Łączenie serwerów

  • Te łączenie to oprócz tego, że zmniejszy koszty dla twórcy gry to nic nie wniesie do niej. Przez chwilę będziemy tylko odczuwać, że wyspy obok nie są już puste i to wszystko.

    Każdy sojusz przeniesie się ze skarbonkami, mrożonkami po 30 mln RG, mulciakami, które ZA DARMO będzie można przystosować jedynie do walki i walnąć na nich urlop.

    Walki wciąż będą nudne bez żadnego ograniczenia czarnego rynku, bo system walki aktualnie wygląda tak - wysyłasz pakiet na 24H, klikasz hefa i masz wszystko w d... i oczekujesz jedynie na podmianę jeśli nie posiadasz hefka non stop.

    Oczywiście graczom z Kerberosa oraz s1,s3,s5,s47 napluli na twarz i zostaną najbardziej poszkodowani przy tym łączeniu. Ci z nowego serwera to stracili jedynie 3 miesiące gry a Ci co grają na serwerach, które pozostaną to tylko otrzymają nowych sąsiadów, którzy dostaną darmowe przenosiny i wszystkie surowce co kiedykolwiek na cokolwiek wpłacili. Jedynie zostaną poszkodowani tym, że będą mieć puste muzea zrekompensowane dodatkowym zadowoleniem.

    Jakby twórcą gry zależało chociaż w małym ułamku na graczach to zamiast łączyć serwery to stworzyliby trzy na zasadach starych serwerów oraz jeden na nowych aby chociaż w jakiś sposób wyrównać szanse wszystkich graczy a tak to mają nas kompletnie w d....

    Dokladnie. Alpha bedzie poszkodowana juz drugi raz. Czlowiek budowal miasta w czasach gdzie nie bylo jak sie wbic na wyspy, wiec miasta czesto sa odlegle od siebie i nie do konca na takich surowcach jak by sie chcialo. O cudach to juz nie wspomne. Duzo ludzi tez stawiajac pierwszy raz swoj swiat wybieralo nie do konca optymalnie. Kiedys walczylo sie bez cudow wiec nikt nie patrzyl jaki wyspa ma cud tylko patrzyl na poziomy kopalni/tartaku. Wiec ci nowi co wpadna na ALPHA moga sie ustawic znacznie lepiej niz ci co juz tam sa. Mozna tez np majac mocno rozbudowane konto olac dalszy rozwoj i ustawic miasta np 7x siarka z hefkiem, 4 x wino i rznac wojo do bolu. Gracze z Alphy takich mozliwosci miec nie beda bo oni prawa przenosic swoich miast nie beda mieli :(

  • Myślicie, ze na s47 pójdzie trochę osób? Bonusy kuszą, ale z drugiej strony grać samemu po miesiącu mija się z celem.

    Mysle ze to bardzo kuszacy swiat i sam tam nie bedziesz. Jeden z moich sojuszy z pewnego swiata sie tam wlasnie wybiera. To jedyny swiat gdzie hefki moga byc na kazdym surowcu i jest ich naprawde wiele. Dokladajac do tego ze to tzn speed serwer a wiec statki plywaja dwa razy szybciej, wojsko i flota sie robi dwa razy szybciej wiec moze byc to calkiem aktywny serwer :)

  • No to musiało nastąpić jeśli zrobiło się tyle tych serwerów ale z drugiej strony trochę za mało jest serwerów docelowych... I ta fuzja powinna być zrobiona już kilka lat temu ale dobra nie czepiam się. ;)

    ============================

    (Pytanie:!:) Wcześniej nie było lobby więc nie było tego typu problemu.

    Co mam zrobić jeśli mam w lobby 2 konta na różnych serwerach do zamknięcia np s4 i s7. Czy mogę je przerzucić oba na jeden serwer zachowując wspólne Ip a pomagając sobie dzięki temu w rozbudowie kopalń, w które to lata inwestowalem ? Jakby to wyglądało wtedy? Wchodzi się na lobby i można kliknąć 1 z 2 kont na tym samym serwerze :?:Czy to będzie możliwe czy trzeba iść na 2 inne serwery. :?:

