Posts by N o M e R C y

Daha önce DELİ OCAĞI ile rekabette bulunmamış olmalarının verdiği özgüvenle yapılan saldırılar ve telef olmalar..

Geldiğiniz her noktada DELİ OCAĞI savaşçıları tarafından karşılanacaksınız, kesilecek sonrasında topuklayacaksınız.

Rakiplerimizin karşımızda ne kadar aciz durumda olduklarını görmeniz dileğiyle

TOPÇU HALAYI serisi sizlerle..

1

89hhx29.png

58zq70z.png

4k6pqe5.png

2

oc6h5yk.png

3

9eq765v.png

i9u8ho2.png

AKS 1

5z14qcq.png

AKS 2

smf40xj.png

r1mokq2.png

3

mwbaz7h.png

jam84zw.png

4

5a8xn0w.png

15s1tij.png

b6xckt8.png

b6mao7q.png

5

2. Raunda girmeden şehri ışınlayıp kaçtı..

oevmng1.png

6u2y8bs.png

6

pgfzpvs.png

Kaçma çabaları ^^

8rm32r3.png

Topçu halayı ve kapanış

slimhcz.png

jtukoas.png

7

10ipn9k.png

6cvn9lu.png

dp7sf37.png

8

14o98tx.png

qz8afco.png

23t8zrd.png

8aryzfw.png

mt0qzxm.png

9

hfmrpqe.png

kwgtpr6.png

10

80ywbbn.png

nnf97so.png

nm5p59j.png

11

crm0lhx.png

Hoplit halayı..

b7qwyao.png

Alev halayı..

ozafp7j.png

dqcjtsi.png

1bzg9il.png

6cyrd7f.png

TOPUKSPOR

a14b5a1.png

13

Yoğun istihbari çalışmalar yapılıp şehrin boş olduğu görüldüğüne göre 0 gpli hesaba yağma atılabilir..

i5kvj9r.png

OPS..

hpstbmw.png

14

Ghostekin 1 Ay kaldığı 7:21 koordinatında 1 yağma dahi alamayıp surlarla cebelleşip havantopu kestirip topukladığı raporların özeti;

BEFORE

hb0wn5e.png

Havan halayı

m3g6axc.png

aygublh.png

R1

q2vb9xh.png

R2

2av8xfj.png

R3

mdssnfb.png

TOPUKSPOR DEVİR DEĞİŞTİRECEKMİŞ

^^

AFTER

1vc6dwb.png

Önceki sunumlarda bazı raporların linkleri kırık olduğu için yineledim.

DEVAMI GELECEK TAKİPTE KALIN ;)

Rakiplerimizin 11 kişi bir araya gelip aynı anda ışınlar atıp bir yağma dahi alamadan topukladığı raporlarla devam etmek istiyorum.

Tabi ki de bu saldırıların bir bedeli oldu ;)

Bir gelişi var..

avt178d.png

5s9tymb.png

Birde gidişi... ^^

ripyr3t.png

7u0upr7.png

p1qp1mg.png

r4rd5ov.png

7rp1pr7.png

gyhqkci.png

peaguul.png

kvjhelc.png

7y9h81n.png

tu9kgm0.png

j1zjhkd.png

babws31.png

3z06nw7.png

^^

pph1hg9.png

6d30j3r.png

irwcssg.png

o1uviu2.jpeg

qtwwtmg.jpeg

8iqv7nb.jpeg

6qp7mwd.jpeg

q3d3axp.jpeg

p3f976n.jpeg

fev2dmd.png

Halbuki barbarlar bile suru geçmeyi başarıyor..

lradrip.png

g7lb66c.png

dw76u46.png

4uix2hw.png

rtgmavx.png

njhjhum.png

2cmr5ca.png

yu8cvr0.png

g68xut5.png

6wtuckw.png

Örssüz takılmacalar..

rc31rs9.png

6dmufki.png

d8m6k9d.png

amsyg4a.png

jfeg7aq.png

Bir varmış..

nfqosr4.png

Bir yokmuş..

c54ome2.png

jp1y297.png

95bn365.png

mi0prkb.png

g31ecrw.png

Yağmaya geldiği yerde top tüfek kestirdi..

Raporun devamı yok, çünkü şehri ışınlayarak kaçırdı ^^

3mjt23j.png

Panele yansımayan 2. arkadaş

Şehri ışınlayarak kaçırdığı için raporun devamı yok..

b5335lv.png

41juilk.png

Bu arkadaşın raporlarına ulaşamadım, sonucu tahmin etmek zor değil ^^

f0jgduf.png

Bu arkadaşta kontra ışını yiyince yolda olan askerlerini geri çekti

s00yozz.png

KOCAREİS YAPAMADIYSA BEN YAPARIM DEDİ NİYAZİ GELDİ

ODA YAPAMADI ^^

Suru bile geçemedi ^^

eluz9j0.png

gvdq2k3.png

s0udtzl.png

Sonrasında niyazinin kaçırdığı şehrine op yaptık ve kesim nasıl yapılır onu öğrettik.

69afqeg.png

Tüfek ve topçu halayı ile devam ettik ;)

debg5q4.png

1d1a0d5.png

Sadece niyazi ile sınırlı kalmasın misillememiz tarla gücünü de kapsasın dedik, onların 11 kişi yapamadığını tek kişi yapıp güzel bir mesaj verdik.

i9hp0j6.png

d1nqhnj.png

2i3yzgz.png

nc1f2xe.png

js1gcby.png

9t9n7bx.png

q78201g.png

YAĞMA BÖYLE ATILIR ADLI ÇALIŞMA;

7ekaqz4.png

69tj107.png

jt1po50.png

mutlu son

g4n01at.png

i7pg38b.png

40 FIRIN EKMEK YEMENİZ LAZIM GENÇLER ;)

Aaa savaşın sonunda derken hani savaşın sonunu görememiş kaçmıştık bak böyle olmaz yalan da olsa en azından birinde tuttur

Kelime oyunu yapmayı ali abinden mi öğrendin ;)

biw09q9.jpg

hm795cr.jpg

YOK OLDUNUZ.

SİLİNDİNİZ.

TOPUKLADINIZ.

KAYBETTİNİZ.

Hera da bugün itibariyle güncel ittifak listesi;

Bir zamanlar kırıntı olan harpten eser yok, neredesin kara gözlüm? ^^

b5asw2l.png

kime küfretmiş böyle kısa mesajlar yakışmıyor hiç yeterince açıklayıcı değil :D

Delta gücünden muhittine kimlerin küfür ettiğini benden iyi biliyorsun, hangi gruplarda edildiğine kadar.

Bunu bizim bilmemiz senin için sürpriz olmuş olabilir ancak kendini kandırırsın bizi değil ;)

Saldırdığın yerde limanına normal düzenli çıkılınca bile topuklamadan önce 2 raund savaşıp hemen şehir adı değişen mermer geldi diye mesaj atan birisi için çok iddialı laflar

Kale diye kurduğun yere 1 hafta arayla 2 kere gelip füze, sürat ve balonlarını sıfırlayıp limanlarına bayrak diktim, 10k askerle koruduğun hesabın şehrini yağmaladım korumak yerine tatile aldın, multi hesaplarınızı yağmalayıp çıktım. Gayrınizami takılıyoruz daha ne yapayım? Tamammm mı? ;)

Peki ya sen?

Yağmaya geldiğin adada 5-6 tane sömünüzün olduğu en kıytırık adadan 1 ay boyunca, 1 yağma alamayıp ittifak arkadaşının limanında havantopu kestirip limanı verdin, kaçtın..

Bu şekilde ;

acmuwyq.png

Deltaya topçu kestirip topuklamaya gelmişsiniz be kardeşim..

adbejy7.png

cf3zcqi.png

----------------------

pofab7b.png

aqobtc9.png

------------------

klt95wo.png

-----------------------

rc03by7.png

AÇIKÇASI RAKİP GÖRDÜĞÜM İTTİFAKIN EN ZAYIF NOKTALARINA 50 IŞIN ATIP 2 BAŞARI ELDE ETMEK BANADA KOYARDI NE DESENİZ HAKLISINIZ

NİYAZİLER SİZİ ;)

p5h08s5.png

r4zbt9m.png

8zz3tlr.png

buyur beraber olsun

İttifak arkadaşına müttefik olduğu ittifakın gruplarından küfürler edilirken ghostekin aynaya yansıyan görüntüsünü görüyorsunuz arkadaşlar ^^

Yok ben almayım size afiyet olsun ;)

Onu boşver de sen biraz daha yazsana hera kreon küfürler ezdim biçtim falan devam devam az daha aynı şeyi yazarsan anca inandıracaksın kendini :D

Cümle alem gördü başladığınız savaşın sonunda mağlup olup ana hesaplarınızı heradan satıp kaçtığınızı, yeteri kadar anlattım bundan sonra burada sizin avuntularınız ve gözyaşlarınız konuşur ;)

Bak muhittin ne diyor sıfırlattığınız füze sürat balonları kestirdiğiniz havantoplarını umursamayın hepinize benden 10-20-30M gp hadesi basıp keyfinize bakın diyor daha önce çok avuntu gördüm ama bunun kadarını görmemiştim ^^

Ben cevap bekliyorum şevketten bir aydır ses yok.

Savaş mı tamamız. Şartları konuşalım. Siz şartları konuşmak için bile bir ay sessiz kaldınız. Geçin abi bu işleri.

100 Cepheli savaş teklifini ilk veren bu şekilde anlaşmalı savaşalım diyen taraf DELİ OCAĞIDIR.

Buraya çıkıp biz savaş teklifi verdik demeniz bile manipülasyondan başka bir şey değil çünkü teklifi veren taraf biziz, kabul eden de sizsiniz. "Agoradan yazmalarım, özel mesajlarım vs bu teklifi kabul edip tamam anlaşmalı savaşalım diye beni aradığınıza kadar geçen sürede yaklaşık 20 gün :) "

Sizin deltaya geldiğinizden beri yaptığınız tek şey gayrı niyazi olarak takılmaktı, niyazi diyorum çünkü nizamisini biz yapıyoruz.

Baktınız bu şekilde "DELTA GÜCÜYLE BİRLİK OLMANIZA RAĞMEN" diş geçiremiyorsunuz rakip kadro aktif saldırı yapılan yere 15 dakika içinde(7/24) kontra ışın geliyor, birde anlaşmalı savaşta şansımızı deneyelim dediniz. Çünkü deltada varlık gösterdiğiniz ve göstereceğiniz süre boyunca uyguladığınız teknikler sönük kaldı, kalacaktı. Neyse ki bunun bilincine varmanız da fazla uzun sürmedi 8)

Biz zaten savaşmaya karar vermişiz. Bizim açımızdan savaşalım mı savaşmayalım mı diye bir karar aşaması olmadı teklifimizi kabul ettiğinizde sadece şartları belirleme aşaması oldu 10 maddelik şart belirledik, tüm ince detayları düşünüp savaşta rakibin mağlubiyeti tattığında çamura yatabileceği her şeyi düşünüp temiz bir galibiyet için çabaladık.

