Posts by Andzejs

I tihink you didn't have enough gold to sustain the army!

And please check that all fields in Towns section are marked (checked) and then try find information about your army.

If all ok from your side, open a support ticket and report this bug :)

Mobīlā aplikācija jau sen netiek atjaunota un kā tāda laikam arī netiek vairāk atbalstīta.

Par to pietiekami agrāk bija atrunāts, nav ko cerēt uz brīnumiem.

Ja man nav pieejas pie PC, tad caur telefonu var tikt, bet izmantojot pārlūku.

Kamēr man viss nav pazudis un neesmu aizmirsis.

Paprasīju mūsu COMA pārstāvei par to lobiju apvienošanas lietu, kāpēc tika noņemta tā opcija.

Saņēmu atbildi, ka viņa nezinot konkrētu iemeslu, bet tas no zila gaisa netika darīts. Visticamāk, ka bija problēmas ar darbību (funkcionālās) vai tā bija drošības problēma. Tāpat, neredz iemeslu, kāpēc kādam būtu vajadzīgi vairāki lobiji, ja viņš ir likumīgs spēlētājs.

Es jau gribētu palūgt, lai noskaidro konkrētu iemeslu un vai kādreiz būs šī funkcija atpakaļ, bet nav tādas vēlmes un atbildes tā pat nebūs konkrētas. Atliek vien tikai cerēt uz visādiem brīnumiem un pārmaiņām. :D

In your situation

You cannot transfer to a server where you would immediately land in the top 50.

and

Name: Lips Time of departure: 06.03.2020

You cannot transfer to a new server (need wait 3 months).

Uzjautā kā viņš iztēlojās to lobiju apvienošanu, vari izmantot manu tekstu.

Ka iepriekš lobiju apvienošana notika tā, bet tagad tā iespēja ir izņemta.

Kāds varbūt var pateikt, kā tagad lobijus var savienot?

Iepriekš varēja, tagad pat to vairs nevar... ?

Savienot man ar neļauj, man ķipa liek apstiprināt, bet it kā uzrāda kļūda ... HVZ :D

Hah, par lobiju savienošanu varat aizmirst - tas vairāk nav iespējams. Vismaz paša spēkiem, varbūt augstākstāvošie COMA varētu tikai palīdzēt, bet tur būtu ilgi jāgaida.

• Tā opcija Mans konts --> Pievienot kontu (pieprasa e-pastu un paroli) nav domāta lobijiem. Šī opcija bija/ir domāta pievienot tikai pliku kontu pie esošā lobija. Bet tādu kontu noteikti vairāk nepastāv, ja ir, tad tikai izgaisuši no pasaules skata un ar šo funkciju netiks pievienoti. Pašlaik tā iespēja nepilda nekādas funkcijas.
    • Lobiju savienošana notika (rakstu pagātnes formā) caur Mans konts --> Mainīt e-pasta adresi. Kā rezultātā spēlētāji tika aizmesti uz Gameforge lobby profilu, kurā bija opcija Pievienot e-pasta adresi. Tur pierakstām e-pastu, saņemam linku, apstiprinām to un viss gatavs - lobiji apvienoti. GF šo opciju ir izņēmuši... Kāpēc? Kas to lai zina...

Pieminēšu arī to, ka ir tāda (Aizmirsāt savu e-pasta adresi?). Šī 'fīča' arī darbojās tikai vecajiem kontiem, kuri vēl nebija lobija sistēmā. Tagad diez vai viņa ir vajadzīga, bet vēl ir pieejama un maldina spēlētājus, tai skaitā arī mani.

If your Kaikias and Skirion accounts are under one lobby (one email), then you can't move your second account to Skirion.

In this case you need write ticket to support system - because there are problems to move accounts with same email in one server.

Rīt pārbaudīšu. Sākumā darbojās, bet droši vien jau salauzuši.

