ΤΑΓΜΑ ΑΧΙΛΛΕΑ (TΓM-A) VS ΜΟΛΟΣΣΟΙ (MØΛ)

  • Μάχη για την πόλη Φαλάσαρνα

    (22.05.2021 13:11:09)

    ΧΑΡΥΒΔΗ[MØΛ] από ΜΕΣΣΗΝΗ, Φαλάσαρνα, AΔΗΣ, Åsţaroŧh[MØΛ] από ΜΕΣΣΗΝΗ, Φαλάσαρνα

    vs

    lVAN[ΤΓΜ-Α] από Φαλάσαρνα, AΔΗΣ

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Εκτοξευτής..............................3(-0)

    ............................................. - Πυροβολητής θείου.....................336(-0)

    ............................................. - Λογχοφόροι............................478(-0)

    ............................................. - Ξιφομάχος.............................683(-0)

    Οπλίτης...............................0(-523) - Οπλίτης.............................822(-150)

    ............................................. - Γίγαντας Ατμού..........................2(-0)

    Γυροκόπτερο...........................0(-177) - Γυροκόπτερο..........................98(-228)

    ............................................. - Κριός..................................60(-0)

    ............................................. - Γιατρός................................11(-0)

    ............................................. - Μάγειρας...............................60(-0)

    ............................................. - Τείχος..................................4(-3)

    Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-22) - .............................................

    ............................................. - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί.............................
    -1302.3 - Στρατηγοί................................-780

    Επιθετικοί βαθμοί........................1950 - Αμυντικοί βαθμοί......................3255.75

    Ζημιά...................................65115 - Ζημιά...................................39000

    Καταμερισμός ζημιάς.......................62% - Καταμερισμός ζημιάς.......................38%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Νικητές:
    lVAN[ΤΓΜ-Α]



    Χαμένοι:
    ΧΑΡΥΒΔΗ[MØΛ], Åsţaroŧh[MØΛ] 2 ασχετοι εναντιον μελος-συμμαχος του ΤΑΓΜΑΤΟΣ ,αν αναλυσουμε την αναφορα φαινετε η ασχετοσυνη των ΜΟΛ στον αλφα σερβερ . επιφυλασσομαστε για νεες αναφορες συντομα .....


    [mod='Panos276']Η αναφορά έχει αναρτηθεί ξανά στο #10. Δόθηκε προφορική προειδοποίηση[/mod]

  • επειδη εισαι ασχετος απο μαχες πρωτα πες του ιβαν να σου δωσει την αναφορα την κανονικη που εχει και τον κολοσσο που μας εριξε πρωτα και μετα κανε αναλυσεις.


    καταγματακια απλα καταντια εχετε τον τζοτζο στην ομαδα σας.


    μπορειτε και πιο χαμηλα

  • ΥΛΙΚΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΟΛ 1.159.997


    ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ ΜΟΛ 8.709,4


    ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ ΤΑΓΜΑ 2.397,8


    ΔΙΑΦΟΡΑ 6.311,6 ^^^^^^

  • αχαχαχαχαχαχαχαχχ


    Αυτο ηταν ολο?τρεχεις να καταμετρησεις αρων αρων μην στο κλειδωσει κανεις ε?


    Μπορειτε και πιο χαμηλα

  • Αφού ο φίλος μας ο διαχειριστής μας έστειλε για μπανάκι, να 'μαστε πάλι εδώ....

    Panos276 είναι μπούζι το νερό φίλε, ακόμα. Με ρέγουλο τα μπάνια, μην πάθουμε καμιά ψύξη και μας χάσετε. Μεγάλοι άνθρωποι, γαρ...


    Πάμε τώρα στα δικά μας:


    ΧΑΡΥΒΔΗ[MØΛ], Åsţaroŧh[MØΛ] 2 ασχετοι εναντιον μελος-συμμαχος του ΤΑΓΜΑΤΟΣ ,αν αναλυσουμε την αναφορα φαινετε η ασχετοσυνη των ΜΟΛ στον αλφα σερβερ . επιφυλασσομαστε για νεες αναφορες συντομα .....