Elbette bu maddelerin belirlenmesi istişaresi 5-6 gün sürdü (Yaklaşık 20 kişi) aynı saate müsait olamadığı için farklı gün ve saatlere bölünerek konuşuldu, bu aşamanın sonlarına doğru ittifaktan 2 arkadaşımız paymentten dolayı toplu ceza aldılar. Bu multi kullanım, hakaret veya kişinin yaptığı bir hatadan dolayı kaynaklanan bir cezada değildi. İlerleyen zamanlarda senin,benim ve delta gücünden birininde başına gelebilecek bir durum. Ambrosia yüklediğin tüm hesapların ceza aldığını düşün belki böyle bir sistemde bir daha oynamayı bile düşünmezdin.

Haliyle bizde gündemimizi bu cezalara çevirdik çünkü bu cezalardan kaynaklanan kayıp sizin deltadaki varlığınıza(Altın,Hesap,gp) denk bir kayıp ve verilen cezaların kaldırılma ihtimali de yüksek iken, tabi ki de anlaşmalı bir savaş yapılacaksa, ban yiyen arkadaşlarımızın dönmesi beklenecekti. Bahanelerin arkasına saklanıp bir şeylerden kaçacak olsak böyle bir savaş kimsenin aklında bile yokken DELİLER tarafından gündeme getirilip teklif edilmezdi.

Maddelerin belirlenmesi aşamasında Ghostek'e de wpden yazdım, şuanda istişare yapıyoruz savaşın maddelerini belirliyoruz bilginiz olsun diye, 3-4 gün sonra forumdan şov yaparcasına DELİLER anlaşmalı savaş teklifini kabul etmedi, bundan sonra bizde gayrı nizami olarak savaşımızı sürdüreceğiz anlaşmalı savaş muhabbeti bizim için kapanmıştır bir daha gündemimize dahi almayacağız falan filan yazmaya başladı.

Yahu gündemine alsan ne olacak? Almasan ne olacak?

Anlaşmalı savaş olsa da ezileceksin

Şu anda kendi tabirin ile gayrınizami şekilde takıldığında da eziliyorsun zaten

Bu işler ittifakın ismini gayrınizami harp yapmakla olmuyor

Al sana gayrınizami harp

Bu işler yalnızefeye yağma deneyip de topuklamaya benzemez

p5h08s5.png

57ntab2.png

6vhkv65.png

Sizinle yaptığım telefon görüşmesinden ghostek'in foruma yazmasına kadar geçen süre toplamda 10 gün idi, sen hangi 1 aydan bahsediyorsun?

Teklifi veren biziz biz anlaşmalı savaşıp delta gücü ve harpi delta içinde sıfırlamayı kafaya koyan biziz sen bana neden wpden yazıp son durumu sormak yerine foruma çıkıp şov yapma derdine düşüyorsun?

O yüzden ısrarla hera hera diyor.

Benim ısrarla hera hera dememin sebebi rakip merkeze girip alnımın akıyla çıktığım savaşa leke atan adamların, HERA'da başladığı savaşın sonunda AĞIR BİR ŞEKİLDE GÖZLE GÖRÜLÜR MAĞLUBİYET ALIP ana hesaplarını satıp swyi terkettiğini göstermek başka bir amacım yok.

Sen kimsin ki benim yaptığım savaşa dil uzatabiliyorsun, kendine bak demek aslında

Bu arada delta gücü üyeleri HARP üyesine gruplarında küfürler yağdırıyor bu kaçıncı yazışım bilmiyorum ama buna burada bile cevap vermeyip susmanız sizin acizliğinizi gösteriyor, afiyet olsun gençler.

15 bayrak dediğin. Bizim uyumadan deltayı egemenın kordınattan çıkardıgımız cepheler mi ?

Delta gücünü egemenin koordinatından kim çıkartmış sen egemeni bir ara konuş ondan sonra buraya yaz, sana niyazimi desem ziyaaa mı desem bilemedim. Siz deltayı terk ettikten sonra savaş zaten egemenin orada devam etti, Mindhunter ve CASTLE'ın beyaz bayrağa basıp tatile kaçıp son cephelerinde kapandığı yer egemenin örs adasıydı

Egemen bana şevket savaş bitince hesabı silinmeye bırakacağım burada boşuna uzatıyoruz rodoslayım tatile alayım alacağımızı aldık zaten dedikten sonra hayır abi ben oraya gelenleri tatile alarak kaçırtacağım savaş bittikten sonrada hesabını silinmeye bıraksın dedim, dediğimi de yaptım oradakileri tatile aldırdım savaş bitti ve egemen hesabını silinmeye bıraktı.

Siz HERA'DA başladığınız savaşı ana hesabını satarak HERAYI terketmiş savaşı kaybetmiş bir ekipsiniz bunu benim alnımın akıyla rakibi merkezinde eze eze sürdüğüm savaşı yorumlayarak sorgulayarak kapatabileceğini falan mı düşünüyorsun? Aksine madara oluyorsun haberin yok

Yazdıklarımın tamamını noktasına virgülüne kadar okuyup hiç birine cevap veremedikten sonra okumadan geçtim diyip işin içinden çıkamazsın.

İttifak arkadaşın GÖZTEPELİ delta gücü oyuncuları tarafından gruplarda küfürlere maruz kalıyor diyorum.

SES YOK

Bizim alnımızın akıyla sonlandırdığımız rakibi ezip geçtiğimiz savaşa dil uzatan sizler HERA'da DENGE ittifakına karşı başlattığınız savaşın sonunda;

Bu şekilde silinip;

biw09q9.jpg

hm795cr.jpg

ALNINIZDA KARA LEKE BIRAKIP HESAPLARINIZI SATARAK AĞIR BİR MAĞLUBİYET ALIP HERADAN KAÇTINIZ.

Deltada müttefik olduğunuz adamlardan bir ton küfür yediğinizi belirtiyorum bunlara tek kelime edememenizin üstüne kalkıp burada merkezinizde füze sürat balon sıfırlatıp havantopu kestirdikten sonra birbirinizi 10-20-30M gp benden rahat uyuyun aldırmayın diye avutmanız yabancı gelmiyor gençler.

Geçen savaşta da rakiplerimiz bizde füze çok bırakın aksiyonlasınlar diye kendilerini avutuyorlardı.

Bu zamana kadar bütün rakiplerimiz kendilerini bir şekilde avuttu ilk değilsiniz sonda olmayacaksınız.

Karşınızda DELİLER olduğu sürece kendinizi avutmaktan öteye de geçemeyeceksiniz.

Deltaya gelmeden önce winter is coming, öyle devir değişecek böyle değişecek tüccarların sonu geldi falandı filandı diyen LOOSER gayrı niyaziler

Şimdi forum sayfalarında kendilerini bizde gp çok üzülmeyin diye avutuyor, bu rezilliğinizi de cümle alem gördüğüne göre hadi bana eyvallah ;)

Şimdi istediğiniz mesajı okuyup istediğinizi okumayın, okuyan okuyor.

Müttefikim dediğiniz adamlardan da bol bol küfür yemeye devam edin <X

Hadi niyaziler hades basıp uyuyun, yatmadan öncede birbirinizi bol bol avutun ;)

8)

p5h08s5.png

57ntab2.png

6vhkv65.png

Ghostek burada ansiklopedileri dolduracak kadar yazıda yazsan herada DENGE ittifakına karşı başladığınız savaşın sonunda hesaplarınızı satarak kaçtığınızı, girdiğiniz savaşı kaybettiğinizi savaş sonunda herada tutunamadığınızı açıklayamazsın.

LOOSER olarak anılacaksınız.

LOOSER olarak anılırken de rakiplerini ihya eden güçlerine güç katan beceriksizler olarak hatırlanacaksınız.

Bu şekilde silinip gittiniz ötesi berisi yok, ne yazarsan yaz ne anlatırsan anlat her şey ortada

i8pxs11.jpgbiw09q9.jpg

Yapacağın tek şey şuanda olduğu gibi saçma sapan şarkılar atıp kendini avutmak olur ben diyorum delta gücü ittifak arkadaşına muhittine gruplarından sövüyor sende buna şahit oluyorsun ama sesini çıkartamıyorsun.

ÇIKARTAMAZSIN.

Çünkü PİYONSUNUZ

Kendini neden avuttuğunu da açıklayım mı? Sen yağmaya geldiğin yerlerde topçu kestirip kaçarken ben senin kale diye kurduğun yerde, 25 adanın arkasına sakladığın örs adanda füze sürat balonlarını sıfırlayıp limanlara bayrak diktim.

Aramızdaki kulvar farkını görmen dileğiyle..

p5h08s5.png

8zz3tlr.png

O edilen küfürlere boyun eğmezseniz DELTA sunucusunda da tutunacak dalınız kalmayacak, bunu hiçbir şekilde kaybetmeyi göze alamazsınız.

nomercy kimsenin senle derdi yokken rakipten düşmanlığa evriliyorsun, gereksiz yazılar. iftiraya giriyor yazdıkların altı çok dolu değil. ben sizin gibi 7 saat yazı yazamam gereksiz çünkü öyle oldu böyle oldu. adam yukarda grupta yazdığın yazıyı paylaşmış ona yok çekiyorsun uzatmaya gerekte yok.

Kimsenin benimle derdi yok mu? Adam wp gruplarında olan konuşmalarımı burada çarpıtarak, değiştirerek ve farklı anlamlar yükleyerek paylaşıyor.

Düşmanlığa eviren ben mi oluyorum? Düşmanlığa değil daha ötesi varsa ona evrilsin hiç sıkıntı yok.

Cafer abi 3000 küsürlük kara cephesini doldur boşalt yaparken yanlışlıkla düşürdü. Bu cepheyi düşürmeden önceki günde bir arkadaşımız ufak bir hata yapmıştı ve uyarmıştım dedim ki arkadaşlar dikkatli olun benim yoğunluğumu görüyorsunuz gecemizi gündüzümüze katıp emek ediyoruz, bu bölgede rakibe tek bir rapor vermeyeceğiz ben yatıp uyuduğumda aklım arkada kalmasın diye bir uyarı yaptım, bu uyarıyı yaptıktan sonra ki ertesi günün sabahında uyandığım da bir cephenin yanlışlıkla düştüğünü öğrendim oda paragrafın başında bahsettiğim cafer abinin yaptığı hata idi, sonra sitem ettim olay bundan ibaret

Bu arada yanlış anlaşılmasın bu yanlışlıkla düşen cephelere rağmen " EZİCİ " düzeyde rapor üstünlüğü bizdeydi bizim 3000 raundlu cepheyi yanlışlıkla düşürdüğümüz yerde rakip 4600 raundlu cepheyi düşürdü :saint:

Benim koca savaş boyunca yaptığım bir tanecik sitemi buraya taşıyan arkadaş, o savaşta delta gücü gruplarında dönen muhabbetlerden, (kendisi dahil) edilen küfürlerden, avuntulardan ve delta gücünün savaşı bırakmak üzere olduğu kırılma noktalarından haberi olmadığı için benim ufacık sitemimi bile kullanmaya çalışıyor.