    Raczej bedziesz mogl bo teraz juz tak mozna. Mam dwa konta na jednym swiecie w tym samym lobby (przypadek tak sprawil) i jest OK tylko konta maja rozne loginy. Jedynie nie mozna grac na dwoch swiatach na raz w jednej przegladarce bo gra glupieje :)

  • Jak nie moze miec jak ja tam mam na TAU :)

  • To nie jest mój tok myślenia po prostu ludzie rozumieją że w tym temacie tego nie załatwimy

    jak dla mnie moga usunąć dla ciebie jest to bez różnicy hitku czy on jest czy nie i tak przegrasz więc tak jak ci mówią ludzie nawet na forum nie graj skasuj konto i daj nam wszystkim święty spokój z czarnym rynkiem bo temat dotyczy łączenia serwerów

    Ograniczenie rynku spoko pomysł usunie tez i co z tego jak to nie wejdzie w życie czego nie rozumiesz ?pisałeś do twórców gry by to usunęli? Napisz i daj znać co załatwiłeś skoro twierdzisz że to można zrobić czekamy na twoja odpowiedź co załatwiłeś

    To myśl dalej tym tokiem !

  • To zrób tak jak mówię napisz do twórców gry i załatw to skoro twierdzisz że da się to zrobić tylko się pospiesz bo zaraz zaczyna się łączenie czasu masz mało na działanie i daj znać co załatwiłeś udowadnij nam wszystkim że się mylimy i da się to zrobić

  • Myślicie, ze na s47 pójdzie trochę osób? Bonusy kuszą, ale z drugiej strony grać samemu po miesiącu mija się z celem.

    Mysle ze to bardzo kuszacy swiat i sam tam nie bedziesz. Jeden z moich sojuszy z pewnego swiata sie tam wlasnie wybiera. To jedyny swiat gdzie hefki moga byc na kazdym surowcu i jest ich naprawde wiele. Dokladajac do tego ze to tzn speed serwer a wiec statki plywaja dwa razy szybciej, wojsko i flota sie robi dwa razy szybciej wiec moze byc to calkiem aktywny serwer :)

    W sumie zależy, lokalni raczej szybko się wykruszą, pewnie zostaną z 2-3 duże sojusze do walki i tyle. Przyspieszenia do budowy wojsk raczej nie zrobią większej różnicy. Dobry serwer do klepania eko będzie, imo.

  • To zrób tak jak mówię napisz do twórców gry i załatw to skoro twierdzisz że da się to zrobić tylko się pospiesz bo zaraz zaczyna się łączenie czasu masz mało na działanie i daj znać co załatwiłeś udowadnij nam wszystkim że się mylimy i da się to zrobić

    Co ja mam załatwić? Daje propozycję naprawy Ikariam, reszta zależy od Twórców i od ich dobrej woli, a jak się uda to twój czas chwały na polu bitwy Czarny się skończy i zaczniesz budować domki:)

  • Gram tutaj od dawna pamiętam czasy gdy nie była pola bitwy gdy nie było morale gdy było pladrowane złota naprawdę sądzisz ze wtedy budowałem tylko domki? I po tylu latach mam tylko 22 mln punktów gram od 2008 roku i serio myślisz że budowałem domki?Przeżyłem wiele i wiele jeszcze przeżyję bo umiem się dopasować do sytuacji w porównaniu z tobą potrafiłem walczyć jak równy z równym z neomolka i innymi znanymi z forum i innych serwerów graczami a ty uciekałeś na urlop więc nie mów mi że mój czas minie owszem pewnie coś przegram ale też wygram a ty co zrobisz ? Użyjesz kolosa I walniesz urlop czemu postolatu o usunięcie kolosa tak nie forsujesz? Po co walczyć jak jednym kliknięciem można zepsuć wysiłek wielu ludzi jakoś o tym nie mowisz aby to zlikwidować ciekawe czemu kolosiarzu i tchórzu pokazałeś jak umiesz walczyć uciekając na urlop

    Pamiętam jak kupywales flotę z mojego rynku i wtedy Czarny rynek ci nie przeszkadzał

    Nie umiesz grac i tyle w latach gdy powstała gra bys uciekł bo wtedy było pladrowanie na potęgę nawet zrobili limit 6 pladrow na 1 miasto lub gracza dokładnie nie pamiętam już NIE miał bys ani złota ani surowców i bys płakał aby znieść funkcje plądrowania bo gracze nie mogą nic budować

