DUCK

  • Powiem wam, ze dyskusja zacna. Od czasuow pierwszego forum chyba tak nie bylo :Da to tylko biedne male kaczki wbily na alfe ... :D i udalo sie im zjednoczyc wszystkich wrogow:D

    nie pamiętasz starych czasów i "trashtalku" jaki się wyprawiało :)

  • Kaczki jedyne co osiągają to fakt ciągłej zabawy :) ale bez taryfy ulgowej w konfliktach przyznanej jej na wstępie. Sam osobiście pomogę każdemu kto będzie miał walki z kaczkami obrabiając ich przeładunki a nawet inne rodzaje pomoce wejdą w grę. Dobra kaczka to martwa kaczka, upieczona... chociaż nawet taka mniej warta niż papier 2warstwowy do kibla czy kapsel od piwa. Nawet nie zaczęliśmy się rozkręcać z wami i już więcej sIe nie pobawicie :) chyba, ze między sobą.


    Za kolosa trzeba i powinno się przeprosić - to był przypadek, od kolegi dosłownie odklejonego od tego co się dzieje.

    "... Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci gnoje umierali za swoją..."


    George S. Patton

  • Ja tam od jakiegoś czasu nieźle się bawię patrząc jak Amstaff jest sfrustrowany. W ogóle świetnie się bawimy, wywieźliśmy w 3 dni juz więcej surki HZWSB niż oni nam w 3 tygodnie. Ciekawe jak długo będzie nam się chciało bo możemy imponujące liczby osiągnąć - jest co farmić :D:D

  • imponujące liczby osiągnąć - jest co farmić

    3kk, ja wiem czy takie imponujące na razie...
    Ale żeby wygrać opla warto! 8)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • oj Miki, Miki,. innych niby pladrujesz a siebie to juz nie umiesz upilnowac.
    No to masz raporcik bys potem nie mowil jaki wielki jestes :)



    Chcesz te wczesniejsze ? ;)
    milej soboty i złapcie oddech, wracam wieczorem :)

  • Cosik skrobne i ja :) Odnosnie kolosa gośc zostaL wyrzucony.Myszka Miki. Mam nadzieje ze przeznaczysz zdobycze na statki i nie będzie wyciągania reki po plus 800. TYM miłym akcentem zyczę miłego wieczoru i spokojnej niedzieli z bogiem kościołem i rodziną hehehhe ps to był żarcik ot taki psotnik

  • Ja tam od jakiegoś czasu nieźle się bawię patrząc jak Amstaff jest sfrustrowany. W ogóle świetnie się bawimy, wywieźliśmy w 3 dni juz więcej surki HZWSB niż oni nam w 3 tygodnie. Ciekawe jak długo będzie nam się chciało bo możemy imponujące liczby osiągnąć - jest co farmić :D:D

    Ssiesz koleś wiesz ? Jesteś słaby, ukryłeś dupę w rejonie gdzie dosięgacie nasze peryferia :) wow coś upolowałeś.. - załóż temat i pokaż innym, ze jest tego więcej niż my mamy na WAS.

    Jesteś tak beznadziejnym ciach, żyjącym nie tyle co Ikariamem co tym FORUM :) Twoja żałosna zbieranina KACZEK nie wyszła za perymetr zasięgu dzioba (jaj nie macie wiec jedyna miara) od swoich miast a pitolisz coś o plądrowaniu Nas :) Wpadacie na Alfę ciach - stawiacie sobie określony rejon i atakujecie co wam w zasięgu dał LOS a nie WY i wasz mizerny skill czy możliwości parówo. Oficjalne walki dały wam zieloną kartę pływania po Alfie PRZEZ CHWILĘ ale chętnie zobaczę wpisy jak jakiś inny sojusz napisze, ze jest zagrożony przez kaczki (stary z Alfy nie wasze na własność) Nic takiego nie ma miejsca i mieć nie będzie pajacu bo siedzicie okopani miastach i wasz maks testosteronu co wydobywacie z Siebie to kontry (Przyznaje - są oby nie wygasły) na nasze peryferia.


    HZWSB jest na waszym terenie i zaznacza teren lejąc na wasze bramy, Miasta i możliwości - pewnie dalej tego nie widzisz bo dbasz o obraz dla innych na forum :)

    Kaczki jadą nas dosłownie .... brrrr uciekniemy z Alfy kwa kwa kwa.... :)

    "... Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci gnoje umierali za swoją..."


    George S. Patton

    Edited once, last by Amstaff ().

  • Ja tam od jakiegoś czasu nieźle się bawię patrząc jak Amstaff jest sfrustrowany. W ogóle świetnie się bawimy, wywieźliśmy w 3 dni juz więcej surki HZWSB niż oni nam w 3 tygodnie. Ciekawe jak długo będzie nam się chciało bo możemy imponujące liczby osiągnąć - jest co farmić :D:D

    Do tego Dodam Ci abyś jeszcze jaśniej zrozumiał jak głupie i małe jest to co piszesz. Kogo plądrowałeś? No dawaj ciach pokaż raporty.

    Jacka? Damiana? Rudego? Wilka? Najemnika ? Kasze.... Mnie ?


    Stać Cię na ataki na tyle ile masz wsparcie.. jak masz wsparcie :).... aaaa no tak jakie wsparcie nie walczysz bo kalkulator Ci się spierdzielił i musisz dowozić z innych serwerów RG... masz za małe RG na nas ale tak... jedziesz z nami ostro.

    Rożnica ciach jest taka, że my się poświęcimy dla naszych ludzi. Nic nie znaczysz i zakumaj to sobie, że Ja Ci to powiem na forum a każdy inny pokaże w grze. Ciach jesteś ... Ciach zostaniesz.


    /edytowane przez Krygonita

    "... Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci gnoje umierali za swoją..."


    George S. Patton

  • Ja tam Ino dodam, że super się czyta frustrata Amstaffa, ale kultury i taktu to za grosz :D


    Dobrze, surowce dalej będą wam wywożone masowo, a walk na razie nie zaznacie. Jestem ciekaw ile jeszcze jadu przez to wyrzucicie :D:D

  • Caly czas nam piesek amstaf zarzuca, ze przyszlismy z innego serwera i próbujemy się panoszyć. A czy sam amstaf nie pisal, ze też tutaj gra od niedawna? Rudy chyba też niedawno tutaj wskoczył 😻. Od wczoraj pladruje i juz 3kk surki mam, także Nika, opel do mnie wedruje, ale Leo, zatankuj go pod kurek