Posts by TRAMPAKOULAS

    Αίαντα μην μου στεναχωριέσαι. Μπορεί ο Ιάσωνας να πάρει καμιά αναφορά και να κάνει καταμέτρηση Τάγμα vs Ntalin και να λέει ότι κερδίζει. Να είσαι απίκο στο φόρουμ να τον χειροκροτήσεις.


    Ιάσωνα μην μου παρεξηγηθείς, γλεντάω λίγο τον Αιαντούκο που είναι τσαχπινογαργαλιάρης.



    [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για Trolling[/mod]

    Ή κάνε ότι βολεύει τον Αίαντα. Σε ένα νήμα έναντι σε όλο τον σέρβερ εσύ μέτρα επιλεκτικά για την συμμαχία σου (αν σε συμφέρει, αν δεν σε συμφέρει ούτε κουβέντα) τι έχει κάνει και προσπάθησε να πείσεις όσους διαβάζουν ότι το θέμα του νήματος είναι διαφορετικό και ότι κερδίζεις.


    Α και που είσαι, μιας και νομίζεις ότι κερδίζεις ζήτα να κλείσει και το νήμα...κατά τον Αίαντα λογικά είναι οκ.


    Μαϊντανέ γύρνα πλευρό ρε...

    Αίαντα αβάντα δεν χρειαζόμαστε από πουθενά. Εσύ ρωτάς πράγματα και κάνεις κολοτούμπες. Παραθέτεις κανόνες για τα νήματα των πολιορκιών και τάχα μου προσπαθείς να πεις κάτι. Το ανοίξαμε? Ναι. Είδες κάποιον από τους αρμοδίους να έχει θέμα? Να έχει παραβιαστεί κάποιος κανόνας? Άρα τηρώ τους κανόνες. Οπότε τι σκούζεις? Μείον είσαι απόλαυσέ το ή κάνε τίκετ να απολαύσεις και την απάντηση που θα πάρεις. Άιντε μαϊντανέ βγήκες να πεις κάτι επειδή σου έταξαν 5ευράκι και λες την μία κοτσάνα μετά την άλλη. Μια τρύπα στο νερό.


    Θα μου απαντήσεις στην ουσιώδη ερώτηση...καταμέτρηση θα κάνεις γιατί βαριέμαι? Θα σου δώσω 5ευράκι!!!


    Α και που είσαι...καζούρα στον Τραμπάκουλα? χαχαχαχα ούτε για πρωινό δεν είσαι...

    Όταν ανοίγεις νήμα εναντίον όλων (λέμε τώρα), η κάθε μια συμμαχία, δικαιούται να κάνει καταμέτρηση για τον εαυτό της, ανεξάρτητα με το πόσο ξύλο έχουν φάει οι άλλες.

    Δείξε μου και αυτό που το λέει αγαπητέ γιατί στο πρώτο ερώτημα που σου έθεσα γαργάρα το έκανες. Γρήγορα τις άρχισες τις γαργάρες.

    ...μμμμ ή τα ελληνικά σου θέλουν φρεσκάρισμα ή θες άλλα γυαλιά Αιαντάκο μου. Ευχαρίστως θα συμφωνήσω μαζί σου αν μου πεις που ακριβώς στο θέμα του νήματος λέει BRO vs κάποια άλλη συμμαχία. Κάτσε να το γράψω από κάτω με λίγο μεγαλύτερα γράμματα μπας και το εμπεδώσεις...ουφ δεν μπορώ να το κάνω να αναβοσβήνει...


    Brotherhood(-BRO- ) vs Κόσμος Epsilon vol.1653



    Από το να γράφεις βλακείες επειδή έτσι σε βολεύουν κάνε κάτι χρήσιμο. Κάνε μία συνολική καταμέτρηση στο νήμα, βγάλε αν έχεις τα άντερα τα αποτελέσματα εδώ και έλα να μου πεις αν οι συνθήκες είναι ίδιες ...χεχεχε πικραμένε και εσύ!!!8)8)8)


    Καλα μετα το αρμεγμα του χαιβαν τουτε λογος για αλλη μαχη ετσι?


    Μπορειτε και πιο χαμηλα.Το βαρελι σας δεν εχει πατο.