    Ρε φιλαράκο, καταλαβαίνω τη χαρά σου που κερδίζεις τη συμμορία στον Έψιλον, αλλά εδώ είναι Άλφα. Στο Τάμα δεν παίζεις, οπότε σταμάτα να τους κάνεις αβάντα, γιατί τους ξεφτιλίζεις περισσότερο με τις διπλοποσταρισμένες και κουτσουρεμένες αναφορές. Βέβαια ευθύνονται και αυτοί που σε αφήνουν, αλλά κακό δικό τους. Πάρε την καψούρα σου, που σε βάζει συνέχεια στο στόμα της και δεν μπορεί να ζήσει χωρίς εσένα και τραβάτε στο νήμα του σωτηράκη, να βγάλετε τα εσώψυχά σας. Εντάξει λεβέντη μου, το έπιασες...? Γιατί αν επιμείνεις, θα περιλάβω κι εσένα και θα πάθεις, ότι έπαθε το καψουράκι σου. Συνεννοηθήκαμε...?

    Πάμε παρακάτω:


    ΥΛΙΚΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΟΛ 1.159.997 = ότι φάγαμε, ότι ήπιαμε...

    ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ ΜΟΛ 8.709,4 = κι ότι πρόλαβε να αρπάξει ο παλαιολόγος μας...

    ΔΙΑΦΟΡΑ 6.311,6 ^^^^^^ = μέχρι εδώ πληρώσαμε, τώρα ψάχτε κι αν μας βρείτε, να μας χ@σετε...


    No comments...8o


    Αυτο ηταν ολο?τρεχεις να καταμετρησεις αρων αρων μην στο κλειδωσει κανεις ε?


    Μπορειτε και πιο χαμηλα

    Μην ανησυχείς φίλε Νταλίν. Κι εκατό χρόνια να μείνει το νήμα ανοιχτό, μόνο καταλάθος μπορεί να πετύχετε το Τάμα, εκτός αν κάνετε κάνα τάμα, ίσαμε το μπόι σας.

    Οπότε ναι, μπορούν και πιο χαμηλά...;(

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • αχαχαχαχαχαχαχαχχ


    Αυτο ηταν ολο?τρεχεις να καταμετρησεις αρων αρων μην στο κλειδωσει κανεις ε?

    Εσυ δεν παιζεις ΝΤ ροζ εισαι ασχετος με το νημα . Εκτος αν παιζεις και κρυβεσαι για καποιο λογο που εσυ ξερεις . Εγω λεω οτι εισαι η χαρυβδη εσυ? αν εισαι εχεις 150χιλ στρατηγους και κρυβεσαι ξεφτιλα χαχα, θα σε ξετρυπωσουμε ομως υπομονη...

  • αχαχαχαχαχαχαχαχχ


    Αυτο ηταν ολο?τρεχεις να καταμετρησεις αρων αρων μην στο κλειδωσει κανεις ε?

    Εσυ δεν παιζεις ΝΤ ροζ εισαι ασχετος με το νημα . Εκτος αν παιζεις και κρυβεσαι για καποιο λογο που εσυ ξερεις . Εγω λεω οτι εισαι η χαρυβδη εσυ? αν εισαι εχεις 150χιλ στρατηγους και κρυβεσαι ξεφτιλα χαχα, θα σε ξετρυπωσουμε ομως υπομονη...

    Πουτινακι μου κοπελαρα μου ξερεις πολυ καλα οτι ο νταλιν δεν φοβαται κατι συμμαχιες τυπου ταγμα που ειναι κοτες.καποτε σας ειχα σε μια αλφα υποληψη αλλα μετα τη φαπα που φαγατε οι κινησεις που κανατε για να γλιτωσετε την καζουρα ηταν απλα κωμικοτραγικες.Με καθε κινηση που κανετε πλεον γινοσαστε ολο και πιο πολυ ρεζιλι.