Tā pat cita lieta bij jāpārbauda, varēs tad abas kopā noziņot.

Varēs vēl pie šī labojuma strādāt vairākus mēnešus.

Tā turpinot, atjauninājumus uz lobiju (konta atvienošana) mums nesagaidīt :D

Atvaino, mana kļūda - šajā gadījumā neko nevar izdarīt.

Es ieteiktu rakstīt vēstuli kādam no COMA - izveido angliski 1 ziņu un pievieno dalībniekus djakon un badidol.

Domāju, ka viņi atradīs veidu kā sarunāt atvienot tieši to kontu no lobija, jo īpaši, ja runa ir par konta pārmešanu.

Es vēlos kontu pārmest no cita servera, a tur man ir tieši tas pats epasts kas zetas kontam, tāpēc ķipa neļauj ... fantastiski :(

Šajā gadījumā nomaini vienam serverim lobija e-pastu uz citu un tad pārmet to savu kontu.

Personīgi man būtu bail mest savus kontus citur, jo nezinu vai kāds ir šīs lobija versijas laikā pārmetis kontu uz citu serveri. Un vai tam nebūs kādas blakusparādības. Bet pirms kaut ko tādu dari, ieteiktu drošības pēc uzfilmēt konta datus + katras pilsētas saturu.

Ja kaut kas noies greizi, tad GF varēs papūlēties visu atpakaļ atgriezt un vēl palūgt kompensāciju :D

Kā var nomainīt atsevišķam spēles kontam epastu ?

Viņš ir pievienots lobija sistēmā, un viņam ir vienāda epasta adrese ar kontu citā serverī ...

Šāda opcija joprojām nav izveidota... No lobija izveides ir pagājis ilgs laiks, bet svarīgākās funkcijas diemžēl vēl nav.

Visi tie, kuri pievienoja kontus lobijā, tie vairāk nevar atsevišķi pa vienam kontam atdot. Jādot uzreiz viss lobijs.

Hmm, par šo informēšu mūsu GA, jo cik noprotu, viņi tulko tos tekstus. :)

Gan jau ātri uzrakstīs, jo cik no galvas atminos, tad tie labojumi (vismaz pēdējas) ir bijuši niecīgi, precīzāk - smieklīgi.

Cik aktīvi viņi šeit kaut ko pēta, cenšas labot vai attīstīt - nav zināms parastajiem mirstīgajiem.

Manuprāt, šeit jau sen ir dīkstāve - netiek nekas attīstīts (papildināts, uzlabots) un netiks. Labos kļūdas kuras parādās un tas būs viss, bet atkārtošos, tās ir tikai manas domas.

Galvenais, lai tagad izstrādā funkciju noņemt kontus no lobija, lai var atdot citiem spēlētājiem.

Un izlabo kļūdas ar barbaru cietoksni, kad vienības tiek uzkarinātas uz vairākiem gadiem.

Ārsti un pavāri neparādās kaujas laukā, viņi stāv malā visu laiku un atbalsta kareivjus (viņus arī nevar iznīcināt).

Tā kā viņi uz kaujas lauka nestājas, tad nav nekāda limita.

Vienīgi varu ieteikt, cik pavārus/ārstus ir vērts ņemt līdzi vienā kaujā. Bet, diemžēl, precīzi neatceros cik bija, 30-45 vienības (lielajā kaujas laukā). Vairāk pavārus/ārstus ņemt 1 kaujā nav nekādas atšķirības, tikai zeltu tērēs un viss.

p.s. vecajā forumā vēl ir tēma par Ārstu devums kaujā (links)

Nav nekādu ierobežojumu palīdzot mazākiem spēlētājiem (punktu ziņā), to droši var darīt.

Bet, ja tas ir tavs konts, kurš izmanto citu IP adresi vai kā savādāk apiet noteikumu par vairāku kontu lietošanu, tad visi iesaistītie konti var tikt bloķēti.