Benim deltada yaptığım, alnımın akıyla sonlandırdığım rakibimden tabiri caizse binlerce rapor aldığım, aksiyon üstünlüğünü, saha üstünlüğü sağladığım son devam eden cephelerden rakibi tatile aldırarak sonlandırdığım savaşa dil uzatan arkadaşlar siz önce HERADA DENGEYE KARŞI BAŞLATTIĞINIZ SAVAŞIN SONUNDA KAYBEDİP MAĞLUP OLUP HERADAN HESAPLARINIZI SATARAK KAÇTIĞINIZIN DERDİNE YANIN benim raporlarım her şeyim ortada inişlerimiz çıkışlarımız olmuştur düşmüşüzdür ama düştüğümüz yerden kalkmışızdır, ben deltada başladığım savaşta son cepheler devam ederken rakibimi tatile göndererek alnımın akıyla bitirdim

ANCAK SİZ BAŞLADIĞINIZ SAVAŞIN SONUNDA HERADAN ANA HESAPLARINIZI HER ŞEYİNİZİ SATARAK KAÇTINIZ.

HER ZAMAN DEMİŞİMDİR

GAZOZ OLMAYIN EFSANE OLUN

Elinde bana karşı kullanabileceği hiç bir şey yok ama benim kendisi kale diye kurduğu yerde bu şekilde ezip geçtiğim raporlar mevcut

Sil gözyaşlarını khnemu, tüketme kendini daha çok ağlayacaksın... 8)

57ntab2.png

6vhkv65.png

İftira diye nitelendirdiğin yazımı alıntılayıp açıklar mısın kime nerede iftira atmışım herkes görsün madem.

Ghostek'e gelince sen şarkı dinlemeye devam et ;)

p5h08s5.png

8zz3tlr.png

Birde az önceki gibi yalnız efeye yağma deneyip topuklamaya devam

Herkes cürmü kadar icraat yapıyor veya yapamıyor ;)

Burada laflarımla ezerken aynı zamanda oyunda da ezmesi ayrı bir güzel oluyor

TOPUKSOR

ml7z3tf.png

goynean.png

delta hakimi deli ittifağı deltadaki cephe savaşını teklifimizi kabul etmedin sen

Delta sunucusunda ilk kez 100 cepheli savaşı dillendiren teklif eden insan benim. Fikir ve teklif bana ait başkasına değil haberin olsun :)

Delta gücüne darbeci emraha agoradan teklifi yapan benim gelin 100 cephede savaşalım yanınıza harpi de alın diye sonra harple falan konuşmuş anılla telefonla görüştük şartları belirleriz sonrasında başlanır dedik.

Sonrasında 2 oyuncumuz ban yedi ve buna odaklandık.

Cephe savaşında anlaşma konusuna gelince; bu ittifakın lideri hariç bir yönetimi var biliyorsunuz değil mi? Lider ve 3 onursal liderken 2si banlanmış... Ve bu durum multi kullanım ya da hakaret şeklinde bir yaptırıp sonucu da değil. Ayrıntıyı geçip konuya dönersek 4 büyüğün 2 tanesi banlı ve akıbetleri belli değilken biz sana neye göre şart sunalım. :) Şartın belirleneceği ve gerekirse o şarta göre kazanıp kaybedileceği bir ortamda onursal liderler banlanmış. Ya beklersiniz ya da siz hazır gayrimizami seviyorken bu şekilde devam ederiz. Her iki türlüsü de sorun değil.

11 k mızrakçı bastırmak üstünlük değil mi ? 5 k neyine yetmiyor

11K mızrakçı bastırmak üstünlük mü? O zaman senin üstünde bulundurduğun 600k gpyi mızrakçı generalliğine bölelim kaç mızrakcıya denk gp ile bekliyorsun bakalım benim ittifak arkadaşımın üzerinde 10 şehri olsa 100k mızrakçı var 60k gp eder, senin 600k generalliğini mızrakçı ile kıyasladığımız da 1 milyon mızrakçıya denk generallik ile bekliyorsun senin neyine yetmiyor 50-60k GP ?

Burada saçma sapan hesap kitap yaptırıyorsun, adam 10k mızrakçıyla da bekler 1m gp ile de bekler bunun neyi üstünlük veya acizlik ^^

geceleri uykusuz kalan kim daha fazla bunlarıda sorgulamakta lazım sadece rapor mudur üstünlük ?

Keşke bu yazıyı yazdığın saatte bu mesajı eklemeseydin gece 04:45 sularında foruma girip bu şekilde laf yetiştiren sensin farkındaysan ben şuanda uykumu almış bir şekilde sana karşılık veriyorum. Gece 4 de yazanda ben değilim sensin.

delikanlı ve dürüst olmakta fayda var dürüst olalım eğlenelim. varsa derdi olan mertçe gelsin derdim var desin geçsin karşıya sağda solda bağırıp gezmesin.

Bu yazdığına sonuna kadar katılıyorum ancak bunun için önce insanda mide olması gerekir, ben bu zamana kadar ittifak arkadaşlarıma sövdürmedim sövene de gereğini yaptım.

İttifak arkadaşı müttefikim diye abi abi dediği insanlardan küfürler yerken

Kale diye kurduğu yerde sürat füze havan balon sıfırlatıp limanına bayrak diktirirken

İttifakımın en zayıf halkası oyuncularına bile elini süremeyip burada şarkılar paylaşan vatandaş olayın şokunu hala atlatamadı, winter summer pilavmaker güzel kafiye oldu öyle değil mi ^^^^

Ama fotoğrafında ki gibi sadece yalnız bir piyon...

Profil fotoğrafımın ne anlama geldiğini anlayacak zekada olduğunu düşünmüyorum kardeşim, senin ikariam forum ppsine kafes dövüşçüsünün fotoğrafını koyman daha garip bence sen bunu bir düşün ^^

altınımız belki ikariamın yüzde 75 i kadar yoktur ama deli ittifağından fazla gp miz var merak etmeyin

Evet haklısın "delta içinde" delta gücünün generalliğini de GP miktarınıza eklediğinizde deli ocağına denk gpniz oluyor. Onun haricinde dengeden bir arkadaşın bireysel gücünü ittifakça geçebilmiş değilsiniz, tüccar saimi de kat hesaba ^^

Tüccarları bitireceğim diye çıktığınız yolda alayını ihya ettiniz. Karşınızda olmayıp yanınızda olan diğer tüccarlara da para kazandırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz ^^

Yemin ediyorum film gibisiniz ^^

Bana delta gücü sizlere küfür etti dediğim de benden kanıt istendi bende bağlantımın ortaya çıkmasını riske atamam ancak küfür edildi dedim, kanıt yoksa inanmayız dediniz. Şuanda bile delta gücü gruplarında dönenlere hakim olan birinin sözüne itimat etmemek saçmalık olurdu demi?

Nerede bir saçmalık ve beceriksizlik varsa altında khnemu ve ghostek kardeşlerimin imzası var ^^

Burada düşman olduktan sonra wp konuşmalarına kadar çarpıtıp yazanlara güvenmeyerek bağlantımı gizli tutmakla ne kadar doğru yaptığımı görüyorsun demi :)

Bak ben hala daha diyorum sana delta gücü gruplarında HARP üyesi GÖZTEPELİ muhittine küfürler ediliyor ve bu sizin gözünüzün önünde yapılıyor.

Ha diyorsan yiyen razı eden razı bir şey diyemem gene o mide ile alakalı bir şey ;)

Altınımız yok gp miz yok cephe sayısını artıramayız o yüzden aksıyon atacağız dediniz.

En çok da senin böyle iddialı iddialı konuşup kapak ettikten sonra aynı şeyleri iddia edememeni seviyorum ^^

Altınımız mı yok? Cephe sayısını arttıramayız mı?

Her gün açtığımız cepheleri 5 seviye rodos ile kapatan delta gücüydü biz değildik, bak ben raporlarla konuşuyorum her konuştuğumda seni burada laflarım ile eziyorum, sen ise sadece ortaya bir iddia atıyorsun kapak olunca susuyorsun.

Savaş 33 cepheye çıktığında devam ettiren bizdik, hatta savaşı 30 cepheye sabitleyelim bu şekilde devam edelim diye plan yapan gene bizdik, maalesef rakibimizin kapasitesi 220m gpsi ile kendi merkezinde 30 cepheyi kaldıramadı.

Bölgeye cephe artsın diye şehirler taşıyan bizdik.

Şimdi buraya DELTA GÜCÜNÜN 33 cephe devam ederken, 15 tanesinden beyaz bayrağa bastığı raporları eklememi ister misin?

Bunu inkar ettiğin de yapacağım ki kapağın sesi TR'nin her yerinden duyulsun ^^

Gelelim buna;

Kanın generaline güvenip saldırmışsın.

O savaşta KAN ittifakı savaşın ilk haftası varlık gösterdi, 1 hafta sonrada çekildi.

Bölgede kaldığımız 3 AYLIK süre boyunca KAN ittifakından tek bir GP ve ALTIN talep etmeden devam ettik.

Eğer KAN'ın gpsine altınına oyuncusuna güvenip biz oraya girseydik KAN ittifakının çekildiği hafta bizde bölgeden çekilir, rakibi ezmeden çıkardık, ama biz ezdikten sonra çıkmayı tercih ettik.

Biz bölgeden çekilmeden DELTA GÜCÜ ittifakının merkezindeki tüm adaları dolaşıp depoları sıfırladık, alan hakimiyetini sağladık, rakibi 2 saat öteden cephe tazelemek zorunda bıraktık

Rakiplerimiz 100 küsür cephelerde bu şekilde son gemisine kadar kestirip rapor verirken

ht9z2kx.png

Bu şekilde delta gücünün merkezinde rakiplerimizin depolarının dibini sıyırdık

j9v4yd9.png

5ry6tm6.png

25id73h.png

Hatta o zaman için delta gücünün en aksiyoncu ve aktif adamının savaş bölgesindeki şehrini de bu şekilde çayımızdan bir yudum alarak yağmaladık.

Delta gücünün o savaşta Liderine ne yaptığımızı soracak olursan, savaşın başından sonuna kadar

TATİLDEYDİ.

Benimde bir ittifak lideri olarak neler yaptığımı en iyi sen biliyorsun bunca şeyin altından nasıl kalkabiliyorsun aynı anda nasıl yapıyorsun diye hayranlık duyup iltifatlar edende senden başkası değildi khnemu kardeş ;)

8jxlb8y.png

Bir oyun içinde rakibe yapabileceğimiz her şeyi biz delta gücünün merkezinde yaptık zaten ve bunu 2 kere yaptık.

Biz bu oyunda bir ittifakın rakip merkezine girip yapabileceği her şeyi yapmışken rakipte açılan her cepheden 5 seviye rodos vurup kapatıyorsa kalıp sürekli rodos yiyecek halimiz yoktu, mantıklı olan neyse o yapıldı.

Açtığımız her cephede vurulan 5 seviye rodosa, delta gücünün istemediği cepheleri bugla kapatmasına rağmen kalkıpta 220M GP'li bir rakibi 15 cephede sürekli rodos yiye yiye yıllarca kesmeye bitirmeye çalışmayacaktık dimii? Elbette bir yerde sonlandıracaktık, sonlandırdığımız noktada ise aksiyonlara dayanamayıp son devam eden cephelerde beyaz bayrağa basıp tatile kaçan ve savaşın tamamen noktalanmasına vesile olan delta gücü üyeleriydi biz değildik.

Elbette yapacağımızı yaptıktan sonra devam eden cephe kalmayınca da bölgeden çekildik.

Olması gereken ve yapılması gereken ne varsa oldu ve yapıldı.