    Απο τη στιγμη που φτασατε στο σημειο αντι να αντιδρασετε στη φαπα που σας ριξαμε με μαχες, εσεις γεμισατε ολη τη συμμαχια των ΜΟΛ με τικετ για να μας μπαναρετε.δεν χρειαζεται και πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι εισαστε πλεον μια συμμαχια μ@@@@ οπως ειπε ο συμμαχος σας ο νικφαπ υπαρχουν και φωτο αν θελετε να δειτε.

    και να αποκαλυψουμε τα ακκ για ποιο λογο?για να αρχισετε τα τικετ?αστο καλυτερα


    Λες και εσεις εισαστε η πιο τιμια συμμαχια που υπαρχει στο ικαριαμ.η συμμαχια με (40) ακκ παρακαλω που τα διαχειριζονται οχι παραπανω απο 4-5 ατομα.μεχρι και αλλη συμμαχια εχετε τη skiFi (25) ατομα.φαντασου τωρα 65 ακκ τα παιζουν 4-5 ατομα.Και ποσες εκατονταδες μποτακια για πειρατεια και αλλες χρησεις.ξερεις εσυ αυτα που οταν αδειασαν οι θεσεις απο τα μπαναρισμενα ακκ μας πριν καν εξαφανιστουν τις ειχατε πιασει ηδη.και αντι να μη μιλατε βγαινετε και μιλατε για τιμιοτητα.


    Μας ανοιξατε πολεμο και δεν κανατε ουτε μια προσπαθεια να μας επιτεθειτε.Ξερατε πολυ καλα οτι αυτο θα ηταν η καταστροφη σας.


    και τωρα ειδατε ενα ακκ που βγηκε απο διακοπες και στειλατε τον ιβαν να το χτυπησει.Μα οποιος μπει και δει αυτο το νημα θα γελαει.βλεπει μονο ιβαν και τιπολιανι.


    εκει καταντησατε μπορειτε και πιο χαμηλα.


    Τωρα να βγαινεις εσυ και να λες οτι κρυβομαι εγω που ο ιβαν καταντησε να απολυει στρατο για να γλιτωσει ειναι απλα για γελια.


    γιαυτο πουτινακι κρυψου στο λαγουμι σου και μη μιλας πολυ



    [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για παράβαση του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

  • .βλεπει μονο ιβαν και τιπολιανι.

    εγω βλεπω και χαρυβδη και ασταροθ χαχα ;(;(


    Πονατε ε ? Δεν πειραζει ...

    Τικετ κτλ δν καναμε εμεις εδω βαριομαστε να βγαλουμε και κυκλικο σιγα μην σας κανουμε και την τιμη :D:D

    Ανοιξαμε πολεμο και αρχισαν τα μπαμ 9-10 ατομα χωρια οι διπλοτριπλοι μετα εμειναν 3 ατομα εκτος διακοπων με μηδεν στρατηγους τι να ψαχνουμε ντουβαρια ασε μας ρε χαρυβδη , περιμεναμε τις μεταγραφες αλλα μας εκλεισαν το νημα φαντασου ποσο θα παρακαλεσατε ...


    ξερεις πολυ καλα οτι ο νταλιν δεν φοβαται κατι συμμαχιες τυπου ταγμα που ειναι κοτες

    χαχαχαχαχ καλα εδω γελαμε και φοβασαι και τις εχεις φαει γι αυτο εισαι μακρια κι αγαπημενοι δεν πειραζει να προσεχεις που παρκαρεις τα 150χιλ γτ μπορει να ξεφτιλιστεις παλι αλλα θα λες δεν εισαι εσυ, γι αυτο δεν αποκαλυπτεις ποιος εισαι, να ρεφαρεις πρωτα να το παιξεις λεζαντα :D:D

    https://prnt.sc/13w9drhhttps://prnt.sc/13w9drh


    μολις ειδα απελυσες χαχα ετσι πρρρρρρρρρρ πρρρρ


    [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για Trolling[/mod]

  • ρε πουτινακι καπελακι μου μηπως θες να αρχισω να βγαζω τις φαπες που σας εχω ριξει επισημες και ανεπισημες?δε θες πιστεψε με.

