Monopolowy (MONO) vs New Soul-Takers (N_S-T) - Dyskusja

  • To zabawne oskarżać nas o bycie wczorajszymi, gdy po drugiej stronie jest sojusz Monopolowy.

    Napisałbym inaczej, ale jeszcze potem chusteczek wam zabraknie, jak zaczniecie płakać xD

    Powiem tak - MONO i tak wygra tą wojne - ale waląc kolosa, jeszcze przegrywając wojne w takim stylu, wiadomo Kim jesteście dla ogółu IKA i kim będziecie - skukizowaliście się, ot co

  • Kurcze chłopaki z Monpolowego byli ostatnio w Monopolowym i szok alkohol w górę to teraz latają po wyspach i szukają taniego alkoholu ja mogę wam denaturat sprzedać jak coś albo te chusteczki co pisałeś nam się nie przydadzą prędzej chyba wam 😁😁😁😁😁

  • Jasno widać, kto do kogo nie ma szacunku..

    Na Szacunek kolego trzeba sobie zasłużyć, a takimi podjazdami jak z tym Orfeuszem, to na pewno nie zasłużycie sobie

    Kurcze chłopaki z Monpolowego byli ostatnio w Monopolowym i szok alkohol w górę to teraz latają po wyspach i szukają taniego alkoholu ja mogę wam denaturat sprzedać jak coś albo te chusteczki co pisałeś nam się nie przydadzą prędzej chyba wam 😁😁😁😁😁

    sorki, ale ja nie jestem z MONO, co nie oznacza że Wiem że wygrają. Nie macie podjazdu

  • Panowie co nas nie zabije to nas wzmocni :!::!:to jest zabawa to tylko gra ale jeśli coś się dzieje to się wszytsko odkrywa na tacy a nie!! Są ludzie i ludzie nie oszukujmy się nie każdy ma czas na grę nie którzy wchodzą tylko dla rozrywki ale co jak co bawimy się dalej :thumbup:

  • Jasno widać, kto do kogo nie ma szacunku...

    Macie na myśli brudne zagrywki i udawanie, że naszą akademią mająć wygenerowane takie straty dalibyśmy "kolosa":


    Bitwa morska w pobliżu Las
    (08.01.2022 18:35:57)
    _Martini_[MONO] z miasta Miasto, Miasto, Las, Miasto, Miasto, Kieszonkowiec[MONO] z miasta Miasto, Miasto, Jägermeister[MONO] z miasta SIARKA 01, Mamrot[MONO] z miasta SIARKA 01, Las, kdslawek[MONO] z miasta Omam, Mati13575[MONO] z miasta SIARKA 01, Las, LadyK, Miasto, EmoK, KruK, MARMUR 05, LayW, Rzeszów, Mwww, Misiaki, Arkh[MONO] z miasta SIARKA 01, Finlandi a[MONO] z miasta Gwiazda, Johnnie Walker[MONO] z miasta Miasto, SIARKA 01, Las, To nie Flugel[MONO] z miasta Miasto
    vs
    rolskisebastian[N_S-T] z miasta OKUNINKAkryszta, OKUNINKA wino 4, Szpicel[N_S-T] z miasta Cecora, El Asassino[N_S-T] z miasta Ateny, Teby, Rhaedd[N_S-T] z miasta Volos, Undertaker[N_S-T] z miasta Hyuuga Siarka, Miasto, Koszmar, Gama Bunta Siar, matrix[N_S-T] z miasta kamienn2, krisztal, jakotako, kysztal, kkkkamykkk, kamen, wino, kamienie, kamień, wno, Ryan[N_S-T] z miasta Mwww, ییRadosیی, Lyon, Matixxx[N_S-T] z miasta SAURON, Sandiego, Miasto, Sorceress[N_S-T] z miasta Winko, Siarka, Brylant, Kryształ, Kopalnia Rubin, Kopalnia srebra, Kopalnia diamen, Winnica, AnalDeStroyer[N_S-T] z miasta Lidyt, Kaneol, Ametyst, Chryzoprat, Moroni, Palkir, Bartek[N_S-T] z miasta Delf, Koszulix[N_S-T] z miasta Warownia Trunku, Forteca Ognia, Nemesi3[N_S-T] z miasta SiaraSiarzewski, gfra1[N_S-T] z miasta Mwww, Wenecja, Neapol, PICOLO[AMONO] z miasta Las, Ker[N_S-T] z miasta Kozakowo, Nelly, Kefir[N_S-T] z miasta Filadelfia, Dino, Cymru, Agat, Chryzoprat, Gdańsk, Abi, Les Revoires[N_S-T] z miasta Le Bastion, Les Révoires, Foudroyant, Orient, Port-de-Sude, Rzeszów, Miasto

