Posts by LanQiren

    Az a szép zöld gomb! Az hogy fog nekem hiányozni, miután a lobby nem érti mit akarok játékosként én ott. De tényleg örülök, hogy egy ilyen fontos része végre javításra került. Mindent az esztétikáért! Aki nem jut be, annak azért meséljétek el mindenképpen, milyen gyönyörű az a gomb. Ne maradjanak ki az élményből!


    Jöhet egy álomba ringató rumos kakaó.

    Kerestem egy röhögő fejet a lájk helyett, mert a forró teámmal leköptem a monitort olvastomban. Miért akarod a szabályokat olvasni? Keress inkább valami jó könyvet.


    Az Ex-Teambe van felvétel. Feltételek:

    1. A jelentkező olyan legyen, aki már küzdött az arénában a Gameforge színeiben, majd levetette azokat.

    2. Minimum egy SGO-val volt komolyabb vitája,

    3. Az Ex-Team tagoknak fizet egy italt a kocsmában.


    Ezek alapján azt hiszem, megfelelsz a feltételeknek. Kérjük az italt! Mindegy mi, de erős legyen!

    Mi nem tűntünk el, Gurat! :) Itt vagyunk. Nincs kevesebb rálátásunk, nincs kevesebb tudásunk, mint eddig, ha segíteni kell. Csak kimondtuk, azok, akik nem adták meg a lehetőséget arra, hogy elvégezhessük a munkánkat, nem a feletteseink többé.

    És nyomatékosan leszögezném, nekünk nem a tiltás volt a legfontosabb dolgunk, hanem a segítés. A tiltásokra nem lesz már lehetőségünk, a segítésre bármikor, ha bárki kéri. És ez jól van így. :)

    Korán van még a töményhez. De tojok rá. Töményet kérek!

    Megbőgettek exteamtagok. Mégis kérek valami erősebbet. Mondjuk egy deci rumot a kakaóba. Illetve kérek egy kis kakaót a rumba. A kakaó nem olyan fontos. :*:*<3


    Opi, megtörtént. :) Lemondtunk. Nem mintha ezt bárki észrevette volna. Annyira nem, mint a kéréseinket. De majd egyszer biztos észreveszik.

    Kedves Játékosok!


    Megpihenek, és kérek egy forró kakaót sok fahéjjal, tejszínhabbal. Miközben pihengetek, elmondom, hogy búcsúzom, hosszú útra indulok. Az Ikariam csapat SGO tisztjéről, munkájáról, mely 18 szervert érintett, most leköszönök. Azért itt, mert a hírekben annyit láttok majd,

    "HindaVichi már nem tagja a csapatnak. Munkáját köszönjük, a való világban sok sikert kívánunk neki!"

    Kösz, az megvan.


    De az okokról senki nem fog mesélni. Nem a lobby bevezetése óta érzem úgy, hogy birka vagyok, korábban kezdődött. A lobby bevezetése óta ez csak erősödött. Információ nulla, segítség nulla, a játékosok rohamát álljam, és ha nem akarok én lenni a bűnbak, oldjam meg, amit nem oldhatok, mert nem vagyok a GF informatikusa. A lobby accokat zárt el a tulajdonosuktól, és alig néhányat sikerült visszaadni, mert rajtam kívül senkit nem érdekelt. Elnézést, ez nem igaz. Sipka tartotta bennem a lelket, mikor éjszakánként kettesben kerestük az okokat, a megoldást. Annyi rálátással, amennyi nektek is van. Hetekig nem aludtunk, de köszönöm nem járt érte. Ha megszólaltam, lecseszés igen. Én csak egy mezei SGO vagyok. Egyedül annyi szerverrel, amennyi régen három-négy SGO-ra jutott, meg két Adminra. Admin most nincs. GO se mindenhol. Ezek olyan tények, amit ti is láttok.

    Amit nem láttok, arról nem regélek órákat.


