Posts by Ivan-

Vlada Gavriloviću, miluj me po ...

gavra-desibre zašto se spuštaš na nivo ovog retarda i odgovaraš na ovako nešto?

Pošto nisu sposobni da bilo šta urade, prodaju fore iz zabavište koje ne prolaze čak ni u Pačijoj školi!

Odlično! Nastavi da ih farmaš.

Došli su na ostrva sa namerom da sabotiraju čuda, a na kraju je ispalo da su nam samo zatvorili ista da Bugari ne upadaju svojim kolonijama.

Postali su farme koje su nam dohvat ruke, a sad vidim da su počeli i u ostrva da ulažu.

Screenshot-2022-02-23-at-22-36-53.png

gavra-desibre

A sa ovakvima mi je tek žao da se raspravljam, jer ove slike podsećaju na jednu veoma tešku bolest... šizofreniju.

JakovHR1997 druže ako već nisi pod terapijom javi se kod doktora da proveriš na vreme. Mlad si, nije još kasno.

I've thought ND players can't surprise me with their stupidity anymore.

Then I saw these farming formations with everything but swordsmen. Pathetic.

Хе хе хе Здравко, нали исахте колегите да се преместят в Ета, че бил много активен сървър. Сега излизате с някакви оправдания за шамарите където ви раздават нещо. Гледам на картата(от скрипта, че нямам акаунт в този свят) са заели грубо 1/4 в горния десен ъгъл. И при това не на гъсто, и се оправдавате, че не може да стъпите на техни острови? Явно заслужавате шамарите щом не може на такава площ и с толкова генерали където имате, да потопите с флот 20-30 острова, и след това с пехота да идете да ги касирате. Забавно :)

Understandable. They have to cry somewhere because of losing all these battles.

Combat reports

We had some ND puppets (yes, that's what they've become) for a main dish:

And Čoko Moko for a dessert:

chokoev Colossus. Again.

Чудото на Achko[-ND-] 'Колос' е активирано. (15.12.2021 20:20:18)

the-simpsons-pathetic.gif

You are a fast learner, but you will need some more practice.

"веселата ферма"/. Съюз АПО не е боен съюз, а съюз на фермери.

He got a bit confused here and forgot to move his fireships. ^^

stigao mi mail neki dan, udem dana nakon 2,3g u ikariam i vidim ovo o spajanju

nasao sam neki acc od 1mil bodova na delti, zanima me vrijedili mi sad to prebacivati i gdje je najbolje ako ima netko savijet

Vredi. Etu ti ne savetujem kao pojedincu. Za ostale servere vidi tako što ćeš na istim napraviti novi nalog. Možda nađeš i neke igrače koje poznaješ od pre. Kad prebaciš nalog samo sklopi deljenje sa tim malim što si napravio za izviđanje i onda obriši.

Pozdrav svima, gdje se na kraju prebacujete svi?

Na različitim serverima. Koliko sam ja ispratio do sad Eta, Zeta, My, Epsilon.

Oh, you're kidding! If APO are a dragon, we are St. George! We went to their cities, dozens of Colosus hit us, we play without the ability to spin a fleet but ... APOs disappear from the locations where we show up. We start to grab a resource and the miracle is done - v-mode!

Nema se sta vise reci sem svaka cast :thumbup:organizacija, pripreme , dogovori sve funkcionise

mnogo mi je zao ostalih igraca koji nisu u ovom savezu Zmaj se probudio zove se APO 8)

Colossus like this one?

Чудото на alekskata[-ND-] 'Колос' е активирано. (09.12.2021 18:59:53)

Anyway, here is a recipe for Čoko moko:

Poor čoko moko :(

Lederfejs пусти Јарца, најео се је толико гована да се кроз саме постове на форуму то осети.

Šteta, a ja kontao ostaje RS i nakon spajanja, kao što je House napisao.

Да окачим сад ово пошто не знам шта ће буздовани да ураде касније са РС форумом (будући да је канал за РС уклоњен са Дискорда).

Морао сам мало да га измалтретирам због накарадног понашања.

Што се тиче саме борбе пребацивао сам се у свој град, он ме је тад исекао па ми је остало само да пратим и гледам како се хофа. ^^

Посвета за ФАБ и АПО.

Поморска битка поред Полис

(30.11.2021 18:04:30)

Benny_Blanco из Stari Cerak, Cerak II, Нерадовац 2

vs

Ivan-[-ФАБ-] из Полис, Нерадовац 2, С-3

---------------------------------------------------------------------------------------------

Парни ован...........................175(-47) - Парни ован.............................88(-0)

Подморница..............................0(-3) - Подморница.............................40(-0)

Брод ован..............................0(-22) - Брод ован.............................253(-6)

Пламени брод...........................0(-83) - Пламени брод..........................10(-80)

Брод минобацач.........................2(-10) - Брод минобацач.........................28(-0)

Тендер..................................4(-0) - Тендер.................................47(-0)

............................................. - Носач Балона............................4(-0)

Ракетни Брод............................0(-7) - .............................................

Баги-педалина...........................2(-0) - .............................................

Брод копљар...........................210(-0) - .............................................

Брод катапулт........................187(-27) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Генерали................................-2406 - Генерали.................................-526

Нападачки поени..........................1315 - Одбрамбени поени.........................6015

Претрпљена штета.......................120300 - Претрпљена штета........................26300

Штета у процентима........................82% - Штета у процентима........................18%

Победници: Ivan-[-ФАБ-]

Губитници: Benny_Blanco