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Taran Parowy........................347(-948) - Taran Parowy........................84(-4164)
    Okręt Podwodny.........................20(-0) - Okręt Podwodny......................237(-161)
    Statek Pomocniczy.....................128(-0) - Statek Pomocniczy.....................865(-0)
    ............................................. - Okręt z Katapultą...................209(-128)
    Okręt z Taranem....................673(-2112) - Okręt z Taranem....................874(-4518)
    Balonowiec...........................150(-54) - Balonowiec..........................549(-478)
    Krążownik Rakietowy.................254(-948) - Krążownik Rakietowy................139(-1276)
    Śmigacz z Napędem Kołowym.............310(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym..........1892(-124)
    Okręt z Moździerzem...................298(-0) - Okręt z Moździerzem..................886(-94)
    ............................................. - Balista...............................330(-7)
    Okręt z Miotaczem ognia..............9(-3473) - Okręt z Miotaczem ognia..............14(-346)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie..........................-82900.6 - Generałowie.........................-180801.4
    Punkty ofensywy......................452003.5 - Punkty obrony........................207251.5
    Obrażenia.............................4145030 - Obrażenia.............................9040070
    Podział obrażeń...........................31% - Podział obrażeń...........................69%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Szanujmy się. Sam chętnie wkleiłbym ten raporcik na PCh a nie robił z siebie debila na forum.

    Z mojej strony temat zamknięty. Dokończę wojnę i jest to ostatnie nasze spotkanie dyplomatyczne w jakim będę brał udział. Nie mam nawet ochoty walczyć z osobami, które przez brak swoich umiejętności w grze komputerowej muszą oczerniać osoby trzecie aby zyskać cokolwiek w oczach niewiadomo kogo. Szopką, którą teraz robicie na forum nie macie szacunku ani do nas jako do rywala, ani do ludzi z własnego sojuszu. Na miejscu waszych sojuszników zmieniłbym sojusz bo wstyd byłoby mi być prowadzonymi przez taką ekipe.



    Pozdrawiam,


    Flugel
  • Cyrk na kółkach, przekomarzki watażków i leśny dziadek, który najpierw "ma beke", a potem włącza tryb "zniszczyć małolata". Dla Waszmości informacji, niech Waść skończy, bo to poniżej wszelkiej krytyki.


    Wojenne zaś zasady są jasne jedynie dla... użytkowników tego, pożal się Boże, przybytku zwanego hucznie "forum". Mości panowie uprawiają kółko wzajemnej adoracji, najpierw uprawiając zabawy i swawole, potem obrażając się na tych, którzy "umiejętności nie mają i bawić się nie potrafią".

    Żeby natomiast stosunki dyplomatyczne zerwać, najpierw trzeba było je nawiązać. Nie ma co zrywać zatem.

    Żegnam, na razie, cześć, giniemy.

    Zapraszamy kolejnych łowców padliny, bądźcie gotowi las ujrzeć, bo my się przestaliśmy bawić w nieswoją grę.

  • Chyba MONO święte też nie jest... Niemiło :P Powodzenia wszystkim!

    Brzmi jak na siłę szukanie argumentów, żeby wykazać symetryzm, ale cóż - zmiana nazw miast to najmniejszy odwet jaki ich może spotkać za sposób w jaki toczą z nami tę wojnę. Poza tym w sumie kolega idealnie opisał, to jak spartolili sobie sytuacje na tej wyspie :saint:

  • Chyba MONO święte też nie jest... Niemiło :P Powodzenia wszystkim!

    Ja tam bym się do skryptów nie przyznawał tak publicznie :rolleyes:



    A teraz spokojniej kochani.

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Gratuluje Przeciwnikowi wygrania wojny i dziękuję za zapewnienie rozrywki przez ostatni tydzień !

    Powodzenia Na następnych wojnach !

    Generał sojuszu N_S-T

  • Szanowni Państwo,

    Naszym oponentom z N_S-T dziękuję za podjęcie wyzwania. Swoim sojusznikom dziękuję za zaangażowanie, sprawną komunikację i trafione decyzje. Wynik...choć wypaczony przez kolosa, jest budujący.


    Pozdrawiam

    Łukasz