LAUGREANO[HERO] VS alenXXL - DOČEK NOVE GODINE - 28/2054

  • Dobio si doček nove godine malo ranije, a sljedeci put skrati jezik kad me budeš nazivao ''forumskim piskaralom'', jer jesam najjači na Zeti i ne prođe 48 sati da ne skršim bilo koga na serveru.

    Sad s tom jadnom flotom radi što god te mila volja. Ako se uzelis borbe kako ti kazes ''bez forumskog praga do nule'' onda reci gdje da dođem da ti i to skršim, čisto da ne idem 2 dana bezveze u 1 pravcu pošto ambre nemam.


    P.S. ovaj balon što sam izgubio sam nadoknadio sa tvojih 100k vina. Nije loše jelda? Pošto si sinoć lagao kako nemaš niti 1 resurs po gradovima... ;)


    Morska bitka kod pos m

    (14.12.2020 5:56:51)

    LAUGREANO[HERO] iz Igramo do kraja

    vs

    alenXXL[-FSK-] iz pos m


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Parni ovan............................100(-0) - Parni ovan.............................0(-35)

    Podmornica.............................50(-0) - Podmornica............................85(-50)

    Parni gliser...........................60(-0) - Parni gliser.........................167(-32)

    Brod Ovan.............................100(-0) - .............................................

    Brod minobacač.........................42(-0) - .............................................

    Raketni brod...........................30(-0) - .............................................

    Nosač balona............................9(-1) - .............................................

    Tender.................................15(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..................................-28 - Generali..............................-2054.8

    Napadački bodovi.........................5137 - Obrambeni bodovi...........................70

    Štete primljeno..........................1400 - Štete primljeno........................102740

    Postotak štete.............................1% - Postotak štete............................99%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: alenXXL[-FSK-]

  • E ovo se zove razlika :D moj Alene, samo da nisi krenuo pljačkati saveznike nakon dogovorene bitke i sve bi bilo drugačije. Bravo kolega, nije zanemarivo ni ono što nije bilo preko praga hofa jer rat se dobija na malim bitkama :)

  • Dobar si, dobar.

    Cestitam na hofu.

    Prebacivao sam flotu u taj grad, ne znam ni sam otkud tu 30 parnih jer su parnjace i ostalo dolazili tek kasnije, ali dobro.

    Ako je istina sto si napisao na agori da si potrosio 220 ambre za prebacivanje grada kod mene onda mi te zao, jer danas potrositi preko 200 kuna da bi polomio 50 podmornica i nekoliko parnjaca je stvarno luksuz.

    Udaraj ti i dalje, trosi lovu i veseli se u virtualnom svijetu, postao si maher za bitke od 2000 do 2100 stete sa 60k flote.


    Kad si vec dosao do mene i vidio si da mi dolazi cijela flota (oko 25k) mogao si me sacekati pa bi opet dobio online bitku, ali ovako si sigurniji, je li, online bitke ti vise ne pasu kad mozes biti okacen.

    Zivija ti meni


    A kakav bi bio tvoj post da me ne nazivas lazovom, e moj pinokio

  • E moj alene, pogledaj ponekad sastave tih flota, u kojima nema tendera pa ne želiš da se flota rasprši nego povučeš, a onda opet udariš napad kad ti se vrati. A što se tiče online bitke, ako se ne varam jutros si utekao, a jednu si već i izgubio, nakon čega si napao saveznike pa sad ratujemo

  • Na onom prošlom HOfu sam upozoria ovom slikom, u privatnom razgovoru sam upozoria da ne za*ebavaš ekonomistu al nikako da skužiš, više sreće drugi put Alene :)

  • Znam ja odakle ti parni, al nema veze, to je razlika u znanju. Znam odakle i kad su gliseri došli, al nema veze ponovo razlika u znanju. Znam da me nisi dobio niti 1% razlike i plačeš na boju izvještaja i plačeš na kolos. Žališ me jer sam bacio paricu da te uhvatim a? A nije te sramota reć ovdje kako ti vjerne fanove kao Galatea, Wayut, Kikač, Mirko i ko je jos u tom -FSK- farmamo, a ti si se postavio kao general njihovog saveza i branis gradove sa 1 prackaron? Laži i puste laži jel tako... jučer lažeš macija na PP kako nemas u niti jednom gradu resursa, a par dana prije si čekao da izglasamo primirje, onda dođeš odi i pljuvaš na hofu s kojeg si pobjego iako si me zvao da dođem ja tebi. Nisi jadan i lažeš? Ma ne pinokio ma kakvi.

