Posts by ntalin

    Καλησπερα σας και συγγνωμη για την ενοχληση μιας και ειμαι ουδετερος αλλα μια απορια εχω.


    Μου εστελνε ο ΤΖΟΤΖΟΣ κατι λινκ και μπηκα να δω απο περιεργεια.


    ο ΤΖΟΤΖΟΣ τι κανει σε αυτο εδω το νημα?αφου ειναι μονιμα διακοπες μαχες δεν κανει.

    Αν εχει γινει αυτο που υποψιαζομαι οτι οι SC εχουν βαλει υπευθυνο το ΓΙΔΙ για το νημα μαχων τοτε μαλλον και αυτοι για γελια ειναι.


    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ

    Οσο και να προσπαθεις να σε πιστεψουν καποιοι εδω μεσα οτι δεν φοβοσαστε τη φαπα μαλλον δε θα τα καταφερεις.


    πες μου την τελευταια φορα που ηρθατε εσεις να μας κανετε επιθεση στον πυρηνα μας.


    θες να σου πω εγω?


    ποτε


    περιμενετε να ερθουμε εμεις να επιτεθουμε το οποιο εχουμε κανει παρα πολλες φορες.για τολμηστε και εσεις εστω μια.ελατε να δουμε τι θα γινει απο περιεργεια

    Πουτινακι δεν αδειαζω καλοκαιρι να ασχοληθω μαζι σας.εχουμε και δουλειες ξερεις.


    Το χειμωνα τα ξαναλεμε.


    Ετσι κι αλλιως ξερουμε ολοι εδω μεσα οτι παρακαλατε να μην ασχοληθουμε γιατι αν ασχοληθουμε παλι φαπες θα φατε.


    Αρα αυτα τα πουτινιστικα που ξερεις πεστα στον τζοτζο που σε πιστευει.

    ρε πουτινακι καπελακι μου μηπως θες να αρχισω να βγαζω τις φαπες που σας εχω ριξει επισημες και ανεπισημες?δε θες πιστεψε με.

    εσυ ακομα διασκορπισμενος εισαι απο εκεινο το βραδυ που ηρθατε να πιασετε επιστροφες και πιασατε καρπαζιες.


    Μη μιλας εσυ.Εσυ εισαι ρουμπωμενος ασε να μιλησει κανενας αλλος συμμαχος σου που τουλαχιστον εχει κανει και καμια μαχη μαζι μας οχι εσυ ο αμπαλος.


    Εσυ εισαι μακραν ο πιο ασχετος και λιγοτερο ενεργος παικτης του ταγμα.μονο εδω πολεμας εσυ στο φορουμ.το στρατο σου δεν τον εχουμε δει ποτε.μονο εκεινη την ημερα ηρθες με τις επιστροφες αλλα αν θυμαμαι καλα μαχη δεν εκανες.πηγαινες μπρος πισω και διασκορπιστηκες για να μη φας καρπαζια.



    Και ναι ο συμμαχος απελυσε τι να περιμενει?ποιον?για πες μου?ποιος θα ερθει απο ταγμα να κανει μαχες?


    ο πουθενας?

    αχαχαχαχαχαχαχαχχ


    Αυτο ηταν ολο?τρεχεις να καταμετρησεις αρων αρων μην στο κλειδωσει κανεις ε?

    Εσυ δεν παιζεις ΝΤ ροζ εισαι ασχετος με το νημα . Εκτος αν παιζεις και κρυβεσαι για καποιο λογο που εσυ ξερεις . Εγω λεω οτι εισαι η χαρυβδη εσυ? αν εισαι εχεις 150χιλ στρατηγους και κρυβεσαι ξεφτιλα χαχα, θα σε ξετρυπωσουμε ομως υπομονη...

    Πουτινακι μου κοπελαρα μου ξερεις πολυ καλα οτι ο νταλιν δεν φοβαται κατι συμμαχιες τυπου ταγμα που ειναι κοτες.καποτε σας ειχα σε μια αλφα υποληψη αλλα μετα τη φαπα που φαγατε οι κινησεις που κανατε για να γλιτωσετε την καζουρα ηταν απλα κωμικοτραγικες.Με καθε κινηση που κανετε πλεον γινοσαστε ολο και πιο πολυ ρεζιλι.


