HZWSB vs DUCK 5 003 036.4 WSG dla Kaczuszek

  • Ahhh jak ciężko upilnować w te wakacje 4 walk.

    Możecie więcej chlebka wrzucać nam do jeziorka ;)



    Bitwa morska w pobliżu Siarka 5
    (08.08.2023 20:02:07)

    kibolzajc[HZWSB] z miasta Kosovo Srbija, srbija, Cruella De Mon[HZWSB] z miasta IMANY, Calvados, Winiak, Kosovo Srbija, Czara Goryczy, Ville Vallo, posejdon, Sinatra, Gondor, Key, Nysa 8S, posejdonek, Richese, Pafos, Metalicca, Salusa Secundus, Nysa 11W, Siarka 5, Edoras, It s My Life, Miasto, Summer wine, SMOKIE, Bacardi, Black Sabbath, pyzdry, Lateralus, Kaczogród, Matylda s4, Wanda3, wilcza siara, Wielkie Wilki, Nysa 5W, Nysa 2S, Południowo, Sezon na Kaczki, Chicago, Yogpos 2s, Nysa W, Legio Cyrenaica, Nysa 4W, Zabibu, Legio Adiutrix, Nagórki, Ajc 7, Jaroty 4, Wino3, Miasto, Amstaff[HZWSB] z miasta Borek_Z_Połyka, NVB, Rudziutki z miasta Kosovo Srbija, WINO

    vs

    BorekZdrowy[DUCK] z miasta BARDASZKA, Darkez[DUCK] z miasta Babilon, SIARKA6, Teotihuacan, Margarita, Mezopotamia, Macedonia, Sycylia, MArm888, Yumegakure, Galia, Miasto, Thracia, kry899, Mahoń, Persja, Polis, Siarka 5, Leoss[DUCK] z miasta Siarka 5, SIARKA2

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem.....................0(-76932) - Okręt z Taranem..................2865(-78024)

    Okręt z Miotaczem ognia.............0(-54539) - Okręt z Miotaczem ognia............34(-36337)

    Okręt z Moździerzem....................0(-10) - Okręt z Moździerzem..................129(-12)

    Taran Parowy........................0(-41194) - Taran Parowy.....................3013(-50488)

    Krążownik Rakietowy.................0(-17553) - Krążownik Rakietowy...............816(-17687)

    ............................................. - Okręt Podwodny........................298(-2)

    ............................................. - Śmigacz z Napędem Kołowym.............100(-0)

    Balonowiec...........................0(-8455) - Balonowiec.........................214(-8588)

    Statek Pomocniczy......................10(-0) - Statek Pomocniczy.....................110(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie........................-2439905.8 - Generałowie........................-2563130.6
    Punkty ofensywy.....................6407826.5 - Punkty obrony.......................6099764.5
    Obrażenia...........................121995290 - Obrażenia...........................128156530


    Podział obrażeń...........................48% - Podział obrażeń...........................52%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Zwycięzcy: Leoss[DUCK], Darkez[DUCK]


    Przegrani: kibolzajc[HZWSB], Cruella De Mon[HZWSB], BorekZdrowy[DUCK], Amstaff[HZWSB]

  • Tak według Ciebie wygląda niepilnowana walka?

    Jeżeli czegoś nie wiesz albo nie rozumiesz po prostu zapytaj.

    Walka padla nie dlatego ,że była niedopilnowana o czym świadczy i różnica strat i zaangażowanie w rozstawieniu i wysyłaniu miotaczy..

    Padła ,bo zawiesiłam się w ruchu floty a jak się odwiesiłam to z miotaczami i wycofany byl caly skład. .Błędne wycofanie nie ma nic wspólnego z pilnowaniem walki!

    Twój kolega, którego zostawiliście na pastwę losu i sam ciągnie walki notorycznie ma braki w możdzierzach,brakuje mu śmigiel ,balonów i hefka.może jemu troche pogadaj o pilnowaniu walki.

  • Wygrana to wygrana :) trzeba przyznać, raport wasz. Błąd czy nie - raport wasz :)

    Graty :)

    Ale dalej niezmiennie i do grobu będę trzymał się zdania... :)ciach/Krygo

    "... Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci gnoje umierali za swoją..."


    George S. Patton

  • Ninurta,
    macie zielony. szacun. ale nie dla kaczuszek a dla Leosia. Bo jako jedyny z Was ma jakies jaja.
    A Wy ? To jestescie ciach. A dziewczyno niech sobie dopowiedzą odpowiednią wersje ;)
    a takie akcje niestety beda sie dziac po obydwu stonach pewnie, ta gra ma za duzo bugów.
    Zabawa trwa :) Pierwszy Wasz, zobaczymy czyj będzie ostatni.

  • Ahhh jak ciężko upilnować w te wakacje 4 walk.

