Posts by El Loco

Oj Czarny nie zależy nam na zielonych raportach (...)
    Przed progiem pch obie strony się cofały.

Tak było, z tym, że skoro Wam nie zależy na zielonych to po co?

Proponuję zakończyć już wszystkie dyskusje,bo do niczego to nie prowadzi,było minęło i sprawa już zakończona ciągu dalszego nie będzie.

Coś słabo Ci idzie :)

Bełkotu pana H nie chce mi się nawet komentować, bardziej mnie zainteresował brak tagu souszu przy jego nicku :/

Po co ? A dla zabawy nie muszą być zielone,powalczylismy i spokój,fajnie było minęło i żyje się dalej.

Gram w jednym sojuszu od samego początku mojej przygody z Ika, 14 lat już będzie super ludzie, teraz jesteśmy na gammie i wiesz co nie zamieniłbym ich na jakikolwiek kolor raportu więc może dlatego,dla przyjaźni ,z sentymentu,z lojalności chociażby to chyba dużo :)

Oj Czarny nie zależy nam na zielonych raportach,a pobawić się pobawiliśmy dwa miesiące chyba długo :) Na siedem miesięcy po fuzji światów my przewalczyliśmy cztery więc ile też można.

Przed progiem pch obie strony się cofały,nie byłeś od początku walk,jak to ktoś ładnie nazwał tzw. obijanie to jest :)

Cały czas straszycie tylko tym plądrowaniem,radzę szanować przeciwnika bo innego nie macie,chyba że się rzucicie na siebie :)

A co do komentowania to każdy ma prawo przedstawić swoją wersję a nie siedzieć cicho i przytaknac do wersji przeciwnika.

Zapomniałeś drogi Mikusiu,jeszcze o Pokojowym od samego początku walk wspomagał Was złotem i wojskiem i w zasadzie najwięcej Wam pomógł,ale to tak na marginesie ;)

Każdy ma prawo mieć własne zdanie i chyba nikomu tego zdania nie zabronisz :) Nie musimy się zgadzać.

Nam jak widać mało kto pomógł a Wam jak widać chętnie pomagało wiele osób,także jak widać masz lepsze gadane niż my.

A co do walk w przyszłości to musicie sobie szukać innego przeciwnika bo my raczej nie jesteśmy zainteresowani już walkami :)

mówisz, że darmowe surowce w przyszłości?

Zawsze się możecie uzbroić,pływać proszę bardzo a jaki tego efekt będzie to zobaczymy,do walki plądrowaniem nie zachecisz już :) Lepszy urlop i odpoczynek :)

Zapomniałeś drogi Mikusiu,jeszcze o Pokojowym od samego początku walk wspomagał Was złotem i wojskiem i w zasadzie najwięcej Wam pomógł,ale to tak na marginesie ;)

Każdy ma prawo mieć własne zdanie i chyba nikomu tego zdania nie zabronisz :) Nie musimy się zgadzać.

Nam jak widać mało kto pomógł a Wam jak widać chętnie pomagało wiele osób,także jak widać masz lepsze gadane niż my.

A co do walk w przyszłości to musicie sobie szukać innego przeciwnika bo my raczej nie jesteśmy zainteresowani już walkami :)

Odbieraj jak chcesz Ty nie przegadasz mnie a ja Ciebie,każdy ma swoje racje :)

Poziom kultury niektórych od Was też poznałem,także się wyrównało :)

Bo Wy lubicie publicznie o wszystkim rozmawiac,żeby inni widzieli itp.itd. Zresztą ja Wam nic nie każe,tylko zawsze próbujecie wzniecić dyskusję to wypadałoby podziękować choć w jakimś raporcie :) Tylko moja skromna uwaga nic poza tym :)

Od samego początku mieliście przytyczki co do liczebności sojuszy,więc tylko próbuję zwrócić uwagę,że to co jest w rankingu nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością :)

