Posts by Czarny Pan

Tak było jest i będzie przegrany zawsze szuka wymówki nie wiele ludzi potrafi przyjąć porażkę

Zadziwiający jest fakt że niby nie zależy ale po pierwsze walczą 2 miesiące

Po drugie przed progiem pch uciekają

Po trzecie wchodzą na forum i komentują

Trzecie robić swoje i tyle nie chcą walczyć plader urlop i znowu

Trzeba pamiętać że nie chęć walki działa w dwie strony a chyba o to chodzi w tej grze ile można budować domki

Trzeba wyzbyć się negatywnych emocji i po prostu się bawić kto wie ile jeszcze ta gra będzie

Wedle życzenia jesteś zerem i co mi zrobisz? puste słowa czy jednak coś podziałasz? Ja się nie boje ciebie

Jak usuną cud kolosa to będziesz wiecznie na urlopie lub skasujesz konto bo wtedy nic cie nie obroni

Skończ kolosiarzu płakać wstydu oszczędź

Jak byś wiedział coś o mnie to dawno byś bzdur nie pisał , nie mam żadnego miasta na kolosie , przypadek zrządził że postawiłem lotkę na kolosie który był naładowany więc nie nazywaj mnie tak.

Siebie nazwij mułem i pachołkiem to do ciebie pasuje, a niebawem mniej mniej niż zero.

Spokojnie czarny jeszcze kaczki się na tobie przejadą tak jak ja i cała reszta na Zecie. Ze mną przynajmniej chcieli walczyć pomimo tego że nazywasz mnie zerem. Z tobą nikt nie chciał walczyć, skomlałeś jak pies do mnie czy bym mógł powalczyć bo nie masz z kim. Więc tak zrobiłem była to walka by sprawdzić jakie straty są w lądzie , prosiłeś mnie jeszcze bym nie blokował twej lotki I. Potem zakończyliśmy walkę bezczelnie wystawiłeś tą walkę na PCH i chwaliłeś się wygraną. Więc kto tu jest zerem?

I wtedy się obudziłeś i to wszystko okazało się wytworem twojej wyobraźni tyle w temacie

Jeszcze raz nazwiesz mnie psem a będę cię plądrował tak długo aż usuniesz konto a lista osób które mi pomogą jest długa a tobie kto pomoże?

Dzięki za walkę

Nie był bym sobą gdyby nie powiedział

Avada kedavra

Bitwa morska w pobliżu O rzesz Kur

(17.06.2022 14:18:25)

Lord Voldemort7[DUCK] z miasta 555, 555, Avada kedavra, 555

vs

michał1920[-AT-] z miasta O rzesz Kur, Ania, Dziubek, ruteria-cegła, 1920, Kryształ, ruteria, AZOWSTAL, ruteria-kryszta, ruteria-diament, Dziubek 1, nice duck man, KRYSZTOLANDIA

---------------------------------------------------------------------------------------------

Okręt z Taranem..................1604(-32568) - Okręt z Taranem..................4835(-32760)

Okręt z Miotaczem ognia..............0(-6512) - Okręt z Miotaczem ognia..............0(-2971)

Okręt z Moździerzem...................840(-0) - Okręt z Moździerzem...................172(-0)

Taran Parowy.....................1737(-24339) - Taran Parowy.....................4798(-26298)

Krążownik Rakietowy................512(-7280) - Krążownik Rakietowy...............1882(-7312)

Śmigacz z Napędem Kołowym.............600(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............200(-0)

Balonowiec.........................176(-3608) - Balonowiec........................1098(-3640)

Statek Pomocniczy......................35(-0) - Statek Pomocniczy......................96(-0)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generałowie........................-1092214.4 - Generałowie........................-1120028.2

Punkty ofensywy.....................2800070.5 - Punkty obrony.........................2730536

Obrażenia............................54610720 - Obrażenia............................56001410

Podział obrażeń...........................49% - Podział obrażeń...........................51%