    εσυ ακομα διασκορπισμενος εισαι απο εκεινο το βραδυ που ηρθατε να πιασετε επιστροφες και πιασατε καρπαζιες.


    Μη μιλας εσυ.Εσυ εισαι ρουμπωμενος ασε να μιλησει κανενας αλλος συμμαχος σου που τουλαχιστον εχει κανει και καμια μαχη μαζι μας οχι εσυ ο αμπαλος.


    Εσυ εισαι μακραν ο πιο ασχετος και λιγοτερο ενεργος παικτης του ταγμα.μονο εδω πολεμας εσυ στο φορουμ.το στρατο σου δεν τον εχουμε δει ποτε.μονο εκεινη την ημερα ηρθες με τις επιστροφες αλλα αν θυμαμαι καλα μαχη δεν εκανες.πηγαινες μπρος πισω και διασκορπιστηκες για να μη φας καρπαζια.



    Και ναι ο συμμαχος απελυσε τι να περιμενει?ποιον?για πες μου?ποιος θα ερθει απο ταγμα να κανει μαχες?


    ο πουθενας?

  • Και ναι ο συμμαχος απελυσε τι να περιμενει?

    χαχαχα ναι ο συμμαχος, πες ρε αφου εσυ εισαι χαχαχ α ρε χαρυβδαλιν , πρρρρρ πρρρρρρρ

    Βεντουζα μια ζωη


    Με αγαπη ταγμα


    [mod='Panos276']Δόθηκε Προειδοποίηση για Trolling[/mod]

  • περιμεναμε τις μεταγραφες αλλα μας εκλεισαν το νημα φαντασου ποσο θα παρακαλεσατε ...

    Πόσο να παρακαλέσανε ρε Βλαδή-μωρε...? Αφού δυο μήνες νήμα, είχε μηδέν (0) αναφορές μάχες. Υπήρχε λόγος να μένει ανοιχτό...? Σε επτά μέρες έπρεπε να κλείσει βάσει κανονισμών. Χάρη σας έκανε η Δ.Ο, όχι να παρακαλέσουν κιόλας οι ΜΟΛ.

    Έπειτα οι μεταγραφές από που ερχόντουσαν και τις περιμένατε δύο μήνες...? Από την Αλάσκα, με τα πόδια...?

    Πάντως σας παραδέχομαι. Συμμαχία που να έχει κηρύξει πόλεμο και να έχει μηδενικές (0) μάχες - επιθέσεις, δεν έχει υπάρξει στα δεκατρία χρόνια του ικάριαμ. Σε αυτό πρωτοτυπήσατε.

    Μπορείτε και πιο χαμηλά...

    μολις ειδα απελυσες χαχα ετσι πρρρρρρρρρρ πρρρρ

    Γιατί πριν απολύσει, δεν του έστελνες ένα μήνυμα, να βρεθείτε για..περιπτύξεις...? Ή έστω να του στείλεις τον πολεμισταρά χαϊβανάκο, να τον δείρει...?

    Τώρα που απέλυσε, ξαλάφρωσες από τα αέρια και ακούγεσαι σαν βουλωμένη τρομπέτα...Περαστικά σου και να φυλάγεσαι από τα λαχανικά. Το μπρο-κολο ειδικά, είναι δύσοσμο.

    Μπορείτε και πιο χαμηλά...


    [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για Trolling[/mod]

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Αίαντα μην μου στεναχωριέσαι. Μπορεί ο Ιάσωνας να πάρει καμιά αναφορά και να κάνει καταμέτρηση Τάγμα vs Ntalin και να λέει ότι κερδίζει. Να είσαι απίκο στο φόρουμ να τον χειροκροτήσεις.


    Ιάσωνα μην μου παρεξηγηθείς, γλεντάω λίγο τον Αιαντούκο που είναι τσαχπινογαργαλιάρης.



