Posts by Nika

Oj Czarny nie zale┼╝y nam na zielonych raportach (...)
    Przed progiem pch obie strony się cofały.

Tak było, z tym, że skoro Wam nie zależy na zielonych to po co?

Proponuj─Ö zako┼äczy─ç ju┼╝ wszystkie dyskusje,bo do niczego to nie prowadzi,by┼éo min─Ö┼éo i sprawa ju┼╝ zako┼äczona ci─ůgu dalszego nie b─Ödzie.

Co┼Ť s┼éabo Ci idzie :)

Bełkotu pana H nie chce mi się nawet komentować, bardziej mnie zainteresował brak tagu souszu przy jego nicku :/

M├│wi─ůc kr├│tko sami by sobie kaczory nie poradzili i taka jest prawda.

Trzeba by┼éo nie ┼Ťci─ůga─ç Micha┼éa, to spowodowa┼éo, ze zgodnie z obietnic─ů zrewan┼╝owali┼Ťmy si─Ö tym samym.
    Kiedy sojusz top1 w walce z sojuszem top 9 przyjmuje ludzi, bo nie daje rady, powinien liczy─ç si─Ö z tak─ů reakcja przeciwnika.

Czysty przypadek jedno miasto na tej wyspie by┼éo i akurat kole┼Ť z NST z kt├│rym graniaka ma Rezii mia┼é na┼éadowanego kolosa. Sam chyba nie by┼é bym w stanie go na┼éadowa─ç

A jak już był naładowany, głupio było nie użyć, proste...
    Czego nie rozumiecie?

a je┼╝eli przegrany nic sobie z tego nie robi to ┼╝adna radocha:)

Gra┼ée┼Ť kiedy┼Ť w jak─ů┼Ť plansz├│wk─Ö, karty, szachy cokolwiek?

Bra┼ée┼Ť udzia┼é w jaki┼Ť zawodach sportowych?
    Z tego co piszesz wnioskuje, ┼╝e nie i szczerze polecam, spr├│buj kiedy┼Ť.
    Mo┼╝e zrozumiesz, ze satysfakcja z wygranej nie wynika z pogr─ů┼╝enia przeciwnika, a ze sprawdzenia siebie.

Jedyna moja wi─Öksza sol├│weczka, (do innych albo mi kto┼Ť wlaz┼é, niby "niechc─ůcy", albo sama odda┼éam z braku czasu) wiec pozwol─Ö sobie tu na ma┼éy komentarz do ca┼éej blisko dwumiesi─Öcznej akcji.
    Przede wszystkim bardzo dzi─Ökuje sojusznikom, jeste┼Ťcie nieziemscy<3, Miki i Uzumaki Rezzi, to wgl maniakalne ┼Ťwiry z adhd, ale wszyscy pozostali tez spisali si─Ö na medal, czy to walcz─ůc, czy produkujac i sprzedaj─ůc rg:!:
    Dzi─Ökuje wszystkim spoza sojuszu, kt├│rzy sprzedawali nam rg, a takze Radek , Czarny Pan i Radek123, kt├│rzy pomogli nam r├│wnie┼╝ fizycznie <3
    Dzi─Ökuje te┼╝ przeciwnikom, za zapewnienie przedniej zabawy, czy to w walkach czy na forum :saint:
    Mimo, ┼╝e nasze potyczki s┼éowne wygl─ůda┼éy zapewne nieciekawie, chcia┼éam zapewni─ç, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç naszych przeciwnik├│w z AT szanuje a niekt├│rych nawet podziwiam( Kokss:love:<3)
    Życzę teraz wszystkim miłego odpoczynku i udanych wakacji/urlopów, a ja idę szukać sensu życia X/

Bitwa morska w pobli┼╝u Kaczorek

(16.06.2022 23:50:16)

EGO BOB[DUCK] z miasta Siarka, Marmur mały, Miasto, bielsko-biała 4, KACZOR, Marmur I, Irkuck, Yalen, kamyk he, Marmur II, Siarka1, Marmur IV, Isenmouthe, Marmur VI, Cbbl_H1, Tokyo, 555, Tfu na psy, Sycylia_H3, Sycylia_H1, Marmur III, Kaczuszka, Tenochtitlan R, Rivendell, Trafalgar, Waterloo, Szkło, KRYSZTAŁ WAŻNE, H Borodino, Krysia, 1-K ketsaiC, S2H, Hej

vs

Kieszonkowiec[-AT-] z miasta Miasto, lejdis _V_[-AT-] z miasta Kaczuszka, Dubeltowka, KRYSIA 1, El Loco[-AT-] z miasta Kaczorek, Kamionki, Kamionki IV, Kryształowo, Jabolowo II, Jabolowo, Jabolowo III, S1H, Siarkowo II, Uchiha Itachi, S2H, S3H, Barcelona 3, KRYSIA 1, Carlsbeg, Miasto, Heineken

---------------------------------------------------------------------------------------------

Okr─Öt z Taranem...................810(-17173) - Okr─Öt z Taranem.....................0(-17170)

Okr─Öt z Mo┼║dzierzem...................468(-0) - .............................................