Zwycięzcy: Lord Voldemort7[DUCK]

Przegrani: michał1920[-AT-]

Dziękuje za zaproszenie

Bitwa morska w pobliżu ruteria

(16.06.2022 22:33:19)

Patryk[DUCK] z miasta Kici Kici, Avada kedavra, Uzumaki Rezzi[DUCK] z miasta nice duck man, Hatake Kakashi, Miasto, hop hop, Might Guy, Hyuga Hinata, Winn, marmur 3, Uchiha, Lord Voldemort7[DUCK] z miasta 555, Avada kedavra, 555, 555, ruteria-diament

vs

michał1920[-AT-] z miasta O rzesz Kur, AZOWSTAL, ruteria, ruteria-kryszta, ruter[-AT-] z miasta ruteria, ruteria-diament, ruteria-kryszta, ruteria-cegła, ruteria-beton, ruteria-kamień, ruteria-marmur, ruteria-szampan, ruteria-wino, ruteria-piwo, ruteria-siarka, ruteria-proch, Hitek I z miasta СТОП ВІЙНУ, STOP THE WAR, Mariupol, Pershing z miasta Akuku, Kryształ

Taran Parowy.....................1320(-34740) - Taran Parowy........................0(-37486)

Statek Pomocniczy......................35(-0) - Statek Pomocniczy......................64(-0)

Okręt z Taranem...................956(-46302) - Okręt z Taranem.....................0(-46470)

Okręt z Moździerzem...................840(-0) - .............................................

Krążownik Rakietowy...............368(-10229) - Krążownik Rakietowy.................7(-10450)

Śmigacz z Napędem Kołowym.............600(-0) - .............................................

Balonowiec.........................104(-5030) - Balonowiec...........................0(-5114)

Okręt z Miotaczem ognia..............0(-8159) - Okręt z Miotaczem ognia..............0(-3694)

............................................. - Okręt Podwodny..........................0(-3)

Generałowie........................-1543107.8 - Generałowie........................-1590769.4

Punkty ofensywy.....................3976923.5 - Punkty obrony.......................3857769.5

Obrażenia............................77155390 - Obrażenia............................79538470

Podział obrażeń...........................49% - Podział obrażeń...........................51%

Przegrani: Uzumaki Rezzi[DUCK], Patryk[DUCK], michał1920[-AT-], ruter[-AT-]

Zaszczyt? hahahahahahaha nie mogę serio sikam ze śmiechu kolejny raz udowadniasz że masz się za nie wiadomo co

A co do lorda Czarny Pan stworzył 7 horkrusów poznałeś 1 z ich jeszcze 6

El loco prosiłbym się starał a więc to czynie

Avada Kedavra

Bitwa morska w pobliżu ruteria-kamień

(30.05.2022 0:40:21)

Lord Voldemort7[DUCK] z miasta Avada kedavra, 555

vs

ruter[-AT-] z miasta ruteria-kamień, ruteria-piwo, ruteria-wino, ruteria-szampan

Okręt z Taranem....................1052(-948) - Okręt z Taranem......................0(-4701)

Okręt z Moździerzem...................840(-0) - Okręt z Moździerzem...................0(-624)

Taran Parowy.......................1653(-347) - Taran Parowy.........................0(-1169)

Krążownik Rakietowy..................806(-94) - Krążownik Rakietowy...................0(-242)

Śmigacz z Napędem Kołowym.............600(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............0(-400)

Balonowiec...........................265(-35) - Balonowiec.............................0(-51)

Statek Pomocniczy......................30(-0) - Statek Pomocniczy......................34(-0)

Okręt z Miotaczem ognia...............0(-430) - .............................................

Generałowie............................-19346 - Generałowie..........................-76302.6

Punkty ofensywy......................190756.5 - Punkty obrony...........................48365

Obrażenia..............................967300 - Obrażenia.............................3815130

Podział obrażeń...........................20% - Podział obrażeń...........................80%

Przegrani: ruter[-AT-]