Ne bir anlaşma vardı nede herhangi bir kural orada savaşın kazananını kaybedenini belirleyecek en büyük unsur raporlar idi tabiri caizse binlerce rapor aldık, yağmalanmadık, deposu boşaltılmayan rakip kalmamışken, kesim, aksiyon ve en önemlisi de rakibin yüzlerce şehrinin olduğu geniş bir alanda rakibe karşı saha üstünlüğü bizdeydi, ben bunu raporlarla kendi sayfamda grand'a bile kanıtlayıp susturmuşum.

Rakibin merkeze ittifakça girmişiz yüzlerce yağma atmışız, depoları sıfırlamışız, ada ada gezip tüm şehirlere hakim olmuşuz, rapor üstünlüğü bizde her şey bizde ama rakip 220m generalliği ile koskoca 170 kişilik ittifak gidecek 15 cephede savunmada rodos oynayacak bende orada 5-10 sene kalıp savaşacağım(!)

2 saat öteden cephe tazelemeye çalışan biz değildik, saksıyı çalıştır iyi hatırla ;)

Bu üstünlüğümüzün sebebi de şuanda da olduğu gibi kadromuz rakiplerimizden daha caydırıcı ve ezici olmasıydı.

Bu arada o savaşta, İlk savaşın devam ettiği hesabı tatile alarak kapatan GRAND'ın talimatı ile DELTA GÜCÜ idi

Delta gücü bunu yaparken de tatile alarak kazandığı raporu söke söke rapor aldık diye foruma astı, bizzat GRAND'ın kendisi yaptı.

Sonrasında söke söke rapor öyle alınmaz, böyle alınır diye bizde başladık cephelere gemi yükleyip tatile alarak rapor almaya ve bu aldığımız raporları da söke söke rapor öyle alınmaz böyle alınır diye foruma astık.

Rakip cepheleri nasıl kapattıysa bizde aynı şekilde kapattık ne eksik ne fazla

Çekildikten sonra biz yaptıklarımız ile övünerek devam ederken delta gücü ise yaptıklarımıza maruz kaldıkları ile eziklenmeye devam etti.

Savaşın sonu DELİ cepheleri bugladı savunma şehirleri tatilenip raporlar o şekilde alındı. Ardından şevket isteyen kalan arkadaşlar ile 2-3 şehirde delinin çoğunlukta oldugu ada grubunda aksiyon savaşına devam etti. Cephe savaşları sonucu forumda mevcut.

Cepheleri ilk tatile alıp kapatan GRAND'ın talimatı ile DELTA GÜCÜ idi hatta bu cepheleri tatile alarak kapatıp aldıkları raporları foruma söke söke rapor aldık diye astılar.

Kendi ağzınla diyorsun ki DELİNİN ÇOĞUNLUKTA OLDUĞU ADA GRUBUNDA SAVAŞA DEVAM ETTİ

DEVAM EDEN SAVAŞI DA DELTA GÜCÜNDEN MİNDHUNTER VE CASTLE YÜZLERCE RAUNDLUK CEPHELERDEN BEYAZ BAYRAĞA BASIP TATİLE ÇEKEREK SONLANDIRDI.

İşte biz savaşa devam ederken, siz deltada yoktunuz.

HERA'DA

KREON'DA

OLDUĞU GİBİ

" ANA " hesaplarınızı yurtdışına satıp " DELTAYI " da terk ettiniz.

Gençler oyunda DELİ OCAĞINA karşı icraat yapamayınca foruma dadanmanız, buraları avuntu ve gözyaşı ile doldurmanız nasıl keyif veriyor biliyor musunuz...

öyle böyle değil ^^

Geldiğiniz yerlerden topuklarken, topuklar çenenize vurmuş ^^

Aramızda oynarken bu ittifakın potansiyelini görme şansınız vardı fakat görmezden geldiniz, çünkü derdiniz ufak tefek şeyleri problem etmek dikkat çekip bende varım demekti kaldı ki size fazlasıyla yüz verildiğini bile düşünüyorum.

Bu ittifakın gücünü, neler yapabildiğini karşımıza geçtiğiniz anda gördünüz.

DELİ OCAĞI AĞIR geldi

Sizdeki kantar bizi tartmaya yetmedi, yanınızda DELTA GÜCÜ ittifakı olmasına rağmen sahada hareket edemiyorsunuz siz tek başınıza ne siniz ki sizi ciddiye alayım anlatsana?

Oyun hayatınız boyunca bir ekibe veya bir ittifaka entegre olup rakip olarak gördüğünüz oyunculara karşı o şekilde başarı elde etmeye çalışan kırıntıdan ibaretsiniz.

Kreon ve hera konusuna iyi güldüm. SSF dagıldıgı için biz bırakmadık. Biz SSF bıraktığımız için SSF dağıldı. Halleri şu an ortada. Nereden nereye gerilediler. Cafer ilede ortak aldık SSF ayrılma kararını. Zaten içerisi ilk başta ondan karıştı. Herada oynamak istesek bir ittifak kurulacaktı ben oynamak istemedim. HARP fırsatçılardan arınmış kadrosuna ek olarak STOMP ekle. Devam edilse bu kadro ile devam edilecekti. Şu kadroyu heradan kovardılar diyorsan git bir kahve iç ayıl derim :)

SSF ittifakı sizden öncede vardı, sizden sonrada varlar.

Hala daha varlık göstermeye devam ediyorlar.

En önemlisi de ne biliyor musun? SSF kimseye sırtını dayamadan kimseye mecbur kalmadan ayakta kalmaya ve rakipleriyle bu şekilde savaşmaya devam ediyorlar.

Kendinizi SSF ile kıyaslama gafletine sokmayın çünkü en bitik dediğiniz haliyle bile sizden 10 tanesini cebinden çıkartırlar ;)

Halleri şuanda ortada diyorsun da ŞAH ve SSF epsilonda savaşırken SSF ittifakından intikam almak için SSF'i yenmek için çıktığınız yolda, girdiğiniz savaşta neden SSF ittifakının en zayıf halini yenemeyip savaşı anlaşmalı olarak bitirdiniz?

Devam etmeye cürmünüz yok muydu?

Bumu sizin cürmünüz bumu sizin oyunculuğunuz zayıf düşmüş bir ittifaka bile diş geçirememek mi?

Sana ağır küfürler eden serhatta oradaydı, epsilonda ŞAH SSF savaşının tam ortasındaydı ne yaptın, ne yapabildin?

Neden hiç bir şey yapamadığını söyleyim mi? Çünkü epsilonda ŞAH ittifakı SSF ile savaşı bitirdi anlaştılar.

Anlaştıkları içinde sana orada sana ağır küfürler eden serhata karşı sırt dayayabileceğin bir yapılanma olmadığı için şuanda serhat'a saldıramıyorsun.

ACİZSİNİZ.

Bitik dediğiniz ittifakın 2. bir ittifakla savaşında karşısına geçip sonucu bile değiştiremediniz, ÇÜNKÜ VASIFSIZSINIZ.

Bu oyunda yaptığınız yapabileceğiniz maksimum icraat ise rakip gördüğünüz ittifakların rakiplerine yanaşıp onların üzerinden oynamaya çalışmak, sizi tanıdığımdan beri bundan fazlasını göremedim.

Bak gene orada da ŞAH ittifakına yamanmışlar her sw de bir ittifaka girip onların üzerinden yürüyorsunuz ya ^^

Bende çok güldüm HERADAN silinip gidişinizi izlemek oldukça keyifliydi

Bir zamanlar HERADA, HARP diye bir kırıntı vardı ARTIK YOK, KAYBETTİNİZ.

Ben göremiyorum, siz görebiliyor musunuz?

b5asw2l.png

Üst üste değil de yan yana koyayım göze hitap etsin ^^

biw09q9.jpghm795cr.jpg

Deltayı seçmenizin sebebi de sırt dayayabileceğiniz bir ittifakın olmasıydı, bunu başından beri söyledim yanılmadım.

Enesin küfürleri bahane olmasaydı şuanda enesin kalesinde açık olan hesaba saldırma cürmünü gösterirdiniz.

Enesin deltada ana hesabı dahil depoları şuanda banlı durumda ama hala daha temsili olarak bölgede açık olan, cürmü yeten gelsin de saldırsın diye GP ile bekleyen hesaba saldırmaya bile cürmünüz yok..

Çünkü acizsiniz.

Şaşırtmadınız..

-----------------------------------

Geleceğim dediğim kalenize 2 kere geldim, sözümü tuttum.

EZDİM GEÇTİM

İlk geldiğime ghostekin 10k askerle koruduğu şehri yağmaladım, koruduğu limandaki füze sürat ve balonlarını sıfırlayıp limana bayrak diktim, yağmalar cabası..

2. geldiğim de ise örs adanızdaki 3 şehirde füze sürat balon sıfırlayıp havantoplarınızı kesip şehirlerinize bayrak diktim, yağmalar cabası..

Siz yalnız efenin istihbarat binası olmayan şehirlerini casuslayıp gemileri 30'a bölüp yağma atmaya çalışın, çalışın diyorum çünkü o adama 10 tane ışın attıysanız 2 kere başarılı olabildiniz.

-----------------------------------

Khnemu gel ben sana kazanmak ve kaybetmek nedir güzelce anlatayım.

75 IQ insana anlatırmış gibi anlatacağım söz veriyorum ;)

Öne kaybetmekten başlayalım.

Sen ve saz arkadaşın HERA sunucusunda bir savaşa başladınız savaşın sonunda hesabını satıp HERA'daki varlığınınızı ve başladığınız savaşı KAYBETTİNİZ

Bu şekilde;

biw09q9.jpg

hm795cr.jpg

KREON'da bir düzen kurmuştunuz delta mevzuları olunca karşılıklı restleşmeler vs.. KREON'daki varlığınızı KAYBETTİNİZ.

Şimdiden 2 sunucudaki varlık hakimiyet kaybından bahsediyorum bak Altın,Gp,Yağma kesim vs değil, böyle bir kaybın telafisi YOK.

Deltaya gelmek ve güvenli bölge kapatmak için günlerce plan yaptınız, onlarca hesap kullanıp 1 örs adası için 25 tane ada kapattınız ki gelip de saldıramayalım.

NE OLDU?

KALE DİYE ADLANDIRILAN YERİ KURMAYA BAŞLADIĞINIZ AN BÖLGEDEN 17 ADET YER KAPTIK.

GÜVENLİ KALEDE OYNARIZ DİYE YAPILAN PLANLAR BOZULDU, KAYBETTİNİZ.

HAHAHAHAHAHAHAHA

48e7t43.jpeg

Şimdi canım istediğim zaman ışın atıp khnemu ve ghostekin limanlarındaki füze sürat ve balonları sıfırlayıp limanlarına bayrak dikebiliyorum, bölgedeki multilerinize attığım yağmalarla övünmeyeceğim gerçi size yaptıklarımla da övünmüyorum siz enese attığınız 1 yağmayı forum imzası yaparken adam sizi heradan sildi umurunda bile değil, büyük olmakla kırıntı olmak arasındaki farkta bu zaten.

Farkındaysanız raporlarınızı foruma hala asmadım kırıntı bir yapılanmaya yaptığım icraatlerle övünecek değilim.

Çünkü ortada haksız rekabet var, dengim olmayan oyunculara bu şekilde davrandığım zaman kendimi kötü hissediyorum.