    [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για Trolling[/mod]

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • Αίαντα μην μου στεναχωριέσαι. Μπορεί ο Ιάσωνας να πάρει καμιά αναφορά και να κάνει καταμέτρηση Τάγμα vs Ntalin και να λέει ότι κερδίζει. Να είσαι απίκο στο φόρουμ να τον χειροκροτήσεις.


    Ιάσωνα μην μου παρεξηγηθείς, γλεντάω λίγο τον Αιαντούκο που είναι τσαχπινογαργαλιάρης.

    Εγώ λέω πάλι να κηρύξουν οι ΜΟΛ πόλεμο εναντίον όλου του Άλφα, να βαρέσουν όπου βρουν και στην (συνολική) καταμέτρηση που θα κάνουν, να βάλουν ότι κέρδισαν Φεύγα και Τάγμα.;(

    Συνηθίζεται πολύ τελευταία, αυτό το μοντελάκι...<3

    Εκεί να δεις γλέντια, Τραμπάκουλά μου...μέχρι του χρόνου θα γλεντάμε...:P

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • που ειστε ρε Μολακια κρυμμενα μη φοβαστε θα ειμαστε τρυφεροι μαζι σας. Νταλια πες μας το ονομα του λογαριασμου σου ρε φοβισμενε :D:D:D

  • Πουτινακι δεν αδειαζω καλοκαιρι να ασχοληθω μαζι σας.εχουμε και δουλειες ξερεις.


    Το χειμωνα τα ξαναλεμε.


    Ετσι κι αλλιως ξερουμε ολοι εδω μεσα οτι παρακαλατε να μην ασχοληθουμε γιατι αν ασχοληθουμε παλι φαπες θα φατε.


    Αρα αυτα τα πουτινιστικα που ξερεις πεστα στον τζοτζο που σε πιστευει.

  • Πουτινακι δεν αδειαζω καλοκαιρι να ασχοληθω μαζι σας.εχουμε και δουλειες ξερεις.

    χαχαχαχα οσα δεν φτανει η νταλιανα τα κανει καλοκαιρι




    Ετσι κι αλλιως ξερουμε ολοι εδω μεσα οτι παρακαλατε να μην ασχοληθουμε γιατι αν ασχοληθουμε παλι φαπες θα φατε.

    καλα βγαλτο κυκλικο αυτο μπας και το πιστεψετε ! ναζιαρη μας εσυ ;(;(


    υγ. πες πας ποιος εισαι στο παιχνιδι ρε φοβισμενε :*


    ΕΤΣΙ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΗΔΕΝΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΛΑΓΟΥΜΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΟ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ <3<3

  • Οσο και να προσπαθεις να σε πιστεψουν καποιοι εδω μεσα οτι δεν φοβοσαστε τη φαπα μαλλον δε θα τα καταφερεις.


    πες μου την τελευταια φορα που ηρθατε εσεις να μας κανετε επιθεση στον πυρηνα μας.


    θες να σου πω εγω?


    ποτε


    περιμενετε να ερθουμε εμεις να επιτεθουμε το οποιο εχουμε κανει παρα πολλες φορες.για τολμηστε και εσεις εστω μια.ελατε να δουμε τι θα γινει απο περιεργεια

  • Ολο δικαιολογιες εισαι ρε νταλιανα ολο κατι σου φταιει . θα μας πεις ποιον λογ. εχεις? γιατι εισαι τοσο φοβισμενος ρεα .

    Συνεχιστε το κρυφτουλι μολακια μου σας αγαπαμε <3<3<3

  • ΤΑΓΜΑ ΑΧΙΛΛΕΑ (TΓM-A) VS ΜΟΛΟΣΣΟΙ (MØΛ) : 5-1 ,συνολικα ως τωρα στον κοσμο αλφα(ΕΠΙΣΗΜΑ με νημα) .....ο DARKGEO επεισε τους ΜΟΛ να κανουν κινηση εναντιον των ΤΑΓΜΑ και καρπαζωθηκαν για αλλη μια φορα ,περαστικα και νταλιν να εισαστε πιο προσεκτικοι ...καλα ΜΠΑΝ-ια