Łączenie serwerów

  • U mnie było podobnie, złość osiągnęła zenitu, później po szpiegowaniu urlopowiczów nadeszła chwila co bym z ich surowcami zrobił, następnie po zniknięciu czuje lekkie rozgoryczenie, ktoś ładnie to rozegrał, wkurzył, dał nadzieję, później ją zabrał. Pozostańmy przy tym, że jeszcze się taki nie narodził, by wszystkim dogodził :P

  • Proszę Was o ratunek.

    Grałem na serwerze Gaia. 17 stycznia straciłem dostęp do mojego konta. Gdy loguję się, nie widzę go na liście kont.

    Być może przez to, że nie wybrałem sam serwera, na który chciałbym się przenieść i czekałem na to, gdzie losowo zostanę ulokowany.

    Od razu zgłosiłem to w "Kontakcie z supportem", ale do dzisiaj nie mam odpowiedzi.

    Co mam robić?

  • Proszę Was o ratunek.

    Grałem na serwerze Gaia. 17 stycznia straciłem dostęp do mojego konta. Gdy loguję się, nie widzę go na liście kont.

    Być może przez to, że nie wybrałem sam serwera, na który chciałbym się przenieść i czekałem na to, gdzie losowo zostanę ulokowany.

    Od razu zgłosiłem to w "Kontakcie z supportem", ale do dzisiaj nie mam odpowiedzi.

    Co mam robić?

    Jeszcze raz skontaktuj się z SUPPORTEM!

  • Witam


    Gram na serwerze Alpha, ale ostatnio duzo sie w moim zyciu dzialo i konto moje zostalo

    sciagniete do przechowalni. Loguje sie teraz zeby znow troche pograc bo czytam ze

    zmiany i moze akurat gra powraca do zycia. Wiec loguje sie a tu... TARAM.

    Mialem miasta w jednym archipelagu, ale teraz wszystkie moje wyspy zostaly

    wypelnione do pelna nieaktywnymi graczami, przez co system przerzucil moje

    miasta na inne wyspy. I wszystko by bylo OK bo pamietam ze wczesniej

    innym graczom tez sie to dzialo i ladowali na wyspach obok.

    No ale teraz to troche ten system dal d... i rozsypal moje miasta tak

    ze pomiedzy winem a marmurem mam teraz ponad 20 godziny plyniecia,

    kiedy wczesniej czasy pomiedzy miastami mialem 30-40 minut.


    2dQ0IaR.jpeg


    Rozumial bym sprawe gdyby mi dali w pakiecie darmowe przenoszenie miast

    i moglbym sobie wybrac inne dogodne lokalizacje w jednym archipelagu,

    czy tez wrocic na swoje stare miejsce jak wszyscy idlerzy wyparuja.

    No ale system chyba nie przewidzial takiej sytuacji i konto zostalo

    ze tak sie delikatnie wyraze zeby bana nie zlapac, uszkodzone.


    Czy ktos przerabial juz taka sytuacje? Czy jesli znow "porzuce" konto

    na jakis czas i znow oko "wyparuje" bo przy kolejnym obudzeniu

    wroci na pierwothne wyspy jesli bedzie juz na nich miejsce?

    Czy juz zawsze bedzie wracac na nowe wyspy?


    Czy jest szansa pisac o tym z supportem zeby

    mi te miasta do kupy zebrali i zeby sie dalo grac?

    Czy tez od razu lepiej nie tracic czasu i kasowac konto?

  • Jest szansa , bo każdy ma możliwość przenieść swoje miasta za jedną Ambrozje , która wszyscy dostali na ten cel, więc nie ma problemu , wystarczy kliknąć na wyspę którą chcesz przenieść miasta i sprawa załatwiona.

  • Art mógłbys coś powiedzieć odnośnie przenoszenia kont na cmentarzysko ? Dlaczego nasze wyspy są zabite idlerami, nie można ani przenieść miasta ani załozyć nowego...

    Server: Alpha, Poland

  • Art mógłbys coś powiedzieć odnośnie przenoszenia kont na cmentarzysko ? Dlaczego nasze wyspy są zabite idlerami, nie można ani przenieść miasta ani załozyć nowego...

    Podobno niedawno wgrana wersja miała ten problem załatwić. Ale być może dopiero za miesiąc przekonamy się o skuteczności tej aktualizacji. Tak tylko się domyślam.