Delta gücünü kesmeye benzemez bu iş gençler ;)

Sizin gibi bir ittifakı ciddiye alıp mesaj atmak bile benim için kötü bir durum, sizin seviyenize inmek vs.. kendi başınıza bir ittifak bile değilsiniz ki koskoca bir ittifakın lideri sizi muhatap alıyor öyle düşünün ^^

Oyun hayatınız boyunca bel bağladığınız ittifaklar sayesinde enese yağma atmayı başarabilmiş bununla övünen fakat attığı yağmadan sonra HERA sunucusunu terk etmek zorunda kalan kırıntıdan ibaretsiniz.

----------------------------------

Rakiplerimiz dediğiniz oyuncuların totalde 5 olan gpsini 25 yaptınız.

Tüccar diye adlandırdığınız oyuncuları bitireceğim diye çıktığınız yolda o oyuncuların 2-3 senede elde edebileceklerine 10 günde ulaşmalarını sağladınız, rakibinizi güçlendirdiniz, KAYBETTİNİZ.

Düşünsenize bir rakibinizle bir savaşa girseniz onlara kattığınız gpleri kesmek zorunda kalacaksınız, rakibin emek ettiği veya bir şekilde elde ettiği gplerle değil de kendi elinizle teslim ettiklerinizle yüzleşeceksiniz.

90K füze falanda değil ha füze olarak hesaba vursak işin içinden çıkamayız ^^^^

En çokta neyi merak ediyorum biliyor musunuz?

KAN 90K füzeyi delta gücüne kaptırdığında bu adamlara boşa aksiyon atıyoruz adamlarda füze bitmez diye şikayet edip sonrasında GP bugunu bulup şimdi DELİ OCAĞINI bitirdik diye hayaller kurup kendinizi poh pohladıktan planlar yaptıktan sonra deltaya bugladığınız gpleri indirmeye başladığınız an bizim deltaya ilk taşıdığımız depoyu görünce yüzünüzün aldığı şekli merak ediyorum ^^^^

Kayıplarınızdan bahsediyorduk demi

SSF-DENGE savaşını kaybettiniz.(Savaşın sonunu bile göremediniz)

HERAdaki varlığınızı kaybettiniz.(KAÇTINIZ)

KREON'daki varlığınızı kaybettiniz.(KAÇTINIZ)

Epsilonda ağır küfürler eden serhata hiç bir şey yapamadınız.(Sadece uzaktan izliyorsunuz)

Deltaya geldiniz kendi kalenizde füze sürat balon sıfırlatıp limanlarınıza bayrak diktirdiniz.

Deltada sahada DELİ OCAĞININ ezici üstünlüğü mevcut rakiplerini çiğneyip geçiyor (CÜRMÜNÜZ YETMEDİ)

Delta demişken devir açıp kapatan arkadaş hala buralarda mı? Yoksa yalnız efeye yağma atmanın planlarınımı yapıyor ahahduahusa

Şimdi rakiplerinize kazandırdıklarınızı konuşmadan anlatacağım sessiz sinema bakalım anlayacak mısınız.

Korkmayın 75 IQ düzeyinde olacak ^^

DELTA

3l43r3z.png

BETA

bj4mh7l.png

HERA

ma2v906.png

AENEAS

hsl7sbi.png

ALPHA

lrl25oi.png

Bunlarla idare edin ;)

Ne kazandırdığınızı anladınız mı?

Kim ne kazanmış

Kim ne kaybetmiş

Bunun hesabını yapamıyorsanız iyi bir muhasebeciden destek alın ^^

Bizi bu kadar güçlendirip gücümüze güç katan rakiplerimize teşekkürü borç biliriz :saint:

Şu kazanma konusuna ise. Benim ağzımdan kreon yada hera çıkmadı. Sana mesaj olarak yazdım. HARP ile savaşırken harcayacağın bir ışın bile deltadan harcanılacak olan bir ışından eksilecek. Yıllardır hayalini kurdugun sözde kolayca girip delta gücünü cephe savaşında yenme hayalini zora sokacağız. Her konuyu geçtim deltaya gelmesek bile stratejik olarak deltaya kattıklarımız bile sana bir zarar bizim için ise bir kazanç. Bizim amacımız zarar vermekti sana. Yeterince verdik. Diğer hedefte ortadan kalktıgına göre neyi kaybettik :) Hatta şu paragraflarca yazdıgın cevap bile yeterli bana.

1. Yıllardır hayal kurmuyoruz, icraatler gerçekleştiriyoruz.

Hayaller ile yaşayıp gerçekler ile yüzleşenler sizsiniz, demiştim ya hayallerle yaşayanları gerçeklerle üzerler diye ;)

Delta gücü merkeze 2 kere girdik yukarıda anlatmıştım bir daha anlatayım

İlk girişimizde tek bir cephe dahi açılmadı, liderleri dahil tüm deltalıların depoları boşaltılıp yağmalandı başkentlerine bayraklar dikildi.

Bu şekilde;

m6vkdrw.jpeg

2. Girişimizin raporları forum sayfamızda mevcut yüzlerce yağma, binlerce aksiyon füze sıfırlama, ittifak merkezindeki yönetim generalin dahil tüm kadronun depolarının sıfırlanması ada ada dolaşıp karşımda tek bir cephe açılmaması falan filan anlat anlat bitiremiyorum ^^^^

2. Alnındaki kara lekeyi temizlemesi gereken delta gücüdür biz değiliz. Bizim rekabetimiz boyunca yaptıklarımız ortada 4 sene boyunca benim tek şehrime gelip saldırmaya bile cesaret edememiş bir rakipten liderlerinin yönetiminin merkezinde başkentine bayrak dikmiş bir ittifaktan bahsediyoruz kıyaslama yapmayalım istersen, hakaret sayarım :saint:

Hal böyle iken ben neden artık delta gücünün merkezine girip cephe savaşında bitirmenin hayalini kurayım?

Ben 500M gpyi eriterek yapılabilecek bir şeyi, 500m GPYİ eritmeden de yapabiliyorum zaten?

Bak düne ait delta merkezinin en kapalı adalarından birinde top tüfek sıfırlayıp yönetimden bir oyuncunun şehrini yağmalayabiliyorum, senin varlığın senin burada olup olmaman bunu değiştirmiyor ki.

Senin cürmün ne sen kimsin ne yapabilirsin yahu hırslanın diye üst perdeden konuşuyorum yok arkadaş elinizden bir şey gelmiyor işte burada gelip benim oyuna harcadığım zamanla attığım ışınla harcadığım ambrosia ile kendini avutmaktan başka ne yapabilirsin anlatsana?

Alttaki rapor temsili oğuz kardeşim daha sunumunu yapıp asmamışken hepsini buraya asmam kendisine saygısızlık olur diye düşüyorum :)

jyybwe6.jpeg

Görüyorsun demi?

Delta gücüne ne yapmak isteyip de yapamamışız? veya yapamıyoruz?

mbx5xdh.png

1.5 gün boyunca CASTLE'ın 55k askerini keserken yan adada harpten cedKAN vardı devam eden savaşta beyaz bayrağa basıp topuklamak yerine yan adaya gelip kurtarsaydı ya?

Yok ama o kestiği 40 tane topçuyla beyaz bayrağa basıp bölgeden topuklamasına rağmen kaçtığı raporu kendi sayfasına asıp kendini avuttu çok komiksiniz ya ^^

Biz zaten 1.5 gün boyunca çayımızı yudumlaya yudumlaya bu adamları kesip comboluyoruz.

Neyin hayalini daha kuralım ki daha?

101786-whatsapp-image-2024-05-06-at-01-32-52-jpeg

Her multiye 10k mızrak koyuyorsun. Şehir ışınlayıp mızraklar kesilirken bir anda kara ordusu yığıyorsun. Ardından rodosuda basıyorsun. Taşıyabiliyorsan şehiride taşıyorsun. Bu sırada saldırı için gelen şehire kesinlikle 1 mızrak bile atmıyorsun. Ardından foruma çıkıp savaş bu şekilde kazanıldıgını iddia ediyor kendini hakim ilan ediyorsun. Saha üstünlüğü bu ise tebrik ederim. Cephelere devam edip çekilmesen bu seferde mermeri çok kazananan savaşı kazanır diyeceksiniz. Sizde bahane bitmiyor.

Şuana kadar geldiğiniz her yerden 5. raundu bile görmeden topukladınız. Bahaneniz rodos mu yoksa ittifak arkadaşlarımızın savunmada beklettiği mızrakçılar mı? Boş şehir bulamadığın için şimdide kendi başarısızlığınızı şehirlerde savunmada bekleyen askerler ile mi avutacaksınız?

Rodos basıp şehir taşıdığımızı iddia edip bu şekilde üstünlük kuruyorsan tebrik ederim diyorsun fakat bizim delta merkezinde yaptığımız 3 aylık savaşta biz her gün onlarca rodos yememize rağmen rakibin binlerce raundluk kara cephelerinde tüfekçilerini kesip bayrak diktik, depolarını sıfırlayıp, alan hakimiyeti sağladık.

GAZOZ OLMAYIN DİYE KAÇ KERE SÖYLEYECEĞİM?

DELİ OCAĞININ en savunmasız tecrübesiz oyuncusu üzerinde bile savaşamayıp 2. raundu görmeden topukladığınız için attığım ışınlarla kendinizi avutuyorsunuz, iyi hoş da oraya gelmek için sende ışın atıyorsun :/

Ben hem sana attığın ışın ile zarar vermiş oluyorum hem de geldiğin yerde senden rapor alarak sana karşı kazanım elde etmiş oluyorum

Sende koskocaman bir hiç için uğraşmış oluyorsun.

Ben İttifakımın her bir üyesini savunup koruyup kollayıp rakiplere aman vermezken

Sen ise geldiğin yerden topuklayıp bunun ezikliği ile yaşıyorsun, buda bana yeter be kardeşim..

Eğer masraf konusuna girecek olursak orada zararlı çıkarsınız ghostek kardeşim sağolsun o konu da sıkıntımız yok, rakibini ihya etmeyi sever ^^

Size deltaya gelmeniz mevcut durumu değiştirmeyecek demiştim. Ne değişti?

Ben şuanda 500M gp kestirmeden delta gücü merkezine gidip top tüfek kesip yağma atıp casperi tatile gönderebiliyorum zaten sabit cephe isteyen kim arkadaş tembel oyuncu işi onlar ^^

Aksine şuanda delta gücüne karşı saldırılarımız daha da arttı, gerekirse daha da artar tüm gücümüzle falan saldırmıyoruz yanlış anlaşılmasın ulubatlı oğuz kardeşim ve ben yetiyoruz zaten rakip bölgelerini hallaç pamuğuna çeviriyoruz.

Delta ne şevket gibi tüm ittifaklar ile diplomasi yapıp oyuncu topluyor ne altın gp depo yığıyor.

Bununla alakalı foruma WP konuşmasının ekran görüntüsünü bile yüklemiştim. Çok ağır kapak etmiştim seni sesin bir daha çıkmamıştı şimdi ne oldu da aynı şeyi iddia ediyorsun çözemedim.

Deltaya aramıza gelmek isteyen bir arkadaş olduğunu ve benim kibar bir dille reddedip buna gerek olmadığına kadromuzun delta gücüne ve gelecek vasıfsız tayfaya fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyip teşekkür etmiştim.

