-Arrow- [-ФАБ-] ----> Kordun [D-F] 407/2093

  • Поморска битка поред Kordun 1

    (29.08.2020 0:48:16)

    -Arrow-[-ФАБ-] из Kohinoor

    vs

    Kordun[D-F] из Kordun 1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован..............................55(-5) - Брод ован..............................0(-26)

    ............................................. - Брод копљар...........................250(-0)

    Пламени брод...........................6(-54) - Пламени брод............................9(-0)

    ............................................. - Брод катапулт..........................57(-0)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач........................87(-18)

    Парни ован.............................48(-2) - Парни ован............................87(-51)

    Ракетни Брод...........................30(-0) - Ракетни Брод.........................146(-12)

    Подморница.............................30(-0) - Подморница..............................5(-0)

    Баги-педалина..........................60(-0) - .............................................

    Носач Балона...........................30(-0) - .............................................

    Тендер.................................40(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали...............................-407.8 - Генерали..............................-2093.2

    Нападачки поени..........................5233 - Одбрамбени поени.......................1019.5

    Претрпљена штета........................20390 - Претрпљена штета.......................104660

    Штета у процентима........................16% - Штета у процентима........................84%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Kordun[D-F]


    Губитници: -Arrow-[-ФАБ-]

  • Bravo za trio fantastiko koji sme samo 3v1, sram vas bilo. Duške, leksa i Mandarina me drže pod okupacijama i blokadama i ne mogu da mrdnem već sigurno nedelju dana i više. Samo tako i smete nešto kad vas je više, a kad ste sami zavučete se u rupu. Leksa penzos, Duške kampanjac neviđeni i Mandarina koji je oćoravio od Ike se udružili kao 3 praseta:D

    Najgora stvar je ovo:


    Фабрика Одбаци захтев за културни споразум 31.08.2020 8:32:17
    -Besmrtnik- је одбио Вашу понуду за споразум о размени културних добара и шаље следећу поруку:

    Nudiš mi kulturni, a ovamo me napadate... Bože ti pomozi.

    Ajde Duške ukloni pp:thumbdown:

    NUN-e, zabio si mi nož u leđa, a znaš da sam ti pomogao baš baš. Niko nikada nije kupio prijatelja, a mnogi su ga jeftino prodali:|

    Odmah ćete pomisliti da ;( ovde na forumu, al baš naprotiv, ovo kucam samo da vide ljudi kakva ste ekipa:thumbdown:

    Pozdrav za trio fantastiko i za izdajicu...

    Toliko od mene :closedthread:



  • Sto places sada? Pre nedelju dana si pricao kako smo ti farme u gusarima. Kako sam stalno u MO... Evo sad nisam u MO, pa igraj...;)


    Lako je busati se po forumu, malo je teze pokazati se na igri. Imas savez pa neka dodju da te brane. Bas bi voleo da vidim da neko blokira mog saveznika 24/7 koliko bi to potrajaloX/

  • Sto places sada? Pre nedelju dana si pricao kako smo ti farme u gusarima. Kako sam stalno u MO... Evo sad nisam u MO, pa igraj...;)


    Lako je busati se po forumu, malo je teze pokazati se na igri. Imas savez pa neka dodju da te brane. Bas bi voleo da vidim da neko blokira mog saveznika 24/7 koliko bi to potrajaloX/

    Terate svoju priču, poz Фабрику...

  • Niko te nije dirao i mogao si da igras kako oces, ali si bez razloga uzeo sam da nas prozivas kako ti nas mucis iako nikad nikome od nas nikakve stete nisi naneo, trazio si nas da igramo i sad kad ponizava ko kako oce ti places, online si i ostavljas mi svaki put 700-800 generala brodova da ti pobijem o cemu ti pricas veze sa ovom igricom nemas, a sad se zavuci u svoju rupu i placi kad ti djavo nije dao mira, od sad cemo se igrati kako sam pre 24 sata poceo.

    Elem, da ne gubim vreme na ovog nebitnog klinca koji ni sebi nije zanimljiv i ne skrecem sa teme, Duske bravo na hofu zna se ko je vazda bio dominantan deltom, nasao se ovaj prdonja sa 2 hofa nad off igracima da davi tu :)

    Победници:

    leksa[-ФАБ-]

    Губитници:

    -Besmrtnik-[-KOD-]

    Град leksa penzos је опљачкан од стране leksa[-ФАБ-]. Украдени су следећи ресурси:

    • 7,210 Грађевински материјал
    • 3,075 Вино
    • 758 Мермер
    • 48,348 Кристал
    • 10,566 Сумпор

    Победници:

    leksa[-ФАБ-]

    Губитници:

    -Besmrtnik-[-KOD-]

    Град leksa penzos је опљачкан од стране leksa[-ФАБ-]. Украдени су следећи ресурси:

    • 9,476 Грађевински материјал
    • 4,685 Вино
    • 1,059 Мермер
    • 65,011 Кристал
    • 14,767 Сумпор

    Победници:

    leksa[-ФАБ-]

    Губитници:

    -Besmrtnik-[-KOD-]

    Град leksa penzos је опљачкан од стране leksa[-ФАБ-]. Украдени су следећи ресурси:

    • 9,365 Грађевински материјал
    • 4,891 Вино
    • 1,068 Мермер
    • 64,768 Кристал
    • 14,905 Сумпор

    Победници:

    leksa[-ФАБ-]

    Губитници:

    -Besmrtnik-[-KOD-]

    Град leksa penzos је опљачкан од стране leksa[-ФАБ-]. Украдени су следећи ресурси:

    • 8,527 Грађевински материјал
    • 6,539 Вино
    • 1,140 Мермер
    • 62,874 Кристал
    • 15,918 Сумпор

    Победници:

    leksa[-ФАБ-]
    Губитници:

    -Besmrtnik-[-KOD-]
    Град leksa penzos је опљачкан од стране leksa[-ФАБ-]. Украдени су следећи ресурси:

    • 8,427 Грађевински материјал
    • 6,744 Вино
    • 1,149 Мермер
    • 62,643 Кристал
    • 16,034 Сумпор