    Ovo si ti farmo usamljena od jutros : https://prnt.sc/w2gsr4 i druga tura naravno JER SI PRAZAN JELDA https://prnt.sc/w2gt7w


    1. Moliš za primirje jer evo Mirko je ocito odustao, Wayut opet modus, Galatea je najveća farma što ju je Zeta ikad vidila, a ti ces kao branit saveznike????

    2. Ja još nisam vidio da nakon dogovorene online borbe u kojoj sam te izuo iz cipela. netko pljačka moje saveznike premda je dogovoreno bilo da odeš ća s otoka i da nitko nikoga ne dira.

    3. Pokrij se po ušima, bježi na sjever, nemoj da te čujem više ko je lažov, jer sve što si zinuo si slagao.


    Posljednja točka: Može li na sjevernom moru online borba uz ravnopravne rotacije? Pošto te špijat ne mogu, a i umoran sam od tvog bježanja i laži.

  • Molim te makni se sa mojih hoffova, ne znam zašto se osjećaš prozvanim komentirat nešto što te se apsolutno ne tiče, jer ti o floti znaš ko ja o atomskoj fizici.

  • Molim te makni se sa mojih hoffova, ne znam zašto se osjećaš prozvanim komentirat nešto što te se apsolutno ne tiče, jer ti o floti znaš ko ja o atomskoj fizici.

    mišiću...hoffovi su da se komentiraju...a na ovom sam ti i čestitao..baš si nezahvalan..

  • Od Epsilona i Germana, do današnjeg dana, najveća si bio i osto farma i kukavica.... od starog foruma gdje nisi smio reć nickname u igrici, već si se stalno pozivao na boju izvještaja i jak savez, do dana kad smo ti došli svi gore i onda te odjednom covid strefio. Samo sekundu da ti nađem nešto, vidi ovo, ovo ti je ona tvoja deluzija ''ništa mi ne možete hoffate me svakodnevno a ja pobjeđujem jer je zelen izvještaj''


    • Myster wrote :

    Ne pokazuju oni interes zbog interesa negio vi cvilite okolo ko mišići...dajte malo dostojanstva...ako ne možete , ne znate nije bed...naučićemo vas...kad ste dolazili mislio sam gotovi smo...kad ono smijurija od saveza...za ima me kako ste vi uopće uspjeli nekoga stjerati pod palmu...


    Ziv bio, potapaj resurse, soli pamet, troši ambroziju, sad ti je kolega smješko duje dado novi dado rudar 1 2 3 4 utekao pod palmu prije nego mu nuliram flotu.


    Ubuduće samo oplakuj moje hoffove nad vama.

  • DA li se to mišić ljuti jer ne može ništa...toliko truda ste danas uložili, a kad ono...nula...kako to ?? Pola milijuna generala kako kažete sve blokirano...imate još 24 sata dok mi Hefest ne dođe na max..

  • svi ste u modusu, ti ni s hefestom ne možeš ništa jer si lošiji igrač, osim offline i kad su nama hefesti bili srušeni nikad ništa napravia nisi, jednostavno si lošiji igrač

  • kad bižiš od mene ko od đavla, ko kad ti u osnovnoj neko kaže dokaži da si jači i krene trčat od tebe, teška deluzija od momka si dubravko, jadni pacijenti

  • kad bižiš od mene ko od đavla, ko kad ti u osnovnoj neko kaže dokaži da si jači i krene trčat od tebe, teška deluzija od momka si dubravko, jadni pacijenti

    Točnije bi bilo da ti pucaš u prazno...što i ne čudi s obzirom na kapacitet tvoje igre...rekao sam...24 sata do hefesta...