Posts by SahinK

lie amk :D

TAPINAKLARA ZOR YET─░S─░YORUZ Bi DE DA─×IMIZ eksikti :cursing::thumbdown:

MADEM PE┼×PE┼×E MANTAR G─░B─░ SERVER ACACAKTINIZ ESK─░ SERVERLARI NEDEN KAPATTINIZ? ( RHO - OMEGA - THETA VS...)

HAD─░ A├çTINIZ 2 AY SONRA YEN─░ SERVER ACMAK NED─░R? GECS┼×N 1 SENE ├ľYLE A├ç...
    SERVER ACILIYOR DAHA 3 AYI DOLMADAN YEN─░ B─░R SERVER ACILIYOR...
    G├ľRENDE SANACAK K─░ M─░LLET KAYIT OLMAYA SERVER BULAMIYOR GECE G├ťND├ťZ SAN─░YEL─░K HERKES KAYIT YAPIYOR ZANNEDER...
    AYIPTIR YAZIKTIR BU KADAR INSANIN EMEG─░NE YAZIKTIR G├ťNAHTIR...VEBAL HEPS─░ VEBAL!

ARES SERVER HAN─░ B─░RLESECEKT─░? HAN─░ SERBEST OLACAKTI HESAP TASIMA VS? ARES SERVERA B─░ DO─×AN B─░R SAH─░N PARASI BASAN TANIDIKLARIM VAR YAZIK DEG─░LM─░ ONLARA? FORMAL─░TE AC KAPA YAPIYOR COGU HESAPLARINI...!
    Y├ľNET─░C─░LERE ADM─░NLERE S├ľZ├ťM YOK BU OYUNUN TEPES─░NDE K─░M VARSA OYUNU HER GECEN G├ťN B─░T─░RMEK ─░C─░N EL─░NDEN GELEN─░ YAPIYOR...!:closedthread:

Hey Say─▒n Y├Ânetim....
    Saniyeler i├žerisinde BAN atabilen bir yeteneksiniz hepiniz canlar─▒m cigerlerim su problemime bi ├žareeeeee
    T─░CKET act─▒m ona bile saatlerdir cevap yok
    KOMPLE IP BAN att─▒ysan─▒z onuda soyleyiverin bari bilelim haybeye ac kapa yapmayal─▒m pc yi :D torrent indiriyorum yava┼člamas─▒n internet :D

kordinat versene bi yagmaya geleyim sana malzeme laz─▒m :D tek sehrinde bu kadar varsa di─čerleride eklesek owwww beybiii dm den yaz bana :D u├žal─▒m beraber :D

sen b├Âyle diyince elinde ne var ne yok satm─▒┼č galiba 9 g├╝nde 25m den 70m e ├ž─▒km─▒┼č alt─▒n :D

:D:D:D:D korkunun ecele faydas─▒ yok :D kalm─▒┼čt─▒r k─▒y─▒da kosede biseyler :D

ya sen ne anlat─▒yon be abla g├Âz├╝n├╝ seveyim be abi :/

kordinat versene bi yagmaya geleyim sana malzeme laz─▒m :D tek sehrinde bu kadar varsa di─čerleride eklesek owwww beybiii dm den yaz bana :D u├žal─▒m beraber :D

Merhaba De─čerli Yonetim Kadrosu.

Oyuna g─▒rmeye cal─▒s─▒t─▒gmda hersey normal ilerliyor. Yok efendim H─▒yar─▒ baykusa surukle , Elmay─▒ Vampire yedir gibi g├╝zel animasyonlu resimleri de ge├žtikten sonra
    tekrardan giri┼č ekran─▒na at─▒yor ve eposta yada s─▒fre yanl─▒s hatas─▒ ver─▒yor bunun sebeb├╝l muhakemesi nedir. beni bilgi ─▒┼č─▒klar─▒n─▒zla ayd─▒nlat─▒rm─▒s─▒n─▒z? ┼čimdiden danke┼č├Ân