Kiminle diplomasi yapıp oyuncu toplamışım anlatsana benimde haberim olsun bu durumdan

Ama ben sana delta gücünden darbecinin yaptığı tüm diplomasileri buraya sıralarım aklın hayalin şaşar ^^

Gp yığıyorlar demişsin DELİLER bunu sizin sayenizde yapıyor ekstra birine veya bir ittifaka gerek yok ki, yeterince ihya olundu zaten ^^^^^^

Allaha şükür ekibim, takım arkadaşlarım, dostlarım fazlasıyla iyiler hem karakter hem de oyunculuk açısından ve liderliğimi benimsemiş bir dava üzerinde büyük fedakarlıklar yaparak ilerliyorlar hiç biri yarı yolda bırakmadı, bırakmaz da ekstradan kimseye de ihtiyacımız yok.

Begenmediniz arkadan vurma planı yaptıgınız kan kaç ay savaştı delta ile siz kaç yıl savaştınız ? Kim daha çok zarar verdi deltaya? Sizin 1/10 sürenizde deltaya 100 kat zarar verdiler. Siz sadece zarar verdiğiniz yanılgısındasınız bence. Bu kadar yıl saldırdıgın ve kazandıgını söylediğin ittifak neden bir türlü zarar görmüyor bir açıklar mısın ulubatlı ? Yıpratma savaşı yapıyorsunuz uykusuz kalan yıpranan sizsiniz. Söylediklerinin bır kısmında haklısın. Bu kadar general varken yağma yada kesimin bir önemi yok. Sen sabah öğle akşam yağmalasan kessen deltayı yine korsan onda , yine farm yapıyorlar ,yine savaşıyor , eğleniyor , gelişiyor. Fosur fosurda uyuyorlar. Özel hayatından fedakarlık eden desen yok. Kendin tanıyorsun deltayı. Tam olarak ne kazandın nasıl öndesin ? Cidden merak ettim ?

Deltaya DELİ OCAĞI ittifakının delta gücüne yaptıklarının hasar tespit çalışmasını yapmak için mi geldiniz?

Ben sana son 1 haftada yaşananları yazayım son 4 seneyi hayal etmekte sana kalsın bakalım hayallerin yaptıklarımıza ulaşabilecek mi ;)

Son 1 haftada

CASTLE'in 55k askeri kesilip combo yedikten sonra bu ittifak için savaşmam dediğini duyar gibiyim ;)

Casper kalesinde 3 şehrinde de topçu ve tüfekçisine kadar kestirip yağma yiyip tatile aldı

Harp olarak kendi kalenizde 25 ada ile kapattığınız korumaya çalıştığınız dokunulmasın diye çaba gösterdiğiniz örs adanızda 3 şehrinizde füze,sürat ve balonlarınızı sıfırlayıp havantoplarınıza kadar kesip BEYAZ BAYRAĞA BASTIRIP limanlarınıza bayrak diktim.

Kocareis yağmaya geldiği yerde kesildikten sonra tatile aldı ve hala tatilde

Attığımız onlarca yağma delta gücünün ve sizin tatile gönderdiğimiz üyelerinden bahsetmiyorum bile

Yukarıda son 1 haftalık icraatlerimizi yazdım eğer son 4 senede yaptıklarımızı burada yazmaya çalışırsam sabahlamam gerekebilir.

Ben sana kısa ve öz cevap vereyim şimdi linkini de buraya bırakacağım hasar tespit, arıza kaydını page 2-44 arasında yapabilirsin.

Bunu yaparken de gözyaşlarını silmek için yanına mendil almayı unutma

DELİ OCAĞI[DELİ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

Sen bana harcattığın şehir taşımalarla avunurken ben taşıdığım o şehirlerle ada ada dolaşıp delta gücünü kesip tarla niyetine sürerken, senide bu şekilde kapattığınız 25 adanın arkasında kesmeyi ihmal etmedim.

Mendili eline alıp düştüğün duruma ağlayabilirsin.

Pc başında sinir krizleri geçirme, sağlığına dikkat et sen bize lazımsın ;)

BÜYÜYÜN DE GELİN GENÇLER ;)

EASY

57ntab2.png

6vhkv65.png

Ghostek kardeşim de ısrarla HERA'da SSF'in gölgesi altında enese yağma attığı raporu delta dünyasında paylaşmaya devam ediyor, keşke heradan silinip gittikten sonra wpden bana ağlayarak arkamızda bıraktığımız oyunculara saldırmayın swden silmeyin diye yalvarmasaydınız.

Bu görsele HERADA başladığı savaşı hesabını satarak kaçıp gidip silinen ghostek kardeşime gelsin

i8pxs11.jpg

Neredesin kara gözlüm şarkısını kendisine armağan ediyorum ^^

---------------------------------

Birazda midesizliklerden bahsedip konuyu kapatayım.

Delta gücü üyeleri şimdilik isim vermeyeceğim GÖZTEPELİ nickli ittifak arkadaşınızın arkasından gruplarından söverken, sizin bu edilen küfürleri bilmenize rağmen mideniz nasıl onlarla birlikte hareket etmeyi dostluk bağları kurmayı nasıl alıyor, anlatsana biraz gülelim ^^8)

:closedthread:

Biz buraya geldik amacımızı gerçekleştirdik. Sen söylediğin tek bir tehditi bile yerine getiremedin. Daha önce sana söylediğim gibi. Ben kazanarak geldim. Ve kazandım. Deli ittifağı ile bir derdim tasam yok. İki şahısla sorunum vardı teke düşmüştü. Ona karşıda savaşımı kazandım

Söylediğim tehditi yerine getirebilmem için sizin ben o tehdit diye nitelendirdiğin şeyi söyledikten sonra kreonda oynayıp, kaçmamanız gerekirdi.

Kreonda hesaplarınızı sattığınız adamları kesmemi istiyorsanız hay hay benim için çocuk oyuncağı ;)

Kazanarak geldim yazmışsın ve sonrasında da neyi kazandığını tam olarak çözemedim

Herada ssf denge savaşı devam ederken hesaplarınızı satıp savaşın sonunu göremeden swyi bıraktığınız olaydan mı bahsediyorsun?

Yoksa ortağın ile bug bulup bu bugu da elinize yüzünüze bulaştırıp rakiplerinizi 40-50 kat büyütmek ihya etmek mi kazanmak tam olarak nedir?

Veya deltada delta gücüyle birlikte 10 küsür kişi bir araya gelip onlarca ışın atıp DELİ OCAĞI ittifakının en savunmasız gördüğünüz oyuncularından yağma bile alamadan şehirleri geri kaçırmak mı?

Deltaya geldiğin yerde 1 tane örs adası için çevresindeki 25 tane adayı kapatıp kale diye kurduğun yere gelip füze sürat balonlarını sıfırlayıp havan toplarını kesip şehrine bayrak diktim. Sen hadesten aldığın mermer ile övünebilirsin kendini bu şekilde avutma yoluna gidebilirsin ama arkadaşının da füze sürat balonlar sıfırlanıp havantopları kesilirken hadesi kapalıydı.

Sen ittifakın en zayıf oyuncusunu seçip 10 tane ışın atıp 8 tanesinden kaçıp 2 tane yağma alabiliyorken ben direkt senin kalene girip seni perişan etmişim. Yoksa kazandım dediğin şey mermerler miydi?

Kazanmaktan kastın geceleri hadese basıp rahatça uyuyabilmekse evet baya kazançlısın, sen uyurken kolumu kesseler delta gücü akar dediğin adamları tarla niyetine sürüyorum bilgin olsun.

Biraz uykundan feragat et

GEL KURTAR

;)

Devir açıp devir kapatmaktan bahseden tipler rakiplerini ihya edip, müttefikleri 1.5 gün boyunca 50k asker kestirip combo yerken uzaktan izlemekten başka bir şey yapamıyor.

İşin komiği şevketten kaçıp şevketin ana sunucusuna mı geldik yani ? Deltada ne yapabildinde kreonda yapıcaktın

Savaşın ortasına daldık demiş ahahaha yahu 1 örs adasına yerleşip saldıramayalım diye çevresindeki 25 tane adayı kapattınız be bumu savaşın ortasına dalmak HAHAHAHA

Bizim aramızda oynarken özgüveniniz tavandı, size kale kuralım dediğim de delta gücü için keşke gelselerde aksiyon olur diyen tipler bize karşı olunca 1 örs için 25 ada kapatır olmuşlar.

Deltada yağmaya geldiğin ve geldiğiniz her yere 30 dk içinde IŞIN atıp seni oradan topuklattım, topuklattık.

Kale diye kurduğun yere gelip örs adanda 2 ana şehrinde füze sürat balonunu sıfırlayıp havantoplarına kadar girdim, 2 şehrindede düzensiz kalan gemileri kese kese bayrak diktim.

Raporları kendi sayfamdan sunacağım izlersin kendini

Bu şekilde ;

41jegqe.png

Kazancın mermer oldu, galibiyetini kutlarım kardeşim ;)

Sen ne yaptın deltaya geldiğinde devir açıp devir kapatmaktan bahseden kardeş

Yalnız efenin şehirleri casuslayın içerde asker yoktur belki gece şansınızı deneyin hahdsahdsa

Kreon gelirsek. Örssüz oyunu bilmeyen oyuncular ile savaştığımı belirtmişsin. Benim son savaşlarımın hepsi senin birleştiğin oyuncular ile sen ne demek istiyorsun şimdi dsjlhkdsjsd.

Benim ağzımdan kreonda oynayanlarla alakalı bir söz çıkmadı, ufak swlerde ki örssüz oyuncular dedim. Sende kreon epey bir travma yaratmış belli ki unutamıyorsun ^^

Söylediğimin de arkasındayım deltaya gelip saldırdığı her yerden daha 2. raundu görmeden şehrini geri taşıyan, çoğu zamanda topçu kestiren 1 örs adasının etrafını 25 adayla kapatıp orada bile füze sürat balon sıfırlatan oyuncuları açıkçası dengim görmüyorum kardeşim, siz gidin yalnız efeye saldırıp yağma almaya çalışın davul bile dengi dengine demişler ;)

Şuana kadar DELTA GÜCÜ ile birleşip(Ekip,Koordinasyon ve ortak baskınlar) olarak cezalı ve henüz sahaya inmemiş oyuncularımız varken bile.. DELİ OCAĞI ittifakına üstünlük kurabilmiş değilsiniz.

KURAMAYACAKSINIZ

Son savaşlarım demişsin mesela HERA'DA SSF VE DENGE savaşa devam ederken SSF'in dağılması sonucu HERA'yı terk etmedin mi?

Sen onu savaş olarak görüyorsan maĞlup sayılmıyor musun? Başladığın savaşı hesabını satarak bitiren bir adam kalkıp burada bana geçen delta savaşıyla alakalı sözler ediyor oldukça komik ^^

SSF'in gölgesinde hacıya, alicana veya enese atılan 2-3 yağma ile kazanmadınız herhalde demi? Kazananlar şuanda HERA'da oynamaya devam ediyor, kaybedip silinip gidenler ise belli

Murat58 altın çok yiyorum cepheleri bırakıyorum yazdı.

