Kutsal Ambrosia Kuyusu

• Kutsal Ambrosia kuyusundan kesinlikle Ambrosia gelmiyor, geçen aylarda oynadığımda da her gün girmeme rağmen elde edemeyip sinirlenip satın almıştım. Kuyudan ambrosia toplayan var mı? bana 999 Ambrosia eksiğim olduğunu da söylüyor :D

• Özür dilerim ama hangi kafayı yaşıyorsunuz anlamıyorum Ambrosia günlük girişlerde verilmez zaten Kutsal Ambrosia kuyusunu 999 ambrosiaya aktif edersin 1 yıl boyunca ondan sonra her girişte belli bir oran alırsın zaten döngüyü Ambrosia kuyusunu açtığında görürsün ama kimse buna tahammül etmek istemez ve faydası da yok denecek kadar az olduğu için kimse buna yanaşmaz diye düşünüyorum. Satın alan her türlü alır niye uğraş versin ki olay budur

• ne kadar ekmek o kadar köfte önce parayı basıyorsun sonra topluyorsun :) çok karlı değil hele hele düzenli toplayamassan ölü yatırım

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• Özür dilerim ama hangi kafayı yaşıyorsunuz anlamıyorum Ambrosia günlük girişlerde verilmez zaten Kutsal Ambrosia kuyusunu 999 ambrosiaya aktif edersin 1 yıl boyunca ondan sonra her girişte belli bir oran alırsın zaten döngüyü Ambrosia kuyusunu açtığında görürsün ama kimse buna tahammül etmek istemez ve faydası da yok denecek kadar az olduğu için kimse buna yanaşmaz diye düşünüyorum. Satın alan her türlü alır niye uğraş versin ki olay budur

keşke söze bu üslupla başlamak yerine durumu anlayamadığım için sorma gereği duyduğumu göz önünde bulundursaydınız. yine de ben üslubumu bozmayacağım, bilgilendirme için herkese teşekkür ederim. dikkatli okumamışım anlaşılan.