    Nic nie wiesz o tej grze jak kiedyś fajnie się grało a najwięcej się wypowiadasz a takich jak ja jest coraz mniej i to jest problem bo Gf nie słucha graczy którzy mają długi staż i dalej chca grać skoro nie słuchają nas to tym bardziej ciebie więc skończ gadac bo się kompromitujesz i cały serwer zety swoim gadaniem nie na temat

    Czarny rynek może zostać ale przywróćcie pladrowanie złota przyszpieszcie bitwy zróbcie większe straty kilku graczy bez rynku z dobra gospodarka może ciągnąć bitwe nawet 2 lub 3 na luzie

    Zróbcie koszty utrzymania nawet na urlopie wtedy skarbonki nie będą mieć sensu a gracze eko będą mogli robić flotę i sprzedawać tym co walczą

    Czego ty nie rozumiesz ?jeśli ktoś chce budować domki nie ma kuzni jest u ciebie w sojuszu to jak ci pomoże w walce?co jest lepsze sprzedaż floty od razu czy pływanie po siarkę i produkcja?Nie masz pojęcia o wojnie o tym jak wyciągnąć z kolegow z sojuszu max potencjał jeden wojownik nie wygra wojna

    Powtórzę raz jeszcze nie znasz się a najwięcej gadasz jak pograsz tyle co ja to wtedy porozmawiamy

  • To zrób tak jak mówię napisz do twórców gry i załatw to skoro twierdzisz że da się to zrobić tylko się pospiesz bo zaraz zaczyna się łączenie czasu masz mało na działanie i daj znać co załatwiłeś udowadnij nam wszystkim że się mylimy i da się to zrobić

    Co ja mam załatwić? Daje propozycję naprawy Ikariam, reszta zależy od Twórców i od ich dobrej woli, a jak się uda to twój czas chwały na polu bitwy Czarny się skończy i zaczniesz budować domki:)

    Ta dyskusja dotyczy Fuzji a nie czarnego rynku. Idź płakać gdzieś indziej, otwórz sobie nowy temat i tam nabijaj posty.

  • To zrób tak jak mówię napisz do twórców gry i załatw to skoro twierdzisz że da się to zrobić tylko się pospiesz bo zaraz zaczyna się łączenie czasu masz mało na działanie i daj znać co załatwiłeś udowadnij nam wszystkim że się mylimy i da się to zrobić

    Co ja mam załatwić? Daje propozycję naprawy Ikariam, reszta zależy od Twórców i od ich dobrej woli, a jak się uda to twój czas chwały na polu bitwy Czarny się skończy i zaczniesz budować domki:)

    Ta dyskusja dotyczy Fuzji a nie czarnego rynku. Idź płakać gdzieś indziej, otwórz sobie nowy temat i tam nabijaj posty.

    Tak wracając do tematu fuzji to jak wyglądają światy Alpha - Gamma - Epsilon?

    Jakbyście mieli podać po top 3 najsilniejszych sojuszy( wg Was nie koniecznie rankingu) z każdego z tych serwerów oraz gdzie sytuacja jest najgorętsza w kwestii walk tzn gdzie najwięcej walczą?

  • Dlaczego piszesz z drugiego konta (RANDAL) , myślisz że zmylisz innych że nie tylko tobie to przeszkadza że pisze prawdę?

    Natomiast staż gracza nie świadczy o jego wiedzy, ja gram od 2010 roku i dobrze pamiętam jak się grało w sojuszu Strażników MOSTU na serwerze Kappa. By grać na równi to trzeba mieć wiele kont, a to jest nieuczciwe wobec innych. Zacznij grać fair to wtedy będziesz grać na równi z innymi.

    KONIECZNIE TRZEBA USUNĄC Z GRY CZARNY RYNEK.

    Ps. Ostatni raz już pisze o czarnym rynku, mam nadzieje że moja propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Dziękuję.