Nie jeden raport zielony udało mi się zrobić i jeżeli kiedyś będzie zielony to wstawię, w każdym bądź razie nic na siłę,jak nie będzie zielonego świat mi się nie zawali :)

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego długiego weekendu :)

Gra to ma być przyjemność a nie obowiązek,nie muszę wygrać zawsze i tym się różnimy,ciągle wygrywanie też staje się nudne kolor raportu nie zmienia faktu,że w prawie każdym straty są wyrównane,a my po prostu nie chcemy już siedzieć całego lata przed Ika :)

My nie musimy robić publicznej maskarady,z Ofc znamy się już bardzo długo i obie strony wiedzą,że mogą na siebie liczyć :)

Poza tym jak sama widzisz,nie mam takiej możliwości żeby podziękować a pod Waszymi raportami to jednak nie to samo :)

Kiedy ty zrozumiesz, że my się z tym nie ukrywamy, że dostaliśmy pomoc? Jesteśmy im mega wdzięczni, a o podziękowania się nie martw.

Trzymam za słowo :) ale takie specjalne na forum z nickami :)

Gratuluję,mam nadzieję,że skoro jesteście podobno tacy dumni to przy którymś raporcie podziękujcie sojusznikom spoza Duck za wsparcie,w końcu wyłożyć tyle milionów Rg zasługuje chociażby na publiczne podziękowanie :)

Dzięki za troskę, w rewanżu ja zatroszczę się o Waszych pomocników, im jeszcze bardziej należą się podziękowania i podziw, bo nawet zielonymi raportami im nie podziękowaliście :( tyle rg zmarnowali...

A kiedy Ty w końcu zrozumiesz,że zielony raport to nie wszystko:) Czy zmarnowane to bym nie powiedział :) Ciesz się będziesz miała o czym wnukom opowiadać :)

to wy pierwsi zaczęliście zakładanie tematów na forum.

O kolosie, którego my nie używamy, więcej, nawet nie mamy na nim miast. a którym Wy nam najpierw groziliście a teraz już zaczeliście używac , wiec ciut inna sytuacja...to co Wy robicie to jest zwyczajna hipokryzja i szukanie afery na siłę.

Tak samo jak oskarzanie nas o kłamstwo, (na dodatek to po tym jak Waszemu dyplomacie zostało ono już udowodnione), to nie tylko hipokryzja, ale tez zwyczajne pomówienie i odwracanie kota ogonem...

To kto jest kim w naszym sojuszu to akurat sprawa wewnętrzna,a ja nie mam zamiaru nikogo o tym informować a szczególnie przeciwników :)

Pozdrawiam :)

że sami zrobiliście kolejną inbę, żeby móc ją wytykać.

To my założyliśmy ten temat?
    Chyba coś Ci się pomyliło...
    Wyskakujecie z tematem gdzie piszecie o uczciwości, sami mając skarbonki i dziwicie się, że odpowiadamy Wam?

Przypuszczam,że koledze chodziło o to podszywanie się pod Waszego lidera,bo fakt faktem bardzo ciekawe jak to zrobić?

Mikus sam nas nazwałeś sojuszem mulciarzy,kretów itp itd więc już nie wymiguj się :)

Ja Ci mam teraz wymieniać konta z których Ty ściągasz RG,z samych największych na tym świecie i Ty dobrze wiesz :)

Ogólnie tak szczerze,skoro przyznajesz się,że robisz za cały sojusz to pewno jakaś kara musi być nie? :)

Czyli dzięki nam zostałaś mulciarką? :)

Napisałem,że nazywacie nas mulciarzami i chciałaś na to dowodów bo podobno nie prawda, po czym w następnym poście nazwałaś mnie mulciarzem więc dowody dałaś sobie sama droga Monisiu :)

My tu gadu gadu a ja nadal nie wiem jak się handluje :(

Jeżeli chodzi o HANDEL, to nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem.

Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź,jestem zobligowany do szukania odpowiedzi gdzie indziej :)

Pozdrawiam :)