Oğuzhanın gp çekip dağıtırken yaktığı altını MURAT58 verdi zararını karşıladı :)

Oğuzhan bu şekilde altın yakmasından rahatsız olduğu için MURAT58, 96-48 bölgesine Sonsamuray'ın kalesinde olan şu şekilde bölgede icraatler gerçekleştirdiği;

cbvkgjl.jpeg

c2add7h.png

mhl7cer.png

4nd3hiv.png

lbk1m06.png

21q6awr.png

hww7x9r.png

Borsalı şehrini ışınlayıp depolardan generalliği murat58 çekip dağıttı ve son cepheler(castle ve mindhunter tatilleyene) düşene kadar bölgedeydi, savaştı.

Bu şekilde raporlar alınırken, siz deltada yoktunuz o yüzden murat58'i görememiş olabilirsiniz.

Gruplarımızdan çıkmanızın tarihi 19.10.22

Murat58'in savaş bölgesinde mindhunter'a aksiyon atma tarihi

30.10.22

b9imkhg.png

Rakibin 200 raundluk cepheden çekilme tarihi 1.11.22

2ijbryr.png

Rakibin 340 raundluk cepheden beyaz bayrağa basıp tatile kaçtığı tarih 01.11.2022

1vuw093.png

Yüklediğim görseller ile MURAT58'in altın yakıyorum savaşmayı bırakıyorum sonucu çıkmıyor dimii? ;)

Birde kavga ediceğin çamur atıcağın bir konu yok. Düşmanca hareketler oldu karşınıza geçmeyi düşünüyorum haberin olsun dedim. Beni tehdit ettin. Sessiz sakin arkandan plan mı yapsaydım ? Deltaya saldırıcagınızı biliyordum. Bilerek söyledim. Bak karşınıza geçebilirim bunlar bunlar var ona göre dedim. Memleket meselesine çevirmeye gerek yok konuyu. Habersiz yapmam daha mı iyiydi ?

Ben seni tehdit etmedim söylerken bile tehdit olarak algılama(diye belirtip) fakat deltaya gelip delta gücüyle iş yaparsanız, bende kreon'a gelirim dedim olay bundan ibaret bunu tehdit olarak algılayan sensin. Bende yapacağımı söyledim habersiz sinsice yapmam daha mı iyi olurdu?

Bu arada bizim hiçbir zaman delta merkezine kapsamlı bir şekilde saldırma planımız olmadı, o merkeze 2 kere girdik zaten ilk girişimiz de rakibimiz tek bir cephe dahi açamadı ve tüm oyuncuların(Liderleri dahil) Başkentleri önce yağmalandı sonra bu şekilde bayrak dikildi;

m6vkdrw.jpeg

2. girişimizde plansız programsız gayrınizami bir baskın türünde oldu, alacağımızı aldık ezdik ve çıktık.

Bildiğin şey ne ise benim haberim yok, bilgin olsun ^^

Deltaya saldırmaktan kastın bu şekilde 1.5 gün süren kesimler ise onu zaten siz yokken de yapıyorduk, varken de yapıyoruz.

101786-whatsapp-image-2024-05-06-at-01-32-52-jpeg

Yok bunu kast etmedim, delta merkezine girip deltanın kemik kadrosunun başkentinde tüfekçisine kadar kesip yağma atmak ise onu da yapıyoruz değişen hiç bir şey yok..

Taze taze düne ait ;)

jyybwe6.jpeg

Aaa ama bu raporlar delta gücüne ait, biz harpiz diyeceksen o zaman kolumu kesseler delta gücü akar demeyeceksin.

General satışının düzensiz ve anlık sürekli yapıldıgını bundan kaynaklı sorunları belirttim ben. Gecenın birinde acil gp acil gp yazarsa herkes olmaz o iş.

Hadi yaa ne kadar büyük bir sorun gece 01:00'de acil gp isteniyormuş..

Görende gpyi senden istiyorlar sanacak vay arkadaş, ne büyük bir sorumluluk yahu baya stres yapmış olmalısın ^^

Senin bu kadar büyük sorunlarla cebelleştiğini bilmiyordum bak öğrendiğim iyi oldu ^^

Biz delta merkezinde savaşa başladığımızda elimizde totalde 60M GP vardı ve sıfır hazırlıkla başladık o savaşa, çünkü herhangi bir gidelim savaşalım diye plan hazırlık yapmadık, tuncay abi yağmaya gitti bölgeye karşılık verdiler ve başlandı. Şavaşanlara düzenli gemi oluşturabilmek için 3-4 ayrı depo açılıyordu ki düzenli gemi toplanabilsin. Delta gücünde 220m generallik vardı.

Savaş sonunda delta gücünde 155m generallik kalırken bizim delta içindeki generalliğimiz 105m'e yükselmiş idi bu işin sonunun nereye gittiğini de gösteren bir detay aslında, rakibin neden 15 cepheden fazla açmayıp o cephelerden de 4 ve 5 rodos vurduğunun göstergeside diyebiliriz :)

Rakibin delta içinde 220M küsür gpsi ve tüm depoları düzenli idi ve buna rağmen cephe açamayıp, açılan cephelerden 5 rodos vuran delta gücüydü mesela

Ben delta merkez adalarını ışın ata ata dolaşırken karadan ve denizden çıktığım hiçbir şehirde sabit cephe açılmadı.

Bunun sebebi delta gücünün dandirik bir ada grubunda zaten karadan 5 cephede savaşıyor olmasıydı bu onların kapasitesini doldurmuştu ki girdiğim hiçbir yerde karşılık alamadım, yaptığım tek şey rakibin depolarını sıfırlamaktı GAYRINİZAMİ olarak ;)

Cephe savaşı konusuda seni tanıyacak kadar oynadık. 25 cephede savaşamadın 100 cephe savaşamayacagını zaten biliyordum.

Kankam benim keşke delta gücü 220m generalliği ile kendi merkezinde cephe açabilseydi, 5i kara 10 u deniz 15 savunma cephesinde full rodos takılmasaydı da cepheler az bir şey arttığında 33 cepheye çıktığında birden bire 15 inden beyaz bayrağa basıp kapatmasaydı da bizde sabit cephe tutma yoluna gitseydik.

Şuanda yan yana olduğun oyuncuların kocareis,mavimarmara,jilet vs.. örs adalarında başkentlerine ben delta merkezde ışın ata ata dolaşıp başkentlerine bayrak dikip depolarının dibini sıyırırken dandirik bir ada grubunda 5 tanecik kara cephesinde sıkışan ittifaka yapmadığımız kalmamışken delta gücü bile bir galibiyetten bahsedemezken senin burada onlara bu şekilde yağ çekmen garibime gitmiyor değil :))

Cephe açtılar da savaşmadık mı kardeş?

Ben delta merkezdeki adaları ışın ata ata dolaştığımda depolardaki malzemeleri bağışlayıp yağma yiyip şehirleri teslim etmekten başka ne yaptılar?

Işın atarak merkez adaları bu şekilde dolaşıp tarlaları sürerken başka adalara geçemeyim diye uzaktan gemi atmaktan başka ne yapıldı?

Başka adaya geçebilmek için uzaktan atılan geminin süresi dolsun diye tatile aldığım da rakip ahahaha nomercy tatile kaçtı bakın diyip kendini avutmaktan başka ne yaptı?

973yp0w.jpg

Buda 96-58 delta gücünün merkezindeki ana örs adasından alabildiğim tek yağma raporu tüm depolar boş, adaya bağışlanmıştı..

q47mlr9.png

Rakip limanlarda havan sürat kestirip BEYAZ BAYRAĞA basmaktan başka ne yaptı mesela?

tkbo8hb.jpg

Her gün istisnasız mevcut 5 kara cephesinde 4 ve 5 seviye rodos yiyip şehirleri yakanda bizdik mesela bu şekilde savaş boyunca yüzlerce rodos yiyip;

Rodoslu yüzlerce raporu asmayacağım tabi ki temsili olanlar yeter diye düşünüyorum :))

blv08ll.jpeg

905dbkb.jpeg

tb7r6h6.jpeg

l2y52mr.jpeg

8pgemnj.jpeg

eh8vfpr.jpeg

gb8d18c.jpeg

pzws2u8.jpeg

g3uw402.jpeg

220M GPLİ RAKİBİN MERKEZİNE GİRMİŞİZ DEVAM EDEN SADECE 5 TANE KARA CEPHESİ VAR VE HEPSİNDEN HER GÜN 5 VEYA 4 SEVİYE RODOS YİYİYORUZ CEPHELER SÜREKLİ KAPANIYOR, BİZ AÇIYORUZ.

VE BUNA RAĞMEN BİZ RAKİBİN SON TÜFEKÇİSİNE KADAR KESİP O ŞEHİRLERE BAYRAĞI DA DİKTİK.

Ve bunu sadece içimizden bir oyuncu yaptı, çünkü kara savaşı yapabileceğimiz başka ada yoktu RAKİP CEPHE AÇMIYORDU MEVCUT CEPHELERDE DE HER GÜN 5 SEVİYE RODOS..

Bak böyle ;

70098-hk%C4%B1njhlojoujo-jpg

70094-622-raunt-jpg

Babacan55'e dayanamayıp 1346 raundluk kara cephesini tatile alarak kapatanda biz değildik kardeş

ftzaff0.jpeg

lz7o4oh.jpeg

Bunun gibi rakibin beyaz bayrağa basıp topukladığı raporlarda yok değil onlarcası var ;

n8tsl8r.jpeg

Bana cepheleri buglayıp kapattın diyenler..

Hepi topu 15 cephede savaşıp istemediği cepheleri delta gücü bug ile kapatmadımı?

Neden bunlardan bahsetmiyoruz?

fz3vsij.jpeg

96btpki.png

oua2n1k.jpeg

Siz savaşın sonunu görmediğiniz için nasıl bittiği ile alakalı da fikriniz yok, normaldir.

Onun da görüntülerini yükleyeyim bilginiz olsun ;)

Sizin hesapları tüccarca yurtdışı müşterilerinize satıp deltayı bıraktıktan sonra

Savaş 96:48 koordinatında devam ediyordu ta ki Mindhunter ve CASTLE BEYAZ BAYRAĞA BASIP tatile alana kadar

Bak orada benim RDY FOR ACTİON şehrimi görüyorsunuz demi?

Mind ve castle'ın tatile kaçma sebebi için ufak bir ipucu olsun o, raporları asmaya gerek yok diye düşünüyorum ;)

bdqwhfd.png

25wyo83.png

s23mj5d.png

iqx7per.png

Forumda tek mesajıma 10 paragraf yazarken gece uykusuz kalıyorken komutanından fırça yiyorken ben rahat rahat takılıyordum.

Komutanımdan fırçamı yiyordum?

Senin gerçekten hayal görüp bu hayallere inandığını düşünüyorum çok ciddiyim :(

Kardeşim askerliğimi Astsubay olarak yaptım takım komutanıydım, sen askere gittin mi bilmiyorum ama gittiğinde Astsubay rütbesini öğretirler sana ;)

Oyuna ara verdiğinde yada bıraktığında anlayacaksın kaybettiğini.

Ben bundan keyif alıyorum tek zararlı alışkanlığım bir oyuna bu kadar vakit harcayıp emek etmem olabilir, dedim ya keyif alıyorum.