    Εγώ ως θεατής Νταλινάκο μου βλέπω γράφεις ΄΄ούτε λόγος για άλλη μάχη΄΄ , ΄΄ μπορείτε και πιο χαμηλά ΄΄ το κοντέρ όμως γράφει ότι είσαι πίσω. Το μπαλάκι σε σας είναι που πρέπει να ρεφάρετε. Οι άλλοι τώρα φέεεεετααα καμία πίεση. Αλλά δεν θα έχετε πρόβλημα αφού λέτε ότι ψάχνετε... κάτι θα βρείτε έτσι δεν είναι?

    sotos13[-BRO-]

    Brotherhood(-BRO- ) vs Κόσμος Epsilon vol.1653


    μεχρι το ποστ 161 .. ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ BRO VS ΙΛΙ ......
    ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΙΛΙ ... 7800- ΑΠΩΛΕΙΕΣ BRO ... 29000 και κατι ψιλα ................διαφορα υπερ πορφυρα φαλαγγα ΙΛΙ .. 21200 και κατι ψιλα και συνεχιζουμε ....

    Saka!~ Λ Ο Γ Ο Κ Ρ Ι Θ Η Κ Ε ~! μόνο !~ Λ Ο Γ Ο Κ Ρ Ι Θ Η Κ Ε ~! σαν τον ΑτάκαG μπορούσε να σου κάνει like στις βλακείες που γράφεις. Βλέπεις ο πόνος στον σβέρκο του κρατάει μετά από τόσους μήνες. Πολύς πόνοςςςςς...


    Βέβαια έχετε κάτι κοινό, δεν έχετε σταυρώσει νήμα και έχετε την ίδια ψευδαίσθηση. Λογικό.


    !~ Λ Ο Γ Ο Κ Ρ Ι Θ Η Κ Ε ~! UNITED NEVER DIE ρεεεεεεε!!!



    [mod='Ice_Devil']+1 Προειδοποιηση για προσβολες.[/mod]

    Αν θέλω να το κάνω μπάχαλο νταλινίτσα δεν θα προλάβεις να κάνεις καν καταμέτρηση. Οπότε άσε τους φευγάτους και ασχολήσου με το νήμα σου.


    Δεν σε ενοχλεί κανένας.

    ελα ρε τζοτζο που χαθηκες ρε ερημωσε το ντισκορντ

    L-AEG ......φαρμουλες

    Τι φαρμες ρε αυτοι ειναι χειροτεροι και απο τους χειροτερους.Που σαι ρε τζοτζο χαθηκες ρε.Εφυγες και ερημωσε το ντισκορντ.Αυτοι πρεπει να εχουν μετακομισει σε αλλον σερβερ για να μην τους βρισκουμε

    ΓΛΟΥ ΓΛΟΥ ΡΕ ΝΤΑΛΙΑ...



    Χαχαχαχαχα τρελό δούλεμα σου ρίχνουμε σαλιάρηηηηη

    κλαμαααα οι αεσιρρρ

    Παλεύουν με νύχια και με δόντια , με βρισιές με ειρωνείες και ότι μπορούν να φανταστούν

    Για να κλείσει το νημα που τόσο τους πονάει, λες και Θα γίνει κατι

    Ατάκα χάνεις το νήμα μέχρι τώρα...οπότε τραγούδα. Το θέλω ανοιχτό να σε γλεντάω...

    Ατάκα σου το είπα μερικά ποστ πίσω...δεν καταλαβαίνουμε τι γράφεις ρεεεεεεεε....

    Είσαι ζαλισμένος σύνελθεεεεεε...

    Δεν ξέρω αυτά τα περίεργα που λες εσύ...αλλά η δροσούλα είναι άπαιχτη...


    μίλησε ο νικολακης 😂😂


    Κινεζε σε ελληνικό φορουμ είσαι , επομενη φορα Κοιταξε να συντάξεις 2 προτάσεις που να βγάζουν τουλάχιστον νόημα, κρίμα να καθόμαστε 10 ατομα να προσπαθούμε να καταλάβουμε τι θες να πεις

    Ενώ εσύ που τα γράφεις νορμάλ σε καταλαβαίνουμε νομίζεις...

    Λογικό από την ζαλούρα είναι...ή τα σάλια σε θολώνουν...