  • To zrób tak jak mówię napisz do twórców gry i załatw to skoro twierdzisz że da się to zrobić tylko się pospiesz bo zaraz zaczyna się łączenie czasu masz mało na działanie i daj znać co załatwiłeś udowadnij nam wszystkim że się mylimy i da się to zrobić

    Co ja mam załatwić? Daje propozycję naprawy Ikariam, reszta zależy od Twórców i od ich dobrej woli, a jak się uda to twój czas chwały na polu bitwy Czarny się skończy i zaczniesz budować domki:)

    Ta dyskusja dotyczy Fuzji a nie czarnego rynku. Idź płakać gdzieś indziej, otwórz sobie nowy temat i tam nabijaj posty.

    Tak wracając do tematu fuzji to jak wyglądają światy Alpha - Gamma - Epsilon?

    Jakbyście mieli podać po top 3 najsilniejszych sojuszy( wg Was nie koniecznie rankingu) z każdego z tych serwerów oraz gdzie sytuacja jest najgorętsza w kwestii walk tzn gdzie najwięcej walczą?

    chyba ciężko będzie stwierdzić bo raczej mało kto aktywnie gra na każdym z tych serwerów więc najlepsze wnioski wyciągniesz przeglądając poprostu PCh. ze swojej strony nie polecam sojuszu UD z gammy. płaczki bojące się stracić rg i strzelające kolosami... a w sumie zależy jeszcze czego szukasz czy eko klikania czy walk :D

  • widze ze masz obsesje na moim punkcie wszędzie mnie widzisz gratuluję a ty przestań grac bo nie umiesz nie chodzi o staż tylko o to że zamiast budowa domki walczyłem

    A co serwerów nie ważne jakies są teraz top sojusze bardziej ważne jakie koalicję się zrobią i kto przyjdzie czy tacy jak hitek co myślą że umiam walczyć czy wojownicy

    Bardzo prosto sobie poradzić ze skarbonkami oficjalna wojna 7 dni max 10 gdzie te czasy gdy były wojny oficjalne i walczyło się krótko a nie tasiemce gdzie liczyło się zgranie i polowanie ? Nic się nie dzieje nikt nie chce walczyc więc gracze robią rg i zamrażają zobacz ile jest złota nie ma na co wydawać gdyby były regularne walki nie było by takich skarbonek zaczęła się gra psuć od kolosa

    Grasz niby 11 lat a dalej nie rozumiesz czarnym rynek nie jest jedynym problemem

    Ja w porównaniu z tobą ide się bić na serwerze przegram nie będę płakać bo wróg miał więcej skarbonek można mieć mniej i wygrać tylko trzeba myśleć i mieć zgrany sojusz zobacz moja oficjalna wojnę z zeta wygraliśmy a nie mam tyle rg co oni można?miałem mniej rg i zremisowałem nie umiesz grac zrozum to

  • Quote

    chyba ciężko będzie stwierdzić bo raczej mało kto aktywnie gra na każdym z tych serwerów więc najlepsze wnioski wyciągniesz przeglądając poprostu PCh. ze swojej strony nie polecam sojuszu UD z gammy. płaczki bojące się stracić rg i strzelające kolosami... a w sumie zależy jeszcze czego szukasz czy eko klikania czy walk


    Widzę, że dalej nie przekroczyłeś zawrotnego progu 60 IQ. Walczymy z całą gammą i nie możecie nas przejść, a że obrywacie własną bronią - bywa. Wystarczy zobaczyć PCh kto walczy i kto wygrywa - 5 stron PCH należy do nas i to jest fakt. A co w PAKT słychać? dalej nie wyrabiacie z zasiadaniem na multasy? Do każdej większej walki zlatują się co najmniej 3 sojusze (pomijam fakt, że większość mulciaki), gdzie każdy zainteresowany sojusz posiada +100 kont do samego PA. :D Co do Twojej osoby, to jesteś zwykłym pionkiem na tym świecie, który chce się dowartościować na forum. Lanie takich cwaniaczków jak ty sprawia nam satysfakcje. ;)


    Quote

    22.11.2021 18:07 gracz Palamedes-7392 napisał:
    > Palamedes-7392 przesłał wiadomość:
    >
    > cześć-piszę w takiej sprawie, że możliwe, że wybiera się na ten serwer w ramach fuzji pewna ekipa z psychiatryka z ypsilonu. mulciarze do kwadratu do tego gbury i jak pisze walnieci na leb. najlepiej ich izolowac od jakichkolwiek walk. zastanawiaja sie jeszcze nad gamma wiec nie wiadomo na 100% czy pojda tu ale ostrzegam wczesniej. jak sie dowiem czy wpadna tu to powiem którzy to.