    Απο τη στιγμη που φτασατε στο σημειο αντι να αντιδρασετε στη φαπα που σας ριξαμε με μαχες, εσεις γεμισατε ολη τη συμμαχια των ΜΟΛ με τικετ για να μας μπαναρετε.δεν χρειαζεται και πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι εισαστε πλεον μια συμμαχια μ@@@@ οπως ειπε ο συμμαχος σας ο νικφαπ υπαρχουν και φωτο αν θελετε να δειτε.

    και να αποκαλυψουμε τα ακκ για ποιο λογο?για να αρχισετε τα τικετ?αστο καλυτερα


    Λες και εσεις εισαστε η πιο τιμια συμμαχια που υπαρχει στο ικαριαμ.η συμμαχια με (40) ακκ παρακαλω που τα διαχειριζονται οχι παραπανω απο 4-5 ατομα.μεχρι και αλλη συμμαχια εχετε τη skiFi (25) ατομα.φαντασου τωρα 65 ακκ τα παιζουν 4-5 ατομα.Και ποσες εκατονταδες μποτακια για πειρατεια και αλλες χρησεις.ξερεις εσυ αυτα που οταν αδειασαν οι θεσεις απο τα μπαναρισμενα ακκ μας πριν καν εξαφανιστουν τις ειχατε πιασει ηδη.και αντι να μη μιλατε βγαινετε και μιλατε για τιμιοτητα.


    Μας ανοιξατε πολεμο και δεν κανατε ουτε μια προσπαθεια να μας επιτεθειτε.Ξερατε πολυ καλα οτι αυτο θα ηταν η καταστροφη σας.


    και τωρα ειδατε ενα ακκ που βγηκε απο διακοπες και στειλατε τον ιβαν να το χτυπησει.Μα οποιος μπει και δει αυτο το νημα θα γελαει.βλεπει μονο ιβαν και τιπολιανι.


    εκει καταντησατε μπορειτε και πιο χαμηλα.


    Τωρα να βγαινεις εσυ και να λες οτι κρυβομαι εγω που ο ιβαν καταντησε να απολυει στρατο για να γλιτωσει ειναι απλα για γελια.


    γιαυτο πουτινακι κρυψου στο λαγουμι σου και μη μιλας πολυ



    [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για παράβαση του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

    επειδη εισαι ασχετος απο μαχες πρωτα πες του ιβαν να σου δωσει την αναφορα την κανονικη που εχει και τον κολοσσο που μας εριξε πρωτα και μετα κανε αναλυσεις.


    καταγματακια απλα καταντια εχετε τον τζοτζο στην ομαδα σας.


    μπορειτε και πιο χαμηλα

    Υπάρχει βέβαια και μια άλλη εκδοχή, που λέει ότι όταν για μια γκόμενα είσαι "αξεπέραστος", ψιθυρίζει το όνομά σου μέχρι και στον ύπνο της και το ουρλιάζει τις στιγμές κορύφωσης της... <3

    Μήπως συμβαίνει κάτι τέτοιο κι εδώ...? :love:

    Ενταξει με καλυψες δεν εχω να γραψω κατι αλλο.Ακουσες πουτινακι?αξεχαστες οι φαπες που σας εχω ριξει.



    Οριστε ως και ο τζοτζος νταλιν ανεφερε.μα καλα ρε κοριτσια τοσο καλα σας δερνω............ και καθε φορα που γραφετε αν δεν γραψετε νταλιν δε μπορειτε?



    Και πουτινακι που σαι.Καταντησατε να εχετε στην ομαδα σας τον τζοτζο.Δεν εχω να πω κατι αλλο ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ


    Καλα μετα το αρμεγμα του χαιβαν τουτε λογος για αλλη μαχη ετσι?


    Μπορειτε και πιο χαμηλα.Το βαρελι σας δεν εχει πατο.

    Πουτινακι δυστυχως για εσενα εγω παιζω ικαριαμ και υπαρχω εσυ που δεν παιζεις τι δουλεια εχεις εδω μεσα?


