Posts by Corey

  Problemy w Lobby się praktycznie nie kończą więc oto kilka z nich i jak je rozwiązać:


  Po pierwsze, jak to działa:

  - Lobby bazuje na Głównym Koncie Gameforge,

  - To oznacza, że gry logujesz się po raz pierwszy na którekolwiek z kont, zakładasz konto do Lobby i Gł. Konto GF. Od teraz będziecie go używać do dodawania danych do tego konta - czyli tych danych które jak dotąd używaliście do logowania (login i hasło).

  - Możecie zmienić swój e-mail / hasło na https://account.gameforge.com/pl_PL/login

  - Tak więc tak wygląda ten układ - Konto w grze -> Konto Lobby -> Główne Konto Gameforge  Co się dzieję, gdy loguję się po raz pierwszy?
  Wszystkie konta z DOKŁADNIE taką samą kombinacją e-maila i hasła zostają dodane do konta Lobby.

  Jeśli Lobby wykryje, że masz inne konta na tym samym e-mailu (lecz prawdopodobnie z innym hasłem), wyświetli Ci się podpowiedź względem tego. Naciśnij ją by dodać w/w konta do konta Lobby.  Jak dodaję dodatkowe konta w grze?

  Gdy jesteś zalogowany do lobby, wejdź w "Moje Konto" a później do "Dodaj Konto". Wtedy wprowadzasz e-mail i hasło brakującego konta. Wszystkie konta z kombinacji e-maila i hasła które wpisałeś przed chwilą zostaną dodane do konta Lobby. Jeśli nie wyskoczy żadne powiadomienie, oznacza to że nie zostało dodane żadne konto.Tylko konta które nie zostały połączone z kontem Lobby mogą zostać połączone w ten sposób!

  Lobby wyświetli również niebieskie okno wskazujące, że znalazło konta niepołączone do Twojego adresu e-mail możesz dodać je wszystkie na raz klikając na to okno, a potem podążając za instrukcją.


  Co gdy nie pamiętam adresu e-mail swojego konta?

  Na stronie startowej Lobby (gdy jesteś wylogowany) jest link "Zapomniałem adresu e-mail".

  Na następnej stronie wpisz nazwę konta i jego hasło, upewnij się że jest wprowadzony poprawny serwer. Następnie kliknij przycisk i powinieneś zobaczyć e-mail. Jeśli nie, to mogą być tego dwa powody: a) Zły login lub hasło b) Konto jest już połączone z innym Lobby.  Nagle mam inne konto w grze na tym samym serwerze niż to na którym grałem, co mam robić?

  Nie panikuj. Twoje stare konto nie przepadło. Z całą pewnością jest po prostu nie podpięte pod Twoje konto Lobby. Spróbuj go dodać jak zostało to opisane już wcześniej, wyżej.

  Jeśli to nie działa, wprowadzasz złe dane, lub jest na innym e-mailu, być może stworzyłeś już inne lobby. Poszukaj hasła do innego lobby na stronie startowej Lobby.  Jak mogę połączyć dwa konta Lobby?

  Zdecyduj się które chcesz, przejdź do https://account.gameforge.com/pl_PL/login i zaloguj się na to konto. Stąd przejdź do "Ustawienia Konta" -> "Ustawienia e-mail" i dodaj e-mail do innego Lobby. Potwierdź to wszystko i znajdziesz wszystkie swoje konta w grze w jednym Lobby, w tym które używa Głównego Konta GameForge.


  Brakuje mi jednego z moich kont?

  Znasz swoje hasło i e-mail? Po prostu dodaj je do Lobby.

  Znasz swój e-mail, ale nie hasło? Użyj "zapomniałem hasła" na stronie głównej Lobby.

  Znasz hasło, ale nie swój e-mail? Znajdź wyżej pytanie - "Co gdy nie pamiętam adresu e-mail swojego konta?"  Nie mogę się zalogować ze swoim e-mailem lub hasłem?

  Grasz w OGame i masz tam konto z adresem e-mail? OGame używa tego samego systemu Lobby co Ikariam, a może być tylko jedno Główne Konto GameForge na e-mail. Spróbuj swojego e-maila i hasła w OGame, będziesz mógł tam dodać swoje konta z Ikariam, tak jak to było już opisane wyżej.

  W skrócie samo się doda jeśli masz Konto GameForge.


  Przetłumaczone z posta Black Scorpion

  Na chwilę obecną Team nie posiada stosownych informacji w przedmiocie łączenia serwerów.

  W przypadku ich wygenerowania przez GF - udostępnimy stosowną informację na forum publicznym.


  +1
  Po co mielibyśmy to trzymać dla siebie w sumie?

  Corey, nigdzie nie ma podane w grze jak zgłaszać taki problem. Kiedyś zglaszalem w taki sposób i pomogło. Czyli muszę zgłaszać na suport ?

  Wtedy bedziesz mial pewnosc, ze to szybko zauwaze. Najzwyczajniej na swiecie mi to ulatwia robote, bo ludzie spamuja zgloszeniami z wykrzyknikow bardzo i po prostu trudno wylapac wazne rzeczy.

  Kto jest odpowiedzialny za Posejdon z operatorów gry ? Zgłaszałem 2 razy już wymuszenie pushu na mnie przez gracza nerka15, minęło kilka dni i nic z tym nie zrobiono, jak dlugo mam jeszcze odsyłać surke na to czyjeś multi? A co jeśli przeocze kolejna próbę wymuszenia pushu i dostanę bana, ktoś zwróci kasę i czas poświęcony na konto ?

  A zgłaszałeś w jaki sposób?

  Zapraszam do napisania zgłoszenia:

  https://ikariam.support.gameforge.com/index.php?fld=pl


  A to kto którym serwerem się zajmuje masz w mojej sygnaturze.
  edit:

  Już widzę, ale to nie jest poprawny sposób zgłoszenia wymuszenia pushu poprzez kliknięcie wykrzyknika koło gracza.