Mandana[ZAB] vs Smoking4e[TNT], Amar5555[TNT] (1550 / 4297.6)

  • Online борба, требало је још један да им се прикључи али нажалост након 9 рунде противници су побегли...

    Посвета пријатељима



    Борба за Jesrib

    (25.08.2020 20:05:46)

    Mandana[ZAB] из Винча

    vs

    Smoking4e[TNT] из Kamencic, Amar5555[TNT] из Jesrib


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - .............................................

    ............................................. - .............................................

    Сумпорни Мускетар.....................336(-0) - Сумпорни Мускетар....................27(-280)

    ............................................. - Бацач копља............................0(-75)

    Мачевалац...........................737(-193) - Мачевалац.............................0(-343)

    Копљаник.............................77(-563) - Копљаник.............................27(-839)

    Ован...................................60(-0) - Ован...................................0(-30)

    Катапулт...............................24(-0) - Катапулт...............................0(-24)

    ............................................. - Доктор.................................18(-0)

    Кувар..................................60(-0) - Кувар..................................70(-0)

    ............................................. - Зид.....................................0(-7)

    Челични џин..........................312(-24) - Челични џин..........................61(-108)

    Гирокоптер...........................282(-18) - Гирокоптер...........................47(-116)

    Минобацач..............................60(-0) - Минобацач...............................0(-6)

    Балон Бомбардер.......................56(-58) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали................................-1550 - Генерали..............................-4297.6

    Нападачки поени.........................10744 - Одбрамбени поени.........................3875

    Претрпљена штета........................77500 - Претрпљена штета.......................214880

    Штета у процентима........................26% - Штета у процентима........................74%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Mandana[ZAB]


    Губитници: Smoking4e[TNT], Amar5555[TNT]

    Mandana [АПО] - ETA


    :)I do not see why man should not be just as cruel as nature.:(

  • Postoje redni brojevi, a iza njih se piše tačka, duduče. Ako već ne znaš da napišeš redni broj, onda uskladi padeže da rečenica ima smisla...

    Idi jedi šargarepe jer si oćoravio od Ike, one su dobre za vid:D

  • Čestitke,

    nema nam naših stalnih mušterija pa si se bacio na TNT.

    Bravo Mandana.

    Da li je ovaj Besmrtnik biviši Julije Cezar?

    Hvala doktore.. ne zna ni on ko je :/

    Mandana [АПО] - ETA


    :)I do not see why man should not be just as cruel as nature.:(

  • -Djuka le- - Sjajno je sto znas gramatiku. Lepo je sto si edukovan i o sargarepama. No stvarno ne vidim kakve veze to ima sa ovom borbom. Zamolicu te da ne spamujes nepotrebno samo radi provociranja drugih korisnika foruma. Ako se vec javljas bar se potrudi da ti komentar bude u vezi ikariama i same borbe.

    Kad mene neko spominje niko ništa... Uvek sam ja taj koji neš piskara loše...


  • onlajn borba ti sa hefom oni ne ,bas cudna onlajn borba.<X<X<X:closedthread:

  • Nisam im ja kris sto nisu pustili hef vec samo gomilali vojsku i u pp mi rekli da se povlace

    Mandana [АПО] - ETA


    :)I do not see why man should not be just as cruel as nature.:(

  • Први пут за све што се издешавало да морам да се сложим са фармицом, лепа ол борба:D:D

  • Jbg.. nisam ja kriv sto nisu pustili hefesta a ubacili vojsku.. ja sam doso odradio svoj poso cak i dosadno mi bilo :/

    http://prntscr.com/u6gy9s , http://prntscr.com/u6gz8v

    Mandana [АПО] - ETA


    :)I do not see why man should not be just as cruel as nature.:(