Pilsētas pārvietošana uz parastu apbūves vietu.

  • Labdien. Nopirku ambrozijas, lai pārvietotu pilšetu uz parasto apbūves vietu. Viss ļoti jauki, samaksāju, bet nevaru NEKUR spēlē atrast opciju lai pārvietotu pilsētu. Atradu, ka uz premium apbūves vietu ir pārvietošanas iespēja, taču uz parastu apbūves vietu man tikai piedāvā dibināt jaunu koloniju. Ambrozijas jau iztērētas par iespēju, taču izmantot nekādi. Kādi risinājumi iespējami, jeb KUR TĀ OPCIJA NOSLĒPTA???

  • Labdien. Nopirku ambrozijas, lai pārvietotu pilšetu uz parasto apbūves vietu. Viss ļoti jauki, samaksāju, bet nevaru NEKUR spēlē atrast opciju lai pārvietotu pilsētu. Atradu, ka uz premium apbūves vietu ir pārvietošanas iespēja, taču uz parastu apbūves vietu man tikai piedāvā dibināt jaunu koloniju. Ambrozijas jau iztērētas par iespēju, taču izmantot nekādi. Kādi risinājumi iespējami, jeb KUR TĀ OPCIJA NOSLĒPTA???

    Varbūt admins var man atgriezt amrozijas un es var tad nopirkt premium vietu, ja citas iespējas nav. Kaut kā nepareizi, ka atlaide uz opciju, kuru nevar izmantot.

  • Sveicināti!

    Sākumā inventārā pārbaudiet, vai Jums patiešām ir nopirkta pilsētas pārvietošana uz parastu apbūves vietu.


    Nospiežot uz parasto apbūves vietu (nevis uz premium), būtu jāparādās opcijai pārvietot pilsētu.

    45d8c899d9.png

  • Heh. Vienā stūrīti ir mini ambrozija jāuzspiež lai parādītu premium iespējas vispār. Ja nesaproti to un neatrodi, tad ej no telefona un pārmet pilsētu (ne mobilās aplikacijas, bet gan no pārlūkprogrammas) un tad būs iespējams to paveikt tā kā Andžejs parādīja.

    sharps.lvKURSAsharps.lv

  • Jap, tur pie vainas IkaEasy skripts, opcijās ielikts ķeksītis, lai tiek paslēptas premium iespējas.



    Uz jautājumu atbildēts => tēmu slēdzu.

    Ja ir papildus jautājumi par šo lietu, droši uzrakstiet privāto ziņu un atvēršu šo tēmu no jauna.

    MOD Andžejs.

    45d8c899d9.png