    εσυ μαζευεις νεσπολιτσες τοσο καιρο και εισαι διακοπες μονιμα.πως εχεις αποψη?ειμαι σιγουρος οτι μολις σημερα εμαθες για το νημα που ανοιξε αλλιως θα ειχες γραψει με το που ανοιξε.


    γιαυτο καλυτερα να σταματησεις εσυ να γραφεις εδω μεσα και ασε εμας που παιζουμε να γραφουμε.


    δεν ξερω αν το εχεις παρατηρησει αλλα οποιος συμμαχος σου γραφει εδω στο νημα αναφερει παντα το ονομα μου.


    γιατι αραγε?εξηγησε μου σε παρακαλω.


    μετατραυματικες εμπειριες φανταζομαι.


    Α! ξεχασα να σας δωσω συγχαρητηρια για τον πολεμο.Δεν ειχα την ευκαιρια να σας ευχηθω απο κοντα.Εισαστε η μοναδικη συμμαχια στο ικαριαμ που ανοιξε πολεμο και δεν εκανε ουτε μια επιθεση.


    και παλι συγχαρητηρια. ΑΞΙΟΙ.......................

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ

    ΑΛΛΙΩΣ ΡΑΨΤΕ ΤΟ

    Σαν αυτες που ανεβασες εσυ ρε καραγιοζη στον λευκο πολεμο της ξεφτιλας?


    Κρυφτειτε τωρα καψτε και υλικα να κερδισετε


    [mod='Panos276']Παρακαλώ προσέχετε τις εκφράσεις σας[/mod]

    χαχαχαχαχαχαχχ τι σας ειπα?πανηγυριζουν...πριν τις βγαλουν το ειπα οτι θα πανηγυριζουν αυτες τις μαχες.


    λες και δεν ξερω το ταγμα πως σκεφτεται και πως παιζει.


    σας μαθαμε πλεον εισαστε γραφικοι.μετα απο την υγεια μας πες μας τι εγινε ρε νικοφαπακη?


    που πηγε ο στρατος του ιβαν?

    Καλησπερα σας.


    Βλεπω μετα το απολυτο ρεζιλικι στην ιστορια του ικαριαμ με αυτον τον περιβοητο λευκο πολεμο που δεν εβρισκαν στρατηγους οι καημενοι οι ταγμα


    ελλανιος 100κ

    αρτεμισια 100κ

    μολοσσος 60-70κ

    κινγκ πριν τιμωρηθει 50κ

    νταλιν πριν τιμωρηθει 120κ

    στορμυ 45κ

    σπιον ναιτ 35κ


    Οχι οτι δεν τολμανε να πατησουν ποδι στον πυρηνα μας γιατι ξερουν οτι θα τους κοψουμε τα ποδια απο τη ριζα ( σαν κατι αλλα παιδακια που πανε και κανουν τους πυρηνες των ταγμα σμπαραλια) αλλα επειδη δεν εβρισκαν στρατηγους.


    κατα τα αλλα δεν εβρισκαν στρατηγους να χτυπησουν.Αλλα οταν νικοφαπακη εχεις κανει το ψεμα δευτερη φυση σου δεν μπορεις να πεις την αληθεια μετα.μια ζωη ψεματα θα λες.γιαυτο εισαι για λυπηση.


    Και τι θα εκαναν για να γλιτωσουν το ρεζιλικι τους? Οι ταγμα τα παντα.

    Ειδαν λοιπον τον συμμαχο μου τον τιπολιανι που βγηκε απο διακοπες μονο του το ακκ μιας και ο συμμαχος εδω και 3-4 μηνες ειναι μονιμα διακοπες και εστειλαν τον ιβαν 4 το πρωι με αερομεταφορα να του παρει τα υλικα οταν ειχε ληξει ο πολεμος ομως.Γιατι οταν ο πολεμος ηταν ενεργος ακομα του ειχαν πει μη τολμησεις να επιτεθεις και φαμε φαπα.