Bir yandan da yaptığım işin ya en iyisini yapar yada hiç bulaşmam böyle bir yapım var lanet olsun ^^

Castle gibi 1.5 gün boyunca 50k askeri kestirip combo yeseydim,

KOCAREİS gibi limanımdaki füzeler sıfırlanmasın diye 2 saat öteden cephe tazeleseydim,

Casper gibi 16 saat örs kaçırsaydım,

İttifakım delta gücü gibi 10 bin'e yakın yağma raporuyla yüzleşseydi

Kale diye kurduğum yerde benim ve ittifak arkadaşlarımın başkentlerine bayrak dikilseydi

Sizin gibi hiçbir yerde tutunamayıp sunucu sunucu dolaşıp en sonda geldiğim delta sunucusunda rakibime karşı oyun kuramamış olsam

Senin gibi merkezimde sürat balon füzelerimi sıfırlatıp liman verseydim

O zaman benimle dalga geçebilirdiniz

Benimle dalga geçebileceğiniz bir şey olmadığı için benden alınanlarla değil de geçmiş ve mevcut rakiplerim hep benim oyuna harcadığım zamanla kendilerini avuttular ilk değilsin, sonda olmayacaksın.

Ben hep buradayım, bitene kadar da burada olacağım.

KENDİNİZİ AVUTMAYA DEVAM EDİN

Nasıl bir akıl tutulması yaşadınız ki kendinizi DELİLER'e pranga vurabileceğinize inandırdınız?

Karşımızda varlık gösteremeyen 10 küsür kişilik beceriksizler takımının yapmadığını tek başıma yapması da ayrı bir zevkli

Lütfen biraz hırslanın ve bize karşı rekabet edebilin

Böyle zevkli olmuyor ;)

DELTA MERKEZ BÖLGESİ

BEFORE

t5eew0z.png

thprmwb.png

1k1p6ld.png

7v7xqcr.png

2thosl2.png

2i150n1.png

1zng0mh.png

q2h9sdt.png

41p41hc.png

mk2khqs.png

oyn3glw.png

c0wn7g9.png

c6iwo39.png

4dtino7.png

i3d3rae.png

AFTER

l86z9of.png

UYUMAYIN

GENE GELECEĞİM ;)

Geçen gecenin kurbanı sertace oldu, izleyelim 8)

B E F O R E

my0xzhp.png

e6v1fbt.png

r1zi7ma.png

Aksiyonlar afiyetle yeniyor..

i54nh5l.png

Kaldı 84 füze

6qhmha6.png

Bu görselde depomdaki malzeme miktarını aklınızda tutmanızı istiyorum 8)

DEVAM

k8mxewk.png

OH OH AFİYET OLSUN

ryozpys.png

FÜZE,SÜRAT VE BALONLAR SIFIRLANDI :!:

1xg7glo.png

HAVANTOPLARI İLE DEVAM ETMEYELİM Mİ?

EDELİM :evil:

i7aw7ze.png

t53gr9x.png

KALDI 20 HAVAN ODA NAZARLIK OLSUN DİMİİ ;)

A F T E R

oom0z2t.png

Biraz da yağma

h1v7kmm.png

a167gy2.png

s35bysm.png

4a1dv20.png

rejnd1e.png

Sizden depodaki malzemelerimi aklınızda tutun demiştim, onunla alakalı bir görsel geliyor ^^

Vali Konağımı basmama yardımcı olduğu için buradan darbeciye teşekkürlerimi iletiyorum :saint:

qcncysk.png

Raporların devamı gelecek

500 M GP İÇİNDE 4 CEPHE TUTAMAYAN BİR İTTİFAK. yazık...

1000 RAUND'un 200ünde havantopu gemisi olmadan savaşıp, devam eden tek liman savaşında bile düzensiz kesilen ittifak için oldukça iddialı sözler..

y_6x0WKf.png

delicik ittifağı daha 4 cepheyi tutamıyor pardon bir tanesi devam ediyordu. 4 cephenin 3 ü bizim zaferimizle sonuçlandı.

HAHAHAHAHA ZAFER KAZANMIŞLAR ^^^^^^

22:50 Bozgununuzun raporlarını kendi sayfamızdan sunacağız fakat burada aksiyon için gir çık yaptığımız ve bölgede bulunan bütün limanlarda füze, sürat ve balon sıfırladıktan sonra düzenli girince çekilip tekrar aksiyon atıp tekrar füze sürat balon sıfırladığımız raporları galibiyetmiş gibi asmanız baya komikti ^^^^

Devam eden ve aksiyon oynamak için çekildiğimiz 3 limanda da FÜZE,SÜRAT VE BALON GEMİLERİNİZ SIFIRLANDI VE ARKASINA TEKRARDAN LİMAN SAVAŞI BAŞLATILDI.

SONRASINDA AŞAĞIDA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ LİMANDA DEVAM EDEN SAVAŞTA BİZ DÜZENSİZ KESİM YAPARKEN

ARSLAN TATİLE KAÇTI

gNlQF.png

Asılan bütün raporlara baktım hepsi aksiyon için at çek yapılan raporlar, büyük cepheler dahil.

Zafer nasıl kazanılır biliyor musun?

3 Şehirde de füze sürat ve balonları sıfırlayıp, rakip yeni cephe açamasın diye cephelerin olduğu hesabı tatile aldırarak kazanılır.

GAZOZ OLMAYIN EFSANE OLUN ;)

Ama işte ittifak olmakla menfaat birlikteliği kurmak farklı şeyler.

Delta dünyasında DELİLER gerçeği olmasa birbirlerinin arkasından küfür eden bu insanlar BİRLİKTE OYNAMAK VEYA BİRLİKTE HAREKET ETMEK ZORUNDA KALIRMIYDI?

:)

Castleyi her türlü kestik, her açıdan kestik, neredeyse 1,5 gün boyunca kestik. Bir tane bile deltagüclü çıkıp demedi ki yav gideyim de şu adama bir destek vereyim.

Delta gücünün merkezinde sabaha kadar yağma attığımızı eklemeyi unutmuşsun 8)

Bu zamana kadar DELİ OCAĞI ittifakına karşı yapılan saldırılara misliyle karşılığını verdik, bunu mevcut rakiplerimiz iliklerine kadar hissetti, hissetmeye devam ediyor.

Bizde ayrı GAYRI yok hepiniz hissedeceksiniz.

Tm4jMct2sQzn.png

x0F5w6YUzq.png

vy_gTk-V.png

6C98rnd.png

gGfhCLl7BT.png

gnquEoUcXKCv.png

aN-lVf93uK.png

zfSMsGaNO.png

DYB8g7tP5.png

mbFnApvaOo.png

Rakiplerimiz bizden çeşitli savunma taktiklerini öğrenmiş fakat onu bile tam anlamıyla yapmayı becerememişler

Sadece mızrakçının olduğu yere arka saf konmaz, bunu da öğrenmiş oldun ;)

tIRBmMzxf8N.png

sL_SO0dTVMQ.png

tUZA0OLmqw.png

jEIqFa.png

1V5dJWYyA4G.png

Operasyon:Zorçocuk

Saldırı Ekibi:

Çatlak mısır

JOKZİLLA

cedKAN

Khnemu

KOCAREİS

CASTLE

81 16'ya önce çatlak mısır geldi abimize yağma denedi, tüfekçilerine kadar kestirip topukladı..

FU0SMb1fIO.png

H4DAn-XNlvk.png

KEFZluO.png

SLukYljpi.png

Çatlak mısırın yapamadığını ben yaparım dedi

jokzilla geldi..

OJv0oC.png

mbQEpfwC6.png

TOhExi.png

7mdrEB2.png

TOPUKLADI

LP518k6R-Fu.png

1LFJrYDtTyp.png

6np57w.png

m5PUS.png

HmB_asfi1u.png

pvduUlwW.png

JOKZİLLA GİTTİ..

GAYRI NİYAZİ HARP GELDİ..

TOPUKLADILAR..

3I5hT.png

d0FgANci14.png

s4XlF_A6R.png

VjJgxNn.png

PQwbzp.png

GAYRI NİYAZİ HARP TOPUKLADIKTAN SONRA

KOCAREİS VE CASTLE GELDİ

DEDİLER Kİ

BİZİM FARKIMIZ, TARZIMIZ..

Biz roket takımına benzemeyiz..

BİZ BU İŞİ YAPAR, ZORCOCUKTAN YAĞMAYI ALIRIZ..

İZLEYELİM :saint:

ZzLxavdDh.png

31IM0RWsPly.png

LGqJ6-ge.png

izGnBc1q2.png

IkA9hdz.png

oPBHYfgwN.png

vZsmJyh.png

F2-vy46wDpK3.png

p5Jf62lF9.png

QPMqR4.png

KENDİ ŞEHRİNE DIŞARDAN 33K ASKER SOKMAYA ÇALIŞIP SOKAMAMASI VE 8 SAAT DAĞITMASI ^^^^

GERÇEKTEN TRAJİKOMİKSİNİZ.

E6CAwIvl.png

mDib-H_.png

KOLAYREİS'in yağmaya gelip limanı ele geçirmeye çalıştığı şehirde " füze,sürat,balonlarını " sıfırlayıp havantopu gemisinden eser miktarda bıraktığımız çalışma..

BEFORE

-aDVhKgnM.png

t8r14.png

XJu5_Ptre.png

zxqoNOT.png

Q_lyxPprJ8.png

ASWErQY1vy-.png

EyP_X6bigA.png

ZlQxGk.png

frxVRWved.png

7HuiAWs0X5.png

o2BjYQdw.png

KOLAYREİS'in füzeler sıfırlandığına göre balon, havan ve süratlerle devam edelim 8)

XFDPqmlCb.png

NKqsL1XrziU.png

QhO_tR.png

Balonları da sıfırladığımıza göre havantopu ve süratleri eritelim ;)

K7TwzeLhF.png

0FJ69c4NpkA.png

4H23F5.png

Süratlerde çabucak bitti :saint:

Osmanın havantopu gemilerine halay çektirmeye devam..

rkm08_H.png

d1fF6bEMkK.png

7LXdmrh.png

ZG-4Da.png

iHq0J.png

Ustalarımız havantopu gemisini birazda raund içinde keselim dedi..

QEt1Why_zq0.png

KOLAYREİS gene bekleriz ;)

1ra23AZkli7.png

r8gyXIz2.png

XZwMDnzVt.png

f2xHu76IF.jpeg

Rakibin DELİLER ise yağmaya geldiğin yerde 52K askerinin sıfırlanıp combo yemen imkansız değil..

BEFORE

lCgGac3Ry.png

uB8DhqFj.png

47NwaGCZ1U8.png

THtm1PMEvW.png

AFTER

kYU8hW.png

04uhg8FNlTy.jpeg

9ILpjTHha5.png

wNOSWF6GUK0v.png

Yağmaya geldiğin yerde son asker ve gemine kadar kestirdikten sonra yağma yememek için adaya yaptığın bağıştan dolayı teşekkür ederiz, KOLAYREİS ^^^^

t6ldjJnDv.png

BAYRAK BÖYLE DİKİLİR

GAZOZ OLMAYIN EFSANE OLUN ;)

VpCFXmk5l8.png

KOLAYREİS'e yaşattıklarımız ağır gelmiş olacak ki kendini yağmaya geldiği yerden 94 59'a ışınladı ve tatile aldı..

İşgali kaldırmaya bile tenezzül etmemiş..

Belki de öğrenilmiş çaresizliktir ;)

Qnrwgy.png

sCl_g64XWfk5.png