Taran Parowy.......................768(-9897) - Taran Parowy........................0(-13296)

Kr─ů┼╝ownik Rakietowy................240(-3824) - Kr─ů┼╝ownik Rakietowy..................0(-3820)

............................................. - .............................................

Śmigacz z Napędem Kołowym.............360(-0) - .............................................

Balonowiec..........................76(-1904) - Balonowiec...........................0(-1900)

Statek Pomocniczy......................35(-0) - Statek Pomocniczy......................10(-0)

Okr─Öt z Miotaczem ognia.............0(-10137) - Okr─Öt z Miotaczem ognia..............1(-2815)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generałowie.........................-546626.4 - Generałowie...........................-582567

Punkty ofensywy.....................1456417.5 - Punkty obrony.........................1366566

Obra┼╝enia............................27331320 - Obra┼╝enia............................29128350

Podział obrażeń...........................48% - Podział obrażeń...........................52%

Zwyci─Özcy: EGO BOB[DUCK]

Przegrani: Kieszonkowiec[-AT-], El Loco[-AT-], lejdis _V_[-AT-]

tylko zawsze pr├│bujecie wznieci─ç dyskusj─Ö to wypada┼éoby podzi─Ökowa─ç cho─ç w jakim┼Ť raporcie

Wzniecili┼Ťmy jedn─ů na temat kolosa, jak si─Ö okazuje bardzo s┼éusznie, nie wiem co maja do tego jakie┼Ť podzi─Ökowania.

Od samego pocz─ůtku mieli┼Ťcie przytyczki co do liczebno┼Ťci sojuszy,wi─Öc tylko pr├│buj─Ö zwr├│ci─ç uwag─Ö,┼╝e to co jest w rankingu nie ma ┼╝adnego pokrycia z rzeczywisto┼Ťci─ů :)

A to ju┼╝ nie nasz problem, napisali┼Ťmy jak jest i tyle...
    Za to Wasze przytyczki s─ů co najmniej dziwne, ka┼╝dy zarzut kt├│ry przeciwko nam kierujecie sami pope┼éniacie i to ju┼╝ jest dla jednych ┼Ťmieszna a dla innych ┼╝enuj─ůce.

Nie jeden raport zielony uda┼éo mi si─Ö zrobi─ç i je┼╝eli kiedy┼Ť b─Ödzie zielony to wstawi─Ö.

Gratuluj─Ö!
    Parafrazuj─ůc pewnego gracza ika: "Ciesz si─Ö b─Ödziesz mia┼é o czym wnukom opowiada─ç"

w ka┼╝dym b─ůd┼║ razie nic na si┼é─Ö,jak nie b─Ödzie zielonego ┼Ťwiat mi si─Ö nie zawali

Sk─ůd pomys┼é, ze nam si─Ö zawali?
    I cóż znaczy na siłę ? Czyżby na przykład przy użyciu kolosa?

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego długiego weekendu :)

Nie musisz pozdrawiać mnie pod każdym postem, poziom Twojej kultury już poznałam :)

My nie musimy robi─ç publicznej maskarady,z Ofc znamy si─Ö ju┼╝ bardzo d┼éugo i obie strony wiedz─ů,┼╝e mog─ů na siebie liczy─ç :)

Poza tym jak sama widzisz,nie mam takiej mo┼╝liwo┼Ťci ┼╝eby podzi─Ökowa─ç a pod Waszymi raportami to jednak nie to samo

No to po co ten tekst do nas? Dlaczego nam ka┼╝esz robi─ç publiczna maskarad─Ö?
    Wydaje mi si─Ö, ┼╝e powiniene┼Ť si─Ö czasem zastanowi─ç najpierw zanim co┼Ť napiszesz, bo jak do tej pory z ka┼╝dym Twoim wpisem pokazujesz swoja hipokryzj─Ö, a to pisz─ůc o naszym braku kultury a to pomocy innych, czy skarbonkach.