    Και φτανουμε τωρα στο απολυτο ρεζιλικι του ιβαν.Αφου τον πηραμε χαμπαρι οτι χτυπαει το συμμαχο μας κανανε και οι συμμαχοι μια αερομεταφορα ο συμμαχος ασταροθ με το συμμαχο χαρυβδη για να κανουν μαχες.πανε το λοιπον και ορμανε στο 48αρι τειχος του ιβαν.2 γυρο σημαια ο ιβαν.πανε δευτερη φορα σημαια ο ιβαν.πανε 3 φορα σημαια ο ιβαν.εννοειται οτι με τετοιο τειχος οι 2-3 πρωτοι γυροι ειναι χαμενοι.Και μετα απο λιγη ωρα βλεπουν οι συμμαχοι τους στρατηγους του ιβαν κατα 8κ λιγοτερους.πανε το λοιπον μια τεταρτη επιθεση και τι να δουν?δεν υπηρχε στρατος πουθενα.Ο ατρομητος ιβαν εβρεξε το παμπερ του και απελυσε το στρατο.Ειμαι σιγουρος κατ εντολη νικφαπ εγινε αυτο.

    Και ενω εχουν ξανακυλησει σε δευτερη ξεφτιλα αυτοι θα βγαλουν αυτες τις αναφορες και θα πανηγυριζουν.


    Αυτοι ειναι οι ταγμιτες χαρειτε τους.


    μια φορα ρεζιλι για παντα ρεζιλι

    χαχαχαχαχαχαχαχ τελικα εχουν πλακα τα καταγματακια.Εχουν γινει ρεζιλι σε ολο το ικαριαμ με αυτον τον πολεμο και το μονο που βγηκαν να πουν ειναι να προσεχουμε μη μας μπαναρουν τα καινουργια ακκ.


    Για μαχες ουτε λογος ετσι?


    Κλεινουμε 2 μηνες σε λιγες μερες.


    πουτινακι μπορειτε και πιο χαμηλα


    κατηφοριστε ελευθερα


    το βαρελι σας τελικα δεν εχει πατο.

    Καλησπερα φιλτατε αλτερακο.Ναι ναι ξερω μη μου πεις.Απλα επρεπε να γραψεις κατι για να μην κλεισει ο πολεμος


    ΝΤΑΛΙΑΝΑΑΑΑΑ


    ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ


    ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ 8-9 ΘΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ ΕΛΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ ΠΟΛΕΜΟ ΦΑΡΜΑ

    Το πρωτο σωστο πραγμα που σε βλεπω να γραφεις στο φορουμ


    Αλλωστε εμεις μιλαμε με πραξεις οχι με λογια





    Οντως μπορειτε και πιο χαμηλα.

    Το δευτερο σωστο πραγμα που λες στο φορουμ.

    μαλλον καποια κριση θα περνας περαστικα σου φαρμουλα.





    Ενα μηνα μετα την εναρξη του πολεμου εχετε το καταπληκτικο ρεκορ των μηδεν επιθεσεων


    Τελικα για πες μου.Υπαρχει πιο χαμηλα απο αυτο?


    Εχετε γινει ρεζιλι αλτερακο εγω στη θεση σου θα ντρεπομουνα να βγω να γραψω εδω.

    Μα εσυ ελεγες οτι ολα ηταν ψεματα τι οχι?Μην σκουζετε σακαφλιαδες και Αιαντες ,ξεθαψτε οσα μηνυματα θελετε,παιχνιδακια μας ησασταν και παιχνιδιακια μας θα παραμεινετε,Νταλιν απο το πολυ σβερκωμα εχεις παραισθησεις κανε μια παυση τα χεις καψει τα εγκεφαλικα κυταρα σου χαχαχαχααχχα

    Σας αφηνω να αλληλοσφαχτητε στο ονομα των ΦΕΥΓΑ γατακια....

    Σωτο μου μην τα ξαναλεμε.Τις σβερκιες που σας εχω ριξει ακομα τσουζουν.

    Τωρα το οτι ειμαστε παιχνιδακια ανυπαρκτων συμμαχιων μαλλον θα πρεπει να το λες για αστειο.

    Αλλα δεν ξερω αν πρεπει να γελασω η να κλαψω με τα χαλια σας.

    Στο εχω ξαναπει και αλλες φορες.Παρε το κοκκινο σβερκο σου και πηγαινε χωσου στο λαγουμι σου και ασε εμας που υπαρχουμε να παιζουμε ικαριαμ.