējo punktu. Bet zinu 2 spēlētājus, kuriem ir 48lvl mūris, protams, viņiem punkti ir pāri 95 000 000. :D

  1. Lai sadragātu pliku mūri aiz kura nav vienību un kurš ir max līmenī (48lvl celts ar ambroziju palīdzību), pietiek ar 30 mīnmetējiem un dažiem (piemēram 50) šķēpiem. Mūrī caurums būs jāsit 2 raundus.
  2. Tas ir atkarīgs no katras pilsētas rātsnama, tā pat arī no mūra līmeņa un tavas aktivitātes. Ja rātsnams ir lielāks par 25lvl (lielais kaujas lauks), kā arī ir žēl resursu un nevari uzturēt daudz vienību, tad vislabākais variants ir 1 pīķis, 1 metējs, 60 helihopteri, 30 baloni.

  Šajā spēles versijā nav iespējams atvienot kādu kontu no lobija un atdot citam spēlētājam.

  Kad šī funkcija tiks īstenota - nav ne jausmas... Atliek vien gaidīt. :thumbdown:


  No spēles izstrādātāju puses izskatās ka vecie projekti (ikariam, tanoth, noteikti vēl citi) ir atstāti novārtā - nevajadzīgi.

  Labi, aptuveni ir nepieciešams no 3 000 - 500 000 pirātu ekipāžas.

  Varbūt sāc aktīvi piedalīties pirātismā un izproti to visu lietu, nevis lauzi galvu ar mistiskiem jautājumiem?


  Katru dienu pirātisma ekipāža spēlētājiem pieaug. Tikai protams ne multiem, kuri tikai ražo pirātu punktus, tos var izlaupīt ar 3k ekipāžu, bet tad 100% ka kāds cits tevi apciemos un ar 3k ekipāžu būs ļoooti par maz. Ir spēlētāji kas topā iet bez ekipāžas, ir tādi, kas sakrāj ap 40k, ir tādi kas sakrāj ap 60k, bet ir aktīvisti, kas 300k, un pat 600k ekipāžu uztaisa. Tā ka tavā gadījumā aktīva pirātisma spēlēšana nesanāks, ja vien nebūs nekādas diplomātiskas vienošanās.

  Minka40 tavā gadījumā, ja neinteresē tie topi un pirātu punktu skaits, tad ekipāža vispār nav nekāda vajadzīga.

  Bet ja tomēr tops interesē, tad nav iespējams noteikt vērtību, kuru tu prasi. Jo lielāka ekipāža, jo labāk.

  Jap, tieši tā, kopš lobija ieviešanas vairāk nav iespējams uzaicināt uz spēli draugus - līdz ar to papildus tirdzniecības kuģus no draugiem nav iespējams iegūt.

  Tas taču ir nenormāli smags darbs! Dažos failos Red nomainīt pret Green. Tam vajag veselu it nodaļu noīrēt. Paldies par uzmanību! Ar šo izmaiņu es arī sāku skatīties uz airēšanos prom šejienes.

  Tur nav tik viegli kā tu domā, bet nav arī nekas grūts. Ne tikai krāsa nomainīta, bet arī pogas ēna, teksta ēna, rāmis un vēl citi sīkumi. Kopā kādas ~20 rindiņas jaunas uzrakstītas virsū vecajām. Netaisos tik sīki tur to visu pētīt, jo pats biju izbrīnīts par šādu uzlabojumu. Droši vien 1 stundas darbs..


  Kam tas bija vajadzīgs, nav ne jausmas...


  Es pat teiktu, ka izklausās kaut kas līdzīgs kā Latvijā. Laiks pagājis, jāpublicē padarītais, bet nekas nav darīts. Tāpēc pa ātro kaut ko pamaina un ir ok. :D

  Jap, krievu forumā arī bija tēma, ka aplikācija vairāk nedarbojas, ejot kontos met atpakaļ uz kontu sarakstu.

  Tikko pārbaudīju un man notiek tas pats.


  Izdzēsu vienu kontu un pa jaunu pievienoju, parādījās kļūda, kurā, protams, ka tiek vainots internets nevis pati aplikācija.

  Jaunais serveris Poseidons ikariam.en atvērsies 12.09.2019

  • 25% ātrāki tirdzniecības kuģi
  • 25% palielināta vīna ieguve
  • 25% palielināta kristāla ieguve

  Papildus varu pieminēt, ka tas būs sava veida starptautisks serveris, jo tajā reģistrēsies ļoti daudzi spēlētāji no visas pasaules.

  Poļi, krievi, lietuvieši, turki, spāņi u.c.


  Sēžot discord čatā ar 150 cilvēkiem, kas aicinās vēl daudzus citus, sapratu ka tur būs kārtīgs slaktiņš, protams, ja izdzīvos tur 3 mēnešus. Pēc tā bērnudārza tajā čatā, sapratu ka nav vērts bendēt savus nervus.