DELTA DÜNYASI TARTIŞMA BAŞLIĞI

• Tarlam casper, sen beni yağmalayamadın ama ben senin son kaynağına kadar yağmaladım :))

Ajitasyonla ittifaktan para toplayan birisin altı üstü :))

• ala kalemıze gelememenın acısını taşıyorsun sabbah yaptıgın hırsızlıklarda kurtarmadı

Delta gücünün lideri, generali, iç işleri, diplomatı ve yönetimi dahil herkesin başkentinin bulunduğu 100 55'e DELİ OCAĞI'nın bayrağı dikilirken ve sizler tek bir cephe dahi açamazken oğuz kardeşimizde yanımızda sizin şehirlere bayrak dikmekle meşguldü ;)

Bu da yukarıda yazdığım yazının kanıt niteliğinde ekran görüntüsü delta gücü lideri tayfunun başkentine topunu tüfekçisine kadar kesip bayrak diktiğimiz kesim raporunu eklememe gerek yok demi ;)

İşte kale diye kurduğunuz tüm başkentlerinizi topladığınız o adaya DELİ OCAĞININ sancağını diktiğimiz utanç tablonuz niteliğinde ekran görüntüsü;

100_55.jpeg?ex=65e78b65&is=65d51665&hm=39ec5314e1c2256049b936b98234c507120143b6abb064f67ec864fccfa6b105&=&format=webp&width=832&height=575

Bu arada merkez bölgesindeki tüm adalarda bu şekilde görüntü var, ama bu adanın manevi değeri farklı ;)

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• Tarlam casper, sen beni yağmalayamadın ama ben senin son kaynağına kadar yağmaladım :))

Ajitasyonla ittifaktan para toplayan birisin altı üstü :))

SENİ ifşa ettım dıye aglıyorsun degılmı her zaman dedıklerı suydu bunun bı bakısta dolandırıcı oldugunu nerden anladın :D bende dedımkı o kadar bellıydıkı gormek ıstemedınız :D paraya tapan secde eden bırı para toplamaktan bahsetmesın bence :D senın para için yapmayacagın iş varmı :) hırsızlıga bıle başladınız sorasını tahmın bıle edemıyoruz :D

• SENİ ifşa ettım dıye aglıyorsun degılmı her zaman dedıklerı suydu bunun bı bakısta dolandırıcı oldugunu nerden anladın

Savaşımızın kurtarıcısı kahramanı diye ya(ğ)larken mi anladın bunu :))

Para için öyle zordayım böyle psikolojik bunalımdayım yardım edin bana para gönderin diyen bir drama queensin sen dilan casper :))

Senin karın ağrın sana para vermek yerine depo almayı seçmiş olmalarıydı senin ajitasyonlarını bir müddet de olsa kaale almayıp aç bırakmış olmalarıydı, hadi itiraf et tarlam casper :))

• Benım param var aslanım para lazımsa aclıktan agzı kokan sabbahıda al gel bıraz harclık verırım sıze sen ayakkabılarımı boyucaksın :D kac hesap taşıttım sana 10 mu 20 mı sevkonun mesajlarıda geldı elıme nasılda salya sumuk aglıyorsun casper bana kotu davranıyor dıye o nasıl ağlama valla ıcım acıdı :D

• salya sumuk aglıyorsun casper bana kotu davranıyor dıye o nasıl ağlama valla ıcım acıdı

Şey gibi mi ühü ühü psikolojimi öyle bozdu böyle bozdu bu reeldeki sorunum, ühü ühü bana para verin de iğne alayım... ühü ühü gibi mi ?

Benım param var aslanım para lazımsa aclıktan agzı kokan sabbahıda al gel bıraz harclık verırım sıze sen ayakkabılarımı boyucaksın

Paran olduğu için sana yardım topluyorlardı fitre zekat veriyorlardı dimi. Hadi yavrum hadi kenarda ağla sen nefesinin kokusu midemizi bulandırıyor.

• ben kımseden para ıstemedım aslanım senın haysıyetın bole seylerı bılmez yoksun oldugun için bole seylerden anlamaman gayet normal benımde ablamın cocugu var oda sorunlu deyıp zırladıgın zaman bu işlere o yuzden girdim demenmı :D artık hangi işlerse onu bılemem tabıkı :D tabı bırbırlerının cuzdanında gozu olan adamlardan ınsanlık dersı beklemek biraz komık olur bir hesap hırsızına göre fazla iddalısın :D biz senın cıgerını bılırız ınsanlık dısında her hunere sahıpsın

• benımde ablamın cocugu var

Benim ablam yok ki cashper, bir tarafından uydurmayı bi bırak artık.

tabı bırbırlerının cuzdanında gozu olan adamlardan ınsanlık dersı beklemek biraz komık

O yüzden senden insanlık beklemiyor kimse :)

bir hesap hırsızına göre fazla iddalısın

Ambro+ betada aldığı hesap ve generale karşın ( sonradan israillilere satıp parasını da ben bu savaşa o kadar para harcadım cebimden banane diyerek iç eden) verdiği hesapları çalan kişiden bahsediyorsun sanırım ama o kişi ben değilim. Cashper ile aynı ittifakta olmam artık diyen bir vatandaş vardı o dur muhtemelen:))

• Maaşlı trol sensin işte cashper, aşı paranı veriyorlar sen de karşılığında burada zırlıyorsun :) Senin aksine abiciklerin ise gp için kapımda senin onların kapısında beklediğin gibi bekliyordu.:)

Bu sana son cevabım hadi sen kenarda ağla, iyi ağla ama para vermezler yoksa sana :)

• gel bana çalıs ucretın neyse vereyım sana :D isimsiz resimsiz cisimsiz trol seni:D çalma artık millete kendını hacı hoca diye tanıtıyormussun :D buyucu falanmıssın bı oku uflesene parası neyse verırız :D