Gra to ma by─ç przyjemno┼Ť─ç a nie obowi─ůzek,nie musz─Ö wygra─ç zawsze i tym si─Ö r├│┼╝nimy,ci─ůgle wygrywanie te┼╝ staje si─Ö nudne kolor raportu nie zmienia faktu,┼╝e w prawie ka┼╝dym straty s─ů wyr├│wnane,a my po prostu nie chcemy ju┼╝ siedzie─ç ca┼éego lata przed Ika :)

Na pewno przypomn─Ö Ci to je┼Ťli kiedy┼Ť uda Ci si─Ö zrobi─ç zielony raport i wstawisz go tutaj :)

A kiedy Ty w końcu zrozumiesz,że zielony raport to nie wszystko:) Czy zmarnowane to bym nie powiedział :) Ciesz się będziesz miała o czym wnukom opowiadać :)

No to mi wytłumacz o co chodzi w tej grze, pewnie, ze to nie wszystko, nikt z nas tak nie twierdzi, ale to bardzo miłe zwieńczenie walki.
    Tak to jako┼Ť ju┼╝ jest w grach, ┼╝e (miedzy innymi) chodzi o to ┼╝eby wygra─ç, no chyba, ze kto┼Ť woli przegrywa─ç ,ale chyba nie Wy,( Hitek I kolosami udowadnia, ze jednak marzy Wam si─Ö wygrana).
    Po co macie skarbonki, bierzecie rg od innych sojuszy, po co przyj─Öli┼Ťcie Micha┼éa z jego milionami rg, po co siedzicie od 2 miesi─Öcy po nocach i miot┼éujecie, wgl po co walczycie?
    Rg utopione w przegranych walkach nie jest zmarnowane?

I znowu najazd na ┼╝ycie prywatne, s┼éabe, bardzo s┼éabe, zw┼éaszcza od kogo┼Ť kto ci─ůgle pisze o kulturze.

Trzymam za słowo :) ale takie specjalne na forum z nickami :)

Wy takie szykujecie? Bo wiesz, jak si─Ö czego┼Ť wymaga od innych to samemu trzeba da─ç przyk┼éad, inaczej to hipokryzja.

Gratuluj─Ö,mam nadziej─Ö,┼╝e skoro jeste┼Ťcie podobno tacy dumni to przy kt├│rym┼Ť raporcie podzi─Ökujcie sojusznikom spoza Duck za wsparcie,w ko┼äcu wy┼éo┼╝y─ç tyle milion├│w Rg zas┼éuguje chocia┼╝by na publiczne podzi─Ökowanie :)

Dzi─Öki za trosk─Ö, w rewan┼╝u ja zatroszcz─Ö si─Ö o Waszych pomocnik├│w, im jeszcze bardziej nale┼╝─ů si─Ö podzi─Ökowania i podziw, bo nawet zielonymi raportami im nie podzi─Ökowali┼Ťcie :( tyle rg zmarnowali...

to wy pierwsi zacz─Öli┼Ťcie zak┼éadanie temat├│w na forum.

O kolosie, kt├│rego my nie u┼╝ywamy, wi─Öcej, nawet nie mamy na nim miast. a kt├│rym Wy nam najpierw grozili┼Ťcie a teraz ju┼╝ zaczeli┼Ťcie u┼╝ywac , wiec ciut inna sytuacja...to co Wy robicie to jest zwyczajna hipokryzja i szukanie afery na si┼é─Ö.

Tak samo jak oskarzanie nas o kłamstwo, (na dodatek to po tym jak Waszemu dyplomacie zostało ono już udowodnione), to nie tylko hipokryzja, ale tez zwyczajne pomówienie i odwracanie kota ogonem...

I znowu z rana miła niespodzianka :love:, dziękuję i liczę na kolejne :saint:

Bitwa morska w pobli┼╝u WINNICA 1

(13.06.2022 11:05:14)

CYD[-AT-] z miasta WINNICA 3

vs

EGO BOB[DUCK] z miasta Miasto, Wincyj Walk, Marmur mały, Marmur IV, Bacardi

Okr─Öt z Taranem....................3793(-684) - Okr─Öt z Taranem.....................516(-684)

............................................. - Okr─Öt z Miotaczem ognia...............6(-329)

Okr─Öt z Mo┼║dzierzem...................740(-0) - Okr─Öt z Mo┼║dzierzem...................462(-0)

Taran Parowy.......................1403(-574) - Taran Parowy........................573(-427)

Kr─ů┼╝ownik Rakietowy.................407(-152) - Kr─ů┼╝ownik Rakietowy.................198(-152)

Śmigacz z Napędem Kołowym............1210(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............360(-0)

Balonowiec...........................161(-76) - Balonowiec............................44(-76)

Statek Pomocniczy.....................170(-0) - Statek Pomocniczy......................35(-0)

Okr─Öt Podwodny........................622(-0) - .............................................