    Legfeljebb arról, hogy az Appot nem én nem fejlesztem, a szabályokat nem én rakom ki, vagy nem rakom ki, nem is én alkotom, hogy a lobby nekem eszem ágába sem jutott, s hogy ezek ugyanannyira felháborítanak engem is, mint titeket. Csak az első vonalban én állok, ha a ti anyázásotokat kell lenyelni, ha a feletteseim rúgását kell elviselni, ha dolgozni kell. Nagyon sokáig reméltem, hogy egyszer majd jobb lesz, addig megpróbálok segíteni, akinek csak tudok. Nem lett jobb. És azt gondolom, nem tudok már segíteni senkinek. Nekem ebből a munkából nincs hasznom, nem kapok fizetést. Más se. Az én véleményemre sem kíváncsi senki.


    Ja és még egy dolog, amit el kell mondanom. Valahányszor feljebb reklamáltok egy jegyet, mert a GO nem foglalkozik vele, nem azt írja, amit olvasni szeretnétek, a GO azért nem teszi, mert nem teheti. Teljesen mindegy, hogy mit gondol a GO és SGO. Nem, nem játszik azon a szerveren, nem, nem haverja a másik szövetség tagja, és nem, nem tünteti el a bizonyítékokat. Nem tudja. Azt teszi, amit tennie kell szoros szabályok szerint. Úgyhogy ne őket csesztessétek. Hogy akkor kit?

    Nem tudom. Ha tudtam volna, nem írtam volna ezt le most.


    Olvassátok, amíg lehet. El fog tűnni.


    Addig kérem azt a kakaót, meginnám, mielőtt kiverik a kezemből.


    További székeket!

    Azt gondolom, az angol team kevert egy vihart a biliben. Nem gondolom, hogy túl nagy gondot okozhatnának.


    A magyar szövetség magyar nyelvű körüzeneteit valamint az egymás közötti privát párbeszédet legfeljebb magyarok jelenthetnék. A HU feliratért nem tilthatnak, mert nemzetközi. Ezzel tudjuk egymásnak jelezni, nyelvünket, országunkat a nevünkben, városnevünkben. Ha nem vagy biztos valakinek a származásában, írd neki: I'm speaking hungarian.

    Ezért senki nem tilthat, a másik pedig veszi az adást.


    Ha emellett a magyar-magyar közötti ellentéteket is félre tudjuk rakni, akkor lényegtelen, hogy a szervernek mi a megengedett nyilvános nyelve.

    Sajnos nem az a kérdés hogy én tiltanék-e a meg nem engedett karakterekért. Az angol kollégáknak az ö betű sem tetszett. Vitatkozhatok, de apróságokon minek. Nem tiltott Magyarországról az angol szerverre regisztrálni, így maradok. De így igaz, a Játékszabályzatot egyikünk sem fogadta el, mert senki nem kért minket rá, mikor az angol szerverre regisztráltunk.

    a nem engedélyezett írásjelek, valamint a nem engedélyezett nyelvhasználatért.

    Remélem nem fognak tiltásokat osztani HA egymás között magyarul megy levelezés.

    Amúgy a világ legtöbbet "beszélt" nyelve a tört angol ;)

    Az egymás közti levelezésért (privátban, magyar szövetségek körüzeneteiben) senki nem fog tiltani ott sem, ahogy ilyenért a magyar szervereken sem tiltunk.

    Ami a nem megengedett írásjeleket jelenti, hát meglátjuk, az én városneveim is magyarok, ő, ú előfordul. Ha figyelmeztetnek, engedelmes leszek, és leváltom, de eddig még senki nem szólt.

    Na most volt elég!


    24 napja mást se csinálok, mint a játékosokért dolgozom ingyen, nehogy elveszítsék a drágalátos accountjaikat. Azzal kelek, azzal fekszem, hogy hogy oldjam meg a problémáitokat! Lehet, még nem tűnt fel nektek, de a GO-kon kívül a kutyát nem érdekli, ki törlődik innen. Az Ikariam csak nektek a világ közepe, van ám élet a magyar Ikán kívül is még a GF-ben is.

