Posts by El Loco

    Atakujemy Nst już nie pierwszy i nie ostatni raz,a czy Ty im pomożesz czy nie to mnie nie interesuje.

    Niczego nie wykorzystaliśmy,zostaliśmy tak samo zaatakowani jak inni,zresztą sojusz BR pokazał raporty więc widać,że nie tylko Was atakowali więc z czym masz problem?

    Zachowujesz się tak jakby tylko Ciebie zaatakowali a tak nie jest i zrozum to w końcu.

    Mam nadzieję,że Ty nie zmienisz zdania o mnie bądź spokojny :)

    Tym masz swoja koalicję więc masz z kim działać,my z Tobą nie chcemy mieć nic wspólnego :)

    Wtrącać to akurat się lubisz o ile jest to Ci na rękę,teraz nie jest to rączki umywasz,a kolega z soja przekaz niech piszą do Les Revoiresa bo to Wasz jedyny sojusznik tutaj a nie do nas.

    Shd i Nst to oddzielna cześć świata Orfeusz i niech tak zostanie :)

    To w takim razie zajmij się swoim sojuszem,żeby nikt z Shd nie płakał do nas o pomoc bo jest bity,bo mnie to nie interesuje,niech Was jadą ile wlezie to nie mój problem :)

    Stwierdzam tylko fakt,że uciekasz za każdym razem jak masz okazję powalczyć,a kilka miesiecy temu mówiłeś że nuda :D

    Ale gdzie ja pisałem,że chce Was do czegokolwiek?

    To w takim razie napisz do sojusz swojego,żeby nikt nie pisał do nas o jakąś koalicję i pomoc bo co niektórzy już wymiękają od Was,z takim problemami niech piszą do Ciebie,Ty jesteś wodzem wielkim Shd i Ty decydujesz co z Twoimi owieczkami się stanie :D

    Jak na razie to nic nie zmarnowaliśmy ale dzięki za troskę :D

    Przed dużymi wyzwaniami uciekasz a nas zlekceważyłeś i jak widać przegrałeś wszystkie większe walki,no cóż taki Twój styl,styl przegrywa :D

    Skoro jestem kłamcą to dlaczego wierzysz we wszystko co piszę? :D

    Was bronić pierwsze słyszę :D Wy mieliście być mięsem armatnim :D

    Fakt faktem jesteś najmniejszym wyzwaniem odkąd gram w ika a gram prawie od samego początku,płaczek,ucieknier,zdrajca,egoista dziwię się,że ktoś z Tobą gra w sojuszu,ale może przyjdzie czas aż co niektórzy przejrzą na oczy :D

    Byliśmy atakowani tak samo jak Wy,zresztą Br wstawiało raporty więc skończ biadolić,bo każda wymówka jest dobra :)

    Cieszę się,że tak myślisz :D

    Ogólnie rzecz biorąc kaczki z Tobą czy bez Ciebie by sobie poradziły,a że jesteś jeleń to jelenia trzeba wkorzystać i tak się właśnie stało i skończ już to płakanie :D

    Najważniejsze,że Tobie wychodzi Czarna porażko :)

    I mimo to dostałeś od nas po tyłku :)

    My mamy kilka kanałów na disco,ten który masz jest najmniej ważny :)

    Ani z Tobą ani z nst nikt nie chce współpracować,zresztą Ty masz swoją koalicję to udowodnijcie,że coś potraficie bo na razie to wstyd ;)

    Godne reprezentowanie serwera, szkoda że największe cwaniaki miękną.

    Ps. Podobno to AN ściągnęło gości tutaj i teraz z nimi walczą, dziwne.

    Ściągnęli żeby sobie powalczyć to im nie przeszkadzamy

    I pomyśleć,że Ty z Wlkp jesteś :)

    I właśnie udowodniłeś że nigdy nie miałeś kreta bo nie jestem z Wlkp

    Bardzo mnie cieszy,że tak myślisz :)

    Gratuluję zwycięstwa AN nad Brazylią, szkoda że największe cwaniaki Cudaki wymiękają:)

    Szkoda że osoby które oskarżają innych o nie uczciwą grę dostają bana

    ja nie wymiękam nie będę pomagał an i marvelowi w walkach z b-r bo nie są moim sojusznika proste

    oni by mi też nie pomogli skoro walczą niech walczą nie będę się wtrącał

    Zresztą sami piszą że nie potrzebują pomocy nikogo o to nie proszą więc nie będę się wtrącał w cudze walki

    Nst jest Twoim sojusznikiem i też im nie pomagasz :)

    Z Ciebie jest jeden wielki egoista i tyle nawet własnych sojuszników odcinasz od złota i wojska :)