Generałowie............................-23580 - Generałowie..........................-22091.8

Punkty ofensywy.......................55229.5 - Punkty obrony...........................58950

Obra┼╝enia.............................1179000 - Obra┼╝enia.............................1104590

Podział obrażeń...........................51% - Podział obrażeń...........................49%

Zwyci─Özcy: EGO BOB[DUCK]

Przegrani: CYD[-AT-]

No w┼éa┼Ťnie i chyba te┼╝ trzeba mie─ç czym handlowa─ç :)

A┼╝ tak ju┼╝ u Was ┼║le ze skarbonkami?
    Ostatnio jak szpiegowali┼Ťmy to jeszcze sporo tam mieli┼Ťcie, zw┼éaszcza na kliniku, mo┼╝e jeszcze troszk─Ö Wam ranking podskoczy
    A┼╝ mi si─Ö przykro zrobi┼éo, ┼╝e tak szybko Wam si─Ö ko┼äcz─ů zapasy :(

No ale to troszk─Ö nasza wina, pewnie po zobaczeniu Waszych skarbonek powinni┼Ťmy porzuci─ç serwer, a my wredni stwierdzili┼Ťmy, ze pobawimy si─Ö po Waszemu :(

Monisia ale ja Ciebie przecie┼╝ lubi─Ö i szanuj─Ö wi─Öc nie wiem o co chodzi,zada┼éa┼Ť pytanie na kt├│re sobie potem sama odpowiedzia┼éa┼Ť wiec co mam si─Ö produkowa─ç :)

Tylko zadałam pytanie, dzięki, ze potwierdzasz moja teorie :)

Je┼Ťli to takie ┼Ťmieszne, to potraktuj to jako laurk─Ö dla kolegi, ┼╝e tak pi─Öknie daje rad─Ö obs┼éu┼╝y─ç w genera┼éach i flocie was wszystkich :D

No pewnie, ┼╝e ┼Ťmieszne...
    Macie skarbonki i bierzecie z nich tak samo jak my z naszych, tylko robicie to w inny spos├│b ni┼╝ my.
    Ten temat dla mnie jeden wielki ┼╝art...wybacz, ale nie ma stopniowania w mulceniu, albo si─Ö jest mulciarzem albo nie, a to ze kto┼Ť jest ale kijowym i ma pretensje do innych, ┼╝e robi─ů to lepiej jest ┼╝a┼éosne

O w┼éa┼Ťnie i po co mam screeny robi─ç jak sama w┼éa┼Ťnie nazwa┼éa┼Ť mnie mulciarzem :) ma┼éo tego Mikusia te┼╝ nazwa┼éa┼Ť mulciarzem :)

A dlaczego nie? To Wy wyci─ůgacie tu brudy, nikt nie jest debilem, i logiczne ze tyle tak du┼╝ych walk jest mo┼╝liwa tylko dzi─Öki skarbonkom.
    R├│┼╝nica mi─Ödzy nami polega na tym, ┼╝e my nie mieli┼Ťmy zamiaru o tym krzycze─ç, bo i po co ,ale te┼╝ nie mamy zamiaru udawa─ç ┼Ťwi─Ötych i si─Ö tego wypiera─ç kiedy temat ju┼╝ wyp┼éyna┼é.

No widzisz długo nie było trzeba czekać na szmacenie nas, więc po co Ci screeny?

Wiem jeste┼Ť feministk─ů przez du┼╝e "F".

Szkoda tylko że wykorzystujesz Boga do tego! Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

Jakie szmacenie?
    ┬á El Loco , traktuje mnie protekcjonalnie, i jestem ciekawa jaki jest tego pow├│d, zada┼éam pytanie, na kt├│re jak widz─Ö sam sobie odpowiedzia┼ée┼Ť,nie moja winna, ze tak niekorzystnie dla El Loco...

Witam wszystkich,w zwi─ůzku z tym,┼╝e jeste┼Ťmy ca┼éy czas oczerniani na forum,wyzywani od mulciarzy,┼╝e p┼éaczemy o wojsko itp. itd.

Chcia┼ébym si─Ö zapyta─ç, dlaczego jeden gracz nasz kochany Mikus ze ┼Ťwiata Orpheus,ma wi─Öcej sam w rankingu handlarza ni┼╝ nasz ca┼éy 90 osobowy sojusz,dzisiaj dosta┼éem odpowied┼║ od niego,┼╝e nie wiem na czym ten ranking polega wi─Öc mo┼╝e wyt┼éumaczy nam wszystkim na czym ten ranking polega bo ch─Ötnie pos┼éucham.Zapraszam do dyskusji :)

Zanim odpowiemy dlaczego "nasz kochany Mikus ze ┼Ťwiata Orpheus", ma taki a nie inny ranking poprosz─Ö skonkretyzowa─ç jak Was oczerniali┼Ťmy i pokaza─ç screeny kiedy nazywali┼Ťmy Was mulciarzami.