    Egyszer nem úgy történik valami, ahogy elképzeltétek, mert az ellenfelet legegyszerűbb tiltással elintéztetni, akkor mi vagyunk a szarok. Ezért nincs már GO, mert elege van a magyar játékosok köpködéseiből. Lassan egy se lesz, aztán tépjétek egymást nélkülünk.


    Nem, nem játszom Waron, mert bár akartam, de kellett oda is SGO. Az meg nem játszhat. Ezt a műsort meg eddig senki nem jelentette, nem nehezményezte, más sem tájékoztatott, mert minek azt a hülyét tájékoztatni, aki ingyér itt kepeszt. Mellesleg most, hogy tudok róla, utánanéztem, kiderült, hogy 10 játékosból 9 csinálja. Mindet tiltsam? Vagy csak akit megrendeltek?


    Hogyne Opi, védjük a csalókat, mivel nyáron unatkozunk, és nincs elég problémánk a lobbyval. Sőt, azt is mi találtuk ki, mert rég volt már sok-sok játékos, aki megmondta pontosan mit csináljunk orálisan édes jó anyánkkal. Az van, hogy az ellenfeleitek a rokonom, ősöm, ismerősöm. Az ellenfeleiteknek is üzenem, hogy ti a mi rokonaink, őseink, ismerőseink vagytok. Ezért aztán kétfelé részre hajlunk mint állat unalmunkban.


    Minek néztek ti minket? A saját barátaim sem kaptak tőlem kedvezményt soha Ikán, mióta Teamtag vagyok. Aki megkísérelte, az is repült innen. Ja, most ő meséli hogy a többiek korruptak, a dal meg száll völgyön és hegyen.


    Könnyű vádaskodni, ha a játékosra nem jön be, vádoljuk a GO-kat, mert miattuk nem jön be. Ki fenyegetett? Olvass már vissza, és próbáld értelmezni.


    Neked gyomrod? Az enyém fordul fel már hónapok óta. Most értem a tetőpontra. Tán fejezzük is be, mielőtt ideterítek.


    Egy páleszt, erőset!

    Hurrá! Azt hiszem, kezdhetünk megnyugodni, lassan a lobby kerékvágásában újraindul az ika, és ha valami nem a játékosok ínye szerint történik, mehet a GO-k szidása, sértegetése. Opi, ha holnap téged vádol valaki bizonyíték nélkül, akkor is azt fogod mondani, hogy mivel a játékos oldalakat ír nekem, tiltsalak ki?

    A GF alkotott egy játékot, így alkotta. Nem kérdezett sem téged, sem engem. Nincs jogom bárkit kizárni a játékból, csak mert a másik játékosnak nem tetszik a játékstílusa. A GF pontosan lefektette, ki tiltható, tiltandó ki. Ettől eltérni majd akkor tudok, ha valaki rám íratja a GF birodalmat.

    De azért ebben ne reménykedjünk.


    Kávét, sokat!

    A legjobb pillanatokat tudjátok kiválasztani az összeesküvéselméletek gyártására, amikor napi 100 panasz mellett veszettül unatkozom ám. Ilyenkor mindig el is gondolkodom, minek vagyok én SGO, mikor ti olyat is tudtok, láttok, amit én nem is.

    Tisztázzuk!

    Éppen elég a káosz mostanság. Nem fogok játékosokat kitárgyalni sem itt, sem más csatornán senkivel. Ha szabályt szeg, akkor a GO és én majd elkapjuk. Ez nem a Police07 társasjáték, a magánnyomozásokat, pláne a bizonyíték nélküli tippelgetéseket fejezzétek be.

    Az, hogy szerintetek csalással történik valami, nem jelenti, hogy ti megcsinálhatjátok, amit szerintetek a másik csinál.