    Możecie więcej chlebka wrzucać nam do jeziorka ;)

    A to nie jest tak, że chlebek szkodzi kaczuszkom?
    Chyba naprawdę macie sabotażystkę w sojuszu 8o:D:D:D


    przy okazji: słyszałem, że jesteście fanami porównywania strat - macie jakiś komentarz do tej walki? :/

  • ech No cóż. Straty jakie są takie są:) walczyłem sam. Na początku przez pierwsze tygodnie miałem lepsze straty niż Wy . Później czasu brakło. Miałem nadrobić po sezonie wakacyjnym lecz mi nie pozwolili bo walka się skończyła. Lecz to nie tylko ja zawililem z rotacjami . Cruella również cofała flotę ze zostały same miotły. ;) walczymy dalej . Mam nadzieje ze nie będziecie cofać jak zobaczycie ze macie lepsze straty i powalczymy dłużej:)

  • no tak, miales poprawic straty pozniej...

    bo 4.5 tysiaca rund to za malo.

    i to w obronie .

    ze wsparciem kolegów / koleżanek bo ich nicki sa tu przeciez przypadkiem jak przy tym bunkrze ktorym walczyliście.
    Ja Ci wierze, Leos, przekonales mnie

    :)

  • ech No cóż. Straty jakie są takie są:) walczyłem sam. Na początku przez pierwsze tygodnie miałem lepsze straty niż Wy . Później czasu brakło. Miałem nadrobić po sezonie wakacyjnym lecz mi nie pozwolili bo walka się skończyła. Lecz to nie tylko ja zawililem z rotacjami . Cruella również cofała flotę ze zostały same miotły. ;) walczymy dalej . Mam nadzieje ze nie będziecie cofać jak zobaczycie ze macie lepsze straty i powalczymy dłużej:)

    Leonardo- CHAPEAU BAS!!!

    Szacun ogromny za podjęcie 4 walk na raz. Walczyleś sam, bo Twój sojusz nie ogarnął do tej pory że sojusz na ikariam to gra zespołowa. W tych dwóch walkach które ja u Ciebie rozpoczęłam faktycznie przez pierwszy tydzien miałeś lepszy wynik. Z chwilą wejścia do zabawy przez Rudziutkiego on swoja walkę szybko wyprowadził na prostą , mi zajęło to trzy dni dłużęj.Są wakacje ,każdy ma mniej czasu , ale jeden drugiemu pomaga .U nas. Bo u Was Ty prawie do tej pory byłeś sam.Leonardo, owszem, dwa razy zawaliłam z wycofaniem, raz udało się miotłami ją utrzymać, drugi raz -nie. U Ciebie natomiast w Twoim mieście często,gęsto brakło możdzierzy, śmigiel Tu nie trzeba było płynac skladem a tylko wejsc i ponabijac ammu. Obecna walka przez parę rund tez była tylko na miotlach ,potem taranach i parowych. Bo zalezalo mi bys nie uciekl .Straty na starcie byly kosmiczne i co?Udało sie nadrobić. Bitwa morska w pobliżu Siarka 5

    (12.08.2023 21:36:58)

    Wolverine[HZWSB] z miasta Hvala te Arkane, kibolzajc[HZWSB] z miasta Hvala te Arkane, Sugar[HZWSB] z miasta Kryształ2, Cruella De Mon[HZWSB] z miasta Bacardi, Nysa 3S, Czara Goryczy, IMANY, Winiak, Gondor, Edoras, Ville Vallo, Lateralus, SMOKIE, U Rezzusia, Kaczogród, Siarka 5, Black Sabbath, Arizek, Sinatra, Primo-Sia4, Sezon na Kaczki, Miasto, Summer wine, Fabiana4, Granit, Metalicca, Hefek 1, Legio Cyrenaica, Nice, Nagórki, Yogpos 2s, Hefek 2, Miasto, posejdonek, Ajc 7, Marmur1, Legio Adiutrix, Salusa Secundus, Wanda3, Nysa 7S, Hvala te Arkane, Calvados, Amstaff[HZWSB] z miasta NVB, Borek_Z_Połyka
    vs
    Darkez[DUCK] z miasta Sycylia, Teotihuacan, Babilon, SIARKA6, Margarita, Mezopotamia, Yumegakure, Mahoń, Macedonia, Medziugorie a, Djup[DUCK] z miasta 1113, 1111, 1114, 1112, 1117, 1116, Sparta, Leoss[DUCK] z miasta Siarka 5
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Okręt z Miotaczem ognia.............29(-8496) - Okręt z Miotaczem ognia.............96(-3969)

    Statek Pomocniczy.....................105(-0) - Statek Pomocniczy.....................141(-0)

    ............................................. - Okręt z Katapultą......................98(-0)

    Okręt z Moździerzem...................841(-0) - Okręt z Moździerzem...................130(-0)

    Balonowiec...........................98(-762) - Balonowiec..........................251(-764)