    To powyżej otrzymał nasz dyplomata. Styl oraz 100% płaczu przegrywa roku bardzo przypomina mi Twój styl pisania. Ciekawe ^^.

    Edited 2 times, last by Sadystka ().

  • Tak wracając do tematu fuzji to jak wyglądają światy Alpha - Gamma - Epsilon?

    Jakbyście mieli podać po top 3 najsilniejszych sojuszy( wg Was nie koniecznie rankingu) z każdego z tych serwerów oraz gdzie sytuacja jest najgorętsza w kwestii walk tzn gdzie najwięcej walczą?


    Gamma - nuda, bieda, trzymanie w skarpetach RG, wieczne układy.


    Rozkład sił:


    1 obóz

    1. Pakt Team (PAKT) - 1,139,917,869
    2. OTO w LACZKACH (OwL) - 982,920,878
    3. SerkiApokalipsy (FETAJ) - 862,920,183
    4. V E R S U S (V S) - 704,864,388
    5. WILCZA WATAHA (W-W ) - 466,055,563
    6. Federacja Miast (FMZ) - 456,935,085
    7. Aka_PAKT TEAM (A_PT) - 210,627,472

    2 obóz

    1. Pax Grinf of Ny (PGN) - 708,848,094
    2. GMS - CAMORRA (-CR-) - 536,548,596
    3. Weterani (WTR) - 104,278,578

    3 obóz

    1. Ungard (U-D) - 886,597,711
    2. Piraci Reaktywa (NWP) - 237,462,887
  • Dlaczego piszesz z drugiego konta (RANDAL) , myślisz że zmylisz innych że nie tylko tobie to przeszkadza że pisze prawdę?

    Natomiast staż gracza nie świadczy o jego wiedzy, ja gram od 2010 roku i dobrze pamiętam jak się grało w sojuszu Strażników MOSTU na serwerze Kappa. By grać na równi to trzeba mieć wiele kont, a to jest nieuczciwe wobec innych. Zacznij grać fair to wtedy będziesz grać na równi z innymi.

    KONIECZNIE TRZEBA USUNĄC Z GRY CZARNY RYNEK.

    Ps. Ostatni raz już pisze o czarnym rynku, mam nadzieje że moja propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Dziękuję.

    Randal to jakiś mulciak nie wiadomo czyj, zapewne sojuszu DT.. , Randall (przez 2x "ll" ) to ja i gram od marca 2008. I nie przeszkadza mi, że piszesz prawde ale ona nikogo nie obchodzi a zwłaszcza GF. Razi w oczy co drugi post dot. rynku w dyskusji innego tematu. Szukasz gry? chodź na Epsi.

  • Dlaczego piszesz z drugiego konta (RANDAL) , myślisz że zmylisz innych że nie tylko tobie to przeszkadza że pisze prawdę?

    Natomiast staż gracza nie świadczy o jego wiedzy, ja gram od 2010 roku i dobrze pamiętam jak się grało w sojuszu Strażników MOSTU na serwerze Kappa. By grać na równi to trzeba mieć wiele kont, a to jest nieuczciwe wobec innych. Zacznij grać fair to wtedy będziesz grać na równi z innymi.

    KONIECZNIE TRZEBA USUNĄC Z GRY CZARNY RYNEK.

    Ps. Ostatni raz już pisze o czarnym rynku, mam nadzieje że moja propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Dziękuję.

    Oczywiscie ze czarny rynek zrypal ta gre na amen.

    Wczesiej tez ludzie kantowali ale musieli sie bardziej starac

    i nie bylo to na tak masowa skale. Zreszta jasno to widac po top 100 RG,

    same skarbonki militarne na urlopach.


    Jednak z jakiegos powodu team tej gry za nic w swiecie nie chce tego czarnego rynku usunac.

    A wystarczylo by teraz przy laczeniu swiatow, zrobic jeden swiat docelowy bez czarnego

    rynku i team by zobaczyl ile ludzie by poszlo na ten swiat. A poszla by wiekszosc.

  • Dokładnie tak. Jestem ciekaw, kto by się na takim serwerze znalazł? Pewnie sami bohaterowie.