    Ez nem az FBI, nem a CIA. Azt lehet csinálni, amit a GameForge lehetővé tett, és nem tilt. Olyan pont nincs az ÁSZF-ben, hogy nem küldheti ki a hajóit 10.000 arannyal, nyersanyagonként, ha ezt lehetővé tették.

    Marhára nem örülök, hogy lehetséges, régen nem volt az, de ha az, így jártunk. De az, hogy ezt az eszközt használjuk, nem jelenti, hogy multizni is lehet.


    Időről időre jön egy ilyen összeesküvés elmélet, mely úgy kezdődik mindig, hogy de ő azt mondta...Aztán mire hozzánk kerül, kiderül, hogy mindenki látta, mindenki tudja, és a bizonyítékok ott vannak nálunk, csak titkoljuk. Ha ott vannak, majd eljárunk. Ha nem járunk, akkor azért nem, mert lehet, hogy ő azt mondta, de nem igaz. A "Hazudni bűn" meg nincs benne az ÁSZF-ben csak a Harry Potter 5. részében.

    Aki meg megkavarja az ellenfeleit azzal, hogy grimm meséket mesél arról, hogy ő mely varázslatosan tud csalni, azt csókoltatom, és örök hálám! Tényleg kiugrok a bőrömből örömömben, hogy van sok munkám vele. Nem volt eddig úgyse.


    Tequilát sörrel!

    Nyaraló GO-k, nyaraló gyilkosok --- bár most legalább inkább valami Poirot-féle szerep jutott nekünk :)

    Én mostanában Tűzoltó Samnek érzem magam. Bár Miss Marple babérjaira is törögetek. :/

    Tisztességes munkát viszont tisztességes fizetésért szabad elvárni - még ha az játék, akkor is.

    Szerintem...

    Elvárni valóban csak azért lenne szabad. De maradt néhány ember a magyar teamben, aki élvezi, hogy törheti a fejét a megoldásokon. Nem állítom, hogy normálisak vagyunk. És mivel kihalóban lévő állatfaj vagyunk, nem tudom, mi lesz később. :)


    A gin tonic nekem is jöhet. :)

    Ennek a lobbynak amúgy van valami előnye - netán valami törvényi előírás miatt kellett ?

    Esetleg valami cél elérése érdekében kellett?

    Fogalmam se nincs róla, hogy ennek mi lehet az oka, célja. Ha az okozatot tekintem, remélem, hogy nem ez volt a valódi cél.


    Minden esetre, ahogy már fentebb is leírtam sokakat lesokkolt ez a lobby téma. Sokan nem olvasnak fórumot, olyanokról is tudok, akik nincsenek regisztrálva ide.

    Alfán a minap írta a szövetségünk titkára, hogy gyakorlatilag minden szomszédja egyszerre szürkült ki a napokban. Attól tartok többen nem kínlódtak a lobbyval.


    Tudom, hogy nagyon sokakat érintett a probléma, rengetegen kerestek meg minket is, de sajnos én is úgy látom, még többen adták fel. :(

    van itthon két zsák jelszavam már,

    Itt meg arra gondoltam - persze csak viccesen - hogy a GO-k jelszavát lopták el (valakik)




    Semmi gond, én is nevettem rajta. Sajnos a GO-k összesen hárman vannak, és vagyok én. De most 3 go három felé nyaral, mert ők is elfáradnak, úgyhogy maradok én dolgozni meg kocsmázni. :)


    Kérek is még egy tequilát.

    Most mi van?

    Rámentek a GO-k az oldalra - oszt ellopták a jelszavukat

    Ez van - szerintem :D

    Úgy van, van itthon két zsák jelszavam már, abból fűzök nyakláncot. Másra nem nagyon tudom használni, mivel két szervert kivéve nem játszani vagyok ott, hanem, hogy tüzet oltsak. A maradék kettőn meg játszani nincs időm, úgyhogy ott meg az is inaktív folyton, ami van.


    Lady Sakk, szívesen, ez a dolgom!


    Mondtam, hogy szavadon foglak, Gold Tequilát kérek fahéjjal, naranccsal. :)