    Krążownik Rakietowy................376(-1534) - Krążownik Rakietowy................779(-1536)

    Okręt z Taranem...................4714(-6906) - Okręt z Taranem...................1909(-6918)

    Taran Parowy......................1341(-2287) - Taran Parowy......................2104(-3906)

    ............................................. - Okręt Podwodny........................298(-0)

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............750(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............100(-0)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie.........................-206381.2 - Generałowie.........................-217341.8
    Punkty ofensywy......................543354.5 - Punkty obrony..........................515953
    Obrażenia............................10319060 - Obrażenia............................10867090
    Podział obrażeń...........................48% - Podział obrażeń...........................52%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Miotluję sama, Ty masz miotaczy-ja natomiast wspomaganie.Koledzy stoją mi za plecami asekurując by kolejna walka przez zawieszenie w ruchu floty i zle wycofanie nie padla.


    Jak Ty to chciałeś odrobić po wakacjach?

    Generałowie........................-2439905.8 - Generałowie........................-2563130.6

    Punkty ofensywy.....................6407826.5 - Punkty obrony.......................6099764.5

    Obrażenia...........................121995290 - Obrażenia...........................128156530



    Podział obrażeń...........................48% - Podział obrażeń...........................52%

  • myślałem że walki z wami potrwają rok . A nie 2 miesiące. Tyle czasu mieć i miotlowac co rundę spokojnie odrobilbym takie straty :) lecz No cóż. Gdybać każdy może. Walczymy od nowa :) mam nadzieję że dłużej to potrwa niż ostatnio.

  • myślałem że walki z wami potrwają rok . A nie 2 miesiące. Tyle czasu mieć i miotlowac co rundę spokojnie odrobilbym takie straty :) lecz No cóż. Gdybać każdy może. Walczymy od nowa :) mam nadzieję że dłużej to potrwa niż ostatnio.

    Tak, tak, w rok odrobilbyś z pewnością. Jakbyś mnie związał i zamknął w piwnicy bez komórki i laptopa.

    A nie, i to nie bo szef by wysłał kogoś z łapanki do miotłowania.

    Ustalmy jedno. Nikt nie cofnął specjalnie by poddać walkę. To był błąd. Taki sam jak Wasza zawodniczka popełniła w wojnie.

    właśnie o tym mówię. W 10 lat to straty by wyszły na 50-50 . Ja się tak przygotowałem. A cruella wycofała. Bywa :)

    powiem Ci coś w sekrecie .Nawet 10 lat by Ci nie starczyło. I jak wyzej, wycofalam nie dlatego że nie chcialo mi się walczyc a zrobilam ten sam bład co Twoja koleżanka w oficjalnej wojnie


    Jaskóła[DUCK] vs Lady[GRILL], wisiu 2[GRILL] - 319 912 wsg dla GRILL - Pola Chwały - Ikariam (gameforge.com)

  • Tak tak ty wiesz lepiej ile czasu by mi starczyło xd widocznie 2 miesiące starczyło by Cie pokonać:) rozumiem powaliła Ci się rotacja . Trudno bywa . Walczymy dalej ;) póki co kaczki "gora" przez twój błąd. Musisz odrobić!

  • ^^:D^^:D a pokaż proszę w którym momencie mnie pokonaleś w ciągu tych 2 miesięcy?Wygrałeś bo wycofalam sklad cofajac miotly.Nie rotując a cofajac miotły. Tak Leonardo,własnie analiza i obserwacja Ciebie i Twojego sojuszu pozwala mi stwierdzić ,że i 10 lat by Tobie nie starczyło. A wiesz dlaczego?Otóż znam swój sojusz i ludzi w nim walczących.U nas pomoc sojusznikom to standard i normalka.U Was przez dwa miesiace to abstrakcja

    I prawdę chociaż raz napisałeś-Kaczki ,,górą" tylkol przez mój błąd.

    Mieliściie rozpalić serwer- nie udało się.Pożary i zgliszcza to raczej zostaną tu po Was.8)

    Dyskusja do wojny Polski Wał(DUCK ) vs Grillownicy(GRILL ) - Dyskusje i Opinie - Ikariam (gameforge.com)

    Podpalamy serwer i zapraszamy na Grilla 8) i do miłej dyskusji :saint:

    :closedthread:

  • właśnie o tym mówię. W 10 lat to straty by wyszły na 50-50 . Ja się tak przygotowałem. A cruella wycofała. Bywa :)

    no dobra, trzeba Ci przyznac. masz poczucie humoru :)


    dziekuje, za poprawe humoru w ten poniedzialkowy dlugowekendowy pobyt w pracy :)

  • oj nielatwa ta wygrana ;) dales ciala wiecej razy niz cruela
    ot, jej byl bardziej bolesny. taki urok wallki w offie,


    Zabawa trwa, zobaczymy gdzie skonczymy i komu teraz palec zadrży ;)