Jak na IKA tchórze walczą

  • Code
    1. popychacie każdego w stronę innego sojuszu, myśleliśmy, że kiedy tu przybędziemy, znajdziemy dobre bitwy, widzieliśmy ofensywne i defensywne, ale tego nie widzimy... czy chcecie dobrych bitew? A może wszyscy wyjeżdżają na wakacje?

    You guys, attacked alliance, while they had WAR between them. They did not want to fight 2v1 or 1v2. Im not from orpheus but you did unfair moves so noone wants to fight with you

    A ja jechałem tam, żeby wiedzieć, że toczy się wojna? Dlaczego nie zbierzecie się razem i nie przyjdziecie?

  • Code
    1. popychacie każdego w stronę innego sojuszu, myśleliśmy, że kiedy tu przybędziemy, znajdziemy dobre bitwy, widzieliśmy ofensywne i defensywne, ale tego nie widzimy... czy chcecie dobrych bitew? A może wszyscy wyjeżdżają na wakacje?

    You guys, attacked alliance, while they had WAR between them. They did not want to fight 2v1 or 1v2. Im not from orpheus but you did unfair moves so noone wants to fight with you

    A ja jechałem tam, żeby wiedzieć, że toczy się wojna? Dlaczego nie zbierzecie się razem i nie przyjdziecie?

    Mogliście chwilę zaczekać, przecież nagle walk nie mogą przerwać. Mogłeś rozejrzeć się po serwerze i nie przeszkadzać nikomu w wojnie. Niestety.

  • Code
    1. popychacie każdego w stronę innego sojuszu, myśleliśmy, że kiedy tu przybędziemy, znajdziemy dobre bitwy, widzieliśmy ofensywne i defensywne, ale tego nie widzimy... czy chcecie dobrych bitew? A może wszyscy wyjeżdżają na wakacje?

    You guys, attacked alliance, while they had WAR between them. They did not want to fight 2v1 or 1v2. Im not from orpheus but you did unfair moves so noone wants to fight with you

    A ja jechałem tam, żeby wiedzieć, że toczy się wojna? Dlaczego nie zbierzecie się razem i nie przyjdziecie?

    Za dużo nas dzieli aby się przeciwko wam zjednoczyć nie ma na to szans abym walczył ramię w ramię z an przeciwko wam



  • Ale mój drogi Graczu,

    Nie przyszliśmy z zamiarem niczego zrujnować ani zostać gdziekolwiek pominięci. Chcemy dobrych bitew, chcemy dobrej zabawy. Jeśli chcesz, możemy oznaczyć coś dużego 16 x 16, 8 osób na wyspie, 8 osób, może to być 4 z twojego sojuszu i 4 z innego, zaznaczamy współrzędne, zaznaczamy dni i zaczynamy. Chcemy po prostu dobrych bitew, nauczyć się nowych technik.

    Porozmawiajcie ze sobą i dajcie nam znać, inaczej będziemy Was okradać, dopóki nie zareagujecie.

  • Jakie jest prawdopodobieństwo wojny światowej na serwerze?


    Moglibyśmy rozdzielić 6 sojuszy, 3 x 3, tutaj BR plus dwa sojusznicy x 3.


    Może to być w okresie styczniowym, po uroczystościach. Po prostu daj nam znać.

  • Jakie jest prawdopodobieństwo wojny światowej na serwerze?


    Moglibyśmy rozdzielić 6 sojuszy, 3 x 3, tutaj BR plus dwa sojusznicy x 3.


    Może to być w okresie styczniowym, po uroczystościach. Po prostu daj nam znać.

    Proponuję BR,Ofc,An vs Shd,Nst,Plh

  • Drogi graczu

    Przychodzicie z zamiarem bitew

    Na dzień dobry plądrujecie

    Gdy wam mówimy że mamy już bitwy to olewacie nas i dalej robicie swoje

    Pytaliście czy my chcemy walczyć?

    Proszę mi nie grozić plądrowaniem bo takie coś na mnie nie działa serio

    Sami widzicie jak chętnie na wasze pladry odpowiadamy urlopami

    Jesteśmy zmęczeni po walkach

    Jeśli chcecie bitew to na pewno nie z SHD

    Jeśli AN również nie będzie zainteresowane to możecie już szukać innego serwera

  • Myślę, że za bardzo płaczesz, jeśli zrobisz to, co zrobiliśmy w Brazylii, tego samego dnia wszystkie sojusze na świecie zjednoczą się i spalą sojusz, który osiągnęły.

  • Myślę, że za bardzo płaczesz, jeśli zrobisz to, co zrobiliśmy w Brazylii, tego samego dnia wszystkie sojusze na świecie zjednoczą się i spalą sojusz, który osiągnęły.

    Nie rozumiem o co chodzi?

    Ja płacze ależ nie ja ci tłumacze że nie będziemy z wami walczyć

    Rób sobie co chcesz nie wiem co zrobiłeś na Brazylii

    Zrozum słowo Nie

  • Myślę, że za bardzo płaczesz, jeśli zrobisz to, co zrobiliśmy w Brazylii, tego samego dnia wszystkie sojusze na świecie zjednoczą się i spalą sojusz, który osiągnęły.

    Nie rozumiem o co chodzi?

    Ja płacze ależ nie ja ci tłumacze że nie będziemy z wami walczyć

    Rób sobie co chcesz nie wiem co zrobiłeś na Brazylii

    Zrozum słowo Nie

    Toć przed chwila pisałeś że jesteś zmęczony , czyli się tłumaczysz HE HE

  • Jakie jest prawdopodobieństwo wojny światowej na serwerze?


    Moglibyśmy rozdzielić 6 sojuszy, 3 x 3, tutaj BR plus dwa sojusznicy x 3.


    Może to być w okresie styczniowym, po uroczystościach. Po prostu daj nam znać.

    SHD Nie weźmie udziału w wojnie światowej ale próbuj może kogoś przekonasz

  • We don't want allies, if we were to have allies we would have stayed in Brazil, now if none of you want to fight I'm sorry you can go on vacation there because Orpheus is already from BR and we're not leaving here

  • Myślę że pójdziecie na inny serwer chcecie na siłę walczyć

    Mamy czas poczekamy

    Cierpliwy jestem nawet nie wiecie jak bardzo

  • Apparently you're scared to death, what a shame, the game is about war and you don't want to have war? Go fight with the barbarians then, since they can't come here to complain that so-and-so is being attacked

  • Apparently you're scared to death, what a shame, the game is about war and you don't want to have war? Go fight with the barbarians then, since they can't come here to complain that so-and-so is being attacked

    Liczę że an tak samo chętnie będzie z wami walczyć jak daje ci like Pan el loco

    Uczepiliście się mnie i mojego sojuszu

    Znajdź sobie inny

    Jestem tak słaby że barbarzyńcy mi miasto